Şimdi Ara

HTC ONE M9 ANA KONU (5' FHD, S810, 3 GB Ram, 32 GB, 20mp Cam) (269. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.322
Cevap
42
Favori
172.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hahahaha aynen ben gormemistim şok oldum cidden essek kadar olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncellemeyi yükledim şuan için herhangi bir sıkıntı yok. Sanırım şarj biraz daha iyileşmiş gibi geldi standart kullanımda. Tabi henüz net bir şey söylemek mümkün değil ama bir önceki sürüme göre bir miktar şarj iyileştirmesi yaşadım.
  • Admdgnx A kullanıcısına yanıt
    Bana da öyle geldi bi 15 dkdir kullanıyorum %1 gitti niye böyle birşey oldu anlamis değilim şuan m9 olduğundan şüphe ediyorum konuşmak için erken ama eğer böyle olursa ne bidaha guncellerim ne bisey hazir efsane olmuşken hiç bozmam

• zaten normal kullanimda cok gitmiyorki sarji ama is internet kullanimima geldimi hele navigasyon actinmi yada oyun oynadinmi sinmaya baslayinca. sarj su gibi bitiyordu insallah iyilesmistir o sorun

• yükleme çok uzun sürüyorrrrrrr
  • Sen Zuk2 kullanmıyormusun :) Yoksa benim m9 ile takas yapmak içinmi aldın :)
  • mcx kullanıcısına yanıt
    yok ustadim daha yeni anlastik onla suan k4 note var:)

• 2 si için bi kıyas bekliyorum. Bakarsınız takaslarız :) Ben seviyorum M9 u ama insan değişiklik istiyor bazen.
  • m9 u bende cok seviyorum 1 yil kullandim ama powerbankla dolasmakdan bikmistim dusun yane ikinci power banki eskittim

• Ben şarjından memnunum. Akşamı rahat çıkarıyor. Mükemmel değil ama idare ediyor.
  • Bu arada bir şey soracaktım. Benim şarj %100'den %99'da 1-2 dk'lık kullanımdan sonra düşüyor sorun mu bu yoksa herkeste mi böyle?
    iPhone'da ilk 30 dk %100'den %99'a düşmüyordu onu özledim :D
  • Arkadaşlar güncellemeyi yükledim şunu söyleyebilirim şarj konusunda baya bi iyileştirme var ;)

• mcx kullanıcısına yanıt
    bendeki k4 note seytan kulagina m9 u gunde 3 kere sarj ettigim kullanimla beni ertesi gune bile tasiyor ama tabi ondada m9 performansi yok hiz olarak birde ram multi taski kisitliyor

• Merhaba
    Elimde var olan HTC one m9.

Bu cihaza yazilim yuklemesi (android uzerinden online yapilmis) sonucunda cihaz acilmaz hale gelmis .

Teknik konulara hakim olmama ragmen bu telefona yazilim yukleyecek istanbul ici (mecidiyekoy sisli civari yada kargo ile gonderebilirim ) onerebileceginiz bir yer varmidir.

Kendim HTC sitesinden HTC manager ile orjinal rom un indirip yuklemeyi denedim. Ama sanirim internette biryerlerden baska bir rom bulup yuklemek lazim. Tam adimlari ve indirilecek leri bu cihaz ozelliklerine gore veren arkadaslar olursa yada site linkleri deneye bilirim.

Tesekkurler.

• https://www.androidfilehost.com/?fid=312978532265363975
    Bunu indirip harici hafiza kartina kopyalayin. Ismini 0PJAIMG.zip yapip download modda acin. En altta press vol up to start yazacak ses acmaya basin bastan bi yukleme yapin insallah acilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: alpertandogan

Merhaba
    Elimde var olan HTC one m9.

Bu cihaza yazilim yuklemesi (android uzerinden online yapilmis) sonucunda cihaz acilmaz hale gelmis .

Teknik konulara hakim olmama ragmen bu telefona yazilim yukleyecek istanbul ici (mecidiyekoy sisli civari yada kargo ile gonderebilirim ) onerebileceginiz bir yer varmidir.

Kendim HTC sitesinden HTC manager ile orjinal rom un indirip yuklemeyi denedim. Ama sanirim internette biryerlerden baska bir rom bulup yuklemek lazim. Tam adimlari ve indirilecek leri bu cihaz ozelliklerine gore veren arkadaslar olursa yada site linkleri deneye bilirim.

Tesekkurler.

MUSTAFA RAFİ YAYIKCI YAZIP FACEBOOKDANNARAT YADA SEVGİ GSM DİYE ARAT HER TÜRLÜ SORUNUNU ÇÖZER...

• Evet yeni güncelleme den sonra ilk günüm sabah 6 da sarjdan çektiğim m9 um 4 g full açık şekilde fifa mobile instagram snapchat chrome kullanarak yoğun kullanımla günü çıkarmaya devam ediyor. İmkansız bir şekilde şuan %58 sarjim bulunmakta saat 17.06 güç tasarrufu açık kullandım normalde şuan 2. Sarji yapmış olmak gerekir di

• degerli43 D kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler.

Cihaz ekranda yukleme konfirmasyonundan sonra yuklenip su an acilir hale geldi
  • Selam dostlar. S-on unlocked cihazı tekrar fabrika çıkış haline döndürebilir miyim ?

Yani s-on unlocked cihazı tekrar S-ON LOCKED hale getirebilir miyim ? Diğer bir sorum telefonu garantiye gönderirken mutlaka S-ON LOCKED mu olmalı yoksa S-ON RELOCKED olması yeterli mi ?

Bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum
  • Arkadaşlar benim cihazim m9 bu 676mb lik guncellemeyi indiriyorum telefon kurulum yaparken %25 te haya veriyor. Bu bana mı özel sizde aldınız mı böyle hata sebebi nedir

• 
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.