Şimdi Ara

HTC One X+ bu sonbaharda T-Mobile operatörüyle piyasaya sürülebilir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
4.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence geçsinler işlemciyi gpu falan. HTC One X her uygulamaya şuan yetiyor zaten. Bence bu telefona öncelikle pil ayarlasınlar. Yada Ram miktarını 2GB yapıp yeni batarya ile sunsunlar.

Diğer türlü 1.7 işlemci bilmem ne gpu falan artık boş muhabbet.

• +, Pro, S, XE, vs. bu isin sonu yok anlasaniza.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam 1280-720P Ekran Yokmu OneX Te Tegra Üç Var Bu Telefonda Ne Diyor %25 Lik Artış Ama Öncesinde Nevar 1080P Ekran Tegra Üç Nova yı Oynatamıyor Bile Belki Güncellemelerle İyileştirilmiş Olabilir Ama Bilmiyorum Şimdide 1080P Diyosun Arasında Ne Kadarlık Bir Uçurum Var (720p 921600 Pixel 1080p 2073600)Bune Şİmdi 2.5 Kat Fark Var Arada Ama Performansta %25lik Artış Var Oran Ne Oluyor %25e 2.5 Kat Buda Gerekli Grafik Performansını Ortaya Koyamıyor Çıktığı Zaman Belki GS3 Geçebilir Ama Uzun Sürmez Diye Düşünüyorum Öteki Yandan Şöyle Bir Olay Var OneX GS3 ten Daha Yüksek Bitli Videoları Oynatabiliyor Mali400 Eski Bir Grafik Birimi Tegraysa Yeni Bir Grafik Birimi Olduğundan Olacaktır Mali400 De Belli Oranlarda O.C Edilmiş Ama Eski Olduğundan Dolayı Böyle Bir Sonuç Çıkıyor Ortaya Herhalde :))

• Türkiyeye geleydi eyiydi

• çat çat çat model çıkartıyor insan yetişemez :D

• birde one x almayı düşünüyordum son baharı bekleyeceğiz eeee iphone 5 çıkıyor bir rakip olur belki de ona

• abd de yasayan biri olarak , dusuncem su ki cihaz eskitme diye bisi yok burda , adamlar hala catir catir htc rezound satiyor..bu cikacak teli de t mobile firmasinin alacagini sanmam , htc yi genelde verizon ve att aliyor..t mobile biraz daha geriden geliyor..3 seneden beri t mobile hep bu firmalari geriden takip etmistir..haberin aslini bekleyip gormek gerekir , gerceklik olasiligi cok dusuk!!

• quote:

Orijinalden alıntı: ozqur333

birde one x almayı düşünüyordum son baharı bekleyeceğiz eeee iphone 5 çıkıyor bir rakip olur belki de ona

Bosuna beklersiniz, buraya gelmez. ABD'den alirsaniz da lock vs. bi suru sorunu olur.

• Herkes ekranı 1080p çözünürlükte olacağını zannedip,boş yorumlar yapmış.

Full HD 1080p ekran ve 4G LTE iletişim teknolojisi desteğini beraberinde getiren yeni yonga.........

Yani yonga destek veriyo sadece.Yonganın özelliğinden bahsetmiş.Koyup koymamak htc ye kalmış.Nasıl ki 4g yongası çipte yoksa,4g kullanılamıyo,yine çipte 1080p desteği yoksa,o çözünürlükte bi ekran da koyamıyo maalesef üreticiler.

Son olarak,htc bence yeni amiral gemi için 6 ay iyi bile dayandı.Sensation alıp elinde kalanlar durumun özetidir.Belki seneye 4s ya da s3 leri iyi fiyata elden çıkarırsınız ama htc alıyosanız 2 kere düşünmek zorundasınız.iyi günler..

• HTC'nin "Amiral gemisi" coplugunden ben de Desire ile nasibimi almistim. Sense arayuzu cok guzel, ama adamlarda musterinin memnuniyetini dusunmekten cok surumden kazanayim dusuncesi hakim. Bir daha asla HTC dusunmem..

• haberin aslini bekleyip gormek gerekir , gerceklik olasiligi cok dusuk!!

• su an one x ile yaziyorum. bu haberi okuyunca telefonum error verdi.

• X+ çıkması bence iyi olur. Pil gücü artarsa süper olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: cccaaannn

şu an one x kullanıyorum htc ye dicem tek şey senin ***********

bende alalı 1 ay oldu arkadaşım senin söylemek istediğin kelimeye aynen katılıyorum bekliyip göreceğiz

• quote:

Orijinalden alıntı: nomenore

Hep sense arayuzu kullanmak istedim ama her zaman vaz gectim nedeni iste bu ortada ne diyim insallah htc one x kullanicilari uzulmez

keşke üzülsem yıkıldım desem :(

• pil aynıysa yanımızda jeneratör taşımamız gerekir one x te kullandım s3 te ikiside nokia ya yaklaşamadı bile pil konusunda .. nokia samsung ve htc birleşip bi karma çıkarsa varım derim

• quote:

Orijinalden alıntı: karışıkpizza

pil aynıysa yanımızda jeneratör taşımamız gerekir one x te kullandım s3 te ikiside nokia ya yaklaşamadı bile pil konusunda .. nokia samsung ve htc birleşip bi karma çıkarsa varım derim

Tabi ki yaklaşamazlar, yüksek kalite 720p ekran, üst düzey cpu gpu vs. bunlar yok nokiada. Üstelik Symbian'ın da pil kullanımındaki avantajlarını inkar edemeyiz. Yeni bir pil teknolojisi geliştirilmezse Android'de 1 günü geçen pil ömürleri görmek hayal gibi duruyor

• Htc yi HTC yapan sense arayüzüdür. Bu modeldede sense olmayacagına göre haber gerçeklikten uzak.
  • Haber doğru değil. Doğru bile olsa bizi ilgilendirmez t-mobile diyor..

• Şu haberin yabancı içerikli kaynağını merak ediyorum doğrusu..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.