Şimdi Ara

HTC ONE M9 ANA KONU (5' FHD, S810, 3 GB Ram, 32 GB, 20mp Cam) (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.322
Cevap
42
Favori
172.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sen telini at bende aticam üstelik 3310 nowa yuklendigini bilmiyordum Hahaaaaa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wollkii

Sen telini at bende aticam üstelik 3310 nowa yuklendigini bilmiyordum Hahaaaaa

Dün atmıştım zaten ama neyse yine atıyorum
    Kimliğini bekliyorum

• Aslında ben büyük bir yalancıyım benim s6 telefonum yok ekranı kırılmadı nova launcher prime yüklemedim ben ergen bir yalancıyım dimi ? Ha birde s6 çok kötü çünkü çok ram yiyor boş ram çok az o yüzden %46 değil mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chandler_Bing -- 14 Eylül 2015; 13:38:10 >

• merhaba arkadaşlar..
    şarz olayı çok geciktiği için gittim ve 2,1A değerinde bir adaptör aldım.akşam cihaz %35 seviyesindeyken fişe taktım ve 64 dakika sonunda %100 oldu.g

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi excalibur666 -- 14 Eylül 2015; 16:36:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: excalibur666

merhaba arkadaşlar..
    şarz olayı çok geciktiği için gittim ve 2,1A değerinde bir adaptör aldım.akşam cihaz %35 seviyesindeyken fişe taktım ve 64 dakika sonunda %100 oldu.g

Nereden ve kaç paraya aldınız hocam? Bu değerlere göre yaklaşık 1.30 saate tam olarak dolacak sanırım.
  • Özür dile abinden bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: gslicocuk

Aslında ben büyük bir yalancıyım benim s6 telefonum yok ekranı kırılmadı nova launcher prime yüklemedim ben ergen bir yalancıyım dimi ? Ha birde s6 çok kötü çünkü çok ram yiyor boş ram çok az o yüzden %46 değil mi

2500 liralık telefonun stock arayüzüyle rahat edemedin mi :) Bence bu yetmez telefona Fransa romu falan kur cm 12 de iyi gider sizin konudakiler lagdan kurtulmak için öyle yapıyorlar

• aliexpress ten aldığım Qualcomm Quick Charge 2.0 an itibariyle elime ulaştı... bakalım şarj performansı nasıl??
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhatugur

aliexpress ten aldığım Qualcomm Quick Charge 2.0 an itibariyle elime ulaştı... bakalım şarj performansı nasıl??

Hayırlı olsun izlenimlerini merakla bekliyorum

• chevanton kullanıcısına yanıt
    %60 da taktım. %100 e 35 dakika yazıyordu cihazda ama 10 dakikadan kısa sürede %83 oldu anlaşılan bayağı memnun edecek bu alet
  • quote:

%60 da taktım. %100 e 35 dakika yazıyordu cihazda ama 10 dakikadan kısa sürede %83 oldu anlaşılan bayağı memnun edecek bu alet

Bataryaya zarar vermesin? Aliexpress ten sadece kılıf alırım güvenemiyorum yani
  • qualcomm onaylı şarj cihazı ve teknoloji olduğu için güvenerek aldım. ben alışveriş yapmadan önce satıcının yorumlarına bakarım mutlaka

htc ve qualcomm yapmış, ben de kullanıyorum. normalden yüksek amper verdiği için uzun vadede mutlaka az da olsa zararı olur ama olursa da olsun. benimle mi yaşayacak telefon?
  • gslicocuk size bir özel mesaj gönderdi.
    Forumda Gör
    15 Eylül 2015; 0:06:44Forumdan uzaklaştırıldım Senin kimliğin olduğuna inanmıyorum ayrıca bay ergen.........................................YALANA BAKARMISIN KORKU NELERE KADIR BIRAZDAN BIR MSJ DAHA PAYLASICAM EGER OZUR DILEMESSE GSLIBEBE

• ya bu gsliçocuk denen herif ne manyak yaa! konu yetmedi pm den dadandı
  • quote:

ya bu gsliçocuk denen herif ne manyak yaa! konu yetmedi pm den dadandı

• chevanton kullanıcısına yanıt
    hocam şarz adaptörü tam olarak şu:http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-note-4-hizli-sarj-cihazi-ep-ta20eweugww-pm-telsarjsamnote4srj

ancak buradan almadım orijinal olsun diye samsung marketten biraz da pazarlıkla 65 tl ye aldım.tam olarak 2.0 A.
    pile zararı olurmu diye endişem olmadı değil ama daha hızlı şarz gerçekten iyi.
  • Bu gslibebe gelmiyor dimi daha .Hahaaaaa troll rezil etti kendini

• geçen bana pm den dadandı, adminlere sağlam bi mesaj yazarak şikayet ettim. ondan ceza almış olabilir
  • Bölüme girme cezası var istese de gelemez merak etmeyin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mnts94

uzun süredir kılıf arıyordum bunu aldım arkadaşlarhttp://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/htc-one-m9-spigen-neo-hybrid-silikonlu-sert-cerceveli-kilif-gun-P51742511 fiyatına göre uygun olduğu için başta orj değil diye korktum ancak ürün geldi orj çok memnunum kılıf arayan arkadaşlar vardır diye atmak istedim iyi günler

Bende bundan aldım hocam. Spigen ürünlerini severim bakalım bu nasıl olacak :)

• 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.