Şimdi Ara

HTC One X İsteyenler Toplanalım (ALICI SAYISI:21) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
2
Favori
6.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sabreden derviş muradına ermiş misali beklemedeyiz bakalım..
  • Türkiye'de garantisi olup olmadığı sadece htc müşteri hizmetlerinden mi kontrol ediliyor ?
  • Arkadaşlar beni listeden silebilirsiniz bugün 2 sene kvk garantili (m.h ile kontrol ettim ) taiwan malı türkçe menülü pasaport kayıtlı 10 günlük cihazı 1150 tll ye aldım . kadıköyde 1100 e cihaz vardı am agaranti ve pasaport kaydı yok .
  • quote:

Orijinalden alıntı: modakartalı

Arkadaşlar beni listeden silebilirsiniz bugün 2 sene kvk garantili (m.h ile kontrol ettim ) taiwan malı türkçe menülü pasaport kayıtlı 10 günlük cihazı 1150 tll ye aldım . kadıköyde 1100 e cihaz vardı am agaranti ve pasaport kaydı yok .

iyi düşürmüşün kardeşim güle güle kullan darısı bizim başımıza
  • Arkadaşlar One X'i 1100TL'ye getirebilirim eğer belirtilen miktarda talep varsa, sıfır kutusunda ve kayıtsız olacak.. Klon imei veya turist pasaportlarına kayıt gibi işlemlerden baş ağrısı çekmemek adına en sağlıklısı sanırım, ayrıca renk konusunda beyaz veya gri tercihi size kalmış.
  • Beni listeden çıkarabilirsiniz. KVK garantili beyaz renkte telefonu forumdan satın aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chilypeppers

Arkadaşlar One X'i 1100TL'ye getirebilirim eğer belirtilen miktarda talep varsa, sıfır kutusunda ve kayıtsız olacak.. Klon imei veya turist pasaportlarına kayıt gibi işlemlerden baş ağrısı çekmemek adına en sağlıklısı sanırım, ayrıca renk konusunda beyaz veya gri tercihi size kalmış.

bence biraz detay yazın yani taiwan malı mı , avrupa ülkesinden alınmamı , Türkiye'de hangi firmadan garantisi var (1 imei numarasını htc mh ile kontrol edin hemen söylüyorlar ) .
  • arkadaşlar ben özkaracalar hasan bey ile görüştüm kayıtlı sanal pazar fiyatının 1400 lira oldugunu toplu alsak bile 1300e düşmesinin mümkün olmadıgını söyledi
  • Arkadaşlar htc one x geldi son 1 adet kaldı suan
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaTaDoR1970

ya birde bu htc one x de ince kutu kalin kutu olayi varmis ambalajinda? iyice arastiirin cok onemli filan deniliyor? nedir bu olay? aradaki fark nedir bilen varmi?

hocam benim bildigim ince kutu kalın kutu farkı su kalın kutuda 799tl lik beats audıo kulaklık cıkıyor bu kocaman pc kulaklıgı gibi olanlardan specıal offer diye satılıyor yurt dısında normal paketle arasında 299 euro fark ediyor diye biliyor 1 ay once arastırdıgımda oyleydi simdi nasıl bilemem zaten turkiyede 2 kisi satıyordu ozaman kayıtsız onex 1399 TL iken kalın kutu 2100 tl idi degmez yani :D ha yeni bişeler cıktıysa mutlaka vardır bı durum arastırmak lazım.

NOT: bende one x ten vazgectim cok uygun baska bir telefon aldım benide listeden silebilirsiniz
  • Arkadaşlar beni de silebilirsiniz listeden.Kuzenim İngiltere'den buraya tatile erken gelecekmiş bende ona oradan kendim için bir s3 aldırmaya karar verdim.Size hayırlı alışverişler dilerim :)
  • s0n durum ne acaba
  • arkadaşlar benide yazın listeye beyaz tercihim
  • Teklif veren yok galiba. Olanda kaçıyor
  • Beni de çıkarabilirsiniz, TearsOfsatan'dan bir adet almış bulunmaktayım.
  • Htc one x açılmamış kutulu beyaz ve siyah renk ler mevcut fiyat 599$ hemen teslim irtibat 5075008500 sms ile iletişim tercihimizdir satıldığı yer istanbul bayrampaşa tum turkiyeye gönderilir saygilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Htc one x açılmamış kutulu beyaz ve siyah renk ler mevcut fiyat 599$ hemen teslim irtibat 5075008500 sms ile iletişim tercihimizdir satıldığı yer istanbul bayrampaşa tum turkiyeye gönderilir saygilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar kayıtlı 1250 liraya bulsak alan kaç kişi olur ?
  • arkadaslar ilginize tesekkurler
    urunler tukenmıstır saygılar
    http://www.sanalpazar.com/Htc-One-X-5-Cekirdekli-Islemci-en-Uygun-Fiyat__isp3746322
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.