Şimdi Ara

HTC Özel: Sensation XL, Sensation XE, Rhyme ve Android 4.0 güncellemesi (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
217
Cevap
0
Favori
83.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HTC ana konu başlığındaki uzun süredir var olan hareketsizlik,eskiye oranla daha fazla model-daha iddialı modeller piyasaya sürmesi rağmen yeni telefonlar hakkında ana başlık-kulüp vs. konularının satışta olanlar hakkında bile açılmaması,maalesef en azından htc nin forumda hızla kan kaybettiğini düşünmeme sebeb oluyor.tabi firma daha çok piyasaya-satışlara bakıyordur ama etrafımdaki insanların içinde 1000tl ve üzeri fiyat etiketine sahip telefon kullananların hemen hemen hiçbirinde htc marka telefon yok.burada bence en büyük zaafiyet pazarlama tarafında.bence htc markayı ve ürünlerini daha iyi anlatmak adına belkide türkiye ye özel pazarlama stratejileri geliştirmeli.görsel ve yazılı medyada kullanılan reklamları tr için özel hazırlanmış olmalıdır.tabi birde söz verdiğiniz şeyleri hiçbir bahanenin ardına saklanmadan yerine getirmek gerekiyor.1 hafta 10gün içinde satışa çıkacak deyip insanları nerdeyse 1-2 ay bekletmemek gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALPEREN_06 -- 2 Ocak 2012; 1:02:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: euzun72

quote:

Orijinalden alıntı: recepugur

slm ürünü vatan bilgisayardan aldım cuma günü geldı HTC SENSATION XL ürün 16 gb diyordu ama bana 8 gb olarak yolladılar neden doğru ürünü tanıtmıyorsunuz sizlere güvenip alıyoruz.

8 gb modeli yok ki

pc ye bağladığımda benim cihazımda 8 GB görünüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALPEREN_06

HTC ana konu başlığındaki uzun süredir var olan hareketsizlik,eskiye oranla daha fazla model-daha iddialı modeller piyasaya sürmesi rağmen yeni telefonlar hakkında ana başlık-kulüp vs. konularının satışta olanlar hakkında bile açılmaması,maalesef en azından htc nin forumda hızla kan kaybettiğini düşünmeme sebeb oluyor.tabi firma daha çok piyasaya-satışlara bakıyordur ama etrafımdaki insanların içinde 1000tl ve üzeri fiyat etiketine sahip telefon kullananların hemen hemen hiçbirinde htc marka telefon yok.burada bence en büyük zaafiyet pazarlama tarafında.bence htc markayı ve ürünlerini daha iyi anlatmak adına belkide türkiye ye özel pazarlama stratejileri geliştirmeli.görsel ve yazılı medyada kullanılan reklamları tr için özel hazırlanmış olmalıdır.tabi birde söz verdiğiniz şeyleri hiçbir bahanenin ardına saklanmadan yerine getirmek gerekiyor.1 hafta 10gün içinde satışa çıkacak deyip insanları nerdeyse 1 ay bekletmemek gerekir.

vodafone'da satışa çıkmasını bekliyorum hala. 1 hafta 10 güne kadar çıkmazsa başka bir model alıp kurtulacağım. bu kadar saçma bir pazarlama stratejisi olmaz..

• quote:

Orijinalden alıntı: serkaN

quote:

HTC ana konu başlığındaki uzun süredir var olan hareketsizlik,eskiye oranla daha fazla model-daha iddialı modeller piyasaya sürmesi rağmen yeni telefonlar hakkında ana başlık-kulüp vs. konularının satışta olanlar hakkında bile açılmaması,maalesef en azından htc nin forumda hızla kan kaybettiğini düşünmeme sebeb oluyor.tabi firma daha çok piyasaya-satışlara bakıyordur ama etrafımdaki insanların içinde 1000tl ve üzeri fiyat etiketine sahip telefon kullananların hemen hemen hiçbirinde htc marka telefon yok.burada bence en büyük zaafiyet pazarlama tarafında.bence htc markayı ve ürünlerini daha iyi anlatmak adına belkide türkiye ye özel pazarlama stratejileri geliştirmeli.görsel ve yazılı medyada kullanılan reklamları tr için özel hazırlanmış olmalıdır.tabi birde söz verdiğiniz şeyleri hiçbir bahanenin ardına saklanmadan yerine getirmek gerekiyor.1 hafta 10gün içinde satışa çıkacak deyip insanları nerdeyse 1 ay bekletmemek gerekir.

vodafone'da satışa çıkmasını bekliyorum hala. 1 hafta 10 güne kadar çıkmazsa başka bir model alıp kurtulacağım. bu kadar saçma bir pazarlama stratejisi olmaz..

Ben gecen Persembe gunu Vodafone'dan XE aldim. Eger kontratsiz almak istiyorsaniz, cevredeki Vodafone'lara sorun. Tek tuk Bayilere gelmeye basladi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ponderous

quote:

quote:

Ben gecen Persembe gunu Vodafone'dan XE aldim. Eger kontratsiz almak istiyorsaniz, cevredeki Vodafone'lara sorun. Tek tuk Bayilere gelmeye basladi.

kontratlı bekliyorum hocam ben. uygun bir paket açıklanmazsa yurtdışı cihaza yöneleceğim sanırım..

• bence en mantıklı seçim,güncellemeleri en önce alan ülkelerin cihazlarından uygun fiyata temin edip kullanmak gibi görünüyor.mesela xe veya xl 1000-1200tl arası almak mantıklı gibi görünüyor.
  • quote:

quote:

quote:

ne kadara aldınız acaba ?

• quote:

bence en mantıklı seçim,güncellemeleri en önce alan ülkelerin cihazlarından uygun fiyata temin edip kullanmak gibi görünüyor.mesela xe veya xl 1000-1200tl arası almak mantıklı gibi görünüyor.

tamam fiyat farkı uçurum belki ama garantisi olayan böyle üst düzey bir cihazı nasıl cesaret edip de alıyorsunuz. değer mi gerçekten? emin olamıyorum.
  • bu tür cihazların arızalı çıkma oranını iyi hesaplayıp almak lazım.zaten baştan arızalı çıkmazsa ileride pek sıkıntı olmaz.ama tabi şans işi bu durum,1000 tanede 1 tane olur,oda bizi bulursa yapacak birşey yok.hoş garantili oluncada çok şey değişmiyor aslında.adamlar arızalanınca hemen yenisi ile değiştirmiyorlarki.çoğu yasal olarak tamir süresince yerine kullanmak için yeni telefon verme zorunluluğunu bile yerine getirmiyor.sonunda bu durumlarda ''lanet olsun'' deyip telefonu baya bir zararına satıp yenisini almıyor muyuz?tabi benim her daim önceliğim garantili cihazdan yana ama yukarıda değindiğim olumsuz konular(piyasaya geç ve fahiş fiyattan sürülmesi gibi) yüzünden böyle bir yola başvurulabilir dedim.
    mesela garantili olarak 1800tl ye xe veya xl almaktansa 1000-1200tl ye yurtdışı kayıtlı telefon almak daha mantıklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALPEREN_06 -- 2 Ocak 2012; 0:40:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stroma

quote:

quote:

quote:

ne kadara aldınız acaba ?

1.800 TL.. Akbank kartlarına 12 taksit yapıyorlar. Eski cihazı da uygun bir fiyata sayınca makul geldi bana..

• quote:

1.800 TL.. Akbank kartlarına 12 taksit yapıyorlar. Eski cihazı da uygun bir fiyata sayınca makul geldi bana..

eski cihazınızı vodafone mı verdiniz tam anlayamadım özür dilerim
    açıklarsanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: yanardag06

quote:

eski cihazınızı vodafone mı verdiniz tam anlayamadım özür dilerim
    açıklarsanız sevinirim

Evet, bazı bayiler takasa alıyorlar. Takas olduğu içinde, normal 2. el satışa göre bir nebze daha iyi fiyat verebiliyorlar.
  • Arkadaşlar cumartesi XE aldım. Şimdilik oldukça memnunum. Bu sabah açtığımda önce FM radyo çalışmadı. Aç kapa farketmedi. Pili söküp 2 dakika bekledim, takınca çalıştı. Onun haricinde arayüz düşündüğüm kadar iyi. Arc kullanıyordum. Kenarında oluşan çatlak ve plastik kasası yüzünden sattım. Şimdilik bu telefondan çok memnunum.
  • quote:

Arkadaşlar cumartesi XE aldım. Şimdilik oldukça memnunum. Bu sabah açtığımda önce FM radyo çalışmadı. Aç kapa farketmedi. Pili söküp 2 dakika bekledim, takınca çalıştı. Onun haricinde arayüz düşündüğüm kadar iyi. Arc kullanıyordum. Kenarında oluşan çatlak ve plastik kasası yüzünden sattım. Şimdilik bu telefondan çok memnunum.

siz de mi vodafone'dan aldınız hocam ?

Ankara birkaç bayiye sordum olumsuz yanıt aldım zira internet sitesinde de hala ücretlendirme belli değil... htc Türkiye ve vodafone'a nefretlerimi sunuyorum...
  • vodafone fiyatlandırmayı açıkladı sonunda... genç avantaja kontratlı vermiyor hayırlı olsun vodafone yine taktı bize... yurt dışı cihaz almak farz oldu herhalde ay sonuna kadar bekleyecem...

http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/HTC-Sensation-XE-Kampanyasi.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9903D0431 -- 2 Ocak 2012; 21:17:06 >
  • Vodafone'a bak sen hele

Cep Avantaj her yöne extra (59 tl) ya ek 24 ay boyunca ay da 79 tl Yani sözleşmeli olarak cihazı (tarife ücreti hariç!) 1896 tl ye alabiliyoruz. Yine dediğim çıktı kitlerler bir 80 diyordum.

Giderim sözleşmesiz alırım arkadaş.

Acaba vodafone sadece kendi mi satıyor zannediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gdervisoglu -- 2 Ocak 2012; 22:25:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eralpkuru

quote:

Arkadaşlar cumartesi XE aldım. Şimdilik oldukça memnunum. Bu sabah açtığımda önce FM radyo çalışmadı. Aç kapa farketmedi. Pili söküp 2 dakika bekledim, takınca çalıştı. Onun haricinde arayüz düşündüğüm kadar iyi. Arc kullanıyordum. Kenarında oluşan çatlak ve plastik kasası yüzünden sattım. Şimdilik bu telefondan çok memnunum.

siz de mi vodafone'dan aldınız hocam ?

Ankara birkaç bayiye sordum olumsuz yanıt aldım zira internet sitesinde de hala ücretlendirme belli değil... htc Türkiye ve vodafone'a nefretlerimi sunuyorum...

Hayır arkadasım. ben 31 kasım biten sensation kampanyasına başvurdum aslında. bursa'da korupark avm'de bulunan elektroworld firmasına vodafone standı kurulmuş ve oraya has 31 aralık tarihine kadar kampanya uzatılmıştı. neyse lafı çok uzatmayayım. 15 gün boyunca cihazı almak için uğraştım ama mümkün olmadı. vodafone'un müşteri hizmetleride yalnızca dert dinlemek ama çözüm bulmamak üzere var olduğu için 30 aralık akşamı konuşabildiğim herkese bildiğim her türlü küfürü ederek vazgeçtim. ertesi günü de vatan bilgisayardan ücreti mukabili aldım.

• bu arada XL cihazının 8 GB görünen hafızası yalnızca ürüne sabitlenmiş SD kartın hafızası. ayrıca 4 GB lık bir belleği daha var. yani söyledikleri gibi ürünün 16 GB hafıasının 12...GB lık bölümü kullanılabilir durumda
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinaptik

bu arada XL cihazının 8 GB görünen hafızası yalnızca ürüne sabitlenmiş SD kartın hafızası. ayrıca 4 GB lık bir belleği daha var. yani söyledikleri gibi ürünün 16 GB hafıasının 12...GB lık bölümü kullanılabilir durumda

Pardon olayın öncesini tam bilmiyorum ama;
    xl den bahsediyorsan, sd kart falan ne alaka? xl de olan dahili 16 gb hafıza. sd kart desteği de yok.

ben yanlış mı anladım acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gdervisoglu

quote:

Orijinalden alıntı: sinaptik

bu arada XL cihazının 8 GB görünen hafızası yalnızca ürüne sabitlenmiş SD kartın hafızası. ayrıca 4 GB lık bir belleği daha var. yani söyledikleri gibi ürünün 16 GB hafıasının 12...GB lık bölümü kullanılabilir durumda

Pardon olayın öncesini tam bilmiyorum ama;
    xl den bahsediyorsan, sd kart falan ne alaka? xl de olan dahili 16 gb hafıza. sd kart desteği de yok.

ben yanlış mı anladım acaba?

evet kart desteği yok ama cihazın uyarı yazılarında o şekilde yazdığı için söyledim. sonuç olarak bölünmüş hafıza var. toplam 12 küsür kullanılabilir durumda.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.