Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

HTC ONE X Kullanıcıları Kulübü ve Destek Bölümü|4.2.2&Sense 5|

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
17.362
Cevap
133
Favori
720.965
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> HTC >> HTC ONE X Kullanıcıları Kulübü ve Destek Bölümü|4.2.2&Sense 5|
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      641 Mesaj
      23 Nisan 2013 23:58:26
      Arkadaşlar iyi geceler galaxy s3üme hanım el koyduktan sonra tekrar iphone'a geri dönüş yaşadım ama çok sıktı ios. Şu anda android telefon alma arifesindeyim fakat öyle bi zamana denk geldikki tüm markalar yeni cihaz çıkarıyor ve fiyatlar uçuk size sorum vatanda one x 32gb 1500 tl sizce bu fiyata alınır mı yoksa xperia z, note 2 veya s4 mü almalıyım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Teğmen
      121 Mesaj
      24 Nisan 2013 01:02:16
      quote:

Orijinalden alıntı: bilek

quote:

Orijinalden alıntı: tonisıtark

quote:

Orijinalden alıntı: bilek

quote:

Orijinalden alıntı: tonisıtark

Arkadaşlar güncelleme uyarısı geldi.. İndir dedim indirdi kurmaya başla dedim telefona reset attı ve aşağıdaki seçenekler geldi. Hangisini seçeceğim bilen varsa acil yardım etsin..

- Reebot System Now
      - Install zip from sdcard
      - Wip data / factory reset
      - wipe cache partiton
      - backup and restore
      - mount and strage
      - Advenced

Yardımlarınızı bekliyorum

1.Telefonun rootlu Root'u Kaldıracaksın 2.şık'daki
      2.Relock Yapacaksın
      3.stock recovery'ı Flashlayacaksın
      4.stock boot'u Flashlayacaksın

Telefonu tekrar açacaksın açıldıgında fabrika ayarları ile açılacak güncellemeyi tekrar yapacaksın
      senin söyledklerin orjinal recovery söylemez yani o seçenekler çıkmaz direk yükleme yapar inen güncellemeyi

Yada Sadece Relock Yapacaksın Telefona ait RUU.exe dosyasını indirip yükleyeceksin ondan sonra güncellemesini yapacaksın

olmadı hiç ugraşamam diyorsan burdan Stock Jelly Bean (Android 4.1.1) Room'u indir Yükle

Download stock de-odexed 3.20.401.1
      Download stock recovery 3.20.401.1
      Download stock boot 3.20.401.1

Teşekkür ederim. Birde nasıl yapılacağını yazsan Anlamıyorum bu root room olaylarından. Kısaca ilk günkü gibi hale nasıl döndürebiliriz telefonu?

Şimdi Senin Telefon Rootlu Hemen Kızma Yahu Anlatacam

1.burdaki dosyayı indir sd bölümüne at Super_Wipe_One_X
      2.burdaki dosyayı indir sd bölümüne at Download stock de-odexed 3.20.401.1
      3.All-In-One Toolkit V2.3 dosyasını indir All-In-One Toolkit V2.3

Şimdi 1 ve 2 şıktaki dosyaları sd bölümüne atıktan sonra recovery düş (Telefonu Recoveryda aç) ordan Install zip seç çıkan seçenekten Install zip from sdcard seç
      ve oradan Super_Wipe_One_X.zip dosyasını çalıştır telefonun tüm system dosyalarını silecek tekrar aynı yolu zileyerek One_X_3.20.401.1_deodexed.zip seç ve çalıştır orjinal romu yükleyecek telefonu yeniden başlat
      orjinal yazılım açılacak açıldıktan sonra telefonu Fastboot usb de aç All-In-One Toolkit V2.3 çalıştır gelen pencereden Relock Bootloader seç altaki Do Command butonuna bas telefon roottan çıkıp orjinal haline gelecek ve fabrika ayarlarıyla tekrar açılacak böylece telefon ilk orjinal haline gelecek

Not Hboot versiyon 1.39 degilse burdaki firmware.zip hboot 1.39 indirip Flashlayacaksın
      Yükeme aracı burda [TOOL] JB FW Easy Flasher & Fastboot Toolkit *Update Dec21* hboot 1.31/1.33/1.36/1.39

Kızmadım ya :) teşekkürler yardımın için ben sadece wifi sorunu yüzünden yazılımı güncellemek istiyordum ama şu an hiç bulaşmayacağım güncelleme işine wifi pek kullanmıyorum... Telefon rootlu olduğunda güncelleme alamazsın diyorlar da öyleyse yazılım güncelleme bölümünde niye güncelleme gözüküyor orası da merak ettiğim bir husustur.. ama yöntemini bir ara kesin deniyeceğim. Saygılar.

|
      |

• Yarbay
      3010 Mesaj
      24 Nisan 2013 01:34:14
      Yeni guncelleme ile muzik calara klasor secenegide gelmis sanrm. Yada ben yeni farkettim.

PSN ID: orhanyldz
    • Binbaşı
      1243 Mesaj
      24 Nisan 2013 10:00:25
      quote:

Orijinalden alıntı: orhanyıldız

Yeni guncelleme ile muzik calara klasor secenegide gelmis sanrm. Yada ben yeni farkettim.

sen yeni farketmişin telefon çıktı çıkalı var o özellik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilek -- 24 Nisan 2013; 10:22:52 >
      |
      |

KULA BELA GELMEZ HAK YAZMAYINCA HAK BELA YAZMAZ KUL AZMAYINCA - Ankara / Cankaya
    • Onbaşı
      18 Mesaj
      24 Nisan 2013 10:28:10
      arkadaşlar benim htc one x in ekranın üst bölgesinin dokunmatiği çalışmıyor dealexreme'den dokunmatik ekran aldım doğubank a taktırmaya götürdüm yalnız dokunmatiğinin değişmediğini ekranla beraber değiştiğini söylediler sizin bildiğiniz istanbul civarında bu işi yapabilecek bi yer varmıdır yoksa bu işe hiçmi girmeyim yardımlarınızı bekliyorum

• Yüzbaşı
      508 Mesaj
      24 Nisan 2013 11:10:11
      arkadaşlar bende htc one x aldım. fakat batarya çok mu çabuk bitiyor bendekinde mi sorun var anlamadım. 4 saat oldu şarjdan alalı. 3 saattir radyo açık wifi açık arada nete giriyorum. şuan batarya % 61 de. normal mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi numb83 -- 24 Nisan 2013; 11:10:22 >

• Binbaşı
      1243 Mesaj
      24 Nisan 2013 11:43:10
      quote:

Orijinalden alıntı: turabi55

ya arkadaşlar enteresan bişi sölicem.. yeni gelen güncellemeyi yükledim fakat benim bu son güncelleme öncesi wi-fi problemim falan yoktu ama bu son güncelleme ile yan odadan wi-fi cekmemeye başladı.... güncellemeyi geri alamaz mıyım???

alırsın önceki yazılımın ruu dosyasını bul yükle bu kadar
      |
      |

KULA BELA GELMEZ HAK YAZMAYINCA HAK BELA YAZMAZ KUL AZMAYINCA - Ankara / Cankaya
    • Yüzbaşı
      508 Mesaj
      24 Nisan 2013 12:14:27
      Benim cihaz neden guncelleme yapmiyor olabilir?

|
      |

• Yüzbaşı
      508 Mesaj
      24 Nisan 2013 16:21:52
      Fastboot dosyasini birisi upload edebilirmi

|
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      2 Not
      24 Nisan 2013 20:38:00
      Sonunda cihaza root yapıp venom rom yükledim. İlk önce Jelybam rom yükledim ama çok sade geldi sense den sonra, bir de kamera da sıkıntı olmuştu. Foto çekiyordum ama gri olarak görülüyordu fotolar. Venom sense in en iyi romu kesinlikle , iyi ki root yapmışım dedim. örneğin tuş kilidindeyken bildirim çubuğunu aşağı çekip kullanabiliyorsunuz. Ayrıca müzik dinlerken eqoulaizer ayarları yapabiliyorsunuz. Güncelleme veriyor bir de yapan arkadaş onu yüklemek de çok kolay. Bence düşünmeyin rootlayın istediğiniz romları yükleyin. Bir de en güzel yanı tüm uygulamaların izinlerini ayarlayabiliyorsunuz, ayrıca adware uygulaması sayesinde uygulamalardaki reklamları engelleyebiliyorsunuz. Korkmayın rootlayın zaten basit bi şey gözünüzde büyütmeyin. Bu arada bataryada da düzelmeler var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __Tyler Durden__ -- 24 Nisan 2013; 20:39:49 >

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      2 Not
      24 Nisan 2013 20:39:06
      quote:

Orijinalden alıntı: numb83

arkadaşlar bende htc one x aldım. fakat batarya çok mu çabuk bitiyor bendekinde mi sorun var anlamadım. 4 saat oldu şarjdan alalı. 3 saattir radyo açık wifi açık arada nete giriyorum. şuan batarya % 61 de. normal mi?

Normal , bir günü çıkarırsınız yoğun kullanımda(çok fazla oyun oynamamak şartıyla) , fazla da bir şey beklemeyin.
      |
      |

• Onbaşı
      18 Mesaj
      25 Nisan 2013 09:03:21
      quote:

Orijinalden alıntı: wide1905

arkadaşlar benim htc one x in ekranın üst bölgesinin dokunmatiği çalışmıyor dealexreme'den dokunmatik ekran aldım doğubank a taktırmaya götürdüm yalnız dokunmatiğinin değişmediğini ekranla beraber değiştiğini söylediler sizin bildiğiniz istanbul civarında bu işi yapabilecek bi yer varmıdır yoksa bu işe hiçmi girmeyim yardımlarınızı bekliyorum

yardımcı olacak kimse yokmu?
      |
      |

• Yüzbaşı
      508 Mesaj
      25 Nisan 2013 09:58:07
      quote:

Orijinalden alıntı: __Tyler Durden__

Sonunda cihaza root yapıp venom rom yükledim. İlk önce Jelybam rom yükledim ama çok sade geldi sense den sonra, bir de kamera da sıkıntı olmuştu. Foto çekiyordum ama gri olarak görülüyordu fotolar. Venom sense in en iyi romu kesinlikle , iyi ki root yapmışım dedim. örneğin tuş kilidindeyken bildirim çubuğunu aşağı çekip kullanabiliyorsunuz. Ayrıca müzik dinlerken eqoulaizer ayarları yapabiliyorsunuz. Güncelleme veriyor bir de yapan arkadaş onu yüklemek de çok kolay. Bence düşünmeyin rootlayın istediğiniz romları yükleyin. Bir de en güzel yanı tüm uygulamaların izinlerini ayarlayabiliyorsunuz, ayrıca adware uygulaması sayesinde uygulamalardaki reklamları engelleyebiliyorsunuz. Korkmayın rootlayın zaten basit bi şey gözünüzde büyütmeyin. Bu arada bataryada da düzelmeler var.

Rom icin link varmi?

• Yüzbaşı
      950 Mesaj
      25 Nisan 2013 10:20:04
      quote:

quote:

Rom icin link varmi?

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2087443

Kafesinden kaçmış birer kartal gibi, hiç yorulmamış ve aç kurtlar gibi, amansız bir Sayan dağı fırtınası gibi geldiler üstümüze prensim. Son askeriniz de orada can verdiğinde ve son bayrak da toprağa düştüğünde, onlar hiç arkalarına bakmadan ve sanki hiç savaşmamış gibi sürdüler atlarını bozkıra. Prensim soruyorsunuz nasıl durdurabiliriz diye.? Efendim, onlar (TÜRKLER) durdurulamazlar."

• Er
      13 Mesaj
      25 Nisan 2013 10:40:24
      s.a arkadaslar bnm htc one x ne yaptıysam 3g ıle nete baglanmıyor hep edge ile baglanıyor ve halıyle yavas oluyor vodafonu aradım sorsan yaptılar ayarlarını ama gene olmuyo bunun bı yolumu var yoksa teldemı sıkıntı vardır?

• Yüzbaşı
      508 Mesaj
      25 Nisan 2013 10:47:46
      quote:

Orijinalden alıntı: seyfo311

s.a arkadaslar bnm htc one x ne yaptıysam 3g ıle nete baglanmıyor hep edge ile baglanıyor ve halıyle yavas oluyor vodafonu aradım sorsan yaptılar ayarlarını ama gene olmuyo bunun bı yolumu var yoksa teldemı sıkıntı vardır?

AYARLAR > MOBİL VERİ > ŞEBEKE MODU GSM / WCDMA OTOMATİK mi seçili?

• Yüzbaşı
      508 Mesaj
      25 Nisan 2013 10:51:46
      quote:

Orijinalden alıntı: Ronin1453

quote:

quote:

Rom icin link varmi?

Hocam burasi kafami karstrdi download linki hangsi?

• Yüzbaşı
      950 Mesaj
      25 Nisan 2013 11:18:17
      quote:

quote:

quote:

quote:

Rom icin link varmi?

Hemen 1 post aşağı inerseniz DOWNOLADS başlığı altında 3 tane farklı download seçeneğini göreceksiniz.. Rom yüklemeyi daha önce yapmadıysanız risk almayın..

Kafesinden kaçmış birer kartal gibi, hiç yorulmamış ve aç kurtlar gibi, amansız bir Sayan dağı fırtınası gibi geldiler üstümüze prensim. Son askeriniz de orada can verdiğinde ve son bayrak da toprağa düştüğünde, onlar hiç arkalarına bakmadan ve sanki hiç savaşmamış gibi sürdüler atlarını bozkıra. Prensim soruyorsunuz nasıl durdurabiliriz diye.? Efendim, onlar (TÜRKLER) durdurulamazlar."

• Yüzbaşı
      508 Mesaj
      25 Nisan 2013 11:20:33
      quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Rom icin link varmi?

Hemen 1 post aşağı inerseniz DOWNOLADS başlığı altında 3 tane farklı download seçeneğini göreceksiniz.. Rom yüklemeyi daha önce yapmadıysanız risk almayın..

cwm mod ile daha önce x5 de rom yükledim sadece.
      |
      |

• Er
      13 Mesaj
      25 Nisan 2013 13:42:03
      quote:

quote:

Orijinalden alıntı: seyfo311

AYARLAR > MOBİL VERİ > ŞEBEKE MODU GSM / WCDMA OTOMATİK mi seçili?

eyw ustam actım halloldu da açtıktan sonra ses değişti bi tuhaflık var konusuyoken sesım de tuhaf oldu gelen seste sankı dısarda konusuyo telefon?
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
nice türkiye
son dakika
web tasarım,web design
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,562
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.