Şimdi Ara

<< HTC SENSATION - XE - XL >> KULLANICILARI KULÜBÜ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.420
Cevap
97
Favori
985.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sucuklu Portakal

androidtelefonlari.com da satışa sunulacak arkadaşlar kısa sürede,

http://www.androidturkiye.net/2011/07/20/htc-sensation-cok-yakinda-turkiyede-ilk-ve-resmi-olarak-androidtelefonlari-com-farkiyla/

bakın, ben belki burdan alırım..

Çok iyi olur

Bu gidişle Vodafone bayilerine dağıtım yapılmadan önce internette farklı kanallarda garantili olarak bulabileceğiz gibi duruyor.

• Bu baslik ta ayni duruma geldi
    Kullanici kulubu Vodafonun basligina dondu yine
  • androidtürkiye hakkında sorusu olan arkadaslar 1 hafta önce ordan samsung galaxy s aldım,merak ettiginiz her türlü soruyu sorabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OGUZHAN432

android telefonları.com hepsiburada da 1650 tl ye satılan galaxy s 2 yi 1400 tl den satıyor.Sensation ıda getireceklerini söylüyorlar.Benim tek çözümüm artık bu site.Faturalı , bakanlığa kaydı yaptırılmış bi şekilde şatış yapıyorlar.Bu site hakkında herhangi bir bilgisi olan varmı daha önce hakkında herhangi bir şey duyan vs.

galaxy s 2 yi android son sürüm, root ve pil süresi arttırma gibi eklerle 1500 e aldım, ilk çıktığında 1600 civarıydı, yavaş yavaş fiyatı 1425 e kadar indi, sensation da da heralde böyle olur, 1600 yaparlar, 1350 ye kadar iner bence ve kargoyla 3. gün elimde oldu (teknik işlemlerle birlikte), gayet güvenilir bir firma, vodafone dan almayacaklar buradan güvenerek alabilirler, yalnızca siz kendiniz root ederseniz garanti dışı kalıyor galiba (onlara yaptırırsanız garanti devam ediyormuş), yine de tam olarak bilmiyorum ..

• quote:

Orijinalden alıntı: zaferaxu

Bu baslik ta ayni duruma geldi
    Kullanici kulubu Vodafonun basligina dondu yine

hocam hiç merak etmeyin bu gidişle kısa bir süre sonra bir kaç yerli ve geneli yurtdışı kullanıcıları olarak konu normal işleyişine girecektir...
  • android telefonları telefonu 1490 dan aşağıya satacaktır çünkü zaten vodafone o fiyattan veriyor.
  • Bana kalırsa konuları 2 ye çıkarmak hataydı. Ne yaparsanız yapın, bu cihaz adam gibi satılmaya başlanana dek tartışmalar sürecek, sonra da sürecek
    Siz herkesi disipline etseniz, yine birisi çıkıp öteki konuya yazacak.. vsvs.
    Sonuçta sensation başlığında nokia n8 den veya sony lcd tvden bahsedilmiyor. Eninde sonunda yine telefonla ilgili bilgi paylaşımı.

S2 başlığı gibi inanılmaz aktif bir başlık olsa da, günde birsürü sayfayı okumaya üşeniliyor desem neyse, zaten az sayıda kullanıcı var sensation başlıklarında..
    Varsın olsun birkaç mesaj fazladan okuyun

Biraz anlayış...
  • ilk soruna cevap vereyip önde görüntülü konuşma için vga kamera var onunla görüntülü olarak konuşursun ve bu özellik varsa telefonlarda marka model uyumu aranmaz. ama farklı operatörler birbirini 3g görüntülü olarak aramaya izin veriyorsa dikkat edilecek budur.

ben pederin nokia'yı(E55) samsung(Monte) ile görüntülü görüşme olarak (video call) arıyorum mesela bir sorun yok ama ikimizde de Turkcell var o ayrı :D

quote:

Orijinalden alıntı: *XhsyPhoiDeus*

quote:

Orijinalden alıntı: cnsuff

Şimdi kampanyasız 1489'a alabiliyor muyuz direk vodafone shop lara giderek?

Bugün akşam 5 tane bayiyi aradım, hiçbirinde yok.

Öyle yakın zamanda gelmesini de beklemiyorlar yani..

Sanki sırf 20si denildi, alın 20 de lanse ettik diyebilsinler diye açıklama yapılmış gibi..

Ama ortada ürün yok!

Evet. Ama ürün Yok. HAy ben bunların yapacağı işi

Arkadaşlar 2 sorum var. Bu telefon ile görüntülü konuşma yapabiliyor muyuz ? Mesela direkt olarak nokia sahibi birini görüntülü arayamiyor muyuz ?

-----------------------
    -----------------
    --------------

bu arada arkadaşlar bir gelişme yok sanırım ben telefonu nerde deneyebiliriz onu merak ediyorum 1-2 güne kadar galaxy s 2 yada xperia arc alacak gibiyim. htc daha fazla bekletecekse benim işime yaramayacak gibi.

alan arkadaşlar stok veya paralel ithalat ile mi aldı acaba?

hafıza 1 mi 4 gb mı diyen arkadaşlara link veriyorum hafıza 1gb dahili
    http://www.htc.com/tr/product/sensation/specification.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nohackmove -- 21 Temmuz 2011; 1:22:35 >

• quote:

Arkadaşlar 2 sorum var. Bu telefon ile görüntülü konuşma yapabiliyor muyuz ? Mesela direkt olarak nokia sahibi birini görüntülü arayamiyor muyuz ?

mobil sebeke ile kesinlikle 3g goruntulu gorusme yok, karsi tarafta olsa bile ne sen arayabiliyorsun nede karsi taraf g.g arayabiliyor.

ama sende ve karsi tarafta skype veya fring varsa o zaman goruntulu gorusme yapabiliyorsun.
  • Saygıdeğer forum üyeleri,

Kulübümüz düşündüğümden daha fazla rabet gördü. Bu yüzden böylesine güzide bir telefonun kulübünde aynı güzellikte paylaşımlar olması amacı altında , sadece telefon hakkındaki bilgilerimizin paylaşılması lüzümu ortaya çıkmıştır. Dolayısıyla bundan sonra sadece telefon hakkındaki paylaşımları yapmaya özen gösterek kulübü çöplüğe dönüştürmeyelim.. Gereken uyarıyı dikkate almayıp buna neden olduğum için sizlerden özür dileyip, bundan sonra da daha fazla bir özenle kulüp için çalışacağımdan emin olabilirsiniz.

Bol paylaşımlar, iyi forumlar..
  • Vodo sayfasında Esaslar kısmında en altta aynen şöyle yazıyor;

quote:

Cihazın son kullanıcı bedeli: 1.489TL'idr.

Diğer:

Kampanya 20 Mayıs 2011 tarihi itibari ile geçerli olacaktır.
    Kampanya 30 Eylül 2011 tarihine kadar geçerli olacaktır.
    HTC Sensation modeli kampanyasız da satılabilmektedir.
    Taahütname için tıklayınız.

Yani Vodoya gidip Taahütsüz olarak kredi kartı ile taksitle alabiliriz anlamınamı geliyor. ? "Kampanyasız satılabilmektedir" cümlesinden bunu anlıyorum ben.
  • 3g gorusme sanirin yazilimdan dolayi su anda mumkun degil, arkadasin bahsettigi gibi bazi prog. yukleyerek net uzerinden goruntulu gorusebilmekteyiz, or. Tango diye bir program var hem iphone hemde android destekli rehberi tariyor ve goruntulu gorusturuyor

Masaustune attigimiz kisayollarin resimlerinin gitmesi bnmde basima geldi, sanirim hafiza kartyla alakali birsey var, program calisiyor fakat resim gidiyor,
  • quote:

Orijinalden alıntı: themurt

3g gorusme sanirin yazilimdan dolayi su anda mumkun degil, arkadasin bahsettigi gibi bazi prog. yukleyerek net uzerinden goruntulu gorusebilmekteyiz, or. Tango diye bir program var hem iphone hemde android destekli rehberi tariyor ve goruntulu gorusturuyor

Masaustune attigimiz kisayollarin resimlerinin gitmesi bnmde basima geldi, sanirim hafiza kartyla alakali birsey var, program calisiyor fakat resim gidiyor,

viber diye bir proğram var İphone da kullanılan uygulama android de kullanılıyormuş deneyelim bakalım,Kullanıcıların kendi aralarında ücretsiz olarak sesli görüşme ve sms yollamalarına imkan veriyor.

https://market.android.com/details?id=com.viber.voip&rdid=com.viber.voip&rdot=1&pli=1

masaüstü kısa yollarının resimleri için hafıza kartını class 4 sanırım bundan dolayı olabilir mi?

• Mefisto-tr , arkadaşım kulüp görüldüğü üzere gereksiz mesajlarla doluyor, anlayış gösterip sadece cihaz ile ilgili teknik konularda paylaşım yapalım...
  • http://www.youtube.com/watch?v=yz2thUOouqA

bu videodaki oyunlar telefona yüklü gelenlermi yoksa telefonun desteklediği oyunlardan seçme mi yapmış ?

görüntü kalitesi oyunların kalitesizliginden kaynaklanan bişeymi ? telefonda bukadarmı oluo :)

android martette bulunan ücretsiz oyunlarda mı bu tarz grafiklere sahip ?
  • quote:

Mefisto-tr , arkadaşım kulüp görüldüğü üzere gereksiz mesajlarla doluyor, anlayış gösterip sadece cihaz ile ilgili teknik konularda paylaşım yapalım...

üye olarak ekleyebilir misiniz beni de?

@themurt
    app'lerin resimlerinin kaybolmasının sebebi; indirdiğiniz uygulamaların app 2 sd gibi programlarla sd karta taşımadan dolayı oluyor. sd karttan çekerken sorun yaşıyor. masaüstünden remove edip tekrar atarsanız sorun düzeliyor.

@MuradinBronzeBeard
    bende henüz öyle bir problem çıkarmadı. daha doorusu bende daha hiç bir problem çıkarmadı. bi kere sesi gitti TomCat'i açtıımda pili çıkardım taktım oldu. tekrar denedim aynısını bi daha yaşadım ondan sonra TomCat'te sorun var dedim sildim ondan sonra da bi daha hiç yaşamadım ses gitmesi sorununu.

• Donanım Haberin uygulamsaı da varmış markette
  • Niye bu kadar az satiyor bu telefon ya, htcnin reklam stratejisini degistirmesi lazim
  • Adamların umurlarında değilmis gibi. Cihazı çıkarıyorlar nede olsa alıcılar belli diğerleri için uğrasmıyorlar. Saçma...
  • ,,
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.