Şimdi Ara

HTC ONE X Kullanıcıları Kulübü ve Destek Bölümü|4.2.2&Sense 5| (632. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.347
Cevap
120
Favori
736.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 630631632633634
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Utku Tozluyurt

quote:

Orijinalden alıntı: Ayhan1990

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba..İnternet üzerinden aldığım bir yurt dışı one x var.Pasaport kayıt olaylarından dolayı mağdur kişilerden biriyim.Samsung galaxy s3 ve birçok modele imei değişimi yapıldığını öğrendim böyle birşey one x ler içinde geçerlimi ? Eski kullanmadığım bir telefonun imei numarasını tanımlamak istiyorum. Teşekkürler...

Evet imei değiştiriliyor One X'te hocam.Yanlız bu işlem sonrasında cihaz garanti dışı kalıyor.Tekrar eski imeisini yüklettiğiniz zaman garanti kapsamına girer (orjinal ilk alındığındaki imei)

Hocam garantinin bitmesine 2 ay var zaten 1 seneye yaklaşıyo telefon ha kapandı ha kapanacak diye kullanamaz olduk yine kayıt dışı olduğu tespit edilen cihaz diye mesaj geldi.İmei değiştirince öyle bir sorun kalmıyor değilmi ? Bildiğim kadarıyla imei değişince otomatik güncelleme alınamıyor sadece başka bir durum oluyormu ?

Bende de farklı imei var ve güncelleme sorunu olmuyor güncelleme alıyorum açıkçası.
    İmei sini attıgınız cihazın imeisini mcks.gov.tr den sorgulatın.kayıtlı yazıyorsa sorun olmaz diye tahmin ediyorum.Cihazdaki tüm fonksiyonları da kullanabiliyorsunuz merak etmeyin.Ben herhangi bir sorunla karşılaşmadım

kullanmadığım eski bir telefon var TR çıkışlı onu eklemeyi düşünüyorum.Valla herkes böyle bir durum olacağını söyledi.İçim rahatladı açıkcası siz hangi yöntemi kullandınız imei değiştirmek için ?

telefoncuda yapıldı hocam açıkçası ben bilmiyorum değiştirme yöntemini

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba..İnternet üzerinden aldığım bir yurt dışı one x var.Pasaport kayıt olaylarından dolayı mağdur kişilerden biriyim.Samsung galaxy s3 ve birçok modele imei değişimi yapıldığını öğrendim böyle birşey one x ler içinde geçerlimi ? Eski kullanmadığım bir telefonun imei numarasını tanımlamak istiyorum. Teşekkürler...

Evet imei değiştiriliyor One X'te hocam.Yanlız bu işlem sonrasında cihaz garanti dışı kalıyor.Tekrar eski imeisini yüklettiğiniz zaman garanti kapsamına girer (orjinal ilk alındığındaki imei)

Hocam garantinin bitmesine 2 ay var zaten 1 seneye yaklaşıyo telefon ha kapandı ha kapanacak diye kullanamaz olduk yine kayıt dışı olduğu tespit edilen cihaz diye mesaj geldi.İmei değiştirince öyle bir sorun kalmıyor değilmi ? Bildiğim kadarıyla imei değişince otomatik güncelleme alınamıyor sadece başka bir durum oluyormu ?

Bende de farklı imei var ve güncelleme sorunu olmuyor güncelleme alıyorum açıkçası.
    İmei sini attıgınız cihazın imeisini mcks.gov.tr den sorgulatın.kayıtlı yazıyorsa sorun olmaz diye tahmin ediyorum.Cihazdaki tüm fonksiyonları da kullanabiliyorsunuz merak etmeyin.Ben herhangi bir sorunla karşılaşmadım

kullanmadığım eski bir telefon var TR çıkışlı onu eklemeyi düşünüyorum.Valla herkes böyle bir durum olacağını söyledi.İçim rahatladı açıkcası siz hangi yöntemi kullandınız imei değiştirmek için ?

evde yapabilceğin bi işlem değil bi yere yaptırman lazım.bende yaptırdım hiçbir fonksiyonu eksik değil normalde.3g,google play ve güncelleştirmeler dahil hepsini alıyosun

• quote:

Orijinalden alıntı: Ps3Turk

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

evde yapabilceğin bi işlem değil bi yere yaptırman lazım.bende yaptırdım hiçbir fonksiyonu eksik değil normalde.3g,google play ve güncelleştirmeler dahil hepsini alıyosun

İçim rahatladı telefonu aldığım sahtekardan kayıt başvurusu sildireceğim diye uğraşıyordum.Haliyle telefona bile çıkmıyor.İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.

• telefonun imeisi, sesi soluğu herşeyi gitti.

imeiyi görmüyor, ses çıkmıyor, fabarika reseti falan yaptım ama sanırım hboot ile ilgili bir sorunmuş. cid bakamıyorum çünkü telefon uçak modundan bir türlü çıkmıyor. saçma sapan bir durumdayım. ne yapabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nekropsi

telefonun imeisi, sesi soluğu herşeyi gitti.

imeiyi görmüyor, ses çıkmıyor, fabarika reseti falan yaptım ama sanırım hboot ile ilgili bir sorunmuş. cid bakamıyorum çünkü telefon uçak modundan bir türlü çıkmıyor. saçma sapan bir durumdayım. ne yapabilirim?

Bu tarz bir durumda orjinal offical romu baştan kurmanın bindebir faydası olduğunu okumuştum fakat bunun için de cid numarası gerekiyor.Başka bir cihazdan cid getter uygulamasını indirip cihazınıza göndermeye çalışın yada pcden apk olarak atın cidi öğrenirseniz yardımcı olabilirim.
  • quote:

quote:

Bu tarz bir durumda orjinal offical romu baştan kurmanın bindebir faydası olduğunu okumuştum fakat bunun için de cid numarası gerekiyor.Başka bir cihazdan cid getter uygulamasını indirip cihazınıza göndermeye çalışın yada pcden apk olarak atın cidi öğrenirseniz yardımcı olabilirim.

cid e11
    stok romu kuramadım gitti, usb sürücü olarak mount edemiyorum. delireceğim.

• quote:

quote:

quote:

cid e11

Hocam cihazınız hollanda cihazı
    Buyrun offical 3.18 avrupa yazılım linki:
    http://www.androidfiles.org/ruu/securekey.php?file=Endeavor/RUU_ENDEAVOR_U_JB_45_S_HTC_Europe_3.14.401.31_R_Radio_5.1204.162.29_release_302015_signed.exe

Bunu kurabilmek için telefonu pcye bağladığınızda pcnin telefonu görmesi gerekiyor yanlız.sizde görüyor mu?

• quote:

quote:

quote:

cid e11

Hocam cihazınız Hollanda çıkışlı

http://www.androidfiles.org/ruu/securekey.php?file=Endeavor/RUU_ENDEAVOR_U_JB_45_S_HTC_Europe_3.14.401.31_R_Radio_5.1204.162.29_release_302015_signed.exe

Bu linkteki dosyayı indirip telefon açık haldeyken pcye bağlayın kablo yardımıyla.Bu dosyayı yükleyebilmek için pcnin telefonu görmesi gerekiyor..
    Cihazınız WWE olsaydı cwm ile de kurabilirdik son 3.19 romu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GodisCoking -- 10 Nisan 2013; 17:29:10 >

• selamlar ayhan hocam.

ben çözdüm bitirdim işi :) hatta o kadar hızlı giriştim ki, 3-5 tane rom denedim bile custom romlardan, viper 3.5.0 da karar kıldım şu anda da o yüklü. çok sağolasın ilgine alakana, sabah 5.30da ancak bitirebildim. ben de orjinal romunu kurdum ama nand backup ile becerebildim, ruu olanını bulamamıştım, şimdi çekeyim ben bunu iyi oldu. sağolasın.
  • quote:

selamlar ayhan hocam.

ben çözdüm bitirdim işi :) hatta o kadar hızlı giriştim ki, 3-5 tane rom denedim bile custom romlardan, viper 3.5.0 da karar kıldım şu anda da o yüklü. çok sağolasın ilgine alakana, sabah 5.30da ancak bitirebildim. ben de orjinal romunu kurdum ama nand backup ile becerebildim, ruu olanını bulamamıştım, şimdi çekeyim ben bunu iyi oldu. sağolasın.

Rica ederim,herhangi bir sorununuzda elimden geldiğince yardım ederim,teşekürler
  • Benim cihaz 3.14.707.24 versiyonunda kaldi sanirim cid ile alakali bir konu.peki makina cid no sunun bulundugu ulkede yayinlandiginda mi guncelleme alacak?? Bu arada cid htc 044 artik nerenin cihaziysa bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goozdemir -- 11 Nisan 2013; 11:34:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefonumu 4.1 den sonra sadece şarj et modunda pcye bağlayaniyorum telefonu root etmek için bu yolda bağlamam gerekiyor ya da 4.1 sürümünde nasıl root. İşlemi yapabilirim

• bu 3g den 2g ye nasıl geçiyoruz telefonu kurcaladım ama bulamadım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rammusty

bu 3g den 2g ye nasıl geçiyoruz telefonu kurcaladım ama bulamadım?

Ayarlar mobil veri şebeke modu yalnızca gsm

• One x de 3d film izleyebilirmiyiz acaba öyle bir şey duydum varmidir asli

• arkadaşlar bu telefonun ahize sesni artırmanın bir yolu varmı, biraz sesli bir ortamda karşı tarafın sesini duymak imkansızlaşıyor, telefonu çok sevmeme rağmen sırf bu yüzden başka telefona geçeceğim galiba.
    kulaklık deliklerini fırçaladım gene bir şey yok.
    yardımlarınız için teşekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeofizikci

arkadaşlar bu telefonun ahize sesni artırmanın bir yolu varmı, biraz sesli bir ortamda karşı tarafın sesini duymak imkansızlaşıyor, telefonu çok sevmeme rağmen sırf bu yüzden başka telefona geçeceğim galiba.
    kulaklık deliklerini fırçaladım gene bir şey yok.
    yardımlarınız için teşekkurler

İlk bende dış fırçasıyla denedimde olmamıştı ama tekrar farklı bir fırçayla denedim çocuk dis fırçası şimdi çok güzel sesi ucu tiraslanmamis fırça al çocuklar için olan satiliyo marketlerde

• 4,1 sürümünde nasıl root yapıyoruz telefonu?
  • acil yardıma ihtiyacım var guvenli kutuya tasıdıgım mesajlarımı silmeme ragmen actıgımda gözükmüyorlar :SS: nasıl geri getirebilirim ya o mesaja ulasmam gerekk:(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bitsedegitsek -- 12 Nisan 2013; 21:25:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tavernac1

4,1 sürümünde nasıl root yapıyoruz telefonu?

ilk sayfada anlatılıyor
  • 
Sayfa: önceki 630631632633634
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.