Şimdi Ara

》HTC ONE [ M8 ] ☆Kullanıcılar Kulübü☆ Rom|Root|Kernel ve Teknik Destek << ANA KONU >> (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
815
Cevap
26
Favori
79.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar uygulamaların ağ bağlantısı açıp kapatmak istiyorum Huawei de bu özellik vardı istediğim uygulama ağ bağlantısı kapatıyordum nete bağlanamıyordu. Htc ayarlara baktım böyle bir ayar göremedim.

Android market böyle bir uygulama var mı bildiğiniz. Örneğin Instagram mobil veri kapatıcam arka planda ağ bağlantısı kapanmış olacak ancak uygulamayı açtığımda mobil veri kullanmak için benden izin isteyecek öyle bağlantı kuracak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi günler. telefonumda s.team romu kuruluydu. Çok uzun süre olmuştu değiştrmek istedim. Leedroid kurdum. Kurulum tamamlandıktan sonra müzik dinlemek istedim. müzik çalara girdim oynata bastım ve dosya türü desteklenmiyor yazdı. yorubeye girdim ordanda hiç bir şeyi açmayıp uygulamayı durdurdu. Hiç bir şekilde telefonla konuşma yapamiyorum çünkü ses sistemi telefonda şu anda yok. Arkasından skydragon denedim yine aynı hata, viperone denedim yine aynı hata, en son çare stock rom denedim yine aynı hatayı aldım. nasıl düzeltcem lütfen yardım edin çok kötü durumdayım 2 gündür bir hal çaresini bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: @iSS

Arkadaşlar uygulamaların ağ bağlantısı açıp kapatmak istiyorum Huawei de bu özellik vardı istediğim uygulama ağ bağlantısı kapatıyordum nete bağlanamıyordu. Htc ayarlara baktım böyle bir ayar göremedim.

Android market böyle bir uygulama var mı bildiğiniz. Örneğin Instagram mobil veri kapatıcam arka planda ağ bağlantısı kapanmış olacak ancak uygulamayı açtığımda mobil veri kullanmak için benden izin isteyecek öyle bağlantı kuracak.

Huawei'de nasıl yapıyordun onu? bende şu anda Huawei var ve merak ettiğim bir özellik. Bazı uygulamaların nete erişimini kısıtlamak istiyorum
  • Merhaba arkadaşlar. M8 için çabuk şarj eden ve hızlı olan android 6 veya üstü rom tavsiyesinde bulunabilir misiniz?

• İzmirde batarya değişimi yaptırabileceğim bir yer var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  •  》HTC ONE [ M8 ] ☆Kullanıcılar Kulübü☆ Rom|Root|Kernel ve Teknik Destek << ANA KONU >>

Arkadaşlar telefon açılınca bu hatayı veriyor. herhangi bir işlem yapılamıyor. Formatladım ama düzelmedi. Böyle bir sorun yaşayanınız oldumu ?

Düzeltme.: Sorunu çözdüm. Önce bootlaoder kilidini açtım. Twrp yükledim. Root dosyasını flashladım. Custum rom yükleyerek telefonu açtım şu anda sorunsuz kullanıyorum.

Önereceğiniz bir rom var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heamvivna -- 21 Mart 2018; 13:51:26 >

• Telefon yine uygulama izinlerini sıfırladı birde üstüne üstlük Chrome da 80e yakın sekme açıktı hepsi gitmiş diğer uygulamalarda sanki yeni yüklemişim gibi davranıyor. En son kıracam bu telefonu az kaldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hatsune Miku -- 16 Nisan 2018; 22:49:3 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • istanbul içi batarya değişimi yapıp memnun kalanlar varsa servis önerebilir mi? çok farklı kişilerin çok sorunlarını da okudum biraz gözümü korkuttu açıkçası tavsiye almak isterim şimdiden teşekkürler.

• Selam arkadaşlar htc one m8 cihazım var factory reset yaptım ancak anlamadığım bir nedenle brick oldu ve açılış ekranında kalıyor tekrar factory reset yapmayı denedim ancak değişen birşey olmadı factory resetten sonra starting apps diyip saatlerce kalıyor yaklaşık 3 saat sonunda kendi şarjını bitirerek kapandı. Cihaza daha önce hiç rom,root vesaire atılmadı zaten ne yazık ki hiç anlamıyorum bu işlerden sadece htc dev aracılığıyla cihazı unlocked duruma getirebildim hala s-on durumda sizden ricam s-on unlocked şekilde yükleyebileceğim stock marsmellow rom var mı veya sizin önerdiğiniz bir yol var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolwes -- 6 Mayıs 2018; 20:34:39 >
  • S-Off yapamıyorum kaldım öylece.
  • ysf525 Y kullanıcısına yanıt
    Linage OS biraz özelleştirme sıkıntılı bir rom.
    Fakat çok stabil ve şarjı çok iyi gidiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yetkili serviste ekran değişimi fiyatı ne kadar bilen var mı?

• Yetkili serviste ekran değişimi fiyatı ne kadar bilen var mı?

• Merhaba arkadaşlar Htc One M8 telefon aldim imeil atilmis yurtdisi cihaz.Cihaz geldiginde kullanmadim yedekde beklettim.daha sonra kullanmak icin format atdim temiz kullanim diye kuruliumlar yapildi acildi.surekli durdurma hatasi kapat uyarilari vermeye basladi playstore acilmiyor galeri ve uygulamalr acilmiyor camer bazen aciyor ama cekmiyor hata veriyor bazen hic acilmiyor bu sayfada uygulamlarla ilgi benzer resim paylasilmiyor camera acilmamasi surekli uygulamalar hata vermesi cozemedim tekrar format normal format hard reset atdim cozum bilen varmidir.

Konu hakkinda yardim ve bilgi verirseniz tesekkurler..

• merhaba arkadaşlar, cihazım sprint cihazı ve sim kartı görmemeye başladı bunun çözümünü bilen var mıdır? iccp hatası diye bir şey veriyor.. sim kart üzerinde ünlem ve şebeke üzerinde x işareti çıkıyor

• SELAMUN aleykum hayirli gunler elimde htc m8 var unlocked root yaptim fakat bu konuyu cok bilmiyorum htc m8 e gore uygun twrp dosyasi nedemek ne yapmam lazim beni bilgilendir lutfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: tameriletisim37

SELAMUN aleykum hayirli gunler elimde htc m8 var unlocked root yaptim fakat bu konuyu cok bilmiyorum htc m8 e gore uygun twrp dosyasi nedemek ne yapmam lazim beni bilgilendir lutfen
    Aslm konun ilk sayfasında acıklamalar var inceleyebirsiniz.
  • cihaza yazilim yukledim fakat wifi çalişmiyor ne yuklemem lazim twrp yardim
  • LE0NARD kullanıcısına yanıt
    aynı sorun bizde de var fabrika ayarları ile bir kaç gün calısıyor sonra yine aynı
  • Benim telefon çok kasıyor memnun değilim.

Birde bellek kullanımı : 1.6gb

Kullanılabilir : 169mb gösteriyor

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.