Şimdi Ara

***<< HTC ONE S >>*** 4.3'- 8 MP - 1080p - sAMOLED - Snapdragon S4 - (ANA KONU) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.938
Cevap
24
Favori
172.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Reis-i Eagles

quote:

Orijinalden alıntı: nigel gearsley

***<< HTC ONE S >>*** 4.3'- 8 MP - 1080p - sAMOLED - Snapdragon S4 - (ANA KONU)

HTC ONE S'te kullanılan Snapdragon S4 çözümünün benchmark testleri.

bu test sonucu 8960'ın. one s'te 8260a bulunmakta.

İki chip de aynı sayılır tel farkı iletişim kısmında birisi lte destekli. Detaylı bilgi ve özellikler için bkz :http://en.wikipedia.org/wiki/Snapdragon_(system_on_chip)

• Bu telefonu heyeceanla bekliyorum. Başta Sony Xperia S'i bekliyordum ancak sar değerinin 1.3 civarı olduğunu öğrenince vazgeçtim. Sanırım One S'in Sar değeri 0,67 civarıymış bi Alman sitesinde okumuştum. Umarım çıkış fiyatıda fahiş olmazda rahatça alırız. Yurt dışından getirme imkanı olan arkadaşlar varsa benimle irtibata geçebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: redoano

quote:

quote:

İki chip de aynı sayılır tel farkı iletişim kısmında birisi lte destekli. Detaylı bilgi ve özellikler için bkz :http://en.wikipedia.org/wiki/Snapdragon_(system_on_chip)

teknik özelliklerini biliyorum 2 işlemcinin de ama sadece işlemci bazında benchmark'ı değerlendirmek pek mantıklı değil. aynı platformu/işlemciyi kullanan cihazların benchmark'ları hep farklı. yan etkenler var.

Cihazın işlemcisine birşey dediğim yok zaten S4 platformu gerçekten harikalar yaratan bi platform. Sadece direkt olarak cihazın benchmark'ının olmadığını vurgulamak istemiştim biraz da.

One X daha az sonuç verebilir mesela ekran çözünürlüğünü göz önüne aldığınızda, HD çünkü o. FPS falan düşecektir.

Ama belli olmuyor işte cihazdan cihaza değişiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reis-i Eagles -- 26 Mart 2012; 22:06:42 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: redoano

quote:

quote:

teknik özelliklerini biliyorum 2 işlemcinin de ama sadece işlemci bazında benchmark'ı değerlendirmek pek mantıklı değil. aynı platformu/işlemciyi kullanan cihazların benchmark'ları hep farklı. yan etkenler var.

Cihazın işlemcisine birşey dediğim yok zaten S4 platformu gerçekten harikalar yaratan bi platform. Sadece direkt olarak cihazın benchmark'ının olmadığını vurgulamak istemiştim biraz da.

One X daha az sonuç verebilir mesela ekran çözünürlüğünü göz önüne aldığınızda, HD çünkü o. FPS falan düşecektir.

Ama belli olmuyor işte cihazdan cihaza değişiyor.

Haklısınız tabii, bunlar sadece işlemcinin verdiği sonuçlar.

• kutu açma videosu geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: imozzi

kutu açma videosu geldi.

daha önce incelemiştim pc ye geçince ana sayfaya eklerim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mertcan05

Maşallah bu HTC 2 ayda bir telefon çıkarıyor sanırım ?

ne alaka 2011 de 6 telefon çıkardılar topu topu

Tamam işte 6*2=12 yapıyor adam doğru söylemiş
  • Dis sesi düsük galiba yok bu olmadi
  • telefon istanbul bilişim in sitesinde yakında diye ilan vermişler nisanın 2. haftasında resmi olarak türkiyeye girişş yapıcakmış htc one serisi s,x v modelleri xl 4g destekli olduğu için türkiye de satılmayacak.
  • Donanim cok iyi ekran saglam tek hafiza sorun ve dis sesi xe gibiyse berbat hic ses yok xe de
  • quote:

Orijinalden alıntı: sbubu

Donanim cok iyi ekran saglam tek hafiza sorun ve dis sesi xe gibiyse berbat hic ses yok xe de

hafıza neden sorun olsunki 10 gb açıklarmısın biraz.
  • Bu kadar saglam bi tlefona 16 gb yakismamis zaten 3 gb kendi kullaniyo 12 gb kaliyo 2-3 oyun yükle müzik yükle resim cek 1080 p video kaydet hadi 1 tane de film at icine eee ne kaldi bu konu cok konusuldu forumda he bana bu hafiza belki yeter cektigim videoyu pc ye yada yedege alirim ama uzun süreli tatil gibi yerde yetmez
  • quote:

Bu kadar saglam bi tlefona 16 gb yakismamis zaten 3 gb kendi kullaniyo 12 gb kaliyo 2-3 oyun yükle müzik yükle resim cek 1080 p video kaydet hadi 1 tane de film at icine eee ne kaldi bu konu cok konusuldu forumda he bana bu hafiza belki yeter cektigim videoyu pc ye yada yedege alirim ama uzun süreli tatil gibi yerde yetmez

ama çoğu telefon da böyle artık xperia s , iphone serisi . Muhtemelen sgs2 de de böyle olur ben daha önce android kullanmadım ve genelde video felan çekmem oyun ve internet için kullanıcam bu telefonu mesela tek bir kaliteli oyun kaç mb ?
  • Geçenlerde One XL'in türkçe inceleme videosunu izledim ve en çok dikkatimi çeken Ram yönetimi oldu.Tamam Sense güzel bir arayüz ama bekleme konumunda 1Gb Ram'lik kısmın sadece 146 Mb'lık boş alanının olması One serisinin de yine iyi bir batarya tüketicisi olduğunu gösteriyor.146 Mb'lık boş alan ekstaran hangi uygulamaları açmaya yeter,orayı ayrı bir konu tabikide.
  • batarya çıkarılabiliyor mu yani arka kapak sökülmüyor ama bunu bilen var mı çok önemli birşey çünkü
  • quote:

Bu kadar saglam bi tlefona 16 gb yakismamis zaten 3 gb kendi kullaniyo 12 gb kaliyo 2-3 oyun yükle müzik yükle resim cek 1080 p video kaydet hadi 1 tane de film at icine eee ne kaldi bu konu cok konusuldu forumda he bana bu hafiza belki yeter cektigim videoyu pc ye yada yedege alirim ama uzun süreli tatil gibi yerde yetmez

16 gb yetmedi 32 aldım, en az 32 olması lazım dahili hafızanın.
  • nisanın 2. Haftası türkiyeye giriş yapacakmış cihaz
  • ya kardeşler düzgün bilgi verirmisiz
    bu cihazın ön kamerası 1.3 MP yazıyorsuz ama resmi sitelerinde VGA front camera yazıyo.
    http://www.htc.com/www/smartphones/htc-one-s/#specs
    ayrıca One X modelinin 1.3 MP ön kamerası var ve HD videokayıt yapabiliyor.
    ben daha önce ne sensorlu ne de androidli telefon kullanmadım, böyle cihazlar hakkında fazla bilgim yok.bu telefonu almak isterim, bazı sorularımı cevaplandırsaz güzel olur.bu cihazla bluetooth ile arkadaşlardan foto muzik falan köçürde bilicem mi?
    iphone,windows phonelerde bluetooth var ama kullanamıyorsun diye duydum.
    bu cihazda bluetoothu istedigim gibi kullana bilicem mi?
    birde cihazda numaramla normal internete baglana bilicem mi?
    blackberryde ayrıca traffik almasan internete giremiyorsan böyle duydum, bu telefonda böyle birşey var yoksa normal girebilicem?
    ön kameradan görüntülü görüşme için wifi lazım yoksa internet traffik üzerinden yapabilicem?
    kardeşler ben azerbaycanlıyım türkçemdeki kusurlara göre özür dilerim ))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• merak edilen benchmark sonuçları...

ilki one s, ikincisi one x :)

http://cdn.slashgear.com/wp-content/uploads/2012/04/htc_one_s_review_sg_38.jpg

http://cdn.slashgear.com/wp-content/uploads/2012/04/htc_one_x_review_sg_74.jpg

aynı uygulama, aynı inceleme sitesi, farklı SoC'lar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reis-i Eagles -- 2 Nisan 2012; 17:05:45 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.