Şimdi Ara

HTC SENSATİON KULLANICI YORUMLARI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
1
Favori
21.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: patrain

quote:

Orijinalden alıntı: tahsinakkulah

Telefonu almadan kılıfını aldım, gelsin telefon biran öncede alsam.

kılıf nasıl bişey resmi falan var mı ?

Şu kılıfı temin ettim
    http://urun.gittigidiyor.com/Htc-Sensation-4G-SLine-Siyah-TPU-Anti-Sok-Kilif_W0QQidZZ40850791

• quote:

quote:

quote:

Telefonu almadan kılıfını aldım, gelsin telefon biran öncede alsam.

kılıf nasıl bişey resmi falan var mı ?

Şu kılıfı temin ettim
    http://urun.gittigidiyor.com/Htc-Sensation-4G-SLine-Siyah-TPU-Anti-Sok-Kilif_W0QQidZZ40850791

sanki bana kılıfı da takarsak tel biraz kaba olur gibi geldi

• Kılıf görünüm olarak güzel ve ince kesimli.Boyutta fazla bi etkisi olurmu bilmem. Daha erkendi aslında neden aldıysam.Telefonun gelmesiyle beraber kılıf, ekran jelatini aksesuarları artıcaktır diye düşünüyorum.
  • evet daha yeni olduğu için zamanla artar yani. Sen nerden alcaksın voda dan mı ?
  • Gittigidiyor benzeri sitelere gelmeye başlamış telefon, vodafone'na gelirse almayı düşünüyorum. Hepsiburada ve hizlial'ada biran önce geleceğini umuyorum.
  • gitti gidiyor ve sahibinden gibi sitelerde bu telefon satılıyor fakat yurtdışı cihazlar olduğu için bir çok kişi vodafone den çıkmasını bekliyor. Malum bu sitelerdeki cihazlarda garanti yok.
  • Garanti değil diğer ülkelerde 4G Versiyonu Çıkıyor Türkiyede Çalışmadığı İçin 3G Özelliğinide Kullanamayız. Vodafone İle Gelen 3G.
  • desire s ten 200 lira daha pahalı olsa en fazla. Daha fazlası çok gelir.
  • arkadaşlar sensation konusu çok dağıldı, yaklaşık 3-4 yerde konuşuluyor ki takip etmesi zorlaşıyor bu açıdan, bir arkadaşımız ana konu açmış, hep beraber ordan devam edelim ve telefonu aldıktan sonraki bütün herşeyimizi de buradan paylaşalım diye düşünüyorum...

http://forum.donanimhaber.com/m_49932140/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: xXxByCharismaxXx

Ön kamera var nanobyte.

Teşekkür ederim; ön kamerasız smartphone'lar var piyasada malum. Neyse ki HTC bu gaflete düşmemiş.
  • arkadaşlar buğün baya bi araştırdım 5 tane vodafon bayii ile görüştüm ayrıca bir kerede vodafon ana merkezle görüştüm hiç kimse sensation hakkında bişey bilmiyor. telin ne zaman çıkacağı belli değil bayideki arkadaşlar yeni telefon çıkmadan 1 ay önce bize maille bilgi verilir ama böyle bir bilgi gelmedi diyorlar. sanıyorum ki bu telefon yaz sonu çıkacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ooopsss

arkadaşlar buğün baya bi araştırdım 5 tane vodafon bayii ile görüştüm ayrıca bir kerede vodafon ana merkezle görüştüm hiç kimse sensation hakkında bişey bilmiyor. telin ne zaman çıkacağı belli değil bayideki arkadaşlar yeni telefon çıkmadan 1 ay önce bize maille bilgi verilir ama böyle bir bilgi gelmedi diyorlar. sanıyorum ki bu telefon yaz sonu çıkacak.

banada artık öle gelmeye başladı çünkü desire s leri bi satsınlar demi stoklar erisin öle anca.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ooopsss

arkadaşlar buğün baya bi araştırdım 5 tane vodafon bayii ile görüştüm ayrıca bir kerede vodafon ana merkezle görüştüm hiç kimse sensation hakkında bişey bilmiyor. telin ne zaman çıkacağı belli değil bayideki arkadaşlar yeni telefon çıkmadan 1 ay önce bize maille bilgi verilir ama böyle bir bilgi gelmedi diyorlar. sanıyorum ki bu telefon yaz sonu çıkacak.

banada artık öle gelmeye başladı çünkü desire s leri bi satsınlar demi stoklar erisin öle anca.

valla arkadaşım ben sordum soruşturdum yakın zamanda çıkacak olsa en azından bilgileri olur. hiç bir bilgileri yok benim tahminimce temmuz sonu veya ağustos başı gelir.

• Herkese merhaba internet üstünden iki gün önce telefonu Türkiyeden satın aldım bu günde pasaportuma işlettim kullanmaya başladım. Biraz önce Android marketten bazı uygulamaları indirmek istedim ancak bu öğe cihazınız için belirlenen ülkeden yüklenemez diye bir uyarı çıkıyor. Telefondan and mark. bağlanıncada yüklemek istediğim uygulamalar arama sonucunda çıkmıyor sorun ne olabilir acaba
  • Markette Googledan kaynaklanan bir sorun var su siralar market neredeyse calismiyor gibi birsey
  • Bu Ayın Sonu Sensation Çıkıyor. Htc Online Destekten Bilgi Aldım.
  • aynen bu ay sonu

htcden gelen mesaj

Sorununuz ile ilgili urun bu ay sonunda satisa sunulacaktir Detayli bilgi icin Vodafone ile temasa geciniz
  • aman ya bıktım artık bu işlerden gidip s2 alcam
  • @patrain
    ne kaldıkı ay sonuna :))) Ben onu alıcagım kesinlikle sense 3.0 arayüzü her arayüzü tek geçer...
  • quote:

Orijinalden alıntı: xXxByCharismaxXx

@patrain
    ne kaldıkı ay sonuna :))) Ben onu alıcagım kesinlikle sense 3.0 arayüzü her arayüzü tek geçer...

karmaşıklardayım karmakarışıklardayım ulen paramız yokki ikisinide alsak kafamız rahat etse yani bu ne böle gidp gidp geliyorum iksi arasında offff
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.