Şimdi Ara

HTC ONE X Kullanıcıları Kulübü ve Destek Bölümü|4.2.2&Sense 5| (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.347
Cevap
120
Favori
736.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rx3004

quote:

Orijinalden alıntı: sardemir

quote:

Orijinalden alıntı: Vipracing

sardemir: O tipte aplikasyonları yüklemek için root etmenize gerek yok.

ozaman sadece crackli apk yı bulmam yeterlimi oluyor yüklemem için ??

avantajı nedir peki bu custom romun tamm az çok biliyorum ama genelde yükledikten sonra hep sorun cıkıkartıyor sanırım.. güncelleme almaması dezavantaj sonucta

Romun ozelligine göre değişir daha stabil olur daha hızlı açılır kapanr şarj suresi uzar vs vs

hızlı açılıp kapanması çok önemli değilde. sarj uzamasını önemli ölçüde etkiyecekse, kesinlikle custom rom atarım.. ama sense arabirimi gitmemek kaydıyla

• ARKADAŞLAR BUNU İZLEMENİZDE FAYDA VAR.ÇOK SAĞLAM MAKİNAhttp://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=cuv0VMBkWZ0
  • quote:

Orijinalden alıntı: ****ky

quote:

Orijinalden alıntı: legolas4121

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: avernus

Sensation kullanıyorum ve merak ettiğim bir konu var.Sensation'nın hoparlörü küçük olduğundan dolayı müzik dinlerken yada youtube videoları izlerken ses çok az çıkıyor.Aynı problem One X de var mı?Telefon kulaklıkla kullanılmadığında sesi dışarıya yüksek veriyıor mu?

ses çok yüksek değil ama az değil biraz gürültülü ortam da sıkıntı yaşarsın ama misal yatakta felan video izleyeceksen gayet yeterli hatta sessiz ortam ses gayet yüksek diyebilirim

Arkadaşlar konuyu güncellemeye başlıyorum yolculuğum bitti biraz hareketlensin burası

3. rezerve konuya Örnek Fotoğraflar ve videolar eklenecektir bilginize

Ekleme : Fotoğraflar Eklenmiştir Gece Gündüz ve Makro çekimleri yayınlanmıştır

kardes bende düsünuyorum htc one x almayi banada yardimci olurmusun

1.Ekran görüntüsü benim icin cok önemli nasil bir cözünürlügü var iphone 4s in ekranindan üstün mü yoksa iphone kimmis dedirtiyor mu htc one x

2.müzik dinlemeyi cok severim icinden cikan kulakligi güzel mi dandik mi audi best teknolojisi nasil

3.kamerasi iphone 4s in kamerasindan üstün mü yoksa iphone 4s kimmis dedirtiyor mu

4.batarya performansi nasil sence bataryasi saglammi. iphone 4s gibi bataryasi dandik mi

5.htc one x cok ram yiyor diyorlar bunun dezavantajini yasadinizmi

6. neden htc begendigin özellikleri neler

bunlara cevap verirseniz cok memnun oluruz genelin sorulari bunlar sizin onayinizdan gecerse htc one x kafamda netlik kazanacak simdiden tesekkür ederim iyi günler. Hayirli olsun telefonunuz.

1- Ekran çözünürlük bakımında ip4s den üstün zaten ips2 panel kulanıyor 4s te ips1 var .Güneş altında bile sıkıntı yaşamıyorsunuz okadar diyeyim.

2- kulaklık fena değil ama o tarz kulaklıklar benim kulağmda durmadığı için kullanmyorum ama fazla bir şey beklemeyin özellikle bass yok denecek kadar az ama vocal seslerde beklenmedik bir performans sunuyor. Bende monster beat audio kulaklık var harika ses alıyorum.

3- kamerası özellikle gece çekimlerinde 4s e toz yutturuyor ilk sayfada var zaten örnek fotoğraflar.

4- Batarya standart 1 günü çıkarıyorsunuz ve şarza sokuyorsunuz yoğun kullanın akşam sokarsınız normal kullanımda ise gece fark bu.

5- ram e neden kafayı takıyorlar anlamıyorum yazılımlar hazır bekletiliyor bu sayede anında çalışıyor yani siz oyun dışında bir yazılım açtığınızda zaten ramde çalışmayı beklediği için ekstradan yer kaplamıyor.

6- beğenmediğim tek özelliği kamera lensinin çok zayıf olması onun dışında neredeyse keşke bu da olsaydı dediğim bir şey olmadı

htc one x in kamerasi gece cekimlerinde iphone 4s e toz yutturuyor demissiniz gündüz cekimlerinde de toz yutturuyor mu son olarak storesi parali mi iphone gibi iyi uygulamalar parali mi bu uygulamalari yüklemek icin root yapsak garantisi bozulur mu ? tesekkürler htc onex kafamda yer almaya basladi

• quote:

Orijinalden alıntı: sardemir

quote:

Orijinalden alıntı: Vipracing

sardemir: O tipte aplikasyonları yüklemek için root etmenize gerek yok.

ozaman sadece crackli apk yı bulmam yeterlimi oluyor yüklemem için ??

avantajı nedir peki bu custom romun tamm az çok biliyorum ama genelde yükledikten sonra hep sorun cıkıkartıyor sanırım.. güncelleme almaması dezavantaj sonucta

Güncelleme alıyor custom rom. Sadece otomatik yapamıyor. Ben 6gündür android bir telefon kullanmaya başladım ve hem root hem custom rom yaptım. Bir problemim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quadriceps

Telefonumu sipariş verdim süper hızlı gönderi ile tahminim Cuma günü elimde oalcak.. Beyazını aldım dayımda siyahı var..Beyazının daha güzel olduğu kanaatine vardım :)

nerden ne kadara aldınız
  • PARALI UYGULAMALARI İNDİRİCEKSİNİZ DİYE ROOT YAPMAK ZORUNDA DEĞİLSİNİZ....
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: avernus

Sensation kullanıyorum ve merak ettiğim bir konu var.Sensation'nın hoparlörü küçük olduğundan dolayı müzik dinlerken yada youtube videoları izlerken ses çok az çıkıyor.Aynı problem One X de var mı?Telefon kulaklıkla kullanılmadığında sesi dışarıya yüksek veriyıor mu?

ses çok yüksek değil ama az değil biraz gürültülü ortam da sıkıntı yaşarsın ama misal yatakta felan video izleyeceksen gayet yeterli hatta sessiz ortam ses gayet yüksek diyebilirim

Arkadaşlar konuyu güncellemeye başlıyorum yolculuğum bitti biraz hareketlensin burası

3. rezerve konuya Örnek Fotoğraflar ve videolar eklenecektir bilginize

Ekleme : Fotoğraflar Eklenmiştir Gece Gündüz ve Makro çekimleri yayınlanmıştır

kardes bende düsünuyorum htc one x almayi banada yardimci olurmusun

1.Ekran görüntüsü benim icin cok önemli nasil bir cözünürlügü var iphone 4s in ekranindan üstün mü yoksa iphone kimmis dedirtiyor mu htc one x

2.müzik dinlemeyi cok severim icinden cikan kulakligi güzel mi dandik mi audi best teknolojisi nasil

3.kamerasi iphone 4s in kamerasindan üstün mü yoksa iphone 4s kimmis dedirtiyor mu

4.batarya performansi nasil sence bataryasi saglammi. iphone 4s gibi bataryasi dandik mi

5.htc one x cok ram yiyor diyorlar bunun dezavantajini yasadinizmi

6. neden htc begendigin özellikleri neler

bunlara cevap verirseniz cok memnun oluruz genelin sorulari bunlar sizin onayinizdan gecerse htc one x kafamda netlik kazanacak simdiden tesekkür ederim iyi günler. Hayirli olsun telefonunuz.

1- Ekran çözünürlük bakımında ip4s den üstün zaten ips2 panel kulanıyor 4s te ips1 var .Güneş altında bile sıkıntı yaşamıyorsunuz okadar diyeyim.

2- kulaklık fena değil ama o tarz kulaklıklar benim kulağmda durmadığı için kullanmyorum ama fazla bir şey beklemeyin özellikle bass yok denecek kadar az ama vocal seslerde beklenmedik bir performans sunuyor. Bende monster beat audio kulaklık var harika ses alıyorum.

3- kamerası özellikle gece çekimlerinde 4s e toz yutturuyor ilk sayfada var zaten örnek fotoğraflar.

4- Batarya standart 1 günü çıkarıyorsunuz ve şarza sokuyorsunuz yoğun kullanın akşam sokarsınız normal kullanımda ise gece fark bu.

5- ram e neden kafayı takıyorlar anlamıyorum yazılımlar hazır bekletiliyor bu sayede anında çalışıyor yani siz oyun dışında bir yazılım açtığınızda zaten ramde çalışmayı beklediği için ekstradan yer kaplamıyor.

6- beğenmediğim tek özelliği kamera lensinin çok zayıf olması onun dışında neredeyse keşke bu da olsaydı dediğim bir şey olmadı

htc one x in kamerasi gece cekimlerinde iphone 4s e toz yutturuyor demissiniz gündüz cekimlerinde de toz yutturuyor mu son olarak storesi parali mi iphone gibi iyi uygulamalar parali mi bu uygulamalari yüklemek icin root yapsak garantisi bozulur mu ? tesekkürler htc onex kafamda yer almaya basladi

gündüz çekimlerinde ne desem yalan olur 4s i çok fazla kullanma şansım olmadı sadece geçen gün gece mangal yaparken çekim yapmıştık ana sayfada var zaten şehirin ışıklarını çekmiştim. 4s te neredeyse hiç bir şey görünmüyordu ama htc pozlama süresini uzun tuttuğu için daa fazla ışığı yakalayabiliyor. Gündüz çekimleri çok başarılı oda ilk sayfada mevcut zaten yani başınızı ağrıtmaz korsan yazılım yüklemek için root a gerek yok root sadece sisteme müdehale etmek için gerekli

• beyler htc one x televizyona baglamak için hangi kablodan almam lazım bide kılıf olrak hangisini tercih etmeliyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: aska7291

beyler htc one x televizyona baglamak için hangi kablodan almam lazım bide kılıf olrak hangisini tercih etmeliyim

Bundan Almanız lazım http://www.ebay.com/itm/Micro-USB-MHL-HDMI-HDTV-Cable-adapter-HTC-One-X-/220992239564?pt=PDA_Accessories&hash=item337429f7cc#ht_2093wt_1039
  • Arkadaşlar Araç şarjı için ne önerirsiniz herhangi bir usb çıkışlı araç şarjları olurmu bizim telefonlara ?
  • Vayyy Fiestacılardan Koray da burdaymış :) Hem Arabamız hem telefonumuz aynı zevklerimiz örtüşmüş Koray :)
  • Fiesta sitesi ölmüş sanırım. :)

Focus'çuların sitesine bekleriz.
  • Facebookte aktif şekilde devam ediyor Fiestacılar hatta geçenlerde berberde bir dergi okurken büyük Fiesta buluşması yapıldı İStanbul da diye bizim Fiestam cıları koymuşlar duygulandım ben hiç katılamadım ama duygulandım yinede :))))
  • Beyler telefonu sorunsuz bir şekilde root yetkisini açtım.Fakat internetten güncellemeyi bir türlü yükleyemedim güncellemyi indiriyorum kuruyor ve restart atınca recovery menüsüne giriyor ve güncelleme durduruldu diyor.HTC nin internet aracılığı ile yaptığı bu güncellemeleri nasıl yükleyeceğim rootlu telefonda
  • quote:

Orijinalden alıntı: math_tiger

Beyler telefonu sorunsuz bir şekilde root yetkisini açtım.Fakat internetten güncellemeyi bir türlü yükleyemedim güncellemyi indiriyorum kuruyor ve restart atınca recovery menüsüne giriyor ve güncelleme durduruldu diyor.HTC nin internet aracılığı ile yaptığı bu güncellemeleri nasıl yükleyeceğim rootlu telefonda

Rootlu CWM'li cihazda güncelleme yapamazsın hata verir yada dediğin gibi recoverye döner cihaz güncellemeyi sorunsuz alabilmen için orjınal stock recoverye dönmelisin ve bootloaderı tekrardan kilitlemelisin:):):)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Staylıon2000

quote:

Orijinalden alıntı: math_tiger

Beyler telefonu sorunsuz bir şekilde root yetkisini açtım.Fakat internetten güncellemeyi bir türlü yükleyemedim güncellemyi indiriyorum kuruyor ve restart atınca recovery menüsüne giriyor ve güncelleme durduruldu diyor.HTC nin internet aracılığı ile yaptığı bu güncellemeleri nasıl yükleyeceğim rootlu telefonda

Rootlu CWM'li cihazda güncelleme yapamazsın hata verir yada dediğin gibi recoverye döner cihaz güncellemeyi sorunsuz alabilmen için orjınal stock recoverye dönmelisin ve bootloaderı tekrardan kilitlemelisin:):):)

anladım sağol bu s-off işlemi one x için çıkmadı herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi math_tiger -- 10 Mayıs 2012; 17:46:26 >

• @math_tiger
    S-OFF Henüz Çıkmadı One X İçin...
  • beyler ekrana taşıdıgımız kısa yolları nerden kaldırıyoruz widget leri yani biriniz yardımcı olursa bidehttp://www.ebay.com/itm/Micro-USB-MHL-HDMI-HDTV-Cable-adapter-HTC-One-X-/220992239564?pt=PDA_Accessories&hash=item337429f7cc#ht_2093wt_1039for HTC One X bu aparatı nerden bulabilirim istanbul avrupa yakası bide bildiginiz istanbulda htc one x e deri kapaklı kılıf satan yer varmı beyler bide bu üç parmak dokunusuyla televizyona baglanıyo o nasıl oluyo o na ne gibi bi aparat lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aska7291 -- 10 Mayıs 2012; 18:49:08 >

• Takip
  • arkadaşlar öncelikle konu için teşekkürler yakında bende alıyorum ama kafama takılan bi kaç soru var ilki: bootloeader kilidini kırmak ne işe yarıyor?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.