Şimdi Ara

HTC Özel: Sensation XL, Sensation XE, Rhyme ve Android 4.0 güncellemesi (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
217
Cevap
0
Favori
83.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CTU

quote:

Orijinalden alıntı: gdervisoglu

Turkcell de XL in reklamlarını yayınlatmaya başlamış.

Reklamın sonunda ilk ve sadece Turkcell de diyor. Halbuki vatan sadece vatanda sloganıyla ilk satışa başlamıştı.

Ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum. Millet salak mı?

Herhalde kontratli olarak demek istedi turkcell :)

O zaman xe için vodafone da sadece vodafone diyor. demekki kontratlı sadece vodafone da

gözüm xe de bakalım.
  • yanlız RHYME hakkında en ufak bir haber yok farkında mısınız?halbuki müdür beyin yanında kutusu ile birlikte duran tek telefon o idi.açıkçası ilk satışa rhyme çıkacak sanmıştım videoyu izleyen birçok kişi gibi .
    yine ters köşeye yatırdı bizi htc.
    tabi buradaki konuyu dikkate alıpda müdür bey;''herkes xe ve xl bekliyor,önce onları satışa çıkaralım'' dediyse ne ala...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALPEREN_06 -- 26 Aralık 2011; 7:30:56 >
  • htc nin genel müdüründe Türkiye ye gelen solo kulakların hepsini kendine ve yakınlarına alıp dağıtmış adam tipi var.

Bende yarattığı izlenip bu.
  • benim htc'ye zerre kadar güvenim kalmadı! htc'nin herhangi bir ürünü bu saatten sonra asla benim hayatıma giremez.
  • İlk iphone modelinden beri sürekli iphone kullanan biri olarak bir de androidi deniyim dedim ve uzun araştırmalardan sonra xe mi xl mi alsam diye düşünerek doğubanka gittim xe modelini aldım şuan içn gayet memnunum, ama 2-3 gün oldu ama hala tam olarak alışamadım ios un bazı yönlerde bariz üstünlükleri olsa da cihaz güzel, ama içimde bir soru işareti de kalmadı değil acaba samsung note mu alsaydım diye:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: FERROKROM

İlk iphone modelinden beri sürekli iphone kullanan biri olarak bir de androidi deniyim dedim ve uzun araştırmalardan sonra xe mi xl mi alsam diye düşünerek doğubanka gittim xe modelini aldım şuan içn gayet memnunum, ama 2-3 gün oldu ama hala tam olarak alışamadım ios un bazı yönlerde bariz üstünlükleri olsa da cihaz güzel, ama içimde bir soru işareti de kalmadı değil acaba samsung note mu alsaydım diye:)

Note çok büyük ama ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: foxwoods

quote:

İlk iphone modelinden beri sürekli iphone kullanan biri olarak bir de androidi deniyim dedim ve uzun araştırmalardan sonra xe mi xl mi alsam diye düşünerek doğubanka gittim xe modelini aldım şuan içn gayet memnunum, ama 2-3 gün oldu ama hala tam olarak alışamadım ios un bazı yönlerde bariz üstünlükleri olsa da cihaz güzel, ama içimde bir soru işareti de kalmadı değil acaba samsung note mu alsaydım diye:)

Note çok büyük ama ya

O zaman ikisinin ortası xl mi alsaydım acaba:) açık söyliyim xl nin ekranı daha çok hoşuma gitti hem note dan hem de xe den, ama işte xe daha güçlü bir telefon olduğu için xe yi seçtim...

• quote:

quote:

quote:

Note çok büyük ama ya

O zaman ikisinin ortası xl mi alsaydım acaba:) açık söyliyim xl nin ekranı daha çok hoşuma gitti hem note dan hem de xe den, ama işte xe daha güçlü bir telefon olduğu için xe yi seçtim...

Bende XE'yi tercih ettim 3'nüde incelemiştim. Şansıma yurtdışında olduğumdan daha Türkiye'de satışa çıkmadan hepsini görme şansına sahip oldum. Kasa olarak tek elle kullanım açısından XE daha iyi. Benim içinde tek elimle kullanabilmem önemlydi. Google Nexus bile bana biraz kaba geldi kullanım açısından. Kötü tercih yaptığımıda düşünmüyorum.

• quote:

Hayırlı olsun. Bende gidip doğubank'da baktım. Ama pasaport kaydı vs işleri yüzünden tam güvenip alamadım. Üç gün sonra telefon kapanırsa git kayıtla uğraş, adamlarla uğraş güvenemedim. Beyazıda gayet güzeldi. Kaça aldınız acaba?

Bir de garanti konusunda anladığım kadarıyla resmi dist. HTC çok kötüymüş, bugüne kadar başıma gelmedi ama bozulursa bu doğubank esnafına ne kadar güvenilir?

• Bİrdaha htc alanında aldıranında... bu adamı görünce cinlerim tepeme çıkıyor artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xboxminatör

Bİrdaha htc alanında aldıranında... bu adamı görünce cinlerim tepeme çıkıyor artık.

hangi adamı?
  • quote:

quote:

Bİrdaha htc alanında aldıranında... bu adamı görünce cinlerim tepeme çıkıyor artık.

hangi adamı?

Evet hangi adamı?
  • videodaki adamı diyor heralde. arkadaşın heralde teknik serviste başı ağrımış, doğrudur türkiye servisi biraz zayıfmış çoğu şikayetçi ilgelenemediklerinden, fakat 2012 de tamamen türkiyeye yatırım yapcaklarmış. ilginçtir htc son 2 senedir amerikada en çok satan telefon modeliymiş :) biz türkler yeni yeni keşfediyoruz htc yi :) buraya yazıyorum 2 sene içinde htc tamamen dünyayı kasıp kavurcak.
  • slm ürünü vatan bilgisayardan aldım cuma günü geldı HTC SENSATION XL ürün 16 gb diyordu ama bana 8 gb olarak yolladılar neden doğru ürünü tanıtmıyorsunuz sizlere güvenip alıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: recepugur

slm ürünü vatan bilgisayardan aldım cuma günü geldı HTC SENSATION XL ürün 16 gb diyordu ama bana 8 gb olarak yolladılar neden doğru ürünü tanıtmıyorsunuz sizlere güvenip alıyoruz.

Geri gönder sende o zaman
  • quote:

slm ürünü vatan bilgisayardan aldım cuma günü geldı HTC SENSATION XL ürün 16 gb diyordu ama bana 8 gb olarak yolladılar neden doğru ürünü tanıtmıyorsunuz sizlere güvenip alıyoruz.

8 gb modeli yok ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: euzun72

quote:

8 gb modeli yok ki

bende bugün kendime ve eşime sensation XL aldım. buna hafıza kartı takılabiliyor mu acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinaptik

quote:

Orijinalden alıntı: euzun72

quote:

8 gb modeli yok ki

bende bugün kendime ve eşime sensation XL aldım. buna hafıza kartı takılabiliyor mu acaba.

Hafıza kartı takılmaz kardeş
  • Yurt dışı xe için rom ne zaman çıkar iyisinden olmusundan
  • quote:

quote:

quote:

hangi adamı?

Evet hangi adamı?

videodaki adamdan bahsediyorum. ibrahim midir nedir. güya htc türkiye temsilcisiymiş. kendilerini temsil etmekten aciz insanları koymuşlar bir firmayı temsil ediyorlarmış. ben şimdiye kadar çok telefon kullandım hep en üst seviye telefonlar aldım ilk defa bu kadar pişman oldum. bunları kendilerine ifade ettim ama sinirim hala geçmedi. ingilizceyi iyi bilen bir arkadaşımla htc ye bizzat şikayetimide ileteceğim....

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.