Şimdi Ara

HTC ONE M9 ANA KONU (5' FHD, S810, 3 GB Ram, 32 GB, 20mp Cam) (165. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.322
Cevap
42
Favori
172.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu kur ile fiyatının 3000 + olcağı söyleniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gslicocuk

quote:

Orijinalden alıntı: wollkii

Beni kızdırıyorsun morun volkan oğlumun adı benim adım Ahmet gereksiz herif sen telefonun resmini at bende kimliğin fotosunu atmazsam adam dilim 1976 11.19 doğumluyum troll herif seni

Telefonumun serviste olduğunu biliyorsun ve fotoğrafını atmamı istiyorsun. Ben burda s6 ile ilgili onlarca şey paylaştım eski yorumlarına bakarsan bulabilirsin

Super uber s6 bozuldu mu :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onkuba

quote:

quote:

Beni kızdırıyorsun morun volkan oğlumun adı benim adım Ahmet gereksiz herif sen telefonun resmini at bende kimliğin fotosunu atmazsam adam dilim 1976 11.19 doğumluyum troll herif seni

Telefonumun serviste olduğunu biliyorsun ve fotoğrafını atmamı istiyorsun. Ben burda s6 ile ilgili onlarca şey paylaştım eski yorumlarına bakarsan bulabilirsin

Super uber s6 bozuldu mu :)

Her telefon gibi Ekranı kırıldı canım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• wollkii W kullanıcısına yanıt
    Sana sevindirici bir haber veriyorum
    Teknosadan aradılar ekran değişimi yapılmış
    telefonu almaya gidiyorum yarım saat sonra resmini atarım

• quote:

Sana sevindirici bir haber veriyorum
    Teknosadan aradılar ekran değişimi yapılmış
    telefonu almaya gidiyorum yarım saat sonra resmini atarım

Ekranin degistigi kagidin fotografinida koy lutfen. Pazar gunu aranman dusundurucu geldi bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onkuba -- 13 Eylül 2015; 12:48:35 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O imei yi kötü niyetli biri görmeden kaldırın bence

• quote:

Orijinalden alıntı: dtas34

O imei yi kötü niyetli biri görmeden kaldırın bence

Yorumunuz için sağolun. Hiç farketmemiştim

• Ekranı kırıldı 600 lira istediler mi senden
  • quote:

Orijinalden alıntı: İnanc Öge

quote:

Orijinalden alıntı: theknife

Cevap icin cok tesekkur ederim. Kapali kutu olmasi cok onemli degil benim icin swap cihaz verseler de olur, ben de cihazin orjinal kutusunu, faturasini ve cihazi, orijinal kutusuna koydum paketledim, yarin aldigim avea bayiine verecegim. Aldigim ilk gun ilk kez bir cihazi servise yollayacagim. İkinci telefon olarak almistim ama hevesim kursagimda kaldi. Daha once iphone larda bu tip sorunlar yasayarak cihaz yenilemistim, simdi htc ye denk gedi. Ben de gelismeleri yazarim.

Pekala gelişmelerden haberdar edersiniz bizleri.En kısa sürede çözüme kavuşsun probleminiz.Ve de swap cihaz olmayacaktır olmamalı yeni bir M9 gelecektir size.

Merhaba,

Cihaz internet uzerinden baktigimda degisim cihazi bekliyor , doa degisim cihazi geldi,guncelleme yapiliyor, gonderildi seklinde yer aliyor. Sifir kutu gediyse bile acip cihazi guncelediler :) bir de yurtici kargo ile gonderen teleserviceden takip ediyorum. O degilde, yanlis ilceye gitti kargo o da bir garip. 20 km yandaki ilceye gitti, simdi tekrar buraya gelmesini bekliyorum. Yarin ya da en kotu sali elimde olacak cihaz. Sabirsizlikla bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theknife -- 13 Eylül 2015; 17:02:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: karadag55

Ekranı kırıldı 600 lira istediler mi senden

Ne 600 ü 700 lira verdim.
    Neyse kaliteli bir kırılmaz cam taktırdım bir şey olmaz artık
  • şu verilen paralara bak canım ülkem ne hâla geldi.telefonlar 3bin lira oldu,bi cam kırılıyor 600-700 hatta 1000'e kadar isteyen firmalar var.Ağlanacak halimize gülüyoruz yanlış anlama tepkim sana değil ama bu gidişle hiçbirimizin durumu iç açıcı gözükmüyor.Acil bişeler yapılmalı dolar 3.05 oldu yakında 3.20 3.30 olacak bu gidişler amiral gemi diye adlandırdıgımız 2500-3100 civari fiyatlar bence 6-8 ay içerinde orta üst segment telefonların yerını alıcak..yani 2500-3000 e orta üst segment telefonlar alacağız.yorumu olan burdan yazsın da paylaşalım bilgilerimizi..
  • quote:

şu verilen paralara bak canım ülkem ne hâla geldi.telefonlar 3bin lira oldu,bi cam kırılıyor 600-700 hatta 1000'e kadar isteyen firmalar var.Ağlanacak halimize gülüyoruz yanlış anlama tepkim sana değil ama bu gidişle hiçbirimizin durumu iç açıcı gözükmüyor.Acil bişeler yapılmalı dolar 3.05 oldu yakında 3.20 3.30 olacak bu gidişler amiral gemi diye adlandırdıgımız 2500-3100 civari fiyatlar bence 6-8 ay içerinde orta üst segment telefonların yerını alıcak..yani 2500-3000 e orta üst segment telefonlar alacağız.yorumu olan burdan yazsın da paylaşalım bilgilerimizi..

Abarttığını düşünüyorum
    Seçimlerden sonra Dolar 2.7-2.8 lere düşer euro ise 3 civarına düşer. 2500-3000 lira civarı hiçbir zaman orta segment olmaz merak etme. Tabi bu benim düşüncem herkesin fikrine saygım var.
    Elektronik değilde gıda ürünlerine zam geleceğini düşünüyorum ben. 3 yıl önce 10 liraya aldığım menüyü artık 16 liraya alıyorum. 2 yıl sonrada 20 liraya alırız alıştık artık

• dostum galiba hiç haberleri izlemiyosun ben yıllardır haber vs izliyorum ve takip ediyorum.keşke düşsün ama doların 2.70 olcagına gerçekden inanıyomusun güzel kardeşim?..düşeceği en fazla bence 2.95 oda taş çatlasa izleyip göreceğiz.bu arada keşke düşse ama bu piyasada zor gözüküyor..Bu arada tabiki orta segment 3000 degil de 2000 civarı olcagı kesin gibi.
  • quote:

dostum galiba hiç haberleri izlemiyosun ben yıllardır haber vs izliyorum ve takip ediyorum.keşke düşsün ama doların 2.70 olcagına gerçekden inanıyomusun güzel kardeşim?..düşeceği en fazla bence 2.95 oda taş çatlasa izleyip göreceğiz.bu arada keşke düşse ama bu piyasada zor gözüküyor..Bu arada tabiki orta segment 3000 degil de 2000 civarı olcagı kesin gibi.

Ben görüşümü belirttim
    Çok fazla haber izlemiyorum evet
    Ama kur artsa bile firmalar karından azaltır 200-300 lira daha ucuz satar. Bunu yapanlar var zaten. Türkiye Büyük bir pazar kaybetmek istemezler.
    Hadi yapmadılar diyelim giriş seviye telefonlar bile 1000 lira oldu. Devlet vergileri azaltır belkide yada tekrar taksit imkanı yapar (vergiyi azaltcağını sanmam ama taksiti tekrar yapabilirler)
    Bu benim görüşüm umarım haklı çıkarım.

• Hayırlı akşamlar, öncelikle daha önce one mini kullandım çok memnun olarak, sonrasında z3 e geçtim fakat onu da aileden birine vermek zorunda kaldım, şimdi ya z5 ya m9 yada yeni çıkacak aero modelini almayı düşünüyorum, tek sıkıntı şarj konusu m9 için, kaç aaat ekran suresi alıyorsunuz ortalama genellikle müzik dinler internete takılırim belki bir jac da ufak tefek oyun

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

Şimdi ilk mesajımı yazıp eksilere boğulmuş bir kullanıcı olarak yine kendimce olumsuz yorum yapacağım ama yine aynı şeylerle karşılaşmaktan çekiniyorum..

Ben HTC M9'u tasarım, malzeme kalitesi ve özellikle boom sound için almıştım fakat özellikle sez düzeyi konusunda bekleneni bulamadım. Şarj konusunda da beklentilerimin epey altında maalesef cihaz. Bunların dışında gerçekten diğer Android cihazlardan çok daha fazla kalite ve premium hissiyatı yaşatıyor. Sanırım bir kaç günlük cihazımı kısa süre içinde forum üzerinden ilan açıp satacağım. Cihaz sahiplerine iyi günler de kullanmasını diliyorum.

güzel kardeşim bilgin varsa batarya süresini iphone 5s 6 veya galaxy s6 ile kıyaslarmısın

Adam kendi beklentileri için demiş, gidip de cihaz ismi vermemis ki ,illa Samsung yada iPhone la kıyaslanak zorunda değil bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Hiusanmaz

Hayırlı akşamlar, öncelikle daha önce one mini kullandım çok memnun olarak, sonrasında z3 e geçtim fakat onu da aileden birine vermek zorunda kaldım, şimdi ya z5 ya m9 yada yeni çıkacak aero modelini almayı düşünüyorum, tek sıkıntı şarj konusu m9 için, kaç aaat ekran suresi alıyorsunuz ortalama genellikle müzik dinler internete takılırim belki bir jac da ufak tefek oyun

Orta ekran parlaklığında 4,5-5 saat ekran süresi alırsınız. Parlaklığı kısarsanız daha fazlası da mümkün. Cihaz bir günü yoğun kullanımda rahatlıkla çıkarır.
    Z5'in kamera haricinde donanım olarak bu cihazdan farkı yok muhtemelen 3000 lira seviyesinden gelecek ucuza m9 bulursanız alın bence

• uzun süredir kılıf arıyordum bunu aldım arkadaşlarhttp://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/htc-one-m9-spigen-neo-hybrid-silikonlu-sert-cerceveli-kilif-gun-P51742511 fiyatına göre uygun olduğu için başta orj değil diye korktum ancak ürün geldi orj çok memnunum kılıf arayan arkadaşlar vardır diye atmak istedim iyi günler
  • Kendisi nowa yüklemiş arayuzun yavasligindan daralmış herhalde şimdi diyecek ki yok farklı bir arayüz istedim ondan yükledim diyecek troll kasmasindan filan diil yani kimi yiyorsun gslibebe herkes biliyor arayuzun kastigini sana iyi kasılmalar .Hahaaaaa

• quote:

Kendisi nowa yüklemiş arayuzun yavasligindan daralmış herhalde şimdi diyecek ki yok farklı bir arayüz istedim ondan yükledim diyecek troll kasmasindan filan diil yani kimi yiyorsun gslibebe herkes biliyor arayuzun kastigini sana iyi kasılmalar .Hahaaaaa

1.Touchwizden sıkıldığım için yükledim
    2.Sen önce kimliğinin resmini at

• 
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.