Şimdi Ara

HTC ONE M9 ANA KONU (5' FHD, S810, 3 GB Ram, 32 GB, 20mp Cam) (223. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.322
Cevap
42
Favori
172.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Takılmalar donmalar var diyenlere anlam veremiyorum. Güncellemeden sonra güç tasarruf modu baya etkin olmuş. Eğer aktif ise, kasmalarin olmasi cok normal. Hiç tasarruf modu kapalı olduğu halde kasma var ise, cihazda otovlrntvsr demektir. Ben tam anlamıyla telefonu kullanıyorum ve bir kere dahi kastigina şahit olmadım. Fp oyunları da dahil. Batarya olayına gelince 1 günu çok rahat çıkarıyorum. Isınma ise oyun dışında olmuyor. Arka kamera malesef gece çekimlerde sınıfınin çok altında,gündüz hemen hemen aynı gibi.. On kamera da üzerine tanımıyorum, en iyisi. Arkadaş kamerası kötü diye 1000 liralık telefonla kıyaslama yapmış. Çok ilginç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla güç tasarruf modunda takılmasa da menü geçişleri vs titreyerek oluyor.. Göz var izan var.. belki güncellemeden sonra sıfır kurulum vs yapanlarınki farklıdır. Ben direk kurdum.. DAha önce hep güç tasarruf modu kullanırken şimdi hiç açmıyorum gibi bir şey.. Sadece 4 çekirdeği kapatmıyor sanki grafik işlemciyi de sınırlıyor gibi.. Yoksa 4 çekirdek kapandı diye olacak iş değil o.. Piyasada bir yığın 4 çekirdekli telefon var adam gibi çalışan..
  • Güç tasarruf modunda kullanacaksanız gidip lenovo 5000 mah pili olan telefon alın daha iyi bence. Niye kendinize eziyet ediyorsunuz ki. Ayrıca telefonu yerden yere vuran çok olmuş ama beni sadece kamerada OIS olmaması rahatsız ediyor diğer tüm özellikleri güzel. Yazılım Android 6.0 ile daha bi oturmuş. Hiçbir sorun yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: realceday

Güç tasarruf modunda kullanacaksanız gidip lenovo 5000 mah pili olan telefon alın daha iyi bence. Niye kendinize eziyet ediyorsunuz ki. Ayrıca telefonu yerden yere vuran çok olmuş ama beni sadece kamerada OIS olmaması rahatsız ediyor diğer tüm özellikleri güzel. Yazılım Android 6.0 ile daha bi oturmuş. Hiçbir sorun yok.

Kesinlikle katılıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: realceday

Güç tasarruf modunda kullanacaksanız gidip lenovo 5000 mah pili olan telefon alın daha iyi bence. Niye kendinize eziyet ediyorsunuz ki. Ayrıca telefonu yerden yere vuran çok olmuş ama beni sadece kamerada OIS olmaması rahatsız ediyor diğer tüm özellikleri güzel. Yazılım Android 6.0 ile daha bi oturmuş. Hiçbir sorun yok.

Aynen hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • realceday R kullanıcısına yanıt
    Kamerasından şikayet edenler de sony ya da apple alsın mı?

DAha önce olmayan ama şimdi olan bir şeyden bahsediyoruz. Elektrikten tasarruf etmeye çalışmıyoruz yani.. DEmem o ki Htc bunu düzeltebilir.. TElefonu çöpe atacak değiliz. Bu forum bunları dile getirmek için var. telefona bu özelliği de biz kullanalım diye koyuyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sui_cast -- 10 Şubat 2016; 10:38:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sui_cast

Kamerasından şikayet edenler de sony ya da apple alsın mı?

DAha önce olmayan ama şimdi olan bir şeyden bahsediyoruz. Elektrikten tasarruf etmeye çalışmıyoruz yani.. DEmem o ki Htc bunu düzeltebilir.. TElefonu çöpe atacak değiliz. Bu forum bunları dile getirmek için var. telefona bu özelliği de biz kullanalım diye koyuyorlar.

Şikayetini bize değil git HTC ye yap burada yaptığın şikayeti kimse değerlendirmeyecek ya da bunları okuyup düzeltmeyecek. İsteyen gider Apple ya da Sony alır bunu bana veya başka birine sormasına gerek yok. Çözebileceğimiz bir şey olur yazarsın buraya amenna. Şikayet edilecek yer burası değildir kısacası
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekeskiya

YARDIM.... ciddi bi sorunum var.. Android 6.0 güncellemesini yaptıktan sonra desen ekranında bi kumanda işareti tarzı bişey oluştu. yakalayamadım ne olduğunu bilmiyordum. bu sabah deseni girmeden önce o işarete dokundum ve talafonum kitlendi. ana ekranda ne simgeyi girebiliyorum neden gelan aramalara cevap verebiliyorum. bildiğin telefonum kitlendi. YENİ GÜNCELLEMEDEN SONRA GELDİ O ŞEKİL. kumanda tarzı bi şekli vardı. HTC one M9 talafonum. ne olduğunu anlamadım. kilit deseni şekli çıkıyor ama cizemiyorum. nasıl telefonumu eski haline getirebilirim.

Peel Smart Remote'un işareti o(Bildiğin kumanda :) ).. Uygulamanın içine girip Ayarlar>Widgetlar>Quick Remote Ekran Aracı Tikini kaldırın.

• Hocam vodofone geçtim yeni ayarları otomatik yapıyor ben bir şey yapmadım. Nasıl düzeltebilirm lütfen yardım ?
  • GoXVII G kullanıcısına yanıt
    yeni ayarlar derken anlayamadım hocam?
  • winwin35 kullanıcısına yanıt
    Hocam çok çok çok haklsıınız 4K özelliği konusunda teşekür ederim görüşleriniz için.

Ek olarak şarj süresi konusunda da öyle.

Sanırım ortalama kullanımda bu telefonun batarya süresi 12-14 saat arası.
  • Hocam sim şebeke yok 4,5 g uygunluğu felan o tür ayarlar otomatik yapmıyor mu ?

Hattım yeni hat. Yani sorun mu var acaba?
    Şebeke olmaması ya hattın daha açılmamıştır yada çok küçük bir ihtimal ile kartında sorun var.
    Ayarları otomatik yapar o açıdan sıkıntı olmaz.Ama cihazın yurtdışı cihazı ise rom olarakta herhamgi bir yurtdışı operatör romu varsa ayarları yapmaz.
  • ben eski m9 kullanıcısıyım.
    telefonu gerçekten arıyorum.şu an note 5 kullanıyorum.
    m-10 bekliyorum sabırsızlıkla.
    bu telefondan sadece kamerası sebebiyle vazgeçtim.
    şöyleki,benim için kamera önemli değil diyor ve bayağı bir kullanmıştım.
    sonra oğlumun bir spor yarışması oldu.ben bunu haliyle telefon ile yaptım.oğlum birinci oldu ama eldeki foto lar ve videolar berbattı.
    hemen ertesi gün telefonu değiştirdim.
    önemsiz diyoruz kameraya ama bir defa lazım oluyor tam oluyor.oğlum hala hayıflanmakta.elde düzgün bir resim yok maalesef.ve an kaçmış oldu.
    sebeb sadece bu.note 5 ise cidden mükemmel.fotolar,videolar mükemmel.arayüzü felanda takılmıyor ama yinede htc den aldığım zevk yok.bişeyler eksik kalıyor gibi..
    düşüncelerim bunlardı.
    iyi akşamlar diliyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: excalibur666

ben eski m9 kullanıcısıyım.
    telefonu gerçekten arıyorum.şu an note 5 kullanıyorum.
    m-10 bekliyorum sabırsızlıkla.
    bu telefondan sadece kamerası sebebiyle vazgeçtim.
    şöyleki,benim için kamera önemli değil diyor ve bayağı bir kullanmıştım.
    sonra oğlumun bir spor yarışması oldu.ben bunu haliyle telefon ile yaptım.oğlum birinci oldu ama eldeki foto lar ve videolar berbattı.
    hemen ertesi gün telefonu değiştirdim.
    önemsiz diyoruz kameraya ama bir defa lazım oluyor tam oluyor.oğlum hala hayıflanmakta.elde düzgün bir resim yok maalesef.ve an kaçmış oldu.
    sebeb sadece bu.note 5 ise cidden mükemmel.fotolar,videolar mükemmel.arayüzü felanda takılmıyor ama yinede htc den aldığım zevk yok.bişeyler eksik kalıyor gibi..
    düşüncelerim bunlardı.
    iyi akşamlar diliyorum..

Kamera konusunda şunu farkettim flash ı sürekli açık tutarsanız daha güzel odaklama yapıyor,odaklama geç oluyor ama güzel fotoğraflar çekiyor.

• Samsungda hersey eksik ayni sekilde bende bugun flex 2 nin kamerasini aradim konferansda gecen haftaki konferansda flex 2.varken ekrandaki goruntuleri cok daha net cekebikiyordum bunda sanki goruntu hafif titremis gibi oluyor zomlayinca. 20mp kameranin hakkini vermiyor biraz.
    M8 in kamerasi daha iyiydi bence

• Cihazı yeni aldım hocam ereyondan yurt dışı cihazı sanmıyorum nasıl öğrenebilirm ?

HTC Türkiye garantili diyor HTC ek olarak e-devlette de kaydı var ve Made in Taiwan yazıyor kutusunda.

Şebeke var olmaması derken anlamadım tam ?
    hattınız açıldımı?
    Açıldı ise bir başka cihazda kartınızı deneyin
  • Arkadaslar merhaba.konusurkn telefonun sensoru sacmaliyor resmen.ekran aciliyor biseylere giriyor falan falan.bakiyorum goz ucuyla hafif kimildatmalarda sensoz ekrani acip kapiyor.hicbisey anlamadim.bunun bir cozumu varmidir?

• Ne açıdan deneyeyim anlamadım tam olarak ?
  • 
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.