Şimdi Ara

》HTC ONE [ M8 ] ☆Kullanıcılar Kulübü☆ Rom|Root|Kernel ve Teknik Destek << ANA KONU >> (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
814
Cevap
26
Favori
79.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar selam telefonun Sprint vs hangi markaya bağlı olduğunu nereden öğrenebiliriz ?
  • ghimco kullanıcısına yanıt
    Telefonun mid no su ne yazıyor bak. Sıfır değil ikinci el aldıysan değişmiş olabilir ama bu ihtimal de var. Mid no Cid no bölgeyi gösterir telefonda kısaca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sprint cihazıma bad boyz rom kurdum

fakat cihazda internet G hızında

sanırım gprs hızı

çok yavaş yanş yok gibi bir şey

nerede sorun olabilir yardımcı olabilecek var mı acaba

bu arada apn ayarlarını yaptım

Turk Telekom internet » mcc= » 286 / mnc= » 03 / apn= »internet » / user= » boş / server= » boş / password= » boş / mmsc= » boş / type= »default

bu şekilde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ehlisafa -- 10 Şubat 2017; 14:44:35 >
  • verizon m8 e nasıl stock rom yükleyebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rx3004

quote:

Orijinalden alıntı: Aczmendi

Arkadaşlar ben baya bir amatörüm rom işlerinde ama, heves ettim sıkıntı olmasın diye danışmak istedim. Android sürümüm 4.4.2, Lollipop isteyen bir rom yüklersem sıkıntı yaşar mıyım? Cevaplarınız için teşekkürler şimdiden.

Bilir Kişilerce yapılması gerekmektedir. Htc lerde bu işler hata kabul etmez karışık ve geri dönülemez sonuclar yaratabilir.
    telefonunuz samsung olsaydı deneme yanılma ile kendinizi geliştirebilirdiniz.

meerhaba benim htc m8 telefon var telefona oyun yükleyecektim sdye yüklensin dedim şifre eklensinmi diye bir link geldi telefon kapanıp açılacak yazdı bende tamamı tıkladım telefon kapandı 3 saat bekledim hala %17 olmuştu bende kapatıp tekrar açayım dedim ama ondan sonra açılmadı fabrika ayarları falan ne varsa denedim olmadı telefoncuya götürdüm m8in bütün romlarını denedim kabul etmiyor diyor nedendir çözümü olamaz mı ?

• merhaba arkadaşlar bu soruyu daa önce de sormuş fakat sağlıklı bir yanıt alamamıştım. Belki aynı problemle karşılan vardır diye tekrar soruyorum. Htc M8 model telefonuma root attım. Bütün root kontrolü programlarında rootlu görünüyor. Bu arada Hboot sürümü 3,19.
    program kaldırma uygulamaları ile gereksiz gördüğüm widget ve benzeri uygulamaları kaldırıyorum fakat telefonu kapatım açınca tüm sildiğim sistem uygulamalrı geri yükleniyor.
    Sonradan yüklediğim uygulamalarda sorun yok ama sistem uygulamlarında böyle bir sorunla karşılaşıyorum. Sanki sistem kendini hala korumaya almış gibi.Umarım çözüm yolunu bilen vardır. Şimdiden teşekkürler.
  • Yedek telefon olarak alayım diyorum; sahibinden de sıfır satanlar var sahte midir?

• Merhabalar,

yazılım güncelle menüsünden güncellemeleri kontrol et dediğimde sürekli denetleniyor diyor güncelleme almıyor bir türlü 4,4,3 -var şuan 6 yüklemek istiyorum nasıl bir yol izleyebilirim.
  • Merhaba m8 im imeiden dolayı şebeke sorunu yaşıyor. Unlocked yaptım, s_off yaptım root yaptım ancak imei değiştiremiyorum ne yapabilirim ? Adb ile fastboot üzerinden değiştirdim. Lakin telefonu açınca yine eski imei geliyor karşıma. Sebebi ne olabilir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: kralerx

Merhabalar,

yazılım güncelle menüsünden güncellemeleri kontrol et dediğimde sürekli denetleniyor diyor güncelleme almıyor bir türlü 4,4,3 -var şuan 6 yüklemek istiyorum nasıl bir yol izleyebilirim.

Aynı durum bende de var s off cihaz

• Merhaba. Telefon sürekli olarak bazı uygulamalar durduruldu hatası veriyor. Cihazı bir kaç kez sıfırladım kısa bir süre sonra tekrardan aynı sıkıntıyı çıkartıyor. Telefon resmen kullanılamaz halde tamama basmaktan hiç bir iş yapılamıyor. Buna kalıcı bir çözüm bulabilirmiyim? ne sıfırlama yapmak nede internette bulduğum uygulama tercihlerini sıfırla yada bazı uygulamaları durmaya zorla gibi çözümler bir işe yaramadı. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • Andorid sürümüm:6.0.1
    Yazılım numarası: 1.53.708.4 S.Team S4.1-32.0 SEX

Bu rom dan daha iyi bir rom öneriniz varmıdır?
  • Arkadaşlar merhaba bi sorum olacaktı.telefonumda şuan ressurection remix rom var. Yeni güncelleme gelmiş telefona.dosyayi indirdim.kuracagim yalnız telefonu sifirlamadan yapmam lazım herhalde .telefonu recovery moda aldıktan sonra hangi sıra ile işlemleri yapmam gerekiyordu ?telefonumda yüklü olan uygulamalar gitmeden işte bu yeni güncellemeyi nasıl yükleyeceğim? teşekkür ederim şimdiden .

• quote:

Orijinalden alıntı: elementry

Yedek telefon olarak alayım diyorum; sahibinden de sıfır satanlar var sahte midir?

bende o sorunun cevabını merak ediyorum ona bakmaya gelmiştim ama siz benden baya önceden sormuşsunuz. 500 tl gibi bir rakama sıfırı satılıyor sahibindende alıp denediniz mi ? veya alıp kullanan oldu mu ?
  • Merhabalar yetkili servis kvk da batarya ve şarj soket degisiminden sonra pil eskisi gibi uzun gitmemeye başladı. Eski batarya bundan daha iyi gidiyordu. Ne yapabilirim?

• krsdhan kullanıcısına yanıt
    Kvk 176 tl batarya değişim çıkardı. Ama sorun yaşıyorum. Yeni değiştirdikleri pil uzun gitmiyor nedense

• electro58 kullanıcısına yanıt
    Bataryayı değiştireli 3-4 ay oldu.Ankara'da bir telefoncu da değiştirttim.150 tl gibi bir mebla ödedim.Memnunum,tam kullanımda 1-1.5 gün şarj gidiyor.Sizin durumunuz normal değil.
  • Rx3004 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar. Cihazımda custom rom yüklüydü fakat stock roma geçiş yapamadım. Şu an sadece fastboot menüsüne giriş yapabiliyorum. Recovery menüsüne giriş yapamıyorum. Bu durumda ne yapmam gerekiyor? Yardımcı olursanız sevinirim. Cihazımın getvar all komutundaki yazılanları;

(bootloader) version: 0.5
    (bootloader) version-bootloader: 3.19.0.0000
    (bootloader) version-baseband: 1.29.214500021.12G
    (bootloader) version-cpld: None
    (bootloader) version-microp: None
    (bootloader) version-main: 6.12.401.4
    (bootloader) version-misc: PVT SHIP S-ON
    (bootloader) serialno: SH4ARWM01174
    (bootloader) imei2: Not Support
    (bootloader) meid: 00000000000000
    (bootloader) product: m8_ul
    (bootloader) platform: hTCBmsm8974
    (bootloader) modelid: 0P6B10000
    (bootloader) cidnum: HTC__M27
    (bootloader) partition-layout: Generic
    (bootloader) security: on
    (bootloader) build-mode: SHIP
    (bootloader) boot-mode: RUU
    (bootloader) commitno-bootloader: 76df2b54
    (bootloader) hbootpreupdate: 11
    (bootloader) gencheckpt: 0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmettkaraaslan -- 15 Temmuz 2017; 11:34:12 >

• arkadaşlar merhaba telefon düştükten sonra uçak modu aktif halde kapanmıyor ve aşırı ısınmaya başladı. Aynı sorunu yaşayan varmı çözüm konusunda bilgi verecek arkadaşlar peşinen teşekkürler...

herkese iyi forumlar
  • Merhaba arkadaşlar Htc One M8 telefonuma S.Team-JW-7.5.0 romunu yükledim fakat daha sonra
    Lineage OS 15 Android Oreo 8 olan romla değiştirmek istedim fakat yapamadım. Yardımcı olur musunuz? Recovery ekranında işlem çok kısa sürüyor. Kurulum için yeniden başlatmak istediğimde ise kurulum yapmıyor. Şimdiden teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.