Şimdi Ara

》HTC ONE [ M8 ] ☆Kullanıcılar Kulübü☆ Rom|Root|Kernel ve Teknik Destek << ANA KONU >> (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
815
Cevap
26
Favori
79.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar benım cıhazım ıngıltere vodafone cıhazı ses kısma ve cıhaz acma tusuyla fastboot moda alamıyorum sırekt olarak vodafone un logosu cıkıyor ve telefon acılıyor varmı baska cozumu bunu fastboot mod a almanın.
  • Arkadaşlar bende de fastboot menüsaü açılmıyor yardımcı olabilirmisiniz ? Benim cihazda vodafone cihazı bi yardım lütfen.
  • 1. bende turkcelden aldım ama ben de giremiyorum o menüye.
    2. asıl sorum bu: bu olay cihazı garanti dışı bırakıyor malum. servislik sorun olursa 100 de 100 stock haline nasıl getirebiliriz. root s-off olaylarını nasıl ilk haline getirebiliriz.
    aslında şurada anlatmış ama cihazı daha yeni kullanmaya başladığım için terimler yabancı geliyor.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2735235
  • hocam başlığı açmışsın ve yazdığın yere kadar süper anlatmışsın. diğer birçok yerde karmakarışık olmuş ama senin anlatımınla hiç sorunsuz oldu herşey. fakat eksik kaldı. senden ricam:
    bundan sonraki aşamaları yani rom yükleme, s-off işlemleri ve de gerektiğinde garanti kapsamına geri alabilmek adına locked, s-onn ve unroot işlemlerini nasıl yapabiliriz. çok oldu biliyorum ama bu kadar mükemmelini bulamadım inanın...
  • m8 verizon cihazım var, cyanogenmod yüklü, revolotion hd 8,1( mike1986 ) yükledim, install zip yapıp yeni romu kurdum, fakat reboot ile başlatınca beyaz ekranda kaldı, yardımcı olabilecek var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bywaks

arkadaslar benım cıhazım ıngıltere vodafone cıhazı ses kısma ve cıhaz acma tusuyla fastboot moda alamıyorum sırekt olarak vodafone un logosu cıkıyor ve telefon acılıyor varmı baska cozumu bunu fastboot mod a almanın.

bende de verizon abd var, önce power+ vol up beyaz ekran cıkınca da power +vol down yapıyorum fastbota giriyor, tuhaf.
  • Merhaba arkadaşlar;

ben sadece telefona root yapmak istiyorum. (Sistem dosyalarına erişme, xposed kurmak vb için)
    Custom rom yüklemeyeceğim.

Acaba yukarıdaki işlemlerden hangisini uygulamam yeterlidir?
    Root yapınca resmi güncellemeleri telefon üzerinden indirebilir miyim?

Şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musti35 -- 7 Temmuz 2014; 17:43:33 >
  • sa arkadaşlar bende amerikadan alınma VERİZON HTC ONE M8 var arkadaşlar bir türlü güncelleme gelmiyor akraba getireli 50 gün oldu hala aynı 1.12.650.11 de kararlılık güncellemesi gelmedi güç tasarrufu fln yok ne yapmam lazım rom mu yükliyecem yoksa s-off mu yapıcam, beklesem kendiliğinden gelirmi mesut çevik beklesen gelir dedi de iyi günler arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum
  • htc ekranında kalıyorsa veya beyaz ekranda vereceğim linkte neler yapacağınız yazıyor kesinlikle sorununuz çözülür
    http://www.trandroidev.com/one-x-gelistirme-kilavuzlari/693-htc-boot-flashlama-nasil-yapilir-rom-yukleme-oncesi-yapilmasi-gereken-islem.html
  • Benim sorum sizin seviyenize göre baya bi basit olacak ama yardım istiyorum
    Telefonu bilgisayara bağlıyorum fakar açılmıyor. Manager de cihaz bağlanmadı diyor ne yapmam gerek ?
  • S.a benimde guncelleme ilgili bir sorum olacak. Daha önce hiç htc kullanmadım samsung s5 ten sonra ve m8 aldım, samsungda hersey basit htc ler eziyet root olayı falan cok mesakkatli. simdi bu mered 4.4.3 ü aldı wifi ile indirdimm fakat yüklerken hata veriyor. Tahminime göre ilk kullanıcı custom rom yuklemis düzelt ver desemde sanırım tam orijinal tr romu yüklememis.
    Simdi ben bunun rootlu oldugunu nereden anlarım ve güncellemeyi nasıl yaparım. Yardımcı olursanız sevinirim dostlar.
    Birde cihaz GOLD dan alınma yani p. İthalat acaba üretim no farklı olxugundan mı yuklenmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: understars07

S.a benimde guncelleme ilgili bir sorum olacak. Daha önce hiç htc kullanmadım samsung s5 ten sonra ve m8 aldım, samsungda hersey basit htc ler eziyet root olayı falan cok mesakkatli. simdi bu mered 4.4.3 ü aldı wifi ile indirdimm fakat yüklerken hata veriyor. Tahminime göre ilk kullanıcı custom rom yuklemis düzelt ver desemde sanırım tam orijinal tr romu yüklememis.
    Simdi ben bunun rootlu oldugunu nereden anlarım ve güncellemeyi nasıl yaparım. Yardımcı olursanız sevinirim dostlar.
    Birde cihaz GOLD dan alınma yani p. İthalat acaba üretim no farklı olxugundan mı yuklenmıyor

marketten root checker adlı programı indirin fotodaki yere tıklayın karşınıza yeşil yazı çıkarsa rootlu kırmızı yazı çıkarsa rootsuz
     》HTC ONE [ M8 ] ☆Kullanıcılar Kulübü☆ Rom|Root|Kernel ve Teknik Destek << ANA KONU >> 》HTC ONE [ M8 ] ☆Kullanıcılar Kulübü☆ Rom|Root|Kernel ve Teknik Destek << ANA KONU >>

• Tesekkürler, Yesil cıktı hocam, demekki rootlu yaw şimdi buna orijinal tr rom u yuklemek eziyet heralde htc ye hiç root yapmadım kolaysa anlatıverin lütfen yoksa servise vereyim yapsı lar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam benim cihaz yurt dışı. T-mobile ama s off unlocked direk örnegin revulation hd flashlasam olur mu yoksa bunların da türleri var mı operator cihazı oldugundan?
  • mesajım bulunsun
  • rom attıktan sonra ilk açılıştaki kırmızı htc yazılı yeri çok geç geçiyor sebebi nedir acaba?(wipe yapılmıştır.)
  • Verizon cihazlara nasıl root atılır açıklayabilecek kimse yokmu
  • merhaba.yurtdışından aldığım tc one m8 in dilini adb fastboot ile türkçe yapmaya çalıştım.fakat '' pm iç yada dış komut bla bla bla '' hatası alıyorum.çözümü nedir?
  • orjinal türkiye romunu nerden bulup kurabilirim lütfen yardımcı olun. 4.4.3 güncellemesi almadım m8y cihaz
  • Hocam şimdi rootladık diyelim güncellemeler duruyor diye söylentiler var ben bilmediğim için aydınlatın beni
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.