Şimdi Ara

HTC One mi, Butterlfy S mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar. Yakin zamanda yeni telefon almayi dusunuyorum. Elimdeki Galaxy S2'yi satip ustune de para koyup almayi dusunuyorum. Yukarida yazdigim telefonlardan hangisini almaliyim sizce? Htc One metal kasasi ve dizayniyla, Butterfly S ise dev bataryasiyla beni cezb ediyor(testlerde One'dan 2 kat daha fazla pil omru var). Bi de soyle bisey de var: Htc one bi yandan guncellemeleri aliyor, peki sizce Butterlfy S'e de ayni guncellemeleri verir mi HTC? Telefon ihtiyaclarim da soyle: pdf,doc ve s. dosyalarla ugrasirim, gunde 1-2 saat oyun oynarim, 1 saat civari internetde dolasirim, 2-3 saat wifi acik olur. Bu kadar. Bi de Htc One'nin kasasiyla, kamerasiyla falan problemler olmus. Hangisi daha mantikli sizce?

Bi de iphone 5s dusumuyorum, ama onun da ekraninin kucukluyu, bataryasinin az ve degistirilmeyen olmasi ve pahali olmasi var

• İkisi arasında Butterfly ın işlemcisi biraz daha iyi Htc One ses kalitesi bakımından daha iyi. Kameralar aynı. Tabi Butterfly ın ekranı biraz daha büyük bataryası da biraz daha güçlü... İkisi arasında Htc One tercih ederdim. Daha şık ve güncelleme konusunda biraz daha önde. Ayrıca ikinci eli de daha iyidir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞahEser

İkisi arasında Butterfly ın işlemcisi biraz daha iyi Htc One ses kalitesi bakımından daha iyi. Kameralar aynı. Tabi Butterfly ın ekranı biraz daha büyük bataryası da biraz daha güçlü... İkisi arasında Htc One tercih ederdim. Daha şık ve güncelleme konusunda biraz daha önde. Ayrıca ikinci eli de daha iyidir...

tavsiyeniz icin tesekkurler ama ben ses kalitesi ayni biliyordum, ikisinde de boomsound ve beats var diye biliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BabekDesign -- 27 Ekim 2013; 20:25:56 >
  • Evet teknik olarak dediğiniz gibi aynı sayılır fakat Butterfly S in sesi biraz daha patlak şekilde çıktığını yazmışlar.
    Şu videoyu izlediğinizde aslında Htc One ın ne kadar şık ve ergonomik olduğunu daha iyi anlayabiliyorsunuz. :
    http://www.youtube.com/watch?v=UZLdphseH6M
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.