Şimdi Ara

HTC ONE (M8) KULLANICILAR ANA KULÜBÜ (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
430
Cevap
10
Favori
34.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar yurtdışından ithal olan m8 telefonda dil seçeneklerinde türkçe mevcut değil.Telefonu nasıl türkçeleştirebilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet yaklaşık 48 saat kuyuda kaladı
    çıktıktan 24 saat sonra kamerasındaki buğular da gitti
    ama biraz daha bekleyeceğim güç vermek için
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxemilian

evet yaklaşık 48 saat kuyuda kaladı
    çıktıktan 24 saat sonra kamerasındaki buğular da gitti
    ama biraz daha bekleyeceğim güç vermek için

Pirinc dolu kaba koydunuzmu telefonu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • benzer bi sorun arkadaşımın başına geldi.
    1.telefon üzerindeki kalıntılar güzelce temizle.
    2.telefonu sığacak şekilde bir kaba koy telefonu kaplayacak şekilde pirinç dök ve kabın agzını kapat.
    3.3 gün kadar açma.
    Sonra cıkar insallah bir sıkıntı olmadan çalışacaktır

• tabi tabi şu an 20 saaate yaklaştı

48 saat su + çamur

24 saat kuruma kameranın içindeki buğu geçti ama küçük su tanecikleri var sanırım yine

24 saat pirinç li terapi başladı uzayacak heralde

arkadaş 3 gün demiş ama bakalım inşallah dediği gibi çalışır telefon o kadar dert değil ama içindeki rehber mesajları alsaydık iyiydi hele bi kaç ses kaydı var
  • Hocam 3 gün kadar kalsın telefon ki içinde hiç damlacık kalmasın

• arkadaşlar 500 tl civarına m8 almayı düşünüyorum 2. el ne düşünüyorsunuz bu konuda? bir de ben nexus 4 te bataryadan çok çektim m8 de batarya durumu nasıldır yaklaşık kaç saat ekran süresi verir bana?
  • Hocam yaklaşık 5 6 saat arası veriyor diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: quicks

Hocam yaklaşık 5 6 saat arası veriyor diye biliyorum.

5.0.2 stock rom verizon cihazı 7 saati geçiyor benim
    sabah 6 da şarjdan çekip gece 11-1 arası takıyorum, hiç şarjım bitmedi (oyun oynadığım zamanlar hariç)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrasn0w

5.0.2 stock rom verizon cihazı 7 saati geçiyor benim
    sabah 6 da şarjdan çekip gece 11-1 arası takıyorum, hiç şarjım bitmedi (oyun oynadığım zamanlar hariç)

Attım hafızaya
  • quote:

Orijinalden alıntı: quicks

Hocam yaklaşık 5 6 saat arası veriyor diye biliyorum.

5 6 saat nasil aliyorsunuz ben max 4 saat alabiliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önce serviste anakart değişimi yaptıran var mı acaba? Tavsiye eder misiniz,neler önerirsiniz ?

• Verizon modeline stock rom marshmallow yüklememiz mümkün mü?
  • Merhabalar telefonumun orjinal kulaklığı bozuldu sol tarafından az ses geliyor bunu servise versem yaparlarmı yada değiştirirlermi? telefonu alalı 3 ay oldu garantisi var

• Merhabalar iki sualim olacak, böyle bir telefona Android 7 neden gelmiyor? Arastıran var mı? Ve üst hoparlorümden sanki cok hafif cızırtılı ses geliyor garantisi bitti telefonumun. Degistirsem ne kadar tutar?

• Şu lanet HTC Sense İnput güncellemesini nasıl iptal ederim? Güncellemeyi kaldırıyorum her seferinde bana sormadan wifi ile tekrar güncelliyor ve mesaj yazmak yine işkence haline geliyor bir iki güncellemesinden sonra. Yok mu bunun çözümü. Sözde açıklamasında daha hızlı yazı deneyimi sunacağı yazıyor. Şaka mı bu
  • Benim Play Store bölümünde HTC Sense İnput güncellemeyi bekliyor, yapılan yorumlar iyi olmadığı için hiç güncellemedim. Güncelleme yapmaması için otomatik güncellemeleri, Play Store Ayarlar/uygulamaları otomatik güncelleme menüsünden uygulamaları otomatik güncelleme satırını seçip kayıt yaptım. Haberim olmadan programların güncellemesini yapmıyor.

Bunu güncelleme yapınca klavye çok kasıyor mu? Ne tip sorun çıkartıyor?

Telefon Play Store'de HTC Sense Input-TR eklentisini yüklemeye yönlendiriyor. Bunu da yüklemedim. Siz bu eklentiyi kurdunuz mu? Kurduysanız yararı var mı?

HTC markasının servisi gibi yazılım bölümü de tam fiyasko. Çalışan düzgün program bulmak zor. Galiba batsın diye bu firmayı içeriden baltalıyorlar.

Yorumlarda yazılanı yaptınız mı? işe yarar belki. Başka bir yorumda işe yaramadığı yazılmış.

Donma sorunu yaşayan arkadaşlar Uygulamalara girip Htc Sense Input'a tıklayın. Gelen ekranda depolama yazan yere tıklayın. Orada verileri temizle secenegine tıklayın. Daha sonra ses açma tuşu ve açma kapama tuşuna beraber 10 sn kadar basılı tutun telefon yeniden başlayacak. Telefon açıldığında sorun kalkmış oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Juice Box -- 29 Eylül 2016; 14:05:33 >

• O güncellemeyi kaldırıp fabrika ayarına döndükten sonra on numara yazıyor. Gerek whatsupp da gerekse normal mesaj kısmında. Ama o güncellemeyi yaptıktan sonra sapıtoyor. İlginçtir ki kurar kurmaz yapmıyor bunu bende. Üstüne 1 veya 2 güncelleme daha yaptıktan sonra bu sorun baş gösteriyor. Nedir bu sorun. Yazdığım yazıların ekrana gecikmeli gelmesi. 2-3 saniye geç geliyor yazılar. Bu da kanser etmeye yetiyor zaten.
  • Uygulamanın yorum kısmında bahsedilmiş sorun nedir bilmiyorum, hiç kurmadığım için klavye kasmadı. :) Yorumlar kısmındaki tavsiyeyi denerseniz bize haber etmeyi unutmayın. Olmadı güncellemeleri kapatın bir daha otomatik güncelleme yapmaz. Saçma sapan şeyler. Bu telefon daha Android güncellemesi almayacağına göre böyle idare edeceğiz.

Valla hocam yanlış anlamayın, bu Apple markasına kızıyorum ama bu Android markalarına kızgınlığım daha çok arttığı zaman gidip yeni bir IOS telefon alacağım. Telefonu özelliklerinden dolayı seviyorum ama başıma güvenlik nedeni ile gelen olaylar yüzünden böyle giderse ileride IOS'a geçerim.

Yorumlarda yazılanı yaptınız mı? işe yarar belki. Başka bir yorumda işe yaramadığı yazılmış.

Donma sorunu yaşayan arkadaşlar Uygulamalara girip Htc Sense Input'a tıklayın. Gelen ekranda depolama yazan yere tıklayın. Orada verileri temizle secenegine tıklayın. Daha sonra ses açma tuşu ve açma kapama tuşuna beraber 10 sn kadar basılı tutun telefon yeniden başlayacak. Telefon açıldığında sorun kalkmış oluyor.

• Üst hoparlorüm sanırım patlamıs ses cok tiz geliyor degisim fiyatı nedir yardımcı olmak isteyen yok mu?

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.