Şimdi Ara

HTC ONE M9 ANA KONU (5' FHD, S810, 3 GB Ram, 32 GB, 20mp Cam) (309. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.322
Cevap
42
Favori
172.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 307308309310311
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aliexpressteki 3400 mAh'lık bataryaladan alsak bi hayır görür müyüz acaba?
    Telefon elimizde patlamaz değil mi ?
  • CheckVizoR
    Bataryanın orijinal kapasitesi 2.840 mAh'dir. Senin yerine olsam aynı bataryadan alırım. Ali expresste kullanıcının biri 3.400 mAH'lık bataryayı telefona takmış. Telefon bataryayı 2.840 mAh olarak görmüş. Karar senin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ettu

CheckVizoR
    Bataryanın orijinal kapasitesi 2.840 mAh'dir. Senin yerine olsam aynı bataryadan alırım. Ali expresste kullanıcının biri 3.400 mAH'lık bataryayı telefona takmış. Telefon bataryayı 2.840 mAh olarak görmüş. Karar senin.
    1 haftadır gittigidiyor, n11'de batarya arıyorum. 2 tane aldım. İkisi de geldi 2600 mAh. Orjinali geçtim aynısı bile değil.
    Ayar ettiler beni. Acaba bunları alsak 2840 görünmesine rağmen performansı 3400 gibi olmaz mı ? Yoksa
    2840 bulana kadar bütün ilanları satın alıp iade edecem bu gidişle .. Kendi telefonum U11, yedek olarak
    m9 aldım. Onu kullanıyorum. Onun da batarya eriyor bildiğimiz. Değiştireyim dedim ben de..

• Yeni telefon alınca m9 boşa çıktı. Akşam evde nete sosyal medyaya girerim dedim . Sim kartsız daha çok hata vermeye başladı . Tablet gibi kullanma hayallerim suya düştü . Sürekli hata veriyor programlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herdemasivemavi
    Sim kart takılı olmadığına göre nete kablosuz giriyorsun. Kullandığın programlar nedir, ne tür hata veriyor?
  • ettu E kullanıcısına yanıt
    Sadece sosyal medya ,

Ama htc club dan tutun da diğer programlara kadar hep hata veriyor , posta bile hata veriyor

• En basitinden telefonun yedeğini aldıktan sonra ayarlardan sıfırla. Temiz kurulumdan sonra sorunsuz çalışmalı.
  • Cihaz android 8 güncellemesi alacak mı? Nasıl yapacağız?

• Bu yılın sonuna doğru Avrupa'da çıkacağı söyleniyordu. 7.0'ın 8.0'dan pek farklı olacağını sanmıyorum. Bazı iyileştirmeler olabilir. Sizde 7.0 kullanın. 8.0'a ihtiyacınız kalmayacaktır.
  • Arkadaşlar Merhaba,

HTC ONE M9 la ilgili dün yaşadığım bir sorunu sizlere anlatmak istiyorum.

Öncelikle Cihaz 03/02/2016 de alındı.
    Dün gece cihazı kullanırken %17 de şarjı varken birden kapandı ve sonra tekrar açmaya çalıştığımda beyaz arka plan HTC yazısı çıktı ve sürekli titreyip kendini kapatıp açtı. Şarj bitene kadar devam etti. Sonra tekrar şarj koydum biraz dolsun tekrar açayım dedim. Bu sefer arka plan siyah önde siyah htc yazısı yazdı.

Bugün recovery mode erişmeye çalıştım. Şuan arka planda sürekli siyah ve titreşim halinde 2sn de bir kendi kendine açılıp kapanıyor. Recovery mode zor erişiyorum. Erişince de telefonu sıfırlamak için boot to recovery mode deyince tekrar kapanıyor ve siyah ekran siyah htc yazısı. Ne yapacağım lütfen yardım edin?
  • Telefonda donanımsal bir sorun var gibi görünüyor. Şarjın tam olduğu gördükten sonra usb kablo ile bilgisayara bağlayıp stock yada custom yüklemeye çalış. Garantisi varsa ellemeden servisine gönder.
  • quote:

Telefonda donanımsal bir sorun var gibi görünüyor. Şarjın tam olduğu gördükten sonra usb kablo ile bilgisayara bağlayıp stock yada custom yüklemeye çalış. Garantisi varsa ellemeden servisine gönder.
    Merhaba hocam öncelikle cevabınız için Teşekkürler.

Telefonun garantisi bitti.

Göndersem büyük ihtimal ücret isterler

2 telefoncuya götürdüm ikisi de yapamadı.

Chip- Set veya Anakartta problem olabilir telefon pert dediler.

İkisinin de yaptığı şey sadece yazılım yüklemeyi denemekti.

Bu arada stock ya da custom yüklemeyi bilmiyorum elimde de bilgisayarım yok. Zaman olarak da sıkışık bir takvimim var şuan.

İstanbul`da bunu çözer dediğiniz telefoncu öneriniz var mı? Eğer burada yaşıyorsanız?

• GoXVII
    Telefoncular gerekeni söylemişler. İstanbul'da yaşamıyorum. Orada tavsiye edebileceğim bir telefoncu da yok. Kendi telefonumun tuş takımı bozulmuştu. Elektronik, mekanik ve bilgisayar tecrübem olduğu için kendim içini açarak değiştirmiştim. Zor bir uğraşı oldu benim için. Tavsiyem telefon bataryası bitene kadar açık kalsın. Şarja koy. Tam şarj olduktan sonra açarken hemen bootloader (recovery) menüye girmeyi dene. Yine aynı sorunları yaşarsan telefonu parça niyetine satılığa çıkart.
  • Herkese merhabalar. Telefonuma batarya ve full kasa (ön çerçeve de dahil) almak istiyorum. En uygun fiyata ikisini nereden temin edebilirim. Özellikle full kasa. Yardımcı olursanız çok sevinirim

• Merhaba arkadaşlar,sizlerden acil cvp bekliyorum.Telefonum yok m9 ıstıyorum 2.el fiyatı en fazla nekadar vermem gerek?Lütfen yardımcı olun teşekkürler
  • fergusonnn
    500-600 TL arası olabilir. Tabii ki telefon sprint değilse, S-off ise, kasasında hasar yoksa, wifi de sorun yoksa tercih edebilirsin.

nuhoglu55
    Aliexpress'ten ya da Türkiye'de n11, HB ve gittigidiyor dan alabilirsin.
    http://www.akilliphone.com/markalar/htc-one-m9-3188
  • Bu geldi çinden İnşallah patlamam. Hoparlör de sipariş etmiştim. O da gelsin girisicem telefona :)

HTC ONE M9 ANA KONU (5' FHD, S810, 3 GB Ram, 32 GB, 20mp Cam)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sui_cast -- 3 Mayıs 2018; 10:51:40 >
  • CheckVizoR kullanıcısına yanıt
    Merhaba, CheckVizoR

Konu ile ilgili sizinle görüşmek ve yardımcı olmak isteriz. İrtibat bilginizi, PM olarak iletmeniz halinde ilgili ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

n11.com
  • quote:

GoXVII
    Telefoncular gerekeni söylemişler. İstanbul'da yaşamıyorum. Orada tavsiye edebileceğim bir telefoncu da yok. Kendi telefonumun tuş takımı bozulmuştu. Elektronik, mekanik ve bilgisayar tecrübem olduğu için kendim içini açarak değiştirmiştim. Zor bir uğraşı oldu benim için. Tavsiyem telefon bataryası bitene kadar açık kalsın. Şarja koy. Tam şarj olduktan sonra açarken hemen bootloader (recovery) menüye girmeyi dene. Yine aynı sorunları yaşarsan telefonu parça niyetine satılığa çıkart.
    Sağolun hocam, dediğinizi deneyeceğim telefon şuan yatıyor zaten :)
  • 
Sayfa: önceki 307308309310311
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.