Şimdi Ara

HTC ONE M8 (SIFIR İTHALAT GARANTİLİ) # 1068 TL ## epttavm.com

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
2.761
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

HTC ONE M8 SIFIR İTHALAT GARANTİLİ

Satıcı olarak Mavi İletişim görünüyor. Firma hakkında herhangi bir bilgim yok.
    Refurbished değil ise fiyat oldukça sıcak gibi.

https://www.epttavm.com/item/27732597_htc-one-m8-sifir-ambalajinda-garantili-faturali?utm_source=gelirortaklari&utm_medium=21&utm_campaign=cps

• İllaki android se kesinlikle htc

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HTC m9 sıfırı dogubankta 740 TL

• Bu telefonun özellikleri düşük başka telefonlara göre.
    Bu parayı hak etmez bence.
  • Bu telefonu 2.5 senedir kullanıyorum verdiğim paranın fazlasıyla değdi çok memnun kaldım fakat 3. senesinde olacak telefon için vermenizi önermem
  • ILKERATLIILKER I kullanıcısına yanıt
    Link

• seveni var sevmeyeni var ama 7 ay m9 kullandım hiç memnun kalmadım biraz alışkanlıkla alakalı ama samsung c5 almak daha mantıklı geliyor bana
  • Xiaomi mi 5 bu fiyata alınabilirken bunu almak saçmalık

• HTC ilk zamanlar guzeldi, tasarimlari harikaydi ama artik batmis durumda.. iki tarafta essek kadar bosluk sonra essek akdar HTC logosu.. bir de ustune sanal tuslar.. blackberry'nin sonu gibi olacak, HTC'nin de sonu...
  • htc kullandıktan sonra samsung diyen birini gerçekten anlamak çok zor htc kullanıp iphone den vazgeçen oldukça ciddi bir kitle var. samsung nedir ya. kalitesizlik vıcık vıcık plastik abidesi. biraz estetik sıfır dayanıklılık en kısa ömür. kalitesiz aksesuar. millette en çok ne varsa bende onu alayım ın kurbanıdır htc. ucuzluğun simgesidir samsung.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smclk89

htc kullandıktan sonra samsung diyen birini gerçekten anlamak çok zor htc kullanıp iphone den vazgeçen oldukça ciddi bir kitle var. samsung nedir ya. kalitesizlik vıcık vıcık plastik abidesi. biraz estetik sıfır dayanıklılık en kısa ömür. kalitesiz aksesuar. millette en çok ne varsa bende onu alayım ın kurbanıdır htc. ucuzluğun simgesidir samsung.

hocam 6 senedir htc wildfire s kullanıyorum başka telefon elime aldığımda htc de olan aynı rahatlığı bulamıyorum fakat son zamanlarda telefon sapıtmaya başladı 6 sene oldu normaldir birde üstüne üstlük evdekiler ilk sene içinde balkondan betona düşürmüştü fakat ekrana denk gelmediği için şansıma bir kaç çizikle atlattık yaklaşık 2 sene sonra sinir olduğum bir konu yüzünden telefonu fırlattım mübarek terminatör gibi bataryasını yerden alarak tekrar taktığında çalışıyor kaldıki daha önce duvara çarptığım eski nokia 3220 telefondan çıkan kıvılcım gözümün önünden gitmez son nefesini vermişti severek kullandığım nokia 3220
    ben htc yi almadan herkez plastik kasasından şikayet etmişti fakat hiçbir zaman sıkıntı çıkarmadı sözü fazla uzatmadan asıl konuya gireyim 1300 tl aşmayacak yeni bir telefon arıyorum bir kaç model inceledim lenova k5 note ve asus zenfone 3 aslında htc desire 830 çok begendim fakat işlemcisi vede fiyat oranı uygun durmuyor sizlerin önerebileceği bir telefon varmıdır

• Refurbished olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8 aydır kullanıyorum memnunum güzel telefon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hatsune Miku -- 9 Şubat 2017; 16:17:47 >
  • 3 yıllık telefon bu saaten sonra alınmaz
  • refurbished olduğundan şüphe etmesem fiyat gayrt iyi

• Uzak durun o telefondan etmez o kadar

• 3 yıllık 5 yıllık demeyin m7 halen orta seviye cihazlardan daha seri ve stabil çalışıyor emin olabilirsiniz. Htc gerçekten kaliteli bir yazılım ortaya çıkartıyor.

• M9 750 kayitli mi? Nasil oluyor??? Gercek mi??

• Htc nın alısamadıgım tek kısmı samsung lardakı gıbı menulerın kolay kullanılamaması
    tek alısamadıgım kısmı olmustu
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.