Şimdi Ara

HTC One M9 mu Sony Xperia Z3+ mı? (xperia z5 ?)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
1.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Arkadaşlar bu iki cihaz arasında karar vereceğim. S3 kullanıyorum şu anda. Performans olarak memnunum. Kamerası da hala güzel geliyor. Yani çok üst bir beklentim yok genel anlamda. Beni 5 sene idare edecek , yarı yolda bırakmayacak bir telefon. O yüzden kasa kalitesi üst seviye olan 2 telefon arasında seçim yapacağım.

Not: Lenovo'nun metal tasarımlı 2k ekranlı telefonu da güzel ama zamanla stabilliğini kaybeder diye pek sıcak bakmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9EC7358F0 -- 11 Haziran 2015; 0:08:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• M8
    Ascend Mate 7 :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

M8
    Ascend Mate 7 :/

Mate 7 sar değeri yüksek bir cihaz hocam o yüzden sağlık açısından doğru bulmuyorum uzun süre kullanacağım sonuçta. M8 zaten yavaş yavaş eskiyor imkan varken yeni birşey almayi tercih ederim önerileriniz için teşekkür ederim.

• konuyu yanlış yere açmışsınız sanırım :) buradahttp://forum.donanimhaber.com/forumid_397/tt.htm daha iyi yardımcı olunur,
  • Z3

• quote:

Orijinalden alıntı: Crauls

Z3

Hocam z5 eylül gibi gelecek deniyor bekleyeyim mi ? Z3 almam alırsam z3+ alırım da eylülde gelecekse z5 z5 beklerim. Hedefim 5 sene kullanmak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hitokiri Battousai

quote:

Z3

Hocam z5 eylül gibi gelecek deniyor bekleyeyim mi ? Z3 almam alırsam z3+ alırım da eylülde gelecekse z5 z5 beklerim. Hedefim 5 sene kullanmak.

Eylulde z5 gelecek adamla selami sabahi kes bence sony 6ay bir amiral ckartmayi biraktigi icin en erken 2016 mart nisan gibi tanitilacaktir yeni bir sony amiral gemisi.

• quote:

quote:

quote:

Z3

Eylulde z5 gelecek adamla selami sabahi kes bence sony 6ay bir amiral ckartmayi biraktigi icin en erken 2016 mart nisan gibi tanitilacaktir yeni bir sony amiral gemisi.

Peki hocam bizim okuldaki bir hoca kullanıyor z3 ben önermiştim ona da şimdi z3+ elbette güzel özelliklere sahip bir telefon sağlamlık yönünden de beni tatmin ediyor. Tek kafamı kurcalayan güncelliğini çabuk yitirmesi. Zira z5 radikal değişiklikler ile gelecek deniyor. Z3+ alsam bile 2.5 civarında olacaktır ki az para değil. Boşuna da vermek istemiyorum o kadar para vereceğim sonuçta. Lenovo konusunda ne düşünüyorsunuz hocam?

• Up

• Hocam sizin note 5 i beklemeniz gerekiyor söyledikleribize bakarsak.

• quote:

Orijinalden alıntı: yolyordam35

Hocam sizin note 5 i beklemeniz gerekiyor söyledikleribize bakarsak.

Hocam beklerim beklemesine sorun yok da m9 veya z3+ 'daki kasa kalitesi note5'de olacak mı ? Ben hiç sanmıyorum en azından mevcut note cihazlarına bakardan tasarım ve kalite konusunda oldukça geride.

Not: performans olarak artıları elbette vardır ancak benim istediğim performans değil ilk etapta dayanıklı premium bir telefon olup uzun süre kullanılabilir olmasi. Şu anda s3'te şarj problemi olmasa onun bile performansı yeterli benim için.

Not: s3 'ün tipi çok kötü yalnız.

• son xperia z5'i prototip aşamasında görmüş biri olarak şunu söyleyebilirim,Her anlamıyla çok farklı bir telefon geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ByTeknoz

son xperia z5'i prototip aşamasında görmüş biri olarak şunu söyleyebilirim,Her anlamıyla çok farklı bir telefon geliyor.

Geliyor da ne zaman hocam en son eylül'e kadar beklerim yoksa eylül'e kadar çıkacak ise başlığı z5 mi m9 mu diye değiştirelim

• İkiside değil s6 edge illa ikisinden biri ise m9

• quote:

Orijinalden alıntı: creativeself

İkiside değil s6 edge illa ikisinden biri ise m9

S3 kullanıcısıyım. Samsung'a tövbe etmedim ama gerçekten fark yaratan üstün bir cihaz olmadığı sürece samsung'a bir daha para vermem. S3'ten memnunum ama uzun süre kullanılacak cihazlar yapmıyor samsung. Htc ve sony cihazları daha uzun ömürlü. Hem bence malzeme olarak gerek m9 gerek xperia z serisi samsung'tan hala üstün.

Yorumunuz için teşekkürler cihazı alırken tüm üst seviye cihazları da deneyeceğim ama resimler yanıltmiyorsa m9 ve z3+ performans olarak tartışılsa da uzun ömürlü olma açısından samsung s6 edge'den daha tercih edilebilir.

• quote:

quote:

S3 kullanıcısıyım. Samsung'a tövbe etmedim ama gerçekten fark yaratan üstün bir cihaz olmadığı sürece samsung'a bir daha para vermem. S3'ten memnunum ama uzun süre kullanılacak cihazlar yapmıyor samsung. Htc ve sony cihazları daha uzun ömürlü. Hem bence malzeme olarak gerek m9 gerek xperia z serisi samsung'tan hala üstün.

Yorumunuz için teşekkürler cihazı alırken tüm üst seviye cihazları da deneyeceğim ama resimler yanıltmiyorsa m9 ve z3+ performans olarak tartışılsa da uzun ömürlü olma açısından samsung s6 edge'den daha tercih edilebilir.

İşlemci olarak s6 çok daha iyi durumda 810da ısınma problemi var aşırı derecede ısınıyor bu da belli bir ısıdan sonra frekans düşürmeye neden oluyo g4 te bu yüzden 808 kullanılıyo hatta. 7420 14 nm mimarisi olduğu için daha az ısınıyo ve şarjı daha az yiyor.Ram olarak ddr4 olmasıda bir artı.Şu anda en uzun süre götürücek telefon s6 yinede siz hepsini test edin hangisi içinize sinerse onu alın.

• quote:

quote:

quote:

İşlemci olarak s6 çok daha iyi durumda 810da ısınma problemi var aşırı derecede ısınıyor bu da belli bir ısıdan sonra frekans düşürmeye neden oluyo g4 te bu yüzden 808 kullanılıyo hatta. 7420 14 nm mimarisi olduğu için daha az ısınıyo ve şarjı daha az yiyor.Ram olarak ddr4 olmasıda bir artı.Şu anda en uzun süre götürücek telefon s6 yinede siz hepsini test edin hangisi içinize sinerse onu alın.

S6 hakkında birsürü olumlu yorum okuduğum gibi olumsuz yorumlar da hiç az değil. Bakalım zamanı gelince hepsini yeniden incelerim ama herşey performans değil daha önceden s3'ü seçerek aldığım yüksek performanstan oldukça memnun olmakla birlikte kalite anlamında beklediğimi bulamadım. Yine aynı şeyi yaşamaktan korkuyorum. Sonuçta samsung'ta olaylar şu şekilde işliyor s5 note 4 s 6 note 5 ....

S6'nin sorunsuz bir cihaz olduğuna inanırsam alırım ama memory leak vs. çok olumsuz yorum okudum. Emin olamıyorum.

• Çıkış tarihi donanımı hakkında bilgi vermem firma açısından sıkıntılı,kusura bakma

• quote:

Orijinalden alıntı: ByTeknoz

Çıkış tarihi donanımı hakkında bilgi vermem firma açısından sıkıntılı,kusura bakma

O zaman ben eylül'e kadar bekleyeyim çıkarsa alırız yoksa yapacak birşey yok.

En azından ipucu verseydin hocam

• quote:

quote:

quote:

quote:

S6 hakkında birsürü olumlu yorum okuduğum gibi olumsuz yorumlar da hiç az değil. Bakalım zamanı gelince hepsini yeniden incelerim ama herşey performans değil daha önceden s3'ü seçerek aldığım yüksek performanstan oldukça memnun olmakla birlikte kalite anlamında beklediğimi bulamadım. Yine aynı şeyi yaşamaktan korkuyorum. Sonuçta samsung'ta olaylar şu şekilde işliyor s5 note 4 s 6 note 5 ....

S6'nin sorunsuz bir cihaz olduğuna inanırsam alırım ama memory leak vs. çok olumsuz yorum okudum. Emin olamıyorum.

Kalite olarak s6nın z3 yada m9 dan kalır yanı yok.Memory leak sorununu güncellemelerle çözdüler diye biliyorum.İçinize sinmiyosa 2 seçenekten birini alabilirsiniz

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.