Şimdi Ara

HTC One V hakkında ne düşünüyorsunuz? (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
229
Cevap
2
Favori
68.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: deserthawk

quote:

Orijinalden alıntı: kkke_3319

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: chewrim

biraz düşsün fiyatı alcam bu canavarı

Ne canavarı ya.

Ben aldım, tercih sebebim ucuzluğuydu bin pişmanım. Deli gibi uygulama meraklısı da değilim; ama bu Android bana göre tam bir sistem sömürüsü.

Şarkı değiştirirken kasar, galeride kasar, uygulamada kasar, kasar da kasar. Arkadaşımda da vay, aynı şey onda da mevcut. Ağustos'ta aldım telefondan soğudum, önceki N95'i kaç sene kullandım halbuki.

iOS'a geçeceğim ben.

Bizdede var ama ben hiç kastığını görmedim 5 sayfada uygulama var.Nasıl kullanıyonuz anlamıyom

Hocam o zaman söyleyin doğru kullanayım. Arkadaş aldı, tavsiye etti ben aldım. Şimdi ikimizinki de acayip kasıyor.

Arama gelir, isim yazması bazen 5 saniye sürer.
    Galeriye girmesi bazen kasar.
    Arka plandaki uygulamaya geçmek kasar.
    Şarkı değiştirmek kasar.

Bakıyorum ram'in yarısını android yiyor. Sonra HTC Sense dalgası. Geriye pek bir şey kalmıyor zaten. Temple Run oynayacağım kasıyor mesela.

abicim ciddimisin bende hiçbirşey olmuyor 2 saat oyun oynadığım halde şarj %58 anca gelıyor git baktır telefona acillll

• quote:

Orijinalden alıntı: berkebasar

quote:

quote:

quote:

quote:

Ne canavarı ya.

Ben aldım, tercih sebebim ucuzluğuydu bin pişmanım. Deli gibi uygulama meraklısı da değilim; ama bu Android bana göre tam bir sistem sömürüsü.

Şarkı değiştirirken kasar, galeride kasar, uygulamada kasar, kasar da kasar. Arkadaşımda da vay, aynı şey onda da mevcut. Ağustos'ta aldım telefondan soğudum, önceki N95'i kaç sene kullandım halbuki.

iOS'a geçeceğim ben.

Bizdede var ama ben hiç kastığını görmedim 5 sayfada uygulama var.Nasıl kullanıyonuz anlamıyom

Hocam o zaman söyleyin doğru kullanayım. Arkadaş aldı, tavsiye etti ben aldım. Şimdi ikimizinki de acayip kasıyor.

Şarkı değiştirmek kasar.

Bakıyorum ram'in yarısını android yiyor. Sonra HTC Sense dalgası. Geriye pek bir şey kalmıyor zaten. Temple Run oynayacağım kasıyor mesela.

abicim ciddimisin bende hiçbirşey olmuyor 2 saat oyun oynadığım halde şarj %58 anca gelıyor git baktır telefona acillll

Ciddiyim bak dün şehirlerarası yola çıktım. Akşam 8'de şarj full idi, wireless-3G kapalı ve ekran en düşükte sabah bitti şarjı. Telefon yavaş vs. ben iPhone alacağım galiba.

• Telefon alınınca Xbox aldım sananlar varya.Oyun oynicaksınız gidin vita alın s3 alın diyeceğim gravity guyda kasıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: berkebasar

quote:

quote:

quote:

quote:

Ne canavarı ya.

iOS'a geçeceğim ben.

Şarkı değiştirmek kasar.

Ciddiyim bak dün şehirlerarası yola çıktım. Akşam 8'de şarj full idi, wireless-3G kapalı ve ekran en düşükte sabah bitti şarjı. Telefon yavaş vs. ben iPhone alacağım galiba.

hocam vallahi babam aldı gerçekten memnunda şunu diyicem ilk aldığımızda kamera sorunu vardı şimdi kendinden düzeldi birde şunu ekliyicem benim kendi görüşüm telefonlarıda tabi insanlar üretiyor fiyata bakarsak çok iyi bir tel ama böyle ucuz ve ama iyi telefon olanlarda değişik değişik türlü türlü sorunlar olduğunu düşnüyorum ama s3 iphone öyle değil

• quote:

Orijinalden alıntı: bywankedi

Arkadaşlar konuyu hortlattığım için üzgünüm ancak full okuduktan sonra açıklık getirmek gerektiğini farkettim.
    Ağzı olan konuşmuş :)

Telefonda Adobe flash desteği var flash ile ilgili sıkıntınız olmaz.
    Sar dğeri emin olun soladan düşük.
    Radyoda var normal internetsiz çalışan.
    Bu arada sesi düşük diyen arkadaşlar olmuş. Siz düşük ses görmemişiniz ayrıca kaliteli ses verir. Kulaklıkda daha bi harika. Ayrıca radyo ve internetteki videolarda bile beats audio etkin sadece playerde deil.
    ics için 512 ram yetmez diyen olmuş 1 gb ram lazm diyen olmuş :) 1 gb rami ortasınıd telefonlar kullanmaz genelde. 512 de yeterli sense arayüzü yazılımla donanım performansını optimize etmiş.

Ölü piksele gelince ben farketmedim açıkcası demekki göze batan birşey yok.
    Wifi yeterince iyi çekiyor.
    Hoparlöre alınca karşıya sesin kötü gitmesi konusunu deneyemedik.
    Ancak arka kapak tam oturuyor sim flan görünmüyor. Sizin kapakta sorun var sanırım.

Not: Telefon kendi sınıfı galaxy ace2 ve xperia sola ile kıyaslanınca kamera , ses , ekran kalitesi ve malzeme kalitesi ile onları geçiyor.
    Performans onlardna düşük olsada bataryası iyi gidiyor.

aynen öyle iyi açıklama

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ne canavarı ya.

iOS'a geçeceğim ben.

Şarkı değiştirmek kasar.

Katılıyorum. Çok kasıyor. Bütün oyunları uygulamaları sildim sadece bir kaç tane belirli uygulama var instagram skype vb.. ama yine de kasıyor arkadaş bir mesaj açacağım 2 dk açıyor kapatıp yeniden tıklıyorum..

• Kasiyo kasiyo diyenler bi tlf açıp kapatsinlar.tlf sıkıntı yok işlemci yeterli ram sınıfı itibariyla standart bu paraya 1 gb ram motorolada var sadece.şarj iyi ekran canlı film izlerken keyif veriyor.oyun oynamak için geçerli donanımı var.3 boyutlu
    2 gb oyuunlarda sıkıntı olabilir ben test için asphalt 7 ve pes 2012 kurdum en
    Ufak bi sıkıntı yaratmadı.kasası şık sarjı iyi vatandan 10 taksit 750 tl verdim

Yemek yapmasını beklemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asyacafe

Kasiyo kasiyo diyenler bi tlf açıp kapatsinlar.tlf sıkıntı yok işlemci yeterli ram sınıfı itibariyla standart bu paraya 1 gb ram motorolada var sadece.şarj iyi ekran canlı film izlerken keyif veriyor.oyun oynamak için geçerli donanımı var.3 boyutlu
    2 gb oyuunlarda sıkıntı olabilir ben test için asphalt 7 ve pes 2012 kurdum en
    Ufak bi sıkıntı yaratmadı.kasası şık sarjı iyi vatandan 10 taksit 750 tl verdim

Yemek yapmasını beklemiyorum.

:))

yemek yaparken bazen kasıyor... birde geçen gün avizenin ampulunu değiştirirken acaip kastı, dondu kaldı... ayfon yada galaksi esüç alacam galiba... :))
  • Merhaba,

2 aydir One V kullaniyorum. Ahize sesi (in-call volume) bazen o kadar dusuk geliyor ki, ozellikle disaridayken arayan kisinin sesini duymakta oldukca zorlaniyorum. Ayni telefonu kullanan baska bir arkadasimda da ayni problemin oldugunu ogrendim. Fakat sasirdigimiz konu, bu durumun aramalarin cogunda yasanmasi, bazilarinda ise ses kalitesinin normal olmasi. Ahize sesinin yuksek olmasina alismis biri olarak cok rahatsiz edici bir durum bu. Telefon diger yonleriyle kesinlikle harika, fakat sonucta bunun ismi telefon. Telefonla konusma sirasinda problem yasiyorsan diger ozelliklerinin pek bir anlami kalmiyor.

Bu tarz problem yasayanlar var mi? Sadece telefonun ahize kisminin tasarimindan da kaynaklanabilir bu. Bildiginiz uzere cogu telefonun ahize kismi acik devre seklinde iken, bu telefonda ufak delikler var sadece. Tasarim nedeniyle sanki her daim ahize tikaliymis gibi bir etkisi olabilir.

Yorumlarinizi bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sworrin

Merhaba,

2 aydir One V kullaniyorum. Ahize sesi (in-call volume) bazen o kadar dusuk geliyor ki, ozellikle disaridayken arayan kisinin sesini duymakta oldukca zorlaniyorum. Ayni telefonu kullanan baska bir arkadasimda da ayni problemin oldugunu ogrendim. Fakat sasirdigimiz konu, bu durumun aramalarin cogunda yasanmasi, bazilarinda ise ses kalitesinin normal olmasi. Ahize sesinin yuksek olmasina alismis biri olarak cok rahatsiz edici bir durum bu. Telefon diger yonleriyle kesinlikle harika, fakat sonucta bunun ismi telefon. Telefonla konusma sirasinda problem yasiyorsan diger ozelliklerinin pek bir anlami kalmiyor.

Bu tarz problem yasayanlar var mi? Sadece telefonun ahize kisminin tasarimindan da kaynaklanabilir bu. Bildiginiz uzere cogu telefonun ahize kismi acik devre seklinde iken, bu telefonda ufak delikler var sadece. Tasarim nedeniyle sanki her daim ahize tikaliymis gibi bir etkisi olabilir.

Yorumlarinizi bekliyorum.

telefonla konuşurken yanda bulunan ses tuşlarıyla sesi sonuna kadar açmayı denedin mi?... ama bunu telefonla konuşurken yapmalısın tabi...

• Denedim tabi ki. ses herzaman en sonda. Arkadaslar sunu acikliga kavusturayim. bu konu hakkinda baya arastirma yaptim. sesi acmama, ayarlarda sunu degistirmeme veya ahize'nin ustunde pislik vardir igne ile temizle gibi birsey degil. Sorun su ki, yurtdisi forumlarda bu konudan bahsedilirken, biz de cok bahsi gectigini gormuyorum. Fakat bizat ayni telefonu kullanan 2 arkadasimda da var bu problem.
  • Arkadaslar 1 hafta icerisinde HTC yetkilileri yesilcinden resmi destek verecektir

herturlu sorununuza oradanda cevap-cozum bulabileceksiniz

bilginize

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatan'da Bonus'a 10 taksit 659 TL.
    Çok mantıklı görünüyor bana kalırsa
  • evet bn de vatanda 659 a gördüm. Alsam mı diye düşünüyordum ama burdaki yorumların hepsini okudum. Ömrü en fazla 2 yıllık denmiş bataryası cıkmadgndan dolayı. Benim eski telefonum nokia 5130 ve 4 senedir kullanıyorum sadece bu sene bataryası 2 günde bitmeye basladı. Tüm android telefonlarda aynı sorun mu var yani sarjından bahsetmıyorum. 2 yıl snra telefon bozulur mu bataryası değişmediği için?
  • hepsiburada fiyatı 699 ama hem 100 lira hediye çeki var hem de 50 lira worldpuan.
  • arkadaşlar hepsiburada da hediye çeki world puan derken telefon 500 gibi bir rakama gelecek... bu fiyatlara alınası var mı? yerine hangi model alınabilir..

birde Samsung i9070 Galaxy S Advance 8 GB gibi bir model var? hangisi öne çıkar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akıllıdeli06 -- 25 Nisan 2013; 16:32:33 >
  • hemen al 1 senedir kullanıyorum çok memnunum
  • Slm beyler. Şubattan beri htc one v kullanıyorum ve kullanıcılarına bir sorum olacak.görev yöneticisine girildiğinde burdaki toplam bellek 366 mb.bu htc nin daha düşük modellerinde daha yüksek.onlarla karşılaştırdım.kullanan arkadaşlarda da böyle mi yoksa benimkinde bi sıkıntı mı var? bu bana kalırsa düşük bi mb seviyesi.bellek dolduğu için oynun açılmadığı olabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: en_in_os

Slm beyler. Şubattan beri htc one v kullanıyorum ve kullanıcılarına bir sorum olacak.görev yöneticisine girildiğinde burdaki toplam bellek 366 mb.bu htc nin daha düşük modellerinde daha yüksek.onlarla karşılaştırdım.kullanan arkadaşlarda da böyle mi yoksa benimkinde bi sıkıntı mı var? bu bana kalırsa düşük bi mb seviyesi.bellek dolduğu için oynun açılmadığı olabiliyor.

Aynı sorun bende de var bilenler kullananlar bilgi verebilirlermi normal mi bu durum???
  • arkadaşlar htc one v kullanılıyorum sms engelleme yapmak istiyorum ama birtürlü beceremedim bilen var yardımcı olurmu acaba
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.