Şimdi Ara

HTC ONE M9 ANA KONU (5' FHD, S810, 3 GB Ram, 32 GB, 20mp Cam) (225. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.322
Cevap
42
Favori
172.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler ben htc alıcam ama hangisini alıcağım konusunda kararsızım sizce htc one m8 mi m9 mu aradaki fiyat farkına değermi m9 un kamera gerçekten o kadar kötümü
  • quote:

Orijinalden alıntı: clupturk

iki cihaz farklı sengmentlerde diyebiliriz.
    Maddi anlamda imkanınız varsa ve daha büyük bir telefonu kullanabilirim diyorsanız elbette note5
    Performans anlamında note 5 i aratmaz m9 ama kamera konusunda note5 tartışmasız çok çok önde.

kamera çok da umrumda değil aslına bakarsanız. son 3 telefonum hep phabletti. 6 plus kullanıyorum şu an ama eşime vericem. ses kartı iyi olan bi tel arıyorum. şu an en iyi ses işletim sistemi lg v'de var ama çok pahalı sonra meizu pro 5de o da ülkeye gelmedi hala. bakalım vazgeçtim gibi m'den meizu pro 5i bekleyeceğim.
  • Arkadaşlar bu cihaz alinir mi ? İsinma ve genel perf ne durumda ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: realceday

quote:

Orijinalden alıntı: RİDEN7

Anlayamadığım kamera zaten böyle kotumuydu yoksa 6.0 ilemi böyle oldu? Galiba 6.0 ile böyle oldu gibime geliyor...

Kamera zaten kötüydü. Gündüz çekimleri güzel fakat elim çok titriyor herhalde sürekli bulanık çıkıyor. Düzgün bir resim çekebilmek için üç defa resim çekmek zorunda kalıyorum. Bana göre telefonun tek eksik yanı kamera bu da m10 ile düzelecek inşallah. En azından OIS istiyorum

M10 ile düzelir duzelmesinede parayı bir kere bağladık m9, a ne fayda..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar M9 kaç saat ekran süresi veriyor?
  • Sa arkadaşlar 1300 e m9 kvk garantili sıfır alacağım g4 üm var şuan sizce almalı mıyım fiyat nasıl?

• dmrls D kullanıcısına yanıt
    1300'e nerede buldunuz hocam KVK'lı sıfır?

Ben 1,5 ay önce 1850'ye almıştım.O bile normal fiyatın altındaydı neredeyse.

1300 tl bedava zaten eğer KVK garantili ve sıfır ise.

Daha ucuzunu aramak mantıksız olur.
  • Arkadaşlar yurtdışı m9 aldım internetten çok baktın ama bulamadım şebekede g yazıyor h ve h+ yok bunun 3g si g seklindemi yazıyor yoksa benim cihaz 3g cekmiyormu

• quote:

Orijinalden alıntı: aymina_55

Arkadaşlar yurtdışı m9 aldım internetten çok baktın ama bulamadım şebekede g yazıyor h ve h+ yok bunun 3g si g seklindemi yazıyor yoksa benim cihaz 3g cekmiyormu

3g'si g seklinde olmadığına eminim.. Fakat telefoz az cektiğinde, internetin iyi olmadığı bazı yerlerde, edge "e" yerine "g" yazdığı da oluyordu.. Acılımını bilmiyorum.. Heryerde ve hala g işareti mi var? Hattınızın 3g'ye kapalı da olabilir.. Onuda sorgulamanızda fayda var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLackeLectro

quote:

Orijinalden alıntı: aymina_55

Arkadaşlar yurtdışı m9 aldım internetten çok baktın ama bulamadım şebekede g yazıyor h ve h+ yok bunun 3g si g seklindemi yazıyor yoksa benim cihaz 3g cekmiyormu

3g'si g seklinde olmadığına eminim.. Fakat telefoz az cektiğinde, internetin iyi olmadığı bazı yerlerde, edge "e" yerine "g" yazdığı da oluyordu.. Acılımını bilmiyorum.. Heryerde ve hala g işareti mi var? Hattınızın 3g'ye kapalı da olabilir.. Onuda sorgulamanızda fayda var..

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi photo sir -- 17 Temmuz 2016; 17:21:28 >

• Bilgilendirdiğin için teşekkür ederim. Peki arkadaşın telefonunun sürekli gprs de olmasının nedeni ne olabilir?

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi photo sir -- 17 Temmuz 2016; 17:21:13 >
  • bLackeLectro B kullanıcısına yanıt
    Hattım 3 g ye açık ama herhalde imei Çakan başka marka telefon imei çaktı g de yinede hızli internet ama sinir bozucu iste elimde patlamadan çıkarmam lazım elimden...

• Telefonu 4 gündür kullanıyorum inanılmaz memnunum arayüzdeki akıcılığı gördükten sonra iyiki samsung almamışım diyorum
  • Htc m9 almayı düşünüyorum ama yorumlarınızı bekliyorum. Kullandığım telefon iphone 5s. Yardımlarınızı bekliyorum. Telefonu yarın alacağım. Almalı mıyım?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paco de Lucia

Htc m9 almayı düşünüyorum ama yorumlarınızı bekliyorum. Kullandığım telefon iphone 5s. Yardımlarınızı bekliyorum. Telefonu yarın alacağım. Almalı mıyım?
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi photo sir -- 17 Temmuz 2016; 17:20:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dvoynik

quote:

Htc m9 almayı düşünüyorum ama yorumlarınızı bekliyorum. Kullandığım telefon iphone 5s. Yardımlarınızı bekliyorum. Telefonu yarın alacağım. Almalı mıyım?

ben de 5sden geçiş yaptım. eşekten inip ata binmiş gibi hissedeceksin

Hadi bakalım inşallah

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dvoynik

quote:

ben de 5sden geçiş yaptım. eşekten inip ata binmiş gibi hissedeceksin

Kesinlikle katılıyorum!
  • G3 bozulunca tr çıkışlı garantisi devam eden uygun fiyata kasası çok düzgün bir m9 bulup geçiş yaptım. G3 u seve seve kullanıyordum almadan yeteri bir araştırma yapmadım ve m9 u bu çok telefon arasından seçtim son seçeneğe kadar aklımda yoktu diyebilirim g4 dual 32gb ya da m9 tercihim olacaktı g3 teki ısınma problemi ara sıra launcherda oluşan kasmalar ve 1 senenin sonunda sim sporunun bozulması ve servisin tamir edemeyip board u bozması sonucu g4 sıfır ve aynı paraya olmasına rağmen m9 u tercih ettim. Ayrıca en büyük etkenlerden birisi de lg ye söylendiği halde hala gelemeyen 6.0 in bu telefonda olması idi. Ne kadar tutarlidir bilmem fakat benchmarklarda da g4 e fark attığını görünce aldık telefonu. Şu an için bir sorun yaşamadım fakat şarj süresi ortalaması azmış gibi seziyorum bir de şarj aleti çok yavaş şarj ettiği için g3 un şarj aletini kullanıyorum.

• Yok mudur bootloader kilidini kaldirmadan rootlamanin yolu?

• 
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.