Şimdi Ara

HTC ONE M9 ANA KONU (5' FHD, S810, 3 GB Ram, 32 GB, 20mp Cam) (263. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.322
Cevap
42
Favori
172.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sprint ABD de bi operator. Farkli bi sebeke kullaniyor sanirim o yuzden 4g kullanamiyorsun tr de. 1200 olan yurtdisj cihazidir imei sonradan atilmistir o sekilde olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anladım dostum cok tesekkurler imei atılsın ya uygun baya

• Ardakadaşlar farkında olmadan M9 sprint cihaz satın almışım.

5.0.2 Android yüklü
    Sense de 7 yüklü..

Telefona nasıl güncelleme yükleticem :)

Model no obja100 ..

Bu sorun dışında kamerası akşamları evde çok kötü çekim yapıyor.. Bu sorun güncelleme ile mi alakalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qkhnk -- 8 Eylül 2016; 1:22:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qkhnk

Ardakadaşlar farkında olmadan M9 sprint cihaz satın almışım.

5.0.2 Android yüklü
    Sense de 7 yüklü..

Telefona nasıl güncelleme yükleticem :)

Model no obja100 ..

Bu sorun dışında kamerası akşamları evde çok kötü çekim yapıyor.. Bu sorun güncelleme ile mi alakalı

Opja100 normal m9 sprint olduguna emin misin? Sprintsehttp://dl3.htc.com/application/RUU_HIMA_WHL_M60_SENSE70_SPCS_MR_Sprint_WWE_3.41.651.13.exe?_ga=1.63700719.1595887253.1471124977
    Bunu indir bilgisayara bagla yukle. Ama herseyini yedekle telefon sifirlanacak

• degerli43 D kullanıcısına yanıt
    Şuan kafam durmuş durumda . Telefon sahte mi diye düşünüyorum..

Foto çekiyorum fotolar çok kötü gözüküyor ama foto 3 3.5mb arası..
    4K video çekebiliyor .

Ekrana çift tıklama ile uyandırma , uyutma vs özellikleri çalışmıyor.

Antu skoru 48 bin falan çıkıyor..

Cihazın tam olarak versiyonunu nasıl öğrenebilirim..

Telefonu sahibidenden aldım , satarken 15 gün içinde iade alırım falan diyordu. Az önce aradım sprint falan dedim bilgisi yok . Ama getir cihaza bakayım falan diyor..

model OPJA100 NM80PJA100 M9U
  • Dostlar telefonun sıfırı neden bu kadar ucuz ?? birşey mi oldu bu cihaza sahibindende diğer sitelerde 700-900 arası sıfırı ?
  • arkadaslar 10 aylik m9 cihazimin sol alt ve sag alt kosesinde gicirdama var bastirinca , soldakinden daha fazla ses geliyo benimle ayni durumu yaşayan var mi bide servise versem sorunsuz geri gelir mi ( brightstar garantili )? Bunu sormamin nedeni okudugum kadariyla teleservise verenler telefonu farkli sekillerde hatalarla geri aliyolarmis.
  • Beyler sizce hala alinir mi m9 ?

• s.a arkadaşlar, htc one e9+ plus modeli hakkında düşünceleriniz nedir? ithalatçı garantili olarak heppsiburada da satılıyor. 1300TL almamı tavsiye edermisiniz? daha önce htc one e8 kullandım, htc one e8 i saattıktan sonra kullandığım telefonlarda htc kalitesini arar oldum :) bu yüzden fiyat performans açısından htc one e9+ plus modelini tavsiye ediyormusunuz??
  • M9 alınır diye bir arkadaş sormuş fiyatına göre alınr. +1500 verilmez. Ama 1500 e kadar alınır derim. Çünkü leş gibi kamerası var (: elimde hem xperia ion hem m9 var. Gece çekimlerinde ion tokat manyağı yapıyor m9'u. Ama telefon olabildiğince stabil ve yağ gibi akıyor. Kamera benim için önemli olmadığından sorun etmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: travers

M9 alınır diye bir arkadaş sormuş fiyatına göre alınr. +1500 verilmez. Ama 1500 e kadar alınır derim. Çünkü leş gibi kamerası var (: elimde hem xperia ion hem m9 var. Gece çekimlerinde ion tokat manyağı yapıyor m9'u. Ama telefon olabildiğince stabil ve yağ gibi akıyor. Kamera benim için önemli olmadığından sorun etmiyorum.

hocam sahibinden'de cihazı sıfır olarak 700-800 liraya gördüm?

• atreidex kullanıcısına yanıt
    Bende gördüm ama alanların sonra çok problem yaşadığını okudum sağda solda. Ama çok mantıklı gelmiyor o cihazın o fiyatlara satılması.
  • qkhnk Q kullanıcısına yanıt
    nerden aldın hocam telefonu. bende model OPJA2 var. telefonda sıkıntı yok
  • Sahibinden de satilan telefonlar neden ucuz ve ne gibi sorun bi sorun cikabilir? Yardimci olursaniz sevinirim.

• 10ly_10ur 1 kullanıcısına yanıt
    sahibinden aldım .

Telefona güncelleme ile 6.0 yükselettim.

Ama şimdi de Download Error
    No action required. ID will automatically retry.
    Unexpected download error has occurred. (Code 30)

diye bir hata alıyorum ve bu hata gelince ekran kasmaya başlıyor
  • qwerty_tr Q kullanıcısına yanıt
    hocam attığınız resimdeki temanın ismini öğrenebilirmiyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefona root atmadan önceki temaydı o temalardan bulabilirsiniz hocam
  • qkhnk Q kullanıcısına yanıt
    Hocam senin telefon sprint versiyon galiba ben de de vardı bu hata rom attıktan sonra düzeldi,sprint uygulamasıyla alakalı bir hata o
  • quote:

Orijinalden alıntı: travers

M9 alınır diye bir arkadaş sormuş fiyatına göre alınr. +1500 verilmez. Ama 1500 e kadar alınır derim. Çünkü leş gibi kamerası var (: elimde hem xperia ion hem m9 var. Gece çekimlerinde ion tokat manyağı yapıyor m9'u. Ama telefon olabildiğince stabil ve yağ gibi akıyor. Kamera benim için önemli olmadığından sorun etmiyorum.

Kamera gerçekten bu kadar vasat mı yahu :) halbuki gündüzleri fena değil aslında :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geceleri olum gibi bisey birde ois in eksikliği çok hissediliyor sadece videoda değil foto cekerkende telefon çok sallıyormussun gibi oluyor bulanıklaşıyor resmen ip gibi durup çekmek lazim

• 
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.