Şimdi Ara

HTC ONE X Kullanıcıları Kulübü ve Destek Bölümü|4.2.2&Sense 5| (340. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.346
Cevap
120
Favori
736.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ana menu neden hep yüklenip duruyo mk ...

Ell atın beyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myz1453 -- 21 Ekim 2012; 16:47:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,aranıza bende katıldım bugün itibariyle,öncelikle hiç takip edemedim bölümü kusuruma bakmayın ama kafama tek takılan şey şu:jell bean güncellemesi geldi mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: couldi

quote:

Orijinalden alıntı: epcel

quote:

Orijinalden alıntı: couldi

quote:

Orijinalden alıntı: epcel

Arkadaşlar 4.1.1 i kurduktan sonra Htc Sync telefonla bağlantı kurmuyor.Htc Sync yi kaldırdım tekrar kurdum ama sonuç aynı.
    Hatta donanım sihirnazı Android yazılımını arıyor fakat bulamıyor. Resmi sürüm yayınlamandığı için Htc Sync telefonu görmüyor olabilir mi?

Bir de Shazam uygulamasını 3 aydır kullanamıyorum. Bağlantı hatası veriyor. Kaç tane sürüm denediysem olmadı.
    Bi ara Blackmarkt tan crackli versiyonunu indirip kurmuştum. Bundan dolayı olabilir mi?

başka bir bilgisyarda da dener misin aynı sorun var mı diye. 4,1,1de sync problemi yaşayan pek duymadım da ondan böyle dene diyorum.

soundhound varken ve telefonla geliyorken shazam bence gereksiz.

Soundhound bazen bulmuyor. Eşimim telefonda shazam yüklü, o buluyor soundhound bulmuyor.
    Abartmıyorum ağustos sonundan beri çalışmıyor uygulama.
    Sync için usb modunu ne seçiyorsunuz. 4.1.1 de usb kablosunu takınca direk belleği görüyor ve htc driver ile ilgili bir pencer açılıyor.

Sadece şarj, depolama, sync.. menüsü çıktığı için problem olmuyor da jb'de çıkmaması ilginç. Acaba yanlışlıkla hep bu seçeneği kullan mı dediniz?

Alıntıları Göster

Sadece şarj, depolama, sync.. menüsü çıktığı için problem olmuyor da jb'de çıkmaması ilginç. Acaba yanlışlıkla hep bu seçeneği kullan mı dediniz?

Aygıt yöneticisine baktım. Android Phone sürücüsü yüklü değil.Windows sürücüyü bulamıyor ve Driver ın bulunduğu klasörü gösteriyorum fakat yüklenmiyor. Sanırım bundan dolayı HTC SYNC çalışmıyor.
    Ayrıca usb kablosunu taktığım zaman bağlantı şeçeneği penceresi çıkmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi epcel -- 21 Ekim 2012; 18:00:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: eediz

quote:

Orijinalden alıntı: crypto63

quote:

Orijinalden alıntı: mr990

arkadaşlar 10 gündür takip edemedim konuyu da acaba HTC ONE X'te JB Rom yüklemek için uyan CID numaralarında bir değişiklik var mı? yeni destekleyen CID numaraları var mı, yoksa 10 gün önce neyse yine hala onlar mı?

Evet hala beklemedeyiz. Farklı cid kodlu cihazlar için orjinal hboot firmware yayınlanana kadar bekleyeceğiz galiba...

cid code ve hboot firmware ne oluyor. s3 de böyle şeyler yoktu ? bilgi verebilecek olan var mı acaba ?

CID kodu telefonun dağıtıldığı ülke/Bölgeye göre değişen bir koddur. Ve her telefonun CID kodu farklıdır. Güncellemeler ise cid koduna göre sırayla verilmektedir. Özellikle brand yani herhangi bir operatörün markasıyla( TMOBILE ve VODAFONE gibi ) çıkan cihazlara OTA güncellemeleri daha geç gelmektedir. Geliştiricilerin sızdırılan kaynak kodlarını kullanarak yaptıkları JELLYBEAN romları ise sadece Belirli CID kodlarına uyumludur. CID kodu tutmayan bizler ise hala beklemedeyiz.

FIRMWARE ise bir ROM içerisindeki komple yazılım demektir.
    jb yüklemek için hboot sürümünün güncellemesi beklenmektedir...

• quote:

Orijinalden alıntı: Huer G'oone

Merhabalar,aranıza bende katıldım bugün itibariyle,öncelikle hiç takip edemedim bölümü kusuruma bakmayın ama kafama tek takılan şey şu:jell bean güncellemesi geldi mi

Tek ızdırabımiz haci bekliyorzz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eediz

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mr990

arkadaşlar 10 gündür takip edemedim konuyu da acaba HTC ONE X'te JB Rom yüklemek için uyan CID numaralarında bir değişiklik var mı? yeni destekleyen CID numaraları var mı, yoksa 10 gün önce neyse yine hala onlar mı?

Evet hala beklemedeyiz. Farklı cid kodlu cihazlar için orjinal hboot firmware yayınlanana kadar bekleyeceğiz galiba...

cid code ve hboot firmware ne oluyor. s3 de böyle şeyler yoktu ? bilgi verebilecek olan var mı acaba ?

CID kodu telefonun dağıtıldığı ülke/Bölgeye göre değişen bir koddur. Ve her telefonun CID kodu farklıdır. Güncellemeler ise cid koduna göre sırayla verilmektedir. Özellikle brand yani herhangi bir operatörün markasıyla( TMOBILE ve VODAFONE gibi ) çıkan cihazlara OTA güncellemeleri daha geç gelmektedir. Geliştiricilerin sızdırılan kaynak kodlarını kullanarak yaptıkları JELLYBEAN romları ise sadece Belirli CID kodlarına uyumludur. CID kodu tutmayan bizler ise hala beklemedeyiz.

FIRMWARE ise bir ROM içerisindeki komple yazılım demektir.
    jb yüklemek için hboot sürümünün güncellemesi beklenmektedir...

Benim cid htc m_2 7 Türkiye umarım err gelir bana :):):)

• Orijinalden alıntı: epcel

Aygıt yöneticisine baktım. Android Phone sürücüsü yüklü değil.Windows sürücüyü bulamıyor ve Driver ın bulunduğu klasörü gösteriyorum fakat yüklenmiyor. Sanırım bundan dolayı HTC SYNC çalışmıyor.
    Ayrıca usb kablosunu taktığım zaman bağlantı şeçeneği penceresi çıkmıyor.

Sorunu çözdüm arkadaşlar. HTC Sync yeni sürümünü kuramıyordum. .exe yi buldum ve kurdum. Şu an her şey kontrol altında...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi epcel -- 21 Ekim 2012; 19:15:39 >
  • silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anktotti -- 21 Ekim 2012; 23:01:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: myz1453

quote:

Merhabalar,aranıza bende katıldım bugün itibariyle,öncelikle hiç takip edemedim bölümü kusuruma bakmayın ama kafama tek takılan şey şu:jell bean güncellemesi geldi mi

Peki bu geldiği zaman şarjda ve cihazın hızında bir değişiklik olacak mı ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: myz1453

quote:

Peki bu geldiği zaman şarjda ve cihazın hızında bir değişiklik olacak mı ?

tabıkı cook sey olacak :D

• Merhaba Arkadaşlar.

Revolution HD v11 sorunsuz yükledim şimdi. (:
    Şarj konusunda endişelerim var gibi ama bakalım.

Benim bir sorum olacak hala da bulamadım.

Şu meşhur 3 noktalı Menü den nasıl kurtulacağım ya :D

İlk sayfa da ki anlatımı yapmıştım telefonu kilitlemişti. Yani benim kinde işe yaramadı...

Ve dokunmatik yerlerin fonksiyonlarını nasıl değiştirebilirim ? Mesela açık olan uygulamaları göster denilen yere basılı tuttun mu menü açılacak şeklinde ...

Yardımlarınıza ve cevaplarınıza şimdiden minettarım (:

saygılar
  • Arkadaşlar telefonu nasıl yedeklicem? fotoğraflar, müzikler appler? çünkü rom atıcam yeni :) Bilgilendiriseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pris0nb

Merhaba Arkadaşlar.

İlk sayfa da ki anlatımı yapmıştım telefonu kilitlemişti. Yani benim kinde işe yaramadı...

Ve dokunmatik yerlerin fonksiyonlarını nasıl değiştirebilirim ? Mesela açık olan uygulamaları göster denilen yere basılı tuttun mu menü açılacak şeklinde ...

saygılar

Ayarlarını ekran, hareketler ve düğmeler seçeneğinde o tuşları arayabilirsiniz ama jelly bean de belki farklı olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: FlexTR

Arkadaşlar telefonu nasıl yedeklicem? fotoğraflar, müzikler appler? çünkü rom atıcam yeni :) Bilgilendiriseniz sevinirim.

up up up
  • quote:

Arkadaşlar telefonu nasıl yedeklicem? fotoğraflar, müzikler appler? çünkü rom atıcam yeni :) Bilgilendiriseniz sevinirim.

Launcher ayarlarınızdan app lere kadar, Titanium backup pro yu kullanabilirsin ... İnternette ararsanız rahatlıkla bulabilir siniz
  • quote:

quote:

Launcher ayarlarınızdan app lere kadar, Titanium backup pro yu kullanabilirsin ... İnternette ararsanız rahatlıkla bulabilir siniz

Hocam hallettim yedeklemeyi, sağolun. Şimdi revulaiton hd v11 'i nasıl yükleyeceğim bir rehber varmı? anlatma noktasında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enexenes

quote:

Merhaba Arkadaşlar.

saygılar

Ayarlarını ekran, hareketler ve düğmeler seçeneğinde o tuşları arayabilirsiniz ama jelly bean de belki farklı olabilir.

Henüz Bakmadım ama bakacağım birazdan, peki bu meşhur 3 noktalı menüye napacağız hocam ? Varmı bir bilgin ?

• quote:

quote:

quote:

Merhaba Arkadaşlar.

saygılar

Henüz Bakmadım ama bakacağım birazdan, peki bu meşhur 3 noktalı menüye napacağız hocam ? Varmı bir bilgin ?

Htc almayi dusunuyorum 3 noktali menu derken ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Hocam hallettim yedeklemeyi, sağolun. Şimdi revulaiton hd v11 'i nasıl yükleyeceğim bir rehber varmı? anlatma noktasında.

http://forum.donanimhaber.com/m_66570505/mpage_1/key_/tm.htm

Yukarıdaki linkte anlatılmış, ingilizcen varsa XDA'dan bakarak yap.

Bende öğlen geçmiştim 11'e sorunsuz...

• quote:

Orijinalden alıntı: Bestanden

quote:

quote:

quote:

Merhaba Arkadaşlar.

saygılar

Htc almayi dusunuyorum 3 noktali menu derken ?

Resimdeki menüden bahsediyorum:) bir program içersinde olduğunuz zaman menü işlevi görüyor.

Root yaparak o siyah yeri kaldırıp yerine normal dokunmatik yerden menü işlevi oluşturabiliyorsunuz.

Ama okadar rahatsız edici bir durum değil. Cihazı almamak için bir sebep ise hiç olamaz. (:

• 
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.