Şimdi Ara

HTC ONE M9 ANA KONU (5' FHD, S810, 3 GB Ram, 32 GB, 20mp Cam) (215. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.322
Cevap
42
Favori
172.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SammyBoy

Merhaba forum insanları. M9 1860₺'lere düşmüşken alayım diyorum sizce doğru yapmış olur muyum? M10 ile en fazla ne eklenebilir ki diyorum kendimce. Bunu dayandırdığım sebeb ise A9'un M9'a göre çok az artısını görmüş olmam. Teşekkürler.

M10 gelen yenilikler tahminen snapdragon 820 işlemci daha iyi kamera tasarımda degisiklik olur diye dusunuyorum ses olarakta yeni teknoloji gelirmi bilmem ama cıkarsa htc one m10 fiyatida tuzlu olur muhtemelen htc fiyat konusunu abartiyo cidden eger maddi gucun varsa bekle yoksa htc one m9 arka kamerasi ve isinma sorunu disinda problemi yok arka kamera dusuk isikta gercekten sacmaliyo isigin iyi oldugu yerde guzel performans veriyo isinma olarak kasa metal oldugu icin hissettiriyo telefon oyle cayir cayir yanmiyo fakat isiyi hissettiriyo ama performans anlaminda gercekten guzel isler sunuyo htc sense arayuzu bilen bilir hizli stabil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: xxsavasxx2

quote:

Orijinalden alıntı: SammyBoy

Merhaba forum insanları. M9 1860₺'lere düşmüşken alayım diyorum sizce doğru yapmış olur muyum? M10 ile en fazla ne eklenebilir ki diyorum kendimce. Bunu dayandırdığım sebeb ise A9'un M9'a göre çok az artısını görmüş olmam. Teşekkürler.

M10 gelen yenilikler tahminen snapdragon 820 işlemci daha iyi kamera tasarımda degisiklik olur diye dusunuyorum ses olarakta yeni teknoloji gelirmi bilmem ama cıkarsa htc one m10 fiyatida tuzlu olur muhtemelen htc fiyat konusunu abartiyo cidden eger maddi gucun varsa bekle yoksa htc one m9 arka kamerasi ve isinma sorunu disinda problemi yok arka kamera dusuk isikta gercekten sacmaliyo isigin iyi oldugu yerde guzel performans veriyo isinma olarak kasa metal oldugu icin hissettiriyo telefon oyle cayir cayir yanmiyo fakat isiyi hissettiriyo ama performans anlaminda gercekten guzel isler sunuyo htc sense arayuzu bilen bilir hizli stabil

Tahminimizce de öyle olacaktır. Performans delisi değilim, bende. Tasarımın bozulmasından kuşkulandım. A9 gibi enteresan tuşların eklenmesi hoş gözükmüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Öncelikle merhaba arkadaşlar. Telefon alacağım ve adaylarımdan biri m9 sizi bayadır takip ediyorum sorunlar olduğunu söylemişsiniz özellikle ısınma sorunu kaldımı 1.5 e cekmişler işlemci hızını bu etkiledi mi telefonun hızını?
  • Arslan Mustafa kullanıcısına yanıt
    Kamerasını z2 ile kıyaslamak gibi bir hata yapmamışınızdır umarım kamera konusunda z2 çok ama çok üstün saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Onur Kabadayı

Öncelikle merhaba arkadaşlar. Telefon alacağım ve adaylarımdan biri m9 sizi bayadır takip ediyorum sorunlar olduğunu söylemişsiniz özellikle ısınma sorunu kaldımı 1.5 e cekmişler işlemci hızını bu etkiledi mi telefonun hızını?

Öncelikle şunu söylim ben telefonu aldigimda ilk zamanlarda nasildi bilmiyorum fakat kendi edindigim tecrubeye gore soylim isinma oluyo fakat cok degil kasasi metal oldugu icin hissettiriyo direk ısıyı performans konusunda gercekten guzel diyebilirim zaten androidin en hizli arayuzu htc sense arayuzudur ama dedigim gibi önceden nasildi bilmiyorum vede guncelleme ile islemci frekansi dusurdu deniliyor onuda tam net bilmiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon gayet stabil ve ısınma inan diğer telefonlara kıyasla yok denecek kadar az. Hız, arayüz olarak tüm androidleri alt eder bence tek kusuru şarj süresi ve güncelleme politikası.Adamlar resmen en son çıkan amiral gemisi var iken gitti marshmallow guncellemesini m8 e verdi. İlk defa böyle bir şeye şahit oldum. Arkadaşımda lg g4 var sürekli birbirimize ne kadar şarjın var diye soruyorduk lg g4 e marshmallow gelene kadar neredeyse yarı yarıya şarj noktasında da geçiyordum ama lg g4 marshmallow gelince resmen bataryayı kokluyor bu sefer benim telefon sünger gibi çekiyormuş gibi oldu.

• Arkadaşlar ses ısınma ve kamera konusunda m9 m8 den üstün mü
  • quote:

Orijinalden alıntı: estm2995

sa arkadaslar 2.5 aydir kullandigim m9 cihazimin sol alt ve sag alt kosesine bastirinca biraz iceri gocuyo sol tarafta bu daha bariz ve gicirdama sesi geliyor .Ilk aldigimda boyle bisey yoktu bu sorunla karsilasan var mi ?

Hocam kasa gicirdama aynen sendeki gibi özellikle sol alt köşede var.. 6 aydır kullanıyorum, ayrıca kulaklık girişinde de zaman zaman sorun yaşıyorum, titreşim özelliği ise çalışmıyor, bekliyorum daha neler çıkacak diye , toptan vereceğim servise, performans A diyecek lafım yok...

• RİDEN7 R kullanıcısına yanıt
    dediginiz gibi hocam performans mukemmel .Kulaklik girisinde ve titresimde suan icin sikintim yok fakat gicirdama isi sinirimi bozdu .Servise verip vermemekte kararsizim .

• Servis için bence acele etmeyin, başka kasa problemleride çıkabilir, ben şimdi cihazı resetleyecegim, titreşim düzelmezse vereceğim servise, daha önce kulaklık girişi hiç calismafigindan yollamıştim, arıza yi gidermişler ama hiç sorun yok diye cihazı yollamışlar, tahminim değişim hakkını bertaraf etmek için böyle bişey yaptılar. Teleservice idi servis.

• Cevaplarınız için teşekkürler. Aktif kullanan arkadaşlar m9 mu yoksa lg g4 mü ? ısınma, sarj ve performansı m9 un suan nasıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: atiksoymakina

Kamerasını z2 ile kıyaslamak gibi bir hata yapmamışınızdır umarım kamera konusunda z2 çok ama çok üstün saygılar.

Hocam Merhaba,ben z2 aldığımda eşime elimdeki xperia z yi vermiştim halada taş gibi ama değiştirmek istedi. Önce ben z5 veya htc m9 alıp eşime z2 yi verecektim. Lakin işin özü w910i den itibaren hep sony kullandım şimdi bir değişiklik olsun istiyorum. Htc m9 un kamera iyi olmadığı için (aslında pek önem vermem ama insan aynı parayı verdikten sonra en azından diğer cihazlardan çok geride olmasını istemiyor) Ben htc m10 beklemeye karar verdim.

Bu arada ırak seyahatim çıktı eşime hediye olarak bi cihaz almak istedim m9 veya s6 edge ,fiyatları burada hemen hemen aynı gibi 150 tl fark var. Hatta yarın alacaktım o ikisinide beğendi. Ben hala karar aşamasındayım Kamera için s6 diyorum ama diğer yandan ya kasarsa ya donarsa ya 1 yıl sonra güncelleme kesilirse.Htc m9 diyorum ses mükemmel kasa iyi, hızlı arayüz sevdiğim marka tasarım güzel,ama gel gelelim kamera beni düşündürüyor.
    Bimiyorum ne yapacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arslan Mustafa

quote:

Hocam Merhaba,ben z2 aldığımda eşime elimdeki xperia z yi vermiştim halada taş gibi ama değiştirmek istedi. Önce ben z5 veya htc m9 alıp eşime z2 yi verecektim. Lakin işin özü w910i den itibaren hep sony kullandım şimdi bir değişiklik olsun istiyorum. Htc m9 un kamera iyi olmadığı için (aslında pek önem vermem ama insan aynı parayı verdikten sonra en azından diğer cihazlardan çok geride olmasını istemiyor) Ben htc m10 beklemeye karar verdim.

Bu arada ırak seyahatim çıktı eşime hediye olarak bi cihaz almak istedim m9 veya s6 edge ,fiyatları burada hemen hemen aynı gibi 150 tl fark var. Hatta yarın alacaktım o ikisinide beğendi. Ben hala karar aşamasındayım Kamera için s6 diyorum ama diğer yandan ya kasarsa ya donarsa ya 1 yıl sonra güncelleme kesilirse.Htc m9 diyorum ses mükemmel kasa iyi, hızlı arayüz sevdiğim marka tasarım güzel,ama gel gelelim kamera beni düşündürüyor.
    Bimiyorum ne yapacağım.

Bence s6edge alın one m9un kamerasi gece gercekten kotu cekiyo ışığın iyi oldugun mekanlarda guzel sonuc veriyo fakat yinede s6edge gibi cekemez hem bana gore s6edge tasarim olarakda daha iyi kasma olayi eskidendi samsung yeni touchwiz arayuzu daha iyi ama simdi htc haksizlik etmim androidin bana gore en hizli stabil arayuzu htc sensedir hem eşinize alıcaksınız zaten bence s6edge alın

• s6 edge ile 5/6 foto inanin kumlanma bariz belli dusuk isikta

• 26 ocakta İngiltere'de güncelleme başlıyor.saygılar.
    http://m.teknolojioku.com/haber/htc-one-m9-android-60-guncellemesi-avrupaya-geliyor-33431.html

• Arkadaşlar son güncellemeyi yükledim marshmallow 6.0 ancak söylenen özelliklerin çoğunu yapamıyorum google now on tap özelliği çalışmıyor nedense ve parmak izi özelliğini nasıl kullanicam bulamadım ve şarj için şuan yorum yapamiycam bir kaç güne kesin birsey diyebilirim bunun dışında direk bir uygulama acıyor önceden hangisiyle acmak istiyorsun derken şuan o yok varsa güncelleme yapan paylaşırsa görüşlerini sevinirim.incelemeye devam edicem bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1903Mert -- 24 Ocak 2016; 14:49:16 >
  • quote:

quote:

quote:

Bimiyorum ne yapacağım.

Bence s6edge alın one m9un kamerasi gece gercekten kotu cekiyo ışığın iyi oldugun mekanlarda guzel sonuc veriyo fakat yinede s6edge gibi cekemez hem bana gore s6edge tasarim olarakda daha iyi kasma olayi eskidendi samsung yeni touchwiz arayuzu daha iyi ama simdi htc haksizlik etmim androidin bana gore en hizli stabil arayuzu htc sensedir hem eşinize alıcaksınız zaten bence s6edge alın

Teşekkür ederim hocam,Bende öyle yaptım bugün 520 dolara s6 edge gold aldım şimdilik sıkıntı yok gibi .İnşaallah sonrada çıkmaz.

Bende z2 den çok memnunum haziranda 2 yıl olacak hala sıfır gibi,donma kasma hiç olmayacak kadar az yaşadım çok stabil. Bir değişiklik olsun diye bende m10 bekliyorum. Temmennim kamera z2 den iyi olur,yoksa gerek kalmaz almaya.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bimiyorum ne yapacağım.

Teşekkür ederim hocam,Bende öyle yaptım bugün 520 dolara s6 edge gold aldım şimdilik sıkıntı yok gibi .İnşaallah sonrada çıkmaz.

Bende z2 den çok memnunum haziranda 2 yıl olacak hala sıfır gibi,donma kasma hiç olmayacak kadar az yaşadım çok stabil. Bir değişiklik olsun diye bende m10 bekliyorum. Temmennim kamera z2 den iyi olur,yoksa gerek kalmaz almaya.

Hayırlı olsun htc one m10 bende merak ediyorum htc one m9 kamerada yaptigi hatayi htc one m10 yapicagini sanmam

• xxsavasxx2 kullanıcısına yanıt
    Sağolun Hocam ,bende teşekkür ederim ,inşaallah yapmaz zaten mali durumuda iyi değil galiba.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.