Şimdi Ara

Htc sensation XE mini inceleme (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
334
Cevap
2
Favori
16.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnşallah yanlış bilgidir. Sanki vatan'a veya XL'ye yönlendirmek için yapılmış olabilir mi? Ben geçen hafta Vodafone'a sormuştum, bir hafta 10 güne kadar gelecek demişlerdi. 4S'in resmi olarak geldiği dönemde geç kalmış olurlar başlamazlarsa satışa.
  • bence de insallah yanlis bir bilgidir....

xl e yonlendirmek olsaydi amaci o kisonin xl mi xe mi diye sorunca xe demezdi.... cocuk ben sizin yerinizde olsam beklerdim dedi....
  • quote:

Orijinalden alıntı: bravocan

vatan bilgisayarda bulunan htc calisani soyledi..... ben onun yalancisiyim....
    bende aylardir bekliyordum, sok oldum resmen....:(

1.si Vatan bilgisayarda htc sinin yetkili bir çalışanı gibi bir durum olduğunu sanmıyorum.

2.si ertelense bile bunu vatan bilgisayar çalışanı bilemez bırakın vatanbilgisayar çalışanınını vodafone çalışanıda bilemez htc türkiye adresine mail atın bilme ihtimalleri en yakın kişiler onlar ve ben onlara mail attığımda yıl bitmeden aralık ayı içinde satışa sunulacağını söylediler.

Şöylede bir gerçek var HTC önceden açıkladığı stratejisinde türkiyeye telefonalrın şu sırayla gireceğini söyledi XE>XL>Rhyme fakat xl satışa çıktı rhyme da brandroom dan sonra satışa çıkacak ama xe den haber yok. Bana göre 20-25 i gibi satışa sunulur.

Strateji değiştirdilerse mantıklı bir yanı var oda şu rhyme bayanalra yönelik ve mode bir telefon büyük bir tanıtımı yapıldı yılbaşı öncesi hediye edilmesi için öne çekilmiş olabilir tarihi normalde yeni yıldan sonra çıkıcağını açıklamışlardı ama xe ile yer değiştirmiş oalbilir ve xe bir ihtimal ocak ayına kalabilir.

Not: Vatan'ın böyle anlamsız hareketleri oluyor bazen 6-7 ay önce Galaxy Ace Alacaktı arkadaşım mağazaya gitmiş kalmadı demişler Telefonla Aradım var 2 rengide stok durumu nedir 5 tane alıcam diye zarf attım stok durumu bol efendim dedi. Sonra başka personele sormuş arkadaş oda var demiş almış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bberkyildiz -- 18 Aralık 2011; 23:43:08 >

• 1.si vatan bilgisayarda konustugum kisi ben htc calisaniyim dedi.... o kisi direkt sesantion xl standinin yaninda duruyordu.... neticede daha once de dedigim gibi, o kisinin soyledigini yaziyorum.... htc ile vatan bilgisayarin ilk defa bu tarz kapsamli bir is birligi oldugu icin belki kendi elemanini gondermis olabilir.....
  • quote:

1.si vatan bilgisayarda konustugum kisi ben htc calisaniyim dedi.... o kisi direkt sesantion xl standinin yaninda duruyordu.... neticede daha once de dedigim gibi, o kisinin soyledigini yaziyorum.... htc ile vatan bilgisayarin ilk defa bu tarz kapsamli bir is birligi oldugu icin belki kendi elemanini gondermis olabilir.....

Stand açtılarsa o zaman htc çalışanı olabilir. O bilgiyi vermeyince ben telefon reyonunda duranlardan söz ettiğini düşündüm. Dediğim gibi dediği doğruda olabilir rhyme ı yılbaşı öncesi çıkartıp hediye maksatlı alınması için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bberkyildiz -- 19 Aralık 2011; 0:16:59 >
  • XL nin benim bilmediğim bir özelliğimi var arkadaşlar 2000 tlye satılıyor ? XL nin bu fiyatını görünce Xe yi düşünemiyorum(1800TL olur tahminim) XE nin de XL den ucuz olması enteresan ......
  • Yurtdışı Fiyatları Arasında 50 tl fark Var Benim Alacağım Yerde (Abi Son Ne Olur Fiyatları Arasındaki Fark)
  • bende aradaki makasin cok az olacagi kanisindayim..... max 100 tl..... illa git garantisiz al diyorlar, aradaki fark cok fazla....:(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

bende aradaki makasin cok az olacagi kanisindayim..... max 100 tl..... illa git garantisiz al diyorlar, aradaki fark cok fazla....:(

Bende Garantisiz alıcam.Kulaklığınıda 150-200 tl ye okutacam
  • quote:

Orijinalden alıntı: ideosx5

quote:

bende aradaki makasin cok az olacagi kanisindayim..... max 100 tl..... illa git garantisiz al diyorlar, aradaki fark cok fazla....:(

120$ Ama Satmaya Niyetim Yok Garantili Almak Cok Sacma Niye 600-700 tl fazla Para vericeksin ? Onu Verecegine 6 Ayda Bir 0 Telefon Al

• quote:

Orijinalden alıntı: T-K-Y

quote:

Orijinalden alıntı: ideosx5

quote:

120$ Ama Satmaya Niyetim Yok Garantili Almak Cok Sacma Niye 600-700 tl fazla Para vericeksin ? Onu Verecegine 6 Ayda Bir 0 Telefon Al

Kulaklık okadar iyi değil diyolar sadece bass ları iyi veriyormuş.Yaklaşık 200 tl ucuza gelicek cihaz

• Hadi ya acaba iphone'un kulaklıkları vermesem mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: T-K-Y

Hadi ya acaba iphone'un kulaklıkları vermesem mi

Audio beast Kulaklığı iphone takınca daha iyi ses geliyormuş (Ayarları fazla galiba)

İphone 4 ün kulaklığı kaliteli bence vermeyin.
  • rezound gelmeyeceğine göre XE 'ye kafayı takmış durumdayım

XL 'in tek çekirdekli olması, ekran çözünürlüğünün düşük olması ve sadece dahili hafıza bulunması yüzünden eledim.

Şimdi merak ettiğim yurtdışı pasaport kayıtlı bir cihazın Türk android marketi bulunur mu? ben root yaparak kullanmıyorum o yüzden bu benim için önemli.
  • Piyasadaki fiyati ne kadar? Birde O.M den satan siteleri verebilirmisiniz?
  • Gözümüz aydın Vodafone ana sayfada "XE çok yakında sadece Vodafone'da" diye reklamı var. Başka bir ayrıntı yok henüz. Kavuşmaya az kaldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackice_serkan

Gözümüz aydın Vodafone ana sayfada "XE çok yakında sadece Vodafone'da" diye reklamı var. Başka bir ayrıntı yok henüz. Kavuşmaya az kaldı.

Fahiş Fiyatlarla Diyede Eklemişler Mi Siteye
  • insallah adamin soyledigi yanlistirda gelir bir an once..... simdi tam zamanidir gelmesinin....

ama en az 1900 tl olurdiye tahmin ediyorum...
  • Vodafone'da çıkıyor yakında.Ben de amerikadan sipariş verdim arkadaşım getiriyo.1050 liraya geldi fiyatı direk amazon.com'dan aldım. Yanına da Anker 1900 mAh pil aldım 2'li set. 1100 liraya tam seti kurdum arkadaşlar.
  • Elektroworld de vodafone'a sordum yeni yıl icinde gelecekmis en az 1.5 ay Surermis fiyatıda tarife kontratlı min.80 tl olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.