Şimdi Ara

HTC ONE (M8) KULLANICILAR ANA KULÜBÜ (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
430
Cevap
10
Favori
34.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: solerus

Üst hoparlorüm sanırım patlamıs ses cok tiz geliyor degisim fiyatı nedir yardımcı olmak isteyen yok mu?

Kasayı tutan üst kısımdaki vidalar gevşemiş olabilir. Aynı ses sorunu bende de vardı. Vidaları sıktım düzeldi. Denemenizi tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saolasın kardes, o kadar da derine inemem telefonu bozabilirim cok bi bilgim yok sahsen bi yere gosterecegim sanirim, bu arada nougat guncellemesi icin bilgin var midir??

• Bu aralar internetim kesiliyor ( adsl ) , telefonun internetini pc ye bağlayıp kullanmak istiyorum fakat usb bağlantısını paylaş dediğimde hiç bir şey olmuyor windows 10 kullanıyorum. Samsung s2 de rahatça kullanabiliyordum bu özelliği M8 de neden olmuyor anlamıyorum.
  • Merhaba arkadaşlar. Telefonu yaklaşık 2 yıl önce americadan almıştım. Verizon olanından. pasaportada işlettim. Aldığımdan beri hiç güncelleme felan yapamadım. 4.4.2 versiyon. Bu aralar mobil veride 15 saniye felan açık kalıyor sonra kendiliğinden internet kapanıyor. bi 2 dakika sonra tekrar açıyorum yine 15 saniye civarında durup kapanıyor. Fabrika ayarlarına dönüyorum 15-20 gün sonra tekrar tekrarlıyor aynı sorunu.

Şimdi ben buna yeni android sürümü yüklemek istiyorum. komple sıfırlayabilirimde. Bunu yapabilecek olan biri veya birileri varmı? Ücretlide olabilir.
  • Arkadaşlar herkeze hayırlı forumlar. Kullanmış olduğum M8 cihazımda ekranın sağ üst köşesinde kararma oldu ufak bir kkısmı daha önce bõyle bir sorun ile karşılaşan oldu mu ? Olduysa konu hakkinda bilgi verebilir mi ? Sorunun ekran kaynakli oldugunu dusunuyorum ama yine siz değerli arkadaşlarımın bilgilerini almak istedim. 

• Herkese selam,

Garantim bitmiş ve kvk da batarya değişimi yaptırmak istiyorum, ne kadara mal olur sizce

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar merhaba ben de ikinci telefon olarak kirilan xperia m5 mn yerine bu cihazdan aldim hersey cok guzel lakin bir iki skinyisi var. biri arka kametanin lensi oynuyor. sallayinca ses geliyor hafif bastirinca bir sureligine geciyor bi sure sinra tekrar basliyor. baska bir akinti arka led flastan beyaz olan titreyerek yaniyor. garantisi de var cihazin ikinci el aldim ama hala var. bu sorunlara fikir verebilecek olan var mi?

• Arkadaslar tekrar selamlar yardımınıza ihtiyacım var, cihazin bugun sarji bitti ve aniden dengesizce kapandı tekrar acmayi denedim acilirken yine kapandi eve gidince sarja taktim ekran asiri bicimde goz kirpmaya basladi sonra biraz hafifledi ama tam parlaklikta goz kirptigi belli oluyor sorun nedir lutfen yardim edin ekran mi degisicek yazilimsal mi donanimsal mi?

• solerus S kullanıcısına yanıt
    Donanımsal olabilir, pille alakalı ya da ekranla ... Yazılımsal ne şekilde olabilir bu sorun herhangi bir fikrim yok. Geçmiş olsun.

Bende de %10-12 kala pil bitiyor, kapanıyor ve ayarları resetleniyor tel in ve bazı uygulamaların (blinkfeed, SwiftKey gibi). Bir defa da tüm ikonlar gitmişti masaüstündeki. Bellekle ilgili gibi bir durum galiba benimki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HiqhWoltage -- 8 Kasım 2016; 22:42:05 >
  • Benim de aynisi oldu bugün %12 de pil bitti bataryayı cekermis gibi kapadi kendini, saol kardesim, acaba tamire yollasam ne kadar oderim

• solerus S kullanıcısına yanıt
    tamirde ne kadar ödersin bir fikrim yok tecrübe etmediğimden dolayı. Ancak tamir yapan yerlere sorarak öğrenebilirsin.
  • Sd card surekli kopuyor kendi kendine kopup kopup duzeliyor muzik bile dinleyemez hale geldim neden olmus olabilir

• ukisla7 kullanıcısına yanıt
    Farklı bir kart deneyin, eğer onda olmuyor ise sorun kartınızda... Eğer oluyor ise de sorun telefonun sd kart bölümünün temassızlık yapmasından kaynaklanıyor olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: HiqhWoltage

Farklı bir kart deneyin, eğer onda olmuyor ise sorun kartınızda... Eğer oluyor ise de sorun telefonun sd kart bölümünün temassızlık yapmasından kaynaklanıyor olabilir.

Baska bir telefonda sikinti yok kart calisiyor telefonda bir temazsizlik var dicemde 2 yildir sikintisiz hic cikarmadan kullandim bir anda gitti nasil duzelir

• Telefonumu (HTC One M8) 16 Kasım 2015 tarihinde hepsiburada.com adresinden almıştım. Şimdiye kadar herhangi bir sıkıntısı yoktu fakat yakın zamanda keşfettiğim küçük bir arıza ile karşılaştım. Telefonu hoparlör konumuna aldığımda konuşurken haşırtı geliyor sanki karşıdaki fırtınalı havada gibi. Farklı farklı kişiler aranarak test edilmiştir yani karşıdaki telefonda sıkıntı olma ihtimalini ortadan kaldırmak için.

Sormak istediğim, bu telefonun garantisi ile kim ilgileniyor nereye göndermemiz gerekiyor prosedür nasıl işliyor. Tecrübeli arkadaşlardan fikir almak istiyorum. Bu arıza için hiç de gönderesim yok gerçi ama, sinek de küçük ama mide bulandırır. Telefonla da çok işim oluyor nasıl olacak bilmiyorum.
  • Merhaba millet bende telefonu 2.el alarak aranıza katıldım. Şükür telefonun donanımsal bir sıkıntısı yok fakat yazılımsal olarak Snapchat'te telefon takılıp kalıyor daha doğrusu kamera takılıyor bu sizdede varmı acaba?Nasıl çözebilirim yardımcı olursanız sevinirim

• Selam beyler One M8 almak istiyorum ama çok pahalı ya. yılbaşından sonra falan ucuzlar mı acaba ? beklemelimiyim. Şuanda 1500 lira civarında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ns_Lion

Selam beyler One M8 almak istiyorum ama çok pahalı ya. yılbaşından sonra falan ucuzlar mı acaba ? beklemelimiyim. Şuanda 1500 lira civarında.

Bende aynı durumdayım bu gidişle 2. el alacağım gibi görünüyor

• Ben bekleyeceğim hocam. Telefon aşırı derecede hoşuma gidiyor tasarım performans vs hepsi istediğim gibi ama telefon 1500 seviyelerinde. Cepstop da 1300 liraya çok temiz bitane var ama işte 2.el sonuçta güvenemiyorum. Bazı sitelerde var ama işte pahalı indirime girmesini bekliyorum şansa artık. Bulursan ucuz haber et ben de bakınıyorum bulursam haber veririm :)
  • Arkadaşlar sıfır ama ucuz nereden bulabilirim m8'i
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.