Şimdi Ara

Htc sensation XE mini inceleme (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
334
Cevap
2
Favori
16.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HTC nin sensesi ve romundaki arka plandaki uygulamarı çok fazla ram harcıyor.Desire S cihaz kullandım ondada 768 ram vardı.250 boş ram zor görüyordu telefon.Direk custom rom yukledim.HTC nin sensesinden istemeyerek kurtuldum.Cihazda 480 civarı boşram oluşmuştu.Yani ram sıkıntı yaratacak HTC sense kullanırsanız.Ama Custom romla Desire S yi tutamıyordum Xe yi siz düşünün artık uçabilir

Bakarsanız HTC nin 512 mb ram lı cihazı yok denecek kadar az.Genelde cihazlara 768mb ram yada 1gb ram. Bunun nedeni bana göre HTC sensedir.512 mb ramde kullanılacak ram kalmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 20 Aralık 2011; 23:23:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: T-K-Y

Anladım Hocam Doğru Tabi Olabilir Dedğinizde Ama Her Şekilde Garanti Takıntısı Yoksa Yurtdışı Almak Daha Ucuza Geliyor Onu Demek İstiyorum

Kesinlikle...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kealcumhurhoca

Vodafone'da çıkıyor yakında.Ben de amerikadan sipariş verdim arkadaşım getiriyo.1050 liraya geldi fiyatı direk amazon.com'dan aldım. Yanına da Anker 1900 mAh pil aldım 2'li set. 1100 liraya tam seti kurdum arkadaşlar.

Hocam size bişey danısacağım özel mesaj atamadım nedense. Mail adresinizi mail atabilir misiniz özelden bana.Hocam size bişey danısacağım özel mesaj atamadım nedense. Mail adresinizi mail atabilir misiniz özelden bana.
  • Arkadaslar birde bişey sormak istiyorum. Xe de 3.0 arayüzü xl de 3.5 arayüz mü kullanılıyor. Eğer xe de 3.0 ise onu biz 3.5 yapamıyor muyuz?
  • arkadaşlar tozlanma sorunu olan yok değil mi? cihazı garantisiz alırsak başımız ağrımasın sonra.
  • Arkadaslar birde bişey sormak istiyorum. Xe de 3.0 arayüzü xl de 3.5 arayüz mü kullanılıyor. Eğer xe de 3.0 ise onu biz 3.5 yapamıyor muyuz?
  • sense 3.5 ics gunce:emesi ile gelecekmis

xe de GORILLA GLASS cam varmi acaba
  • 1 Saat Önce Beyaz Xe Tarafımdan Alındı iphone 4 İle Arasında Olan İnternet Hızı Ve Çalışma Hızı Farkını Elinize Alır Almaz Hissede Biliyorsunuz Tek Kelime İle Mükemmel KAyıtını Bugün Yaptıracaklarmış Aldığım Yer Umarım Bir Sıkıntı Çıkmaz
  • quote:

1 Saat Önce Beyaz Xe Tarafımdan Alındı iphone 4 İle Arasında Olan İnternet Hızı Ve Çalışma Hızı Farkını Elinize Alır Almaz Hissede Biliyorsunuz Tek Kelime İle Mükemmel KAyıtını Bugün Yaptıracaklarmış Aldığım Yer Umarım Bir Sıkıntı Çıkmaz

Hocam bende aldım 2 gün oldu.kayıdınıda yaptılar.Dediğiniz yerden mi aldınız. cihazı yoksa sarsan iletişimden mi ? Fiyatı ne kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: ideosx5

quote:

1 Saat Önce Beyaz Xe Tarafımdan Alındı iphone 4 İle Arasında Olan İnternet Hızı Ve Çalışma Hızı Farkını Elinize Alır Almaz Hissede Biliyorsunuz Tek Kelime İle Mükemmel KAyıtını Bugün Yaptıracaklarmış Aldığım Yer Umarım Bir Sıkıntı Çıkmaz

Hocam bende aldım 2 gün oldu.kayıdınıda yaptılar.Dediğiniz yerden mi aldınız. cihazı yoksa sarsan iletişimden mi ? Fiyatı ne kadar

Sarsandan Almadım Azunlardan Aldım Asıl Toptancı Azunlar Zaten Son 1 Tane Kalmış Ayırtmıştım Onuda Aldım Bitti Beyaz

Edit : İphone4 + 180 Tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Famous -- 22 Aralık 2011; 15:27:03 >

• quote:

quote:

quote:

Sarsandan Almadım Azunlardan Aldım Asıl Toptancı Azunlar Zaten Son 1 Tane Kalmış Ayırtmıştım Onuda Aldım Bitti Beyaz

Edit : İphone4 + 180 Tl

Üstad belki daha erken ama,
    Iphone 4 ile karşılaştırırsanız sanırım en objektif yorumu sizden alabiliriz. Sizce her yönüyle 2 telefon arasında hangisi tercih edilmeli?

• Kayıdı bende 1 gün içinde yapıldı.Eskişehirden aldım .Esnaf sarayından.1170 TLYe geldi kayıtlı.Cihaz tıkır tıkır çalısıyor. Ama bir sorun var Dual core 1.5 ghz işlemci olmasına karşın hala Galaxy SII den kötü performans veriyor.Tarayıcı performansını beğenmedim ben. SII de ne var arkadaş ya arkadasında turbomu var Qualcomm işlemciler harbiden çok geride
  • 1170 liraya kayıtlı nasıl alabiliriz istanbuldan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lethian -- 22 Aralık 2011; 16:32:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lethian

1170 liraya kayıtlı nasıl alabilir istanbuldan?

Hocam istanbuldada bulamıyorsan artıkHer telefoncularda vardır istanbulda. Eskişehirin altını üstüne getirdim zar zor bir kişi satıyormuş.Toptancıda değil ha kişi. 3 adet getirmiş.
  • doğubankta 1400 dediler bana en ucuz 1250 ye buldum 1170 iyiymiş gayet. benzer bir fiyata almak isterim.
  • quote:

Kayıdı bende 1 gün içinde yapıldı.Eskişehirden aldım .Esnaf sarayından.1170 TLYe geldi kayıtlı.Cihaz tıkır tıkır çalısıyor. Ama bir sorun var Dual core 1.5 ghz işlemci olmasına karşın hala Galaxy SII den kötü performans veriyor.Tarayıcı performansını beğenmedim ben. SII de ne var arkadaş ya arkadasında turbomu var Qualcomm işlemciler harbiden çok geride

1170'e kayıtlı mı_? Yok artık...

Tarayıcı performansında beğenmediğiniz nokta(lar) nedir_? Sayfa yüklenme hızı, görüntüleme hızı, flash içeriklerde takılma(bu olmaz muhtemelen qyalcomm'un en elverişli olduğu nokta), video izleme, sayfada kaydırma...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tokay -- 22 Aralık 2011; 17:39:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Tokay

quote:

Kayıdı bende 1 gün içinde yapıldı.Eskişehirden aldım .Esnaf sarayından.1170 TLYe geldi kayıtlı.Cihaz tıkır tıkır çalısıyor. Ama bir sorun var Dual core 1.5 ghz işlemci olmasına karşın hala Galaxy SII den kötü performans veriyor.Tarayıcı performansını beğenmedim ben. SII de ne var arkadaş ya arkadasında turbomu var Qualcomm işlemciler harbiden çok geride

1170'e kayıtlı mı_? Yok artık...

Tarayıcı performansında beğenmediğiniz nokta(lar) nedir_? Sayfa yüklenme hızı, görüntüleme hızı, flash içeriklerde takılma(bu olmaz muhtemelen qyalcomm'un en elverişli olduğu nokta), video izleme, sayfada kaydırma...

Tarayıcı performansını beğenmeme sebebini yazdım 1.5 ghz dual core bir cihaz arkadaşımdaki galaxy SII cihazından hala kötü.Cihazda başka hiç bir sorun yok.Dual core 1.5 ghzde flash yada video takılırsa zaten komedi olurŞuan için tek sorun Galaxy SII kadar hızlı açamıyor siteleri...Bununda sebebi Samsungun kendi tasarladığı işlemcisi.(Qualcomm un daha çok çalışması gerek geriden geliyor.Texas Instruments ın OMAP işlemcileri ve Samsungun işlemcileri piyasanın en iyi peformans sunan işlemcileri ) Bu telefonla SII yi performansta yakalarım diyordum hala eski bir telefonun performansını yakalayamıyor

• Sayfa Yükleme Hızı Mükemmel İphone4 Şuan Berbat Geliyor Bana Cihazın Tarayıcı Hızı Bana Göre Mükemmel Şuan İphone4'ü Belki 2-3 e Katlar 3g Hızı Ve wi-fi Hızı Olarak Ayrıca Kulaklık Sesi Düşük Diyenler Vardı Nasıl Düşük Bulmuşlar Sesi Anlamadım Kulaklık Sesi Ve Ses Kalitesi Mükemmel Tahmin Ettiğimden Çok İyi Özellikle Basslar Kendinizi KAybetmenize Bile Neden Olabilir İphone4 İle Karşılaştırırsam Hız Olarak İphone 4 e 5puan Xe'ye 8 Puan Kullanım Kolaylığı Şimdilik İphone Daha Rahat Geliyordu Gerçi İlk Android Kullanışım Belki Bundandır Çünkü Hala 3g Nerden Kapatılıyo Bulamadım Bence KEsinlikle Mükemmel Bir Cihaz Herşeyiyle

• Eklemek İsterim Telefonun Dış Hoparlör Sesi Düşük Ben Zaten Titreşimde Kullandığım İçin Genellikle Benim İçin Pek Sorun Yaratmıyor Ama Alacak Arkadaşlara Bilgi Olsun İphone 4 Kadar Bile Değil Tabi Bunda Hoparlörün Arka Tarafta Kalmasıda Eklenince Duymak Zor Oluyor
  • Arkadaşın dediği gibi hoparlör sesi iyi değil.Kulaklık sesi mükemmel.130 dolarlık kulaklık
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.