Şimdi Ara

HTC ONE V -Kullanıcıları Kulübü ve Destek Bölümü- (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
847
Cevap
14
Favori
54.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Henüz 1 haftadır kullandığım telefonumun kamerası çalışmıyor. Kamera sembolune tıkladığımda kamera açılıyor ekranda çekim tuşu gözüküyor ancak görüntü yok siyah ekran var ve 2 saniye sonra kapanıyor. Instagramdan kameraya girmeyi dinlediğimde de instagram kapanıyor. Telefon daha yeni bir anda böyle bir sorun ortaya çıktı ne yapabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smlkpln

iyi gecelr arkadaşlar one v yada xperia sola almayı düşünüyorum sizce hangisi ?

One V direk 4.0 yüklü gelirken Xperia Sola'ya ICS güncellemesi gelip gelmeyeceği konusunda kesin bir bilgi yok bunu da göz önüne almak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clearsky -- 21 Temmuz 2012; 17:32:17 >
  • Vatan Bilgisayar'da %25 indirim olduğu günler kaça iniyor acaba fikri olan var mı? Şu an %14 indirimli 899 lira %25'e göre hesaplarsak 784'e inmesi gerekiyor ancak genelde bir kurnazlık yapıyorlar ve o kadar düşmüyor. Aksaray İletişim'de 805 lira vatan'da %25 mi beklesem yoksa Aksaray İletişim'den şimdi alsam mı karar veremedim başka yer tavsiyesi olan var mı?
  • Bu Telefon Alınır
  • Xperia Solaya bakıyorum aslında bu telefon kafama yattı ama ram ve işlemci düşük geldi One S de pahalı geldi bakalım ne yapacağım var mı bana tavsiyesi olan ?

Ayrıca bu 4 GB yükseltilebiliyor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CR7_35 -- 21 Temmuz 2012; 18:20:09 >
  • Arkadaşlar telefonla bir uygulamaya girdikten sonra "Home" tuşuna bastığımda ana menüye dönerken "Yüklüyor" ibaresi çıkıyor ve birkaç saniye bekletiyor telefon.

Bu sonradan oldu acaba bunun sebebi nedir, virüs falan mı?
  • Ben de telefonu 2 haftadır kullanıyorum..Aklında soru işareti kalanlar için telefon hakkındaki düşüncelerimi paylaşayım..
    Flash konusunda hiç bir sorun yok, videoları sorunsuz oynatıyor..
    Yaklaşık 15 programı aynı anda açtım ve hala 105 mb boş ram vardı telefonda hiç kasma ve donma sorunu yaşamadım şu ana kadar..
    Angry Birds, Temple Run, Ninja Fruit, Free Sims gibi oyunlar oynuyorum 1 gram bile kasma ve donma olmadı oyunlarda..
    Mkv uzantılı dosyalar dışında her uzantılı videoyu sorunsuz oynatıyor..
    Aktif olarak kullanıyorum ve şarjı 36-40 saat arası dayanıyor.
    ICS ve Sense 4.0 arayüzü çok güzel,mesaj yazma konusunda çok rahatlık veriyor.
    Tarayıcı bazen çok yüklü sayfalarda .5 saniye takılabiliyor, çok büyük bir sorun değil gibi.
    FM Radyosu var Internet radyosu da mevcut.Evet kendi hoparlöründen sesi biraz az çıkıyor, ama kulaklıkla dinlediğinizde Beats Audio hakkını veriyor gerçekten.

Benim deneyimlerim bunlar,aklınıza takılan birşey olursa sorabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lundy -- 23 Temmuz 2012; 23:36:56 >
  • Bu Telefona Kılıf Yakışmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lundy

Ben de telefonu 2 haftadır kullanıyorum..Aklında soru işareti kalanlar için telefon hakkındaki düşüncelerimi paylaşayım..
    Flash konusunda hiç bir sorun yok, videoları sorunsuz oynatıyor..
    Yaklaşık 15 programı aynı anda açtım ve hala 105 mb boş ram vardı telefonda hiç kasma ve donma sorunu yaşamadım şu ana kadar..
    Angry Birds, Temple Run, Ninja Fruit, Free Sims gibi oyunlar oynuyorum 1 gram bile kasma ve donma olmadı oyunlarda..
    Mkv uzantılı dosyalar dışında her uzantılı videoyu sorunsuz oynatıyor..
    Aktif olarak kullanıyorum ve şarjı 36-40 saat arası dayanıyor.
    ICS ve Sense 4.0 arayüzü çok güzel,mesaj yazma konusunda çok rahatlık veriyor.
    Tarayıcı bazen çok yüklü sayfalarda .5 saniye takılabiliyor, çok büyük bir sorun değil gibi.
    FM Radyosu var Internet radyosu da mevcut.Evet kendi hoparlöründen sesi biraz az çıkıyor, ama kulaklıkla dinlediğinizde Beats Audio hakkını veriyor gerçekten.

Benim deneyimlerim bunlar,aklınıza takılan birşey olursa sorabilirsiniz.

Hocam hafıza olayı nedir kaç GB yükseltebiliriz ?
  • Yaklaşık 1 gb telefon hafızası var microSD ile 16 gb kart takarak kullanabilirsiniz.32 yi destekliyor mu bilgim yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: thepunisherWZ

Arkadaşlar telefonla bir uygulamaya girdikten sonra "Home" tuşuna bastığımda ana menüye dönerken "Yüklüyor" ibaresi çıkıyor ve birkaç saniye bekletiyor telefon.

Bu sonradan oldu acaba bunun sebebi nedir, virüs falan mı?

Kardeşim sen muhtemelen "Etkinlik Saklama" yı etkinleştirmişsin." Ayarlar>Geliştirici seçenekleri" bölümüne gir en altlarda olması lazım onu etkisiz hale getir bakalım düzelcek mi.
  • One v kullanıcılarına duyurulur :
    Telefonu türkiyeye geldikten bi kaç gün sonra aldım ve o günden beri yoğun bi şekilde kullanıyorum , üstteki açma kapama ve tuş kilidi görevini gören tuş yavaş yavaş hassasiyetini kaybetmeye başladı. Bilginiz olsun, nazik davranın o tuşa
  • google playden uygulama indiremedim. bu konularda da nasıl bir işlem gerekıyor yardımcı olurmusunuz?
  • merhaba arkadaşlar bende vatan nın teb kampanyasıyla yaklaşık 740 liraya bu telefonu aldım.gayet memmnunum diyebilirim.gayet şık bir telefon bence, ekranı bana çok hoş geldi ayrıca kulaklık ses kaliteside hoşuma gitti.şimdiye kadar tek eksik gördüğüm nokta wifi bağlıyken alttaki çıkıntılı noktaya dokunduğunuzda bağlantı gücü düşüyor bu fark ettim.arkadaşlar ayrıca size iki sorum var 1. bu wifi sorunu sizdede varmı? 2- telefondan müzik videosu izlerken ses geliştirici kısmında beats oudio dışında seçenekler vardı hatta htc ses geliştirme seçeneğini çok beğenmiştim, ancak güncellemeden sonra seçeneklerde sadece beats oudio çıkmaya başladı bu özellikleri nasıl kullanabilirim tekrar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: WorldPeace

Henüz 1 haftadır kullandığım telefonumun kamerası çalışmıyor. Kamera sembolune tıkladığımda kamera açılıyor ekranda çekim tuşu gözüküyor ancak görüntü yok siyah ekran var ve 2 saniye sonra kapanıyor. Instagramdan kameraya girmeyi dinlediğimde de instagram kapanıyor. Telefon daha yeni bir anda böyle bir sorun ortaya çıktı ne yapabilirim

Hocam inşallah problemi hallolmuştur.

Ben de hanıma almıştım. sizin problemin aynısını yaşadım.
    Sorun dropbox uygulamasında.

Telefonu fabrika ayarlarına getirin ve dropbox programına hiç login olmayın.
    Benim iki defa başıma geldi en sonunda anladım ki foto yükleme servisi galeriyi kilitliyor veya yazmayı engelliyor.
    Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xconnect

quote:

Orijinalden alıntı: WorldPeace

Henüz 1 haftadır kullandığım telefonumun kamerası çalışmıyor. Kamera sembolune tıkladığımda kamera açılıyor ekranda çekim tuşu gözüküyor ancak görüntü yok siyah ekran var ve 2 saniye sonra kapanıyor. Instagramdan kameraya girmeyi dinlediğimde de instagram kapanıyor. Telefon daha yeni bir anda böyle bir sorun ortaya çıktı ne yapabilirim

Hocam inşallah problemi hallolmuştur.

Ben de hanıma almıştım. sizin problemin aynısını yaşadım.
    Sorun dropbox uygulamasında.

Telefonu fabrika ayarlarına getirin ve dropbox programına hiç login olmayın.
    Benim iki defa başıma geldi en sonunda anladım ki foto yükleme servisi galeriyi kilitliyor veya yazmayı engelliyor.
    Saygılar.

Problemi hallettim sağolasın yinede

• quote:

Orijinalden alıntı: clearsky

Vatan Bilgisayar'da %25 indirim olduğu günler kaça iniyor acaba fikri olan var mı? Şu an %14 indirimli 899 lira %25'e göre hesaplarsak 784'e inmesi gerekiyor ancak genelde bir kurnazlık yapıyorlar ve o kadar düşmüyor. Aksaray İletişim'de 805 lira vatan'da %25 mi beklesem yoksa Aksaray İletişim'den şimdi alsam mı karar veremedim başka yer tavsiyesi olan var mı?

Selamlar, Vatan'dan 787 TL 'ye aldım ben. Aranıza yeni katıldım inşallah pişman olmam. Bugün güncelleme geldi telefona yükleyen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: amylee

Selamlar, Vatan'dan 787 TL 'ye aldım ben. Aranıza yeni katıldım inşallah pişman olmam. Bugün güncelleme geldi telefona yükleyen var mı?

Bilgi için sağolun ama Galaxy Nexus aldım HTC'nin One X ve One S'e Jelly Bean güncellemesi geleceğini açıkladığında One V'yi hiç zikretmemesi, ICS ile çıkmış bir cihaz olmasına rağmen bir sonraki güncellemeyi dahi alıp almayacağı belirsizliğe düşmüş bir cihazı alamayacağıma kanaat getirmemi sağladı. Aynı fiyata sıfır Galaxy Nexus görünce de fazla düşünmeden aldım. Hayırlı olsun telefonunuz güle güle kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: clearsky

quote:

Orijinalden alıntı: amylee

Bilgi için sağolun ama Galaxy Nexus aldım HTC'nin One X ve One S'e Jelly Bean güncellemesi geleceğini açıkladığında One V'yi hiç zikretmemesi, ICS ile çıkmış bir cihaz olmasına rağmen bir sonraki güncellemeyi dahi alıp almayacağı belirsizliğe düşmüş bir cihazı alamayacağıma kanaat getirmemi sağladı. Aynı fiyata sıfır Galaxy Nexus görünce de fazla düşünmeden aldım. Hayırlı olsun telefonunuz güle güle kullanın.

Ne kadara aldınız ? Aynı fiyat demişsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lundy

Yaklaşık 1 gb telefon hafızası var microSD ile 16 gb kart takarak kullanabilirsiniz.32 yi destekliyor mu bilgim yok.

Ben 32 GB kart kullanıyorum. Hiçbir problem yok.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.