Şimdi Ara

HTC ONE X Kullanıcıları Kulübü ve Destek Bölümü|4.2.2&Sense 5| (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.347
Cevap
120
Favori
735.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fields of Athenry

hocam bulamadim ya

pardon ismini yanlış yazmışım:)

https://play.google.com/store/apps/details?id=jp.co.c_lis.ccl.morelocale&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImpwLmNvLmNfbGlzLmNjbC5tb3JlbG9jYWxlIl0.
  • Yurtdışından gelen One X'lerin hiçbirinde Türkçe dil seçeneği mevcut değil arkadaşlar. Stok roma da döndüğünüzde marketten Morelocale 2 ile basitçe Türkçeleştireceksiniz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eren1970

quote:

Orijinalden alıntı: ogezzy

Arkadaşlar One X'te telefon özelliğini kullanamıyorum.

Telefon ederken dokunmatik ekranda 1,2,3 tuşlarının bulunduğu alanda basmıyor. Diğer uygulamalarda sıkıntı yok.

Acil yardımcı olabilirseniz sevinirim.

fabrika ayarlarına dönmeyi denediniz mi?

Evet denedim. Custom rom da denedim. CWM Touch'da da Rom yükleme yapılırken dokunmatikte 1,2,3 tuşu ile aynı hizaya gelen Yes seçeneği de basmıyor.
  • Arkadaslar ekrana toz gırmesınden dolayı sorun yasayan veya tozdan sebep garantıye yollayan var mı s3 ıle one x arasında kalmıs durumdayım suan.

• quote:

Orijinalden alıntı: ogezzy

Evet denedim. Custom rom da denedim. CWM Touch'da da Rom yükleme yapılırken dokunmatikte 1,2,3 tuşu ile aynı hizaya gelen Yes seçeneği de basmıyor.

o halde geç kalmadan değiştirmeni tavsiye derim.
  • arkadaşlar bu jelly bean tahminen ne zaman düşer güncellemeye ya garantiden çıkması tırtırıyo beni yapacam root tam böyle ucundayım olayın beklesek mi napsak güncellemeni,n gelmesini :)
  • Dostlar konuyu epey bi konusmussunuz ancak yine de bir kere daha emin olmak adına sormak istedim. Viper roman sonra JellyBean'e geçmek akıllıca olur mu? Çünkü okuduğun kadariyla sorunlar halen devam ediyor. Özellikle wifi ve ses çok önemli. Sorunsuz diyorsanız hemen yukluyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: Ronin1453

Dostlar konuyu epey bi konusmussunuz ancak yine de bir kere daha emin olmak adına sormak istedim. Viper roman sonra JellyBean'e geçmek akıllıca olur mu? Çünkü okuduğun kadariyla sorunlar halen devam ediyor. Özellikle wifi ve ses çok önemli. Sorunsuz diyorsanız hemen yukluyorum..

Hocam o kadar düşünmeye gerek yok ki Viper romu Backup yap , ayarlarınla birlikte daha sonra restore yaparsın .

JellyBean performansını görmen açısından tavsiye ederim. Ben on gündür kullanıyorum hemen hemen hergün güncelleniyor. Bir çok hatalar düzeltildi. update jellybean ve cm10 olmak üzere devam ediyor. Tavsiyem şu ki JellyBean denemene değer
  • quote:

Orijinalden alıntı: s333

arkadaşlar bu jelly bean tahminen ne zaman düşer güncellemeye ya garantiden çıkması tırtırıyo beni yapacam root tam böyle ucundayım olayın beklesek mi napsak güncellemeni,n gelmesini :)

sonbaharı hatta sonbahar ortalarını bulur, bu da en erken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: crypto63

quote:

Orijinalden alıntı: Ronin1453

Dostlar konuyu epey bi konusmussunuz ancak yine de bir kere daha emin olmak adına sormak istedim. Viper roman sonra JellyBean'e geçmek akıllıca olur mu? Çünkü okuduğun kadariyla sorunlar halen devam ediyor. Özellikle wifi ve ses çok önemli. Sorunsuz diyorsanız hemen yukluyorum..

Hocam o kadar düşünmeye gerek yok ki Viper romu Backup yap , ayarlarınla birlikte daha sonra restore yaparsın .

JellyBean performansını görmen açısından tavsiye ederim. Ben on gündür kullanıyorum hemen hemen hergün güncelleniyor. Bir çok hatalar düzeltildi. update jellybean ve cm10 olmak üzere devam ediyor. Tavsiyem şu ki JellyBean denemene değer

dostum Viper romu Backup nasıl yaparım birde güncelleme romda aynen menüden yazılım güncelle dediğimizde mesela 20-30 mb şeklindemi geliyor yoksa direk rom indirip komplemi kuruyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: parsan

Arkadaslar ekrana toz gırmesınden dolayı sorun yasayan veya tozdan sebep garantıye yollayan var mı s3 ıle one x arasında kalmıs durumdayım suan.

Arkadaslar yok mu cevap verecek ?

• ilk sayfadaki adımları uygulamak zorundayım değilmi Viper romu Backup yapmak için
  • quote:

quote:

Arkadaslar ekrana toz gırmesınden dolayı sorun yasayan veya tozdan sebep garantıye yollayan var mı s3 ıle one x arasında kalmıs durumdayım suan.

Arkadaşım şimdiye kadar ne ben boyle bi sorunla karşılaştım ne de karsilasani gordum one x le ilgili konuları iyi takip ediyorum

• ses kısma ve kapatma düğmesi ile pc ye bağlıyken açtım ama bilgisayarda sürücüyü tanımadı unknow device yazıyor
  • arkadaşlar yukarda belirttiğim gibi usb unknown device diyor nasıl tanıtacağız yardım lütfen kaldım beklemedeyim
  • quote:

arkadaşlar yukarda belirttiğim gibi usb unknown device diyor nasıl tanıtacağız yardım lütfen kaldım beklemedeyim

PC'ye HTCSync programını yeniden kurman gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eren1970 -- 30 Temmuz 2012; 13:03:01 >
  • 2 kere kurdum güncellemesiyle virüs programınıda kapat dedi ama sorun nerde anlamadım
  • arkadaslar geri iadede en sorunsuz firma hangisi, nereden almayı önerirsiniz? çoğu yerde odeme yaptıktan sonra kontrol etme fırsatı oluyor, ozamanda sim kart takılan urun iade alınmaz gibi durumlar yada teknik servis değerlendirecek gibi sorunlar ortaya cıkıyor. vatan bilgisayarın bu konuda iyi olduğu yazılmıstı. bu durum hala oylemi? tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: saidalt

quote:

quote:

Arkadaşım şimdiye kadar ne ben boyle bi sorunla karşılaştım ne de karsilasani gordum one x le ilgili konuları iyi takip ediyorum

Evet toz olayını bende duymadım tek parça kasa ben işim gereği tozun içindeyim tel sürekli cepte ekranın içi tertemiz.
  • quote:

ses kısma ve kapatma düğmesi ile pc ye bağlıyken açtım ama bilgisayarda sürücüyü tanımadı unknow device yazıyor

ses kısma ve power tuşuna basıp açtıktan sonra gelen ekranda fastbootu seçip power tuşuna basıyor musun ?
  • 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.