Şimdi Ara

HTC ONE X Kullanıcıları Kulübü ve Destek Bölümü|4.2.2&Sense 5| (633. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.347
Cevap
120
Favori
736.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 631632633634635
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ayhan1990

quote:

Orijinalden alıntı: tavernac1

4,1 sürümünde nasıl root yapıyoruz telefonu?

ilk sayfada anlatılıyor

birader ilk sayfadakileri defalarca okudum ve uyguladım olmadı benim problemim şurda; telefonum 4,1 sürümünde ve bu sürümde pcye kabloyla bağladığımda 4,0,4 sürümündeki gibi bana şarj et ya da dosya aktar gibi seçenekler sunmuyor ve bu yüzden yalnızca şarj et durumunda pcye bağlayamadığımdan root edecek uygulama telefonumla bağlantı kuramıyor ve root işlemi gerçekleşmiyor ve 4,1 sürümünde nasıl rootlanacağı hakkında günlerdir bir bilgiye ulaşamadım.
  • quote:

quote:

quote:

ilk sayfada anlatılıyor

birader ilk sayfadakileri defalarca okudum ve uyguladım olmadı benim problemim şurda; telefonum 4,1 sürümünde ve bu sürümde pcye kabloyla bağladığımda 4,0,4 sürümündeki gibi bana şarj et ya da dosya aktar gibi seçenekler sunmuyor ve bu yüzden yalnızca şarj et durumunda pcye bağlayamadığımdan root edecek uygulama telefonumla bağlantı kuramıyor ve root işlemi gerçekleşmiyor ve 4,1 sürümünde nasıl rootlanacağı hakkında günlerdir bir bilgiye ulaşamadım.

One X all in one toolkid ile driverları yüklemeyi deneyin pcnize yada netten bulabilirsiniz driverları.
    Yada farklı usb noktalarından bağlamayı deneyin o arada bana da oluyor fakat benim kablodaki bir sorun ile alakalı bir durum.

• Sense 5 arayuzu ne zaman gelır bılgınız var mı veya android 4.2 gelır mı ? arayuzden bıraz sıkıldım rom yukleyım mı sızce ?
  • arkadaşlar benm one x servisten geldi wi-fi sorunu diye göndermiştim fakat şarj yerinin üst kısmında bi çatlak ile bana cihazı geri gönderdiler aynı günde bende tekrar gönderdim... bakalım neler olacak
    kvk ile başımız her zamanki gibi dertteee...
  • quote:

quote:

quote:

ilk sayfada anlatılıyor

birde ayarlardan geliştirici seçeneklerinden usb ayıklama modu nu aktif hale getirip öyle deneyin

• quote:

Orijinalden alıntı: kes123kin

Sense 5 arayuzu ne zaman gelır bılgınız var mı veya android 4.2 gelır mı ? arayuzden bıraz sıkıldım rom yukleyım mı sızce ?

sense 5 arayüzü ve android 4.2 one x için geleceğini söylüyorlar yaz gibi bir güncelleme gelecektir. Arayüzden sıkıldıysanız custom romlara yönelebilir yada launcher programlarını deneyebilirsiniz(nova, next, go...vs gibi)
  • quote:

Orijinalden alıntı: washburn_x

quote:

quote:

quote:

ilk sayfada anlatılıyor

birde ayarlardan geliştirici seçeneklerinden usb ayıklama modu nu aktif hale getirip öyle deneyin

yaptığım işlemlerde hiç bir eksik yok herşey açık olması gerektiği gibi ve 4 ayrı usbde de denedim gene olmuyor.

• Bende de aynı sorun olmuştu. Telefon usb ye takılı halde biraz bekleyince güncel driverı bulup yüklemişti ( veya ben mi güncelle demiştim tam hatırlamıyorum) ve ondan sonra bağlantı kurulmuştu.
  • bunu da denedim defalarca olmuyor farklı data kablolarıyla denedim olmuyor parçalayacam telefonu
  • Merhaba arkadaşlar otg kabloyla eskiden klavye maus bağlıyorum şimdi tepki vermiyor flash disk bağlanıyor deneyen var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu telefon 2 hafta kadar bir süre kadar elimde olacak. Kullandığım ilk akıllı telefon. Bu yüzden güncelleme, uygulama vs. işlerden pek anlamıyorum. Sorunum video izlemekle ilgili. Mx player yüklü telefonda. Telefona attığım videolar genelde 10 bit oluyor ve bu yüzden de renklerde çok bozulma oluyor. Bu sorunu çözmenin bir yolu var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IceTeaSama -- 13 Nisan 2013; 18:56:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selami023

arkadaşlar benm one x servisten geldi wi-fi sorunu diye göndermiştim fakat şarj yerinin üst kısmında bi çatlak ile bana cihazı geri gönderdiler aynı günde bende tekrar gönderdim... bakalım neler olacak
    kvk ile başımız her zamanki gibi dertteee...

Kvk benim nokia telefonumu bozdu. Kesinlikle tamir işinden anlamiyorlar ve suçu bana attilar darbe almış diye. Tam sopaliklar.

• quote:

Orijinalden alıntı: jeofizikci

arkadaşlar bu telefonun ahize sesni artırmanın bir yolu varmı, biraz sesli bir ortamda karşı tarafın sesini duymak imkansızlaşıyor, telefonu çok sevmeme rağmen sırf bu yüzden başka telefona geçeceğim galiba.
    kulaklık deliklerini fırçaladım gene bir şey yok.
    yardımlarınız için teşekkurler

Aynen... Nasıl arttırabiliriz bu sesi? Bu nasıl iştir anlamam telefon yapıyorsun ve öncelik olarak ilk dikkat etmen gereken husus yani ahize sesini düşünmüyorsun... Nasıl bir zihniyettir bu HTC... Wifi sorunu bende de var dert etmiyorum ama bazen adamın canını sıkmıyor da değil.
  • HTC one X cihazım KVK ya Gitti Geldi ve Bu hali aldı... Bende Aynı Gün Servise Geri Gönderdim...

HTC ONE X Kullanıcıları Kulübü ve Destek Bölümü|4.2.2&Sense 5|
  • Beyler One x ile Lg Nexus 4 ü takaslamak ne kadar mantıklı ?
  • Arkadaşlar herkes wi-fi probleminden bahsetmiş. Sinyal düşüklüğü olanlar telefonun arka kısmında ses açma kapama düğmelerine yakın bir yere hafifçe bastırsın. Sinyalde artma oluyorsa donanımsal bir probleminiz var demektir, yazılımda halledilemez. Cihazda anten olarak bakır bant gibi birşey kullanmışlar, youtube da wifi onarım videoları var. Bende de aynı sorun var. Cihaza kılıf aldım ve wifi anteninin olduğu yere kağıt sıkıştırdım. Problem falan kalmadı. sizde deneyin, sonuçları bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tonisıtark

quote:

Orijinalden alıntı: jeofizikci

arkadaşlar bu telefonun ahize sesni artırmanın bir yolu varmı, biraz sesli bir ortamda karşı tarafın sesini duymak imkansızlaşıyor, telefonu çok sevmeme rağmen sırf bu yüzden başka telefona geçeceğim galiba.
    kulaklık deliklerini fırçaladım gene bir şey yok.
    yardımlarınız için teşekkurler

Aynen... Nasıl arttırabiliriz bu sesi? Bu nasıl iştir anlamam telefon yapıyorsun ve öncelik olarak ilk dikkat etmen gereken husus yani ahize sesini düşünmüyorsun... Nasıl bir zihniyettir bu HTC... Wifi sorunu bende de var dert etmiyorum ama bazen adamın canını sıkmıyor da değil.

Telefonu aldıktan 5 6 ay sonra neredeyse ahize sesini duyamaz olmuştum artık dışarıda kulaklık takmak zorunda kalıyodum konuşmak için. Sonra güzelce ince kıllı bi dis fırçasıyla temizledim ve güçlü bir elektrik süpürgesiyle çektim ahize bölümünü. Suan yarı seste kullanıyorum ahizeyi inanılmaz bir artış oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: selami023

HTC one X cihazım KVK ya Gitti Geldi ve Bu hali aldı... Bende Aynı Gün Servise Geri Gönderdim...

HTC ONE X Kullanıcıları Kulübü ve Destek Bölümü|4.2.2&Sense 5|

Kvk'dan ben de şikayetçiyim. Telin camını değiştirmek için verdim. Wifi eskiden canavar gibiyken şimdi yan odadaki modemden ya bir çubuk çekiyor ya hiç çekmiyor. Ve ilk başlarda yoktu sanırım ama birkaç hafta önce farkettim ekranın sağ üst köşesi kasaya tam oturmuyor birkaç milim dışarıda. Bastırıyorum oturuyor tam kasaya az sonra bakıyorum yeniden çıkmış. Ama elimiz mahkum şimdi kasayı değiştirmeyi düşünüyorum yine paşa paşa Kvkya gidicem başka seçeneğimiz yok.

• Arkadaslar herkeze merhaba;

Direk soruma gecmek istiyorum, one x i ilk ciktigindan buyana takip ediyorum fakat ios dan androide gecme konusunda suphelerim var, soyleki iyi seviye genel bilgisayar ve progralama bilgim var fakat bu konuyu guncel olarak takip eden birisi olarak sunu solemeliyim ki yok roomdur yok baska biseydir cok karisik geliyor bana, bu androide alismak cok zor bireey mi? 2.el fiyatlari uygunken bi alip denemek istiyorum, alismasi zor mu tek sorum bu, birde bu room falan bunlari yapmadan tekefondan tam performans alamiyormuyuz

• quote:

Orijinalden alıntı: dildOsman

Arkadaslar herkeze merhaba;

Direk soruma gecmek istiyorum, one x i ilk ciktigindan buyana takip ediyorum fakat ios dan androide gecme konusunda suphelerim var, soyleki iyi seviye genel bilgisayar ve progralama bilgim var fakat bu konuyu guncel olarak takip eden birisi olarak sunu solemeliyim ki yok roomdur yok baska biseydir cok karisik geliyor bana, bu androide alismak cok zor bireey mi? 2.el fiyatlari uygunken bi alip denemek istiyorum, alismasi zor mu tek sorum bu, birde bu room falan bunlari yapmadan tekefondan tam performans alamiyormuyuz

Tamamen alışkanlık. Ben IOS kullanamıyorum mesela. Android daha iyi geliyor. Ayrıca Sense arayüzü diğerlerinden daha iyi diyebilirim.
  • 
Sayfa: önceki 631632633634635
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.