Şimdi Ara

HTC One V hakkında ne düşünüyorsunuz? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
229
Cevap
2
Favori
68.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şarjı çok iyi gidiyor beklediğimden iyi. donanımına ve fiyatına göre iyi iş çıkarıyor bence.
  • Çok Güzel Bir Başlık Faydalı Bilgiler Var..Kullananların Yorumları Çok Güzel ama İçeriğinden Kimse Bahsetmiyor...Mesela Kutudan Çıkışında Uygulamalar Olarak Neler Var ?? Dijital Pusula dan Bahsediyordu Bi Yerlerde...Başka Neler Var ??? Yardımcı Olabilir Misiniz ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: alanya75

merhaba arkadaşlar.
    sonunda ben de kavuştum telefonuma.siyah renk.içinde hafıza kartı çıkmadı 8 gb lik alıp taktım.ilk başta baya baya bir sıkıntı çektim özellikle klavyede mesaj yazarken(günde normal tuşlu telefonla 500 600 mesaj yazan birisi olarak.)ama alışmam 2 saat sürdü ve yerini zevk e bıraktı.şöyleki akıllı yazma özelliği sayesinde leb yazıyorsunuz telefon size direk çorum diyor leblebi bile demiyor.:)))))))).neyse sağında solun da altında üstünde eğik büzük göze hoş gelmeyen bir yere rastlamadım .sadece telefon gelince sanki bana sesi az çıkıyormuş gibime geldi ve nitekimde az .meüden sona kadar açmama rağmen bangır bangır bir ses çıkar sanmıştım.az gürültüde sanki telefonu duymayacakmışım gibime geliyr.birde şu bekleme ekranındaki saat beyaz karelerin içinde ya bunu dicital yada sadece numarayı göremiyormuyuz.yanyana 2 beyaz kutunun içinde saat uyuz ediyor beni değiştiremedim bir türlü bu konuda bana yardım edecek bir arkadaş varmı acaba .hem ses artırımı ile alakalı hem de bekleme ekranındaki saat olayı için .aklıma gelenler ilk bunlardı kullandıkça yazarım elbette ..

hocam hayırlı olsun....uygulamalar kısmında neler var ?? tlf unun kendi uygulamaları neler??

• bende dün one v aldım ve beklediğimden coook daha iyi çıktı. İnternetteki resimler beni telefondan sogutmustu ama elime alıp kullanmaya başlayınca bütün görüşlerim silindi.

4S kullanıcısı olarak one v yide cok begendim.

Bence + Lar ,

İnternet sitelerinde one v , iphone 4s ten daha iyi geldi bana.
    Ses Seviyesi İyi , birde kulaklıktan dinleyince beats desteği ile daha güçlü ses alabiliyoruz.
    İnternet , google play store vs.vs cok iyi, bayağı ücretsiz uygulama var. Pocket cs bile var ve cok guzel :D
    Menü geçişlerinde kasmalar olmuyor , widgetleri güzel , facebook , twitter vs. isteğinize gore anında bildirim geliyor ve yukarda gosteriyor.
    En beğendiğim özelliği EKRAN GORUNTUSU COK İYİ.
    Fotoğrafları hızlı ve NET cekiyor.
    Flashplayer desteği var ve neredeyse bütün sitelere giriyor
    Şarjıda kullanıma bağlı olarak 1 gün civarı gitti.

Bence - Ler

512 mb ram olduğundan uygulamalar kapalıyken ortalama 200 mb civarı kullanıma serbest ram kalıyor ve bence geliştirilmeliydi.

Fiyat / Performans bakımından alınabilecek bir telefon. 800-850 tl bütcesi olan arkadaslara öneririm.

• Karşının sesi nasıl geliyor? Bu konu hakkında da bilgi verirseniz çok memnun olurum...
  • One v de batarya çıkmıyormus diye duydum doğrumu bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben aldım çok memnunum batarya çıkmıyo doğru sanırım Iphonedada çıkmıyordu pek önemli değil zaten bence tek sorun ölü pixel mi ne var sarı solda bi yer bütün hepsi mi öyle merak ediyorum bide ben full oyun oynuyorum şarj işte 10 saatten fazla gidiyor alın derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Awesome99

Ben aldım çok memnunum batarya çıkmıyo doğru sanırım Iphonedada çıkmıyordu pek önemli değil zaten bence tek sorun ölü pixel mi ne var sarı solda bi yer bütün hepsi mi öyle merak ediyorum bide ben full oyun oynuyorum şarj işte 10 saatten fazla gidiyor alın derim

acaba söyler misin hangi oyunları oynuyorsun bir yavaslık var mı?
    böyle iyi grafikli oyunlar da düzgün calısıyor mu
    tek cekirdek 1 ghz ve 512 ram olması kagıt üstünde kötü duruyor ama pek korkmaya gerek yok?
  • Bu telde radyo varmı yokmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Link

Bu telde radyo varmı yokmu?

Yokmu bu telefonu kullanıptsa cevap verebilecek, internet olmadan radyo dinleniyormu?
  • quote:

quote:

Bu telde radyo varmı yokmu?

Yokmu bu telefonu kullanıptsa cevap verebilecek, internet olmadan radyo dinleniyormu?

Dinleniyor. Fm radyosu var.
  • quote:

Ben aldım çok memnunum batarya çıkmıyo doğru sanırım Iphonedada çıkmıyordu pek önemli değil zaten bence tek sorun ölü pixel mi ne var sarı solda bi yer bütün hepsi mi öyle merak ediyorum bide ben full oyun oynuyorum şarj işte 10 saatten fazla gidiyor alın derim

Kutu içinden batarya çıkmıyormu? Ayrıca bataryamı almak gerekiyor? Yada batarya çıkmıyor derken cihazın içinde sabitlemişlermi demek istediniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Link -- 28 Temmuz 2012; 16:45:32 >
  • quote:

quote:

Kutu içinden batarya çıkmıyormu? Ayrıca bataryamı almak gerekiyor? Yada batarya çıkmıyor derken cihazın içinde sabitlemişlermi demek istediniz?

Batarya telefona sabit... yoksa telefonun icinde geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

quote:

quote:

Peki bataryanın ömrü biterse ne olacak? Çıkmıyormu yerinden ? Nasıl yeni pil takılacak? Telefonu emekli mi ediyoruz :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

quote:

quote:

Peki bataryanın ömrü biterse ne olacak? Çıkmıyormu yerinden ? Nasıl yeni pil takılacak? Telefonu emekli mi ediyoruz :)

Ben one v kullanmadigim icin bilmiyorum ama emekli olacagini sanmiyorum :). muhtemelen serviste degisimi yapiliyordur.

• Anladım telefonu kullanan yokmu, bunu yedek pil alıp kullanmak mümkün değilmi
  • Merhabalar... Benim nokıa 6500 slide telefonum var. Şimdi onun yerine yeni bir telefon aldım... HTC One V... Ancak rehber aktarımını bir türlü yapamıyorum... Çünkü Nokıa telefonumda 1064 tane karvizitin hepsi telefon hafızasında. Önemli Ve işi bozan şey ise telefondaki bir karvizitin içinde 2-3 numara, takma isim vb. Eklemeler var.. bu yüzden sime atamıyorum! Bana yardım ederseniz gerçekten çok mutlu olacağım... elimdeki programlar Nokıa suite, Microsoft activsync ve outlook 2007... YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM...

Bu Konuyla İlgili Açtığım Diğer Konularda Böyle Bir CEvap Geldi(aşagıda)Ama 1. kısım olmuyor?! tümünü işaretleyip hafızaya kopyalamıyor sıme kopyalıyor;
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    yapman gerekenleri adım adım anlatmaya çalışacağım.

1- önce nokia telefonunun rehberine girip kayıtların tümünü işaretliyorsun. daha sonra kopyala yapıp hafıza kartını seçiyorsun.

2-nokia telefonunu "pc suite" programı yardımıyla bilgisayarına bağlıyorsun Ve bilgisayarından hafıza kartına giriyorsun. oradaki "contact" adlı klasörde tüm rehber kayıtların görünüyor olması lazım.

3- daha sonra bu kayıtlarını bilgisayarında yeni bir klasör açıp içine kopyalıyorsun.

4- son olarak htc cihazını pc ye bağla ve içindeki herhangi bir klasöre bilgisayarına kopyaladığın kayıtları at. htc cihazının rehber bölümünden geri kalanı hallet. o kısmı bende tam olarak bilmiyorum ama rehbere gelip attıgın klasördeki dosyaları seçmen gerekecek.
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ...[font="Verdana"]3]YARDIM...

• arkadaşın android ten anlamıyor ve dümdüz bayır aşşağı sallamış
  • Bazı yerlerde flash var bazı yerlerde yok yazmış,var mı yok mu şimdi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackest Night

Bazı yerlerde flash var bazı yerlerde yok yazmış,var mı yok mu şimdi?

Var dostum var.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.