Şimdi Ara

HTC ONE M9 ANA KONU (5' FHD, S810, 3 GB Ram, 32 GB, 20mp Cam) (298. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.322
Cevap
42
Favori
172.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kurtarılır tabi zor bir işlem değil biraz uüraşman gerekir şu an son durum ne yapabildin mi cihazı?
  • akskon A kullanıcısına yanıt
    Hocam bu telefonu sıfır alacak olsak geldiği gibi orijinal yazılımla mı kullanmalıyız yoksa yazılıma müdahale ederek daha yüksek performans alma imkanımız var mı?
  • Acaba double dip kılıf alabileceğim bir yer var mı?

Bir de HTC web tr güvenli bir site mıdır?

Birde telefon Android7 şu an ama beğenmiyorum, 6ya veya 5e nasıl indirebilirim? İlk hali en stabil en hoş olduğu hali idi de ona dönmek istiyorum napıcam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Extyler E kullanıcısına yanıt
    Cihazı nerden ve ne kadara aldınız? Refurbished mi cihaz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Admdgnx

Cihazı nerden ve ne kadara aldınız? Refurbished mi cihaz?

Cihaz yurtdışı imei atıp kullandım. Hiçbir rom yüklü değil. 2 senedir böyle bir problem yaşamamıştim. En son bi 9. Kattan düştü, şarj giriş yerinde problem var anlaşılan.

• Fatih
    Telefonu sıfır aldığında muhtemelen stock 6.0 (orijinal rom) ile yüklü gelecektir.
    Herkesin beklentileri farklı olduğundan "bana orijinal rom yeterli", "hayır ben telefonun özelliklerini kendime göre değiştireyim custom rom (geliştirici rom) kullanayım" diyebilir. Performansını yükseltmek istersen custom rom yüklemen gerekir. Bunun için de telefonun s-off ve unlocked olması gerekir.
    Bu telefonu bir yıldır kullanıyorum. Performans olarak hem stock hemde farklı custom romlarla kullandım. Şimdi ise stock 7.0 (nougat sürüm) kullanıyorum. Fazlasıyla memnunum.

The Tenth Doctor
    Sana kullandığım akıllı "dotWiev kılıfı tavsiye edeceğim. Telefonu bir kez elimde iken biri koluma çarpınca yere düşürdüm. Kılıfın köşesinden yere çarpıp düştü ama kılıf olmasaydı telefon bozulabilirdi, ama hiçbir şey olmadı.
    Stock Android 7.0'ı bende kullanıyorum. Performans, menülerin zenginliği, batarya tüketimi açısından çok memnunum. 7.0 yüklemeden önce twrpden yedek aldıysan önceki sürüme geri dönebilirsin. Yoksa stock 6.0 yada 5.02'ye düşürmen için uygun ruu dosyasını yüklemen gerekir. Buda oldukça zor bir işlemdir. Yanlış ruu yüklediğin takdirde telefonun brick olma olasılığı yüksektir.

• Beyler çakma imei yüklü sıfır M9 var, yazılım güncellemesi yapmayın diyorlar. Yapılsa ne gibi sorun olur, veya güncellemenin yolu yok mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: ettu

Fatih
    Telefonu sıfır aldığında muhtemelen stock 6.0 (orijinal rom) ile yüklü gelecektir.
    Herkesin beklentileri farklı olduğundan "bana orijinal rom yeterli", "hayır ben telefonun özelliklerini kendime göre değiştireyim custom rom (geliştirici rom) kullanayım" diyebilir. Performansını yükseltmek istersen custom rom yüklemen gerekir. Bunun için de telefonun s-off ve unlocked olması gerekir.
    Bu telefonu bir yıldır kullanıyorum. Performans olarak hem stock hemde farklı custom romlarla kullandım. Şimdi ise stock 7.0 (nougat sürüm) kullanıyorum. Fazlasıyla memnunum.

The Tenth Doctor
    Sana kullandığım akıllı "dotWiev kılıfı tavsiye edeceğim. Telefonu bir kez elimde iken biri koluma çarpınca yere düşürdüm. Kılıfın köşesinden yere çarpıp düştü ama kılıf olmasaydı telefon bozulabilirdi, ama hiçbir şey olmadı.
    Stock Android 7.0'ı bende kullanıyorum. Performans, menülerin zenginliği, batarya tüketimi açısından çok memnunum. 7.0 yüklemeden önce twrpden yedek aldıysan önceki sürüme geri dönebilirsin. Yoksa stock 6.0 yada 5.02'ye düşürmen için uygun ruu dosyasını yüklemen gerekir. Buda oldukça zor bir işlemdir. Yanlış ruu yüklediğin takdirde telefonun brick olma olasılığı yüksektir.

"şarj konusunda günde 3-4 kez şarj ediyorum. Yani çabuk gidiyor 4g de falan. Oyun video internet etkilidir Tabi de eskiye göre azaldı gibi şarjda durmadigi zaman çok az telefonun resmen. Şu an 5-6 gb boş alan var ama telefonda 1. olarak klavyede yazı yazarken klavye 0.3 sn geç geliyor. Mesela klavyeyi indirdim aşağı, yazı yazmak için dokundum ekrana 1 sn gelmedi. Ana menüye dönerken klavye açıksa 0.3 sn filan ana ekranda klavye görünüyor şimdi atayım ss ini. Acayip sinir bozucu. Bide efsane ısınıyor 40 dk dizi izliyorum mesela 480p yani yüksek kalite bile değil, hop telefon 45-50dereceyi görüyor elinizde 4-5 sn ttuunca yakıyor. Şu an wifidayim, chromedayim ve telefonun arka tarafına dokunduğumda elime isi geciyor :D ha belki Antalya sicagidir Vs etkilenir o yüzdendir bilemiyorum. (Güneş vurmuyor) ama son zamanlarda ısınma şarj ve performansta sıkıntısı olduğunu hissediyorum telefonun . 6 iyiydi 7de ılk anından beri bi bozukluk hissediyorum yazı yazarken klavye sürekli hata veriyor donuyor 10sn filan yazmıyor veya silerken geç siliyor. virüs de yok telefonda" hocam bi arkadaşa böyle yazdım . Ss i de koyayim. Bunun çözümü nedir fabrika ayarları ile düzelir mi?

Dot view â bakayım bu arada teşekkürler
     HTC ONE M9 ANA KONU (5' FHD, S810, 3 GB Ram, 32 GB, 20mp Cam)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Tenth Doctor -- 10 Haziran 2017; 20:49:15 >

• Yazdıklarından bir şeylerin işlemciyi kızdırdığını anlıyorum. Yazı yazmakla, dizi izlemekle aşırı ısınmaması gerekir. Muhtemelen sendeki rom stabil çalışmıyor olabilir. Twrp'den yedeklerini alıp, fabrika ayarlarına döndürebilirsin. Daha önce ViperOne 6.0 (7.0 Nougat sürümü) kullanırken batarya tüketimi, yine ViperOne 5.3.0'a nazaran daha iyiydi. Ama telefonun kasası fazla ısınmıyordu. Fakat stock 7.0 kurunca ısınma bitti. Batarya daha stabil hale geldi. Ben fazla oyun oynamam ama artık uzun bir süre stock 7.0'da kalacağım.
    Not:Geçen yıl stock 7.0 yeni çıktığında (bataryayı çok çabuk bitiriyor, telefon acayip ısınıyor, ateş gibi oluyordu) kurduğumun sabahı telefona baktığımda tamamen kapanmıştı. Şarjı da tamamen bitmişti. Tekrar ViperOne 5.3.0'a (6.0) geri dönmüştüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ettu

Yazdıklarından bir şeylerin işlemciyi kızdırdığını anlıyorum. Yazı yazmakla, dizi izlemekle aşırı ısınmaması gerekir. Muhtemelen sendeki rom stabil çalışmıyor olabilir. Twrp'den yedeklerini alıp, fabrika ayarlarına döndürebilirsin. Daha önce ViperOne 6.0 (7.0 Nougat sürümü) kullanırken batarya tüketimi, yine ViperOne 5.3.0'a nazaran daha iyiydi. Ama telefonun kasası fazla ısınmıyordu. Fakat stock 7.0 kurunca ısınma bitti. Batarya daha stabil hale geldi. Ben fazla oyun oynamam ama artık uzun bir süre stock 7.0'da kalacağım.
    Not:Geçen yıl stock 7.0 yeni çıktığında (bataryayı çok çabuk bitiriyor, telefon acayip ısınıyor, ateş gibi oluyordu) kurduğumun sabahı telefona baktığımda tamamen kapanmıştı. Şarjı da tamamen bitmişti. Tekrar ViperOne 5.3.0'a (6.0) geri dönmüştüm.

Tamamdır hocam çok teşekkür ettim

• Arkadaşlar htc m9 un ekranında problem var hiç yansanayi ekran takan oldu mu veya orijinal bulup takan yardımınıza ihtiyacım var kaliteli ekran nerden temin edebilirim

• Merhaba Beyler

Daha önce sormuştum ama gözden kaçmış sanırım.
    2. Telefon olarak bu cihazı almayı düşünüyorum. Sahibinden de SIFIR kayıtlı cihazlar var 750TL civarına. Önerir misini? Refurbished cihazlar mıdır bunlar, bir sorun olur mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elky

Merhaba Beyler

Daha önce sormuştum ama gözden kaçmış sanırım.
    2. Telefon olarak bu cihazı almayı düşünüyorum. Sahibinden de SIFIR kayıtlı cihazlar var 750TL civarına. Önerir misini? Refurbished cihazlar mıdır bunlar, bir sorun olur mu acaba?

Tavsiye edilmez hocam. O tarz cihazları satın alıpta memnun kalana şahit olmadım. Bütçeyi biraz daha artırıp temiz ikinci ele yönelmeniz çok daha sağlıklı olur.

• Selamlar arkadaşlar bir sorunum var. Cevapsız arama vardı bildirim çubuğundan kaydırıyorum gitmiyor. Beyaz bir çerçeve kalıyor öyle ve bu 2-3 kez oldu telefonu kapatmadan da düzelmiyor. Neden böyle oluyor sizce ? Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar. Telefon rootsuz Android 7.0 yüklü.

• X-e X kullanıcısına yanıt
    Bende de oluyordu bu ama bu aralar görmüyorum htc sense girişle alakalı olabilir

• qwerty_tr Q kullanıcısına yanıt
    Telefondaki hiçbir uygulama güncel değil şu an. Dediğiniz gibi onunla alakası vardır umarım. Teşekkürler.

• Fatih kullanıcısına yanıt
    Çakma IMEI yüklü M9'larda yazılım güncellemesi yaparsan cihaz genelde çöker.(Sebebini bilmiyorum)

İlla güncelleme yapmak istiyorsanız yazılımı 0PJAIMG yöntemiyle yükleyin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Admdgnx A kullanıcısına yanıt
    o cihazlar cdma cihazı (sprint vs) o yüzden cihazın radio'su çöküyor güncellemeyi yapıp tekrar internation radii ayarlarını yapmak gerekiyor buda biraz zahmetli iş
  • http://www.htc.com/us/support/htc-one-m9-sprint/news/

Sitedeki en alttaki ruu htc one m9 sprint için android 7 degilmi güncelleme yapmıyor bende cid 111111 unlocked s-off htc_himawhl
  • ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE MERHABA. ELİMDE KLİKSA.COM DAN ALINMA GOLD RENGİNDE HTC ONE M9 TELEFONUM VAR. EYLÜL AYININ SONUNA KADAR GARANTİSİ DEVAM EDİYOR. RESMİ DİSBRİTÖR GARANTİLİ BİR CİHAZ. HİÇBİR SIKINTISI YOK,ÇİZİK VB HİÇBİRŞEY YOK. TÜM AKSESUARLARI VE 2ADET ORJİNAL SPİGEN KILIFLA SATIYORUM TELEFONUMU. TALEP EDEN OLURSA PM ATSIN. SALI VE ÇARŞAMBA GÜNÜ EN İYİ FİYATI VERENE SATILACAKTIR. LÜTFEN ÖLÜCÜLER MESAJ ATMASIN
  • 
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.