Şimdi Ara

Htc sensation XE mini inceleme (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
334
Cevap
2
Favori
16.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar telefon Hepsibura.com'da 1850TL'den girdi.

hayırlı olsun alacak arkadaşlara,

http://www.hepsiburada.com/Liste/htc-sensation-xe/productDetails.aspx?productId=telcephtcsensixe&categoryId=371946
  • quote:

Orijinalden alıntı: chimera_tr

arkadaşlar telefon Hepsibura.com'da 1850TL'den girdi.

http://www.hepsiburada.com/Liste/htc-sensation-xe/productDetails.aspx?productId=telcephtcsensixe&categoryId=371946

679 TL Cebimde kalmış.Birde üstüne Beyaz modelde cabası

• quote:

Orijinalden alıntı: ideosx5

quote:

Orijinalden alıntı: chimera_tr

arkadaşlar telefon Hepsibura.com'da 1850TL'den girdi.

679 TL Cebimde kalmış.Birde üstüne Beyaz modelde cabası

+1

• Şarj Süresi Gerçekten Mükemmel iphone 4 İle 3g Sürekli Açıkken Açıkken En Fazla 12 Saat İdare Edebilmiştim Dün Saat 2 Den Beri 3g Aktif Ve Sürekli Kullanıyorum 1 Saat Konuşma 300 Mesaj + İnternette Gezindim Telefonu Bayağı Kurcaladım Şarj Hala Yarıda

+ Kulaklık Gerçekten Mükemmel Tekrar Tekrar Yazıyorum

Şöyle İphone 4

Ses seviyesi ııııııııııııııı[ı]
    Ses Kalitesi ıııııııı[ı]ııııııı

Xe

Ses Seviyesi ııııııııııı[ı]ıı
    Ses Kalitesi ıııııııııııııııııı[ı]

Yüksek Ses Ve Berbat Müziktense Çok Az Daha Düşük Bir Yüksklikte Mükemmel Ses Kalitesini Tercih Ederim Şahsen İphone'da Bass Duymanız Zaten İmkansız Kullanan Varsa Zaten Bilir . Ama Xe Gerçekten Mükemmel. Not : 3 Sene dj Olarak Çalıştım Çoğu Kulaklığı Kullanmışımdır. Prof. Ve Amatör. Beni Bile Hayran Bıraktı

• Telefonu 4s ile kıyaslamak daha mantıklı. İphone 4 çok eski bir telefon. 4s yeni çıktı.Şuan tarayıcı performansında ve grafik performansında zirvede 4s. Tarayıcı peformansında İCS 4.0 gelince Galaxy SII ve XE geçecek büyük ihtimal.Şuan tek Galaxy Nexus geçebiliyor tarayıcı performansında İCS 4.0 olduğu için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LegoLaSH -- 23 Aralık 2011; 13:29:16 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tokay

quote:

Kayıdı bende 1 gün içinde yapıldı.Eskişehirden aldım .Esnaf sarayından.1170 TLYe geldi kayıtlı.Cihaz tıkır tıkır çalısıyor. Ama bir sorun var Dual core 1.5 ghz işlemci olmasına karşın hala Galaxy SII den kötü performans veriyor.Tarayıcı performansını beğenmedim ben. SII de ne var arkadaş ya arkadasında turbomu var Qualcomm işlemciler harbiden çok geride

1170'e kayıtlı mı_? Yok artık...

Tarayıcı performansında beğenmediğiniz nokta(lar) nedir_? Sayfa yüklenme hızı, görüntüleme hızı, flash içeriklerde takılma(bu olmaz muhtemelen qyalcomm'un en elverişli olduğu nokta), video izleme, sayfada kaydırma...

Tarayıcı performansını beğenmeme sebebini yazdım 1.5 ghz dual core bir cihaz arkadaşımdaki galaxy SII cihazından hala kötü.Cihazda başka hiç bir sorun yok.Dual core 1.5 ghzde flash yada video takılırsa zaten komedi olurŞuan için tek sorun Galaxy SII kadar hızlı açamıyor siteleri...Bununda sebebi Samsungun kendi tasarladığı işlemcisi.(Qualcomm un daha çok çalışması gerek geriden geliyor.Texas Instruments ın OMAP işlemcileri ve Samsungun işlemcileri piyasanın en iyi peformans sunan işlemcileri ) Bu telefonla SII yi performansta yakalarım diyordum hala eski bir telefonun performansını yakalayamıyor

Peki üstad kafam karışık durumda, HTC çok eskiden kullandığım ve iPhone çıktı çıkalı daha yüzüne bakmadığım bir marka ama şu var ki bende marka değeri yüksek. Şu ara 4S kullanıyorum ve ikinci bir cihaz ki Android olsun istiyorum, XL'a bakarken buradaki yorumlardan XE ağırlık bastu SII'ye yetişemeyen bazı yerleri var diyenler de kafa karışıklığımı artırdı, Acaba XE mi Galaxy Note mu?

• Benim Görüşüm Xe Al Keyfine Bak Böyle Kurcaladıkça Kafan Karışır

4s Benim Baba Bey'de Var Müzik Ve Ses Kalitesi Olarak Hiç Bir Değişme Yok Tarayıcı Olarak Hala Xe Acayip Hızlı Gözle Görülür Bir Fark Var 4s'in Kamerası Biraz Daha İyi Tabi Ama Buda Ekranının Çektiği Işık Ve Kamera Lensinden Kaynaklanıyor. 4s in Bunun Dışında Hızındada Pek Bir Fark Yok Bana Sorarsan 4le Yani Xe Her Türlü Önde Geliyor Bana Göre

• quote:

Orijinalden alıntı: T-K-Y

Şarj Süresi Gerçekten Mükemmel iphone 4 İle 3g Sürekli Açıkken Açıkken En Fazla 12 Saat İdare Edebilmiştim Dün Saat 2 Den Beri 3g Aktif Ve Sürekli Kullanıyorum 1 Saat Konuşma 300 Mesaj + İnternette Gezindim Telefonu Bayağı Kurcaladım Şarj Hala Yarıda

+ Kulaklık Gerçekten Mükemmel Tekrar Tekrar Yazıyorum

Şöyle İphone 4

Ses seviyesi ııııııııııııııı[ı]
    Ses Kalitesi ıııııııı[ı]ııııııı

Xe

Ses Seviyesi ııııııııııı[ı]ıı
    Ses Kalitesi ıııııııııııııııııı[ı]

Yüksek Ses Ve Berbat Müziktense Çok Az Daha Düşük Bir Yüksklikte Mükemmel Ses Kalitesini Tercih Ederim Şahsen İphone'da Bass Duymanız Zaten İmkansız Kullanan Varsa Zaten Bilir . Ama Xe Gerçekten Mükemmel. Not : 3 Sene dj Olarak Çalıştım Çoğu Kulaklığı Kullanmışımdır. Prof. Ve Amatör. Beni Bile Hayran Bıraktı

abi bu telde baska kulaklık denedinmi yada deneme imkanın varmı yüksek ses alabilme imkanımız olacakmı örnek telefonlar
    5800 xm
    galaxy s
    8500 wave
    nokıa 3120c
    n8

HTC NİYE İNAT EDİYOR EN AZINDAN ŞU TELEFONLAR KADARCIK SES VEREBİLECEK Bİ HOPARLÖR KOYMAMAKTA ŞU CİHAZLARINA

DOLMUŞTA GİDERKEN MOTOR SESİ DEGİL SADECE MÜZİGİ DUYMAK İSTİYORUM

çok şeymi istiyorum

• O Telefonlardan KAt KAt Üstün Ses Verdiği Kesin
  • quote:

O Telefonlardan KAt KAt Üstün Ses Verdiği Kesin

Hocam yapma yaws bir konudada yazmıştım Galaxy S in ses kalitesi XL ve XE yide 2 ye katlar(Samsung Galaxy S'te ses işleme için Wolfson Audio Hub WM8994 chipset kullanılıyor) Bu HTC telefonları müzik telefonu değil sadece kulaklıkları kaliteli.Belki dış sesi bir üst modelde çözebilir. N8 de aynı şekilde bu telefonların ses kalitesi XE de yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezersunar

quote:

quote:

quote:

Kayıdı bende 1 gün içinde yapıldı.Eskişehirden aldım .Esnaf sarayından.1170 TLYe geldi kayıtlı.Cihaz tıkır tıkır çalısıyor. Ama bir sorun var Dual core 1.5 ghz işlemci olmasına karşın hala Galaxy SII den kötü performans veriyor.Tarayıcı performansını beğenmedim ben. SII de ne var arkadaş ya arkadasında turbomu var Qualcomm işlemciler harbiden çok geride

Tarayıcı performansında beğenmediğiniz nokta(lar) nedir_? Sayfa yüklenme hızı, görüntüleme hızı, flash içeriklerde takılma(bu olmaz muhtemelen qyalcomm'un en elverişli olduğu nokta), video izleme, sayfada kaydırma...

Tarayıcı performansını beğenmeme sebebini yazdım 1.5 ghz dual core bir cihaz arkadaşımdaki galaxy SII cihazından hala kötü.Cihazda başka hiç bir sorun yok.Dual core 1.5 ghzde flash yada video takılırsa zaten komedi olurŞuan için tek sorun Galaxy SII kadar hızlı açamıyor siteleri...Bununda sebebi Samsungun kendi tasarladığı işlemcisi.(Qualcomm un daha çok çalışması gerek geriden geliyor.Texas Instruments ın OMAP işlemcileri ve Samsungun işlemcileri piyasanın en iyi peformans sunan işlemcileri ) Bu telefonla SII yi performansta yakalarım diyordum hala eski bir telefonun performansını yakalayamıyor

Peki üstad kafam karışık durumda, HTC çok eskiden kullandığım ve iPhone çıktı çıkalı daha yüzüne bakmadığım bir marka ama şu var ki bende marka değeri yüksek. Şu ara 4S kullanıyorum ve ikinci bir cihaz ki Android olsun istiyorum, XL'a bakarken buradaki yorumlardan XE ağırlık bastu SII'ye yetişemeyen bazı yerleri var diyenler de kafa karışıklığımı artırdı, Acaba XE mi Galaxy Note mu?

Galaxy NOTE yi sadece telefon olarak görme bence. 5.3 inc 2 elle kullanma zorunluluğu var.Eğer taşıyabilecek sen note performans olarak önde.Şık bir telefon istiyorsan performansıda iyi olsun diyorsans XE yi tercih etmen mantıklı. XL ye bakma bile o fiyatı haketmiyor bence

• quote:

quote:

Hocam yapma yaws bir konudada yazmıştım Galaxy S in ses kalitesi XL ve XE yide 2 ye katlar(Samsung Galaxy S'te ses işleme için Wolfson Audio Hub WM8994 chipset kullanılıyor) Bu HTC telefonları müzik telefonu değil sadece kulaklıkları kaliteli.Belki dış sesi bir üst modelde çözebilir. N8 de aynı şekilde bu telefonların ses kalitesi XE de yok.

dış hoparlör sesinden bahsetmiyorum ben

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sezersunar

quote:

quote:

quote:

Galaxy NOTE yi sadece telefon olarak görme bence. 5.3 inc 2 elle kullanma zorunluluğu var.Eğer taşıyabilecek sen note performans olarak önde.Şık bir telefon istiyorsan performansıda iyi olsun diyorsans XE yi tercih etmen mantıklı. XL ye bakma bile o fiyatı haketmiyor bence

Teşekkürler. Değerlendireceğim.

• garantisiz yurtdışı telefon almak yerine hemen hemen aynı paraya Kvk garantili HTC Evo 3D aldım. Zaten halihazırda iyi kalite kulaklıklarım vardı. Size de tavsiye ederim bu haftadan sonra bu fiyata bulmanız biraz zor olabilir.
  • quote:

quote:

quote:

Kulaklık farklı bir durum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kulaklık farklı bir durum.

bayağı Farklı

• quote:

Arkadaşın dediği gibi hoparlör sesi iyi değil.Kulaklık sesi mükemmel.130 dolarlık kulaklık

Hocam Sen Kapak Arıyordun

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-aksesuar-htc-sensation-super-ultra-ince-koruyucu-kapak-68605389/detay

Güzel Görünüyor Bir Bak İstersen Bu Arada Kayıt İşide Bitti Benim

• 10 gündür videoları izleyip özelliklerine bakıp duruyorum yeter artık bir karar vermek istiyorum.
    Aralarında bariz farklar var mı acaba gözle görünür bu farktan dolayı bu daha iyi denilecek bir fark.
    Beyaz renge biraz daha fazla sempatim var açık söylemem gerekirse XLin tamamının beyaz oluşu ekran parlaklığının daha iyi oluşu bir adım onde tuttu ama değerli arkadaşların da yorumlarını almak isterim..
    Saygılarımla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nifu

10 gündür videoları izleyip özelliklerine bakıp duruyorum yeter artık bir karar vermek istiyorum.
    Aralarında bariz farklar var mı acaba gözle görünür bu farktan dolayı bu daha iyi denilecek bir fark.
    Beyaz renge biraz daha fazla sempatim var açık söylemem gerekirse XLin tamamının beyaz oluşu ekran parlaklığının daha iyi oluşu bir adım onde tuttu ama değerli arkadaşların da yorumlarını almak isterim..
    Saygılarımla

Xl'nin Çözünürlüğü Düşük Xe Almanı Öneririm
  • Sorun sadece çözünürlükse XL'yi tercih edeceğim .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.