Şimdi Ara

HTC ONE X Kullanıcıları Kulübü ve Destek Bölümü|4.2.2&Sense 5| (222. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.347
Cevap
120
Favori
736.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hokkabaz_

arkadaşlar bişey sorucamda veap veren olmuyor allah aşkına cevap veren olursa yazacam sorucağım şeyi

Şu boş mesajı atacagına sorunu yazsaydın da belki cevaplayan olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DANİ_

quote:

Orijinalden alıntı: couldi

quote:

Orijinalden alıntı: ermancam

arkadaslar benim bi sorum olucakti sizlere ben tel yeni aldim yurt disindan ve araniza bende katildim ilk defa bir htc tel aldim bu arada. arkadaslar iste oldugumdan sorucagim sorunun belki cevabi vardir onceki sayfalarda ama vaktim yok bakmaya o yuzden kusura bakmayin sunu sormak istiyorum htc one x in tegra 3 suz modeli varmi ? cunku benim aldigim tel de ne kutusunda nede telin icinde tegra 3 ile ilgili biseye rastlamadim hatta bu tegra zone market bile yuklu degildi acaba boyle bisey olabilirmi diye sorucaktim. birde bu pil yuzdesini acmayi bir turlu bulamadim onuda soylerseniz cok sevinirim simdiden sagolun :)

tegra 3 olmayan versiyonu var. çift çekirdekli bir model. bildiğim sadece amerikada satılan bir model. o da iyi telefondur.

ya hocam bende kutuda s720e yazı bumudur acaba tegra 3 lu olan

gönlünü ferah tut sıkıntı yok telde :) bildiğin htc one x

• sagol hocam ya pek bılmedıgımız ıcın bı ara dedım acaba tegra 3 suz olanımı aldık dıye ama sımdı rahatladım :)
  • daha önce yazdım ve cevaplanmadı tabi ki kimsenin öyle bi görevi yok o yüzden boşuna sormuyim diye diyorum :)
  • Bir sorunuz cevaplanamadı diye bir yeriniz mi eksiliyor anlayamadım? Sorarsınız, bilgisi olan varsa veya cevaplamak isteyen olursa cevaplar. Sorunuz cevaplanmazsa bir ceza almıyorsunuz veya herhangi olumsuz bir yaptırım yok, korkmayın !
    Şimdiden 2 adet mesaj attınız ve sorunuzun içeriği ile ilgili tek kelime yok. Komik..!
  • anlatamıyorum heralde daha öncesinde sordum ve arada kaynadı 3.kez aynı şeyi sorup başlığı çöplüğe çevirmek istemedim kimseyi aşağılayıcı kötü bir manada da yazmadım onu neyse soruyorum o zaman gerginliğe gerek yok :) android 4.04 e geçtikten sonra htc sync manager cep telefonumu görmüyor.son sürümü yükledim,telefonda bir sıkıntı vardır diye fabrika ayarlarına çevirdim,programı farklı uymluluk modlarında denedim.ama olmuyor.müşteri temsilcileri de gerizekalı muamelesi yapıyor insana söylediklerini zaten yapmam rağmen inatla anlatıyor.yani güncellemeden sonra telefonum delirdi.bootmuş romlarmış falan hiç bilmiyorum bunları yani telefonumda öyle birşey de yok.sadece müzik dinliyeyim,office dosyalarını adam gibi açsın resim çeksin diye aldım ama bu temel şeyleri zar zor yapıyorum htc one x te.
  • quote:

anlatamıyorum heralde daha öncesinde sordum ve arada kaynadı 3.kez aynı şeyi sorup başlığı çöplüğe çevirmek istemedim kimseyi aşağılayıcı kötü bir manada da yazmadım onu neyse soruyorum o zaman gerginliğe gerek yok :) android 4.04 e geçtikten sonra htc sync manager cep telefonumu görmüyor.son sürümü yükledim,telefonda bir sıkıntı vardır diye fabrika ayarlarına çevirdim,programı farklı uymluluk modlarında denedim.ama olmuyor.müşteri temsilcileri de gerizekalı muamelesi yapıyor insana söylediklerini zaten yapmam rağmen inatla anlatıyor.yani güncellemeden sonra telefonum delirdi.bootmuş romlarmış falan hiç bilmiyorum bunları yani telefonumda öyle birşey de yok.sadece müzik dinliyeyim,office dosyalarını adam gibi açsın resim çeksin diye aldım ama bu temel şeyleri zar zor yapıyorum htc one x te.

Sorunun kaynağının cihazınız olmadığını düşünüyorum ben. Eğer mümkünse HTC Sync Manager'ı başka bir pc'de yükleyip cihazı bağlamayı deneyin. Eğer başka pc'de deneme imkanınız yoksa HTC yazılım ve sürücülerini bilgisayardan kaldırıp, tekrar kurmayı deneyebilirsiniz. Tabii kaldırıp tekrar kurmaktan kastım tüm artık dosyaları ile birlikte temiz bir uninstall ve tekrar kurulum. Bunun için de Revo Uninstaller veya türevi bir programı kullanabilirsiniz.
    Tabii en güzel yöntem başka bir pc'de denemek olacaktır. Böylece sorunun kaynağının pc mi telefon mu olduğunu anlayabilirsiniz.

• Arkadaşlar telefon uyku moduna girince 3g interneti falan kesiyor.. bunun kesmemesini sağlayabileceğimiz ayar var mı ? tamam akıllı telefonda bu kadar akıllı olmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: profiteer

Arkadaşlar telefon uyku moduna girince 3g interneti falan kesiyor.. bunun kesmemesini sağlayabileceğimiz ayar var mı ? tamam akıllı telefonda bu kadar akıllı olmasın

wifi'nin kesilmesini engellemek için Ayarlar'da Kablosuz Ağ'a gelin, sağ üstte menü tuşundan gelişmiş'e gelin burada uyku sırasında wifi açık tutun seçeneğini her zaman olarak işaretleyin
    hattınızın 3G interneti için de yine ayarlar'dan mobil şebekesi'ne gelin burada veri dolaşımı, dolaşımdayken veri hizmetlerine bağlan'ı işaretleyin.
    Ayarlar bu şekildeyken bağlantınızın uyku sırasında kopmaması gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SertaGE

quote:

Arkadaşlar telefon uyku moduna girince 3g interneti falan kesiyor.. bunun kesmemesini sağlayabileceğimiz ayar var mı ? tamam akıllı telefonda bu kadar akıllı olmasın

wifi'nin kesilmesini engellemek için Ayarlar'da Kablosuz Ağ'a gelin, sağ üstte menü tuşundan gelişmiş'e gelin burada uyku sırasında wifi açık tutun seçeneğini her zaman olarak işaretleyin
    hattınızın 3G interneti için de yine ayarlar'dan mobil şebekesi'ne gelin burada veri dolaşımı, dolaşımdayken veri hizmetlerine bağlan'ı işaretleyin.

eyvallah sağolasın

• quote:

quote:

anlatamıyorum heralde daha öncesinde sordum ve arada kaynadı 3.kez aynı şeyi sorup başlığı çöplüğe çevirmek istemedim kimseyi aşağılayıcı kötü bir manada da yazmadım onu neyse soruyorum o zaman gerginliğe gerek yok :) android 4.04 e geçtikten sonra htc sync manager cep telefonumu görmüyor.son sürümü yükledim,telefonda bir sıkıntı vardır diye fabrika ayarlarına çevirdim,programı farklı uymluluk modlarında denedim.ama olmuyor.müşteri temsilcileri de gerizekalı muamelesi yapıyor insana söylediklerini zaten yapmam rağmen inatla anlatıyor.yani güncellemeden sonra telefonum delirdi.bootmuş romlarmış falan hiç bilmiyorum bunları yani telefonumda öyle birşey de yok.sadece müzik dinliyeyim,office dosyalarını adam gibi açsın resim çeksin diye aldım ama bu temel şeyleri zar zor yapıyorum htc one x te.

Sorunun kaynağının cihazınız olmadığını düşünüyorum ben. Eğer mümkünse HTC Sync Manager'ı başka bir pc'de yükleyip cihazı bağlamayı deneyin. Eğer başka pc'de deneme imkanınız yoksa HTC yazılım ve sürücülerini bilgisayardan kaldırıp, tekrar kurmayı deneyebilirsiniz. Tabii kaldırıp tekrar kurmaktan kastım tüm artık dosyaları ile birlikte temiz bir uninstall ve tekrar kurulum. Bunun için de Revo Uninstaller veya türevi bir programı kullanabilirsiniz.
    Tabii en güzel yöntem başka bir pc'de denemek olacaktır. Böylece sorunun kaynağının pc mi telefon mu olduğunu anlayabilirsiniz.

ilginiz ve cevabınız için teşekkür ederim.ben ilk olarak tamamen silip htc sync ve htc sync manager ı tekrar yükleyeyim daha sonra söylediğiniz diğer işlemlere bakarım :) ben bir önceki 4.03 ten çok memnundum burda insanlar güncellemenin gelmeyişinden bahetmiş ama yeni güncelleme umarım sadece bende sorun yaratmıştır.özellikle ekolayzır seçeneklerinin olmaması çok saçma.

• quote:

quote:

quote:

ilginiz ve cevabınız için teşekkür ederim.ben ilk olarak tamamen silip htc sync ve htc sync manager ı tekrar yükleyeyim daha sonra söylediğiniz diğer işlemlere bakarım :) ben bir önceki 4.03 ten çok memnundum burda insanlar güncellemenin gelmeyişinden bahetmiş ama yeni güncelleme umarım sadece bende sorun yaratmıştır.özellikle ekolayzır seçeneklerinin olmaması çok saçma.

Evet EQ kaldırılması hoş olmadı ancak bu eksi'nin dışında gelen artı'lar bence yeterli. Özellikle canlı duvar kağıtlarındaki kasmaların giderilmesi ve o lanet 3 nokta şeridinin kaldırılabiliyor olması en başta gelenler. Sırf bunlar için bile Eq'dan vazgeçebilirim.
    Umarım sorunu halledebilirsiniz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Evet EQ kaldırılması hoş olmadı ancak bu eksi'nin dışında gelen artı'lar bence yeterli. Özellikle canlı duvar kağıtlarındaki kasmaların giderilmesi ve o lanet 3 nokta şeridinin kaldırılabiliyor olması en başta gelenler. Sırf bunlar için bile Eq'dan vazgeçebilirim.
    Umarım sorunu halledebilirsiniz.

ÇOK teşekkür ederim bahsettiğiniz biçimde sildikten sonra tekrar kurunca çalıştı.Hahah deliricem yeni kurulum sonrasında cihazı gayet güzel gördü eşitleme yapıcakken tekrar kesildi gidip iade edicem artık yeter.

• htc sync manager da Aygıt bellek kartı bağlanamıyor/kaldırılamıyor. (1020) diye bir uyarı geliyor sebebi ne olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aemred

quote:

Orijinalden alıntı: ozd87

Günaydın herkese bir sorunum var mesaj iletim raporu aliyorum fakat ses calsin istemiyorum. Ne yaptım sa olmadı .

telefonu fabrika ayarlarına çevirmeden önce bende iletim raporu alıyordum.her mesaj attıktan sonra ses gelmesi biraz sinir ediyor ama hiç gelmemesinden iyidir [:) ] şuanda rapor almayı arıyorum ama bulamıyorum.nerde açılıyordu iletim raporunun alım isteği ?

Mesaj bölümden ayarlar bildirimler galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar bu 4.0.4 update i telefona ne gibi değişiklikler düzeltmeler getirdi acaba? Ben çok birşey farkedemedim ea sports ve rescu haricinde. hızda camera da da çok bi değişiklik yok zaten de memnundum onlardan. Sonuç olarak o kadar bekledik bu update i neye yaradı pek anlayamadım, bilen varsa içeriğini paylaşırsa sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aisl

arkadaşlar bu 4.0.4 update i telefona ne gibi değişiklikler düzeltmeler getirdi acaba? Ben çok birşey farkedemedim ea sports ve rescu haricinde. hızda camera da da çok bi değişiklik yok zaten de memnundum onlardan. Sonuç olarak o kadar bekledik bu update i neye yaradı pek anlayamadım, bilen varsa içeriğini paylaşırsa sevinirim...

Gözle görülür hızlanma var telefonda özellikle arayuz ve programlar geçişlerinde ona keza internette hızlandı kamera kalitesi arttı quadrant değerine bir bak istersem ben 5994 alıyorum skor olarak daha evvel bu değerleri goremiyordun

• quote:

htc sync manager da Aygıt bellek kartı bağlanamıyor/kaldırılamıyor. (1020) diye bir uyarı geliyor sebebi ne olabilir?

Telefonu eşleme ve veri transferi için htc sync ile bağlamak istiyorsanız my phone explorer programını öneririm. program wifi üzerinden çalışıyor. Bu sayede kablo ile bağlamak zorunda kalmazsınız. Marketten arayıp telefona kurun, sonra bir de googledan bilgisayar için olan versiyonunu bulup bilgisayara kurun. Telefon ve bilgisayarın aynı wifi ağına bağlı olması gerekir. Sonra hem bilgisayarda hem de telefonda çalıştırın. Bilgisayarda size ağ türünü kablo mu, bluetooth mu, wifi mi diye soracak (sadece ilk seferde ) cihazı görüp isim vermenizi isteyecek ve sonra eşleme yapacak. Böylece rehber, mesajlar falan eşlenmiş olacak ve telefon dosya transferine hazır olacak. Kolay gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: bravocan

@couldi.... Benim telefonda sense 4.1 li ama hızlı ayarlar bende de yok.....

Sağol cevap verdiğin için, bazı telefonlarda olup bazılarında olmaması çok saçma.

• quote:

quote:

Arkadaşım, wifi kısmına katılıyorum çok doğru ama veri dolaşımı işaretlemek yurtdışında baz istasyonlarına bağlanıp net kullanmak için gerekli yoksa 3gnin sürekli açık kalmasıyla bir ilgisi yok.

• 
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.