Şimdi Ara

HTC One (M8) [5'FHD-SLCD3/s801/2GB/IPx3/16(128GB mSD)/UltraPixel/1080p@HDR] (987. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
19.789
Cevap
105
Favori
476.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 985986987988989
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benimde kardeşimin one m8i ile ilgili sorum var. Şarjı bitene kadar kullanmış ve şuan sim card açılmıyor. Telefon hakkında kısmındaki imei no, baseband vs vs gibi bilgilerde "unknown" yazıyor. Power tuşu ve volume down'a aynı anda basarak çıkan menüden format deniyorum yapmıyor ya telefon açılıyor yada fastboot reboot vs yazan ana menüsüne geri dönüyor. Telefon açıkken ayarlara girip ordan sıfırla diyorum yok olmuyor telefon kapanıp gene normal açılıyor. Ve hala daha sim card aktif değil hat yok. Başka telefona taktım sim cardı sorun yok çalışıyor. Ayrıca her şarja taktığımda kendi kendine power tuşu ve volume down'a basmış gibi çıkan menüyü açıyor. Telefon çöpmü oldu arkadaşlar?, nasıl düzelticez? varmı bilgisi olan ne yapmamız lazım?. KVK anlarmı ? ama garantiside bitti.
  • Kameradan ses geliyor ve görüntü sürekli titreşimli. Basit bir çözümü var mı?

Şu videodaki olay:https://www.youtube.com/watch?v=FNeZEU6v9OU
  • Arkadaşlar selamlar m8 whl yani sprint cihazı kullanmaktayim cid numarası 1111111 şeklinde cihaz s off ve imei atılmış s rom ile kullanıyorum ancak 3g ye cihaz bağlandığında belli süre sonra kopuyor internet ve bu süreçte arayanlar da ulaşamıyor cid numarası değiştirmek ise yarar mı nedir bilen var mı bununla karşılaşan teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Core2han

Arkadaşlar selamlar m8 whl yani sprint cihazı kullanmaktayim cid numarası 1111111 şeklinde cihaz s off ve imei atılmış s rom ile kullanıyorum ancak 3g ye cihaz bağlandığında belli süre sonra kopuyor internet ve bu süreçte arayanlar da ulaşamıyor cid numarası değiştirmek ise yarar mı nedir bilen var mı bununla karşılaşan teşekkürler

Hattınız Vodafone mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar bu cihazı veya m9 almayi düşünüyorum ikinci el elinde gold veya gunmetal kutulu faturalı cihazı olup satmak isteyen varsa pm atarsanız ilgilenebilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Varian Wrynn

quote:

Orijinalden alıntı: Core2han

Arkadaşlar selamlar m8 whl yani sprint cihazı kullanmaktayim cid numarası 1111111 şeklinde cihaz s off ve imei atılmış s rom ile kullanıyorum ancak 3g ye cihaz bağlandığında belli süre sonra kopuyor internet ve bu süreçte arayanlar da ulaşamıyor cid numarası değiştirmek ise yarar mı nedir bilen var mı bununla karşılaşan teşekkürler

Hattınız Vodafone mu?

Türk Telekom

• Aynı soruna benzer olay vardı bende. Turkcell e geçtim keşke daha önce geçseydim. Hem 4.5g hem de internette kopma yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • +1 verizon cihazda Vodafone kullanıyordum dört dörtlük kampanyandan yaralamak turkcell e geçtim kopma vs sorun kalmadı.

• Öncelikle hayırlı bayramlar ikinci el almayı planlıyorum daha önce M8 kullanmıştım Android 4.4.4 döneminde şuan cihazı kullanmaya devam eden arkadaşlar cihaz nasıl herhangi bir donma kasma sorunları var mı alınır mı ?
  • Selamın aleyküm arkadaşlar yurtici garantili cihazimin lcd ekran bozuldu AliExpress ten sipariş geçeceğim fakat verizon ve sprint modellerin ana kart girişleri farklı oluyor sanırım bende bu yüzden cihazın kodunu yazdim 0P6B100 diye. Fakat yine anlaşamadık onlarda dediki ürünün kasa fotoğrafını atın yardımcı olalım benim kasa değişti için yazı yok.. Sizden ricam yurtici yada Avrupa cihaz olanlar arka kasa üzerindeki bilgileri paylaşırsa memnun olurum

• quote:

Orijinalden alıntı: RdvnKrca

Öncelikle hayırlı bayramlar ikinci el almayı planlıyorum daha önce M8 kullanmıştım Android 4.4.4 döneminde şuan cihazı kullanmaya devam eden arkadaşlar cihaz nasıl herhangi bir donma kasma sorunları var mı alınır mı ?

hocam nerden almayı düşünüyorsunuz? ben karamanda bulamıyorum
  • İstanbulda elden satan ikinci el cihaz almayı düşünüyorum hocam.
  • RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    umarım iyi bir cihaz bulup alabilirsiniz hocam kimse get ile satış yapmadığı için alamıyorum ben. İyi bi yer bulursanız haber edebilir misiniz?
  • Hocam ikinci el olarak bir dükkandan değilde şahıstan almayı düşünüyorum eğer GET olan bir ilan görürsem tabi haber veririm bu arada İstanbul da bir sürü toplama cihaz satan var 500 TL ye sıfır diyorlar sakın onlara bulaşmayın 1-2 hafta sonra elinizde kalıyor muhattap bulamıyorsunuz.
    valla hocam bende sırf onlardan korktugum için faturalı ve getli ilan arıyorum ama kimse getli satmıyor, birde şöyle bi olay var,
    şu ana kadar izlediğim tüm kutu açılış inceleme videolarında özellikle baktım kutu farkı var hiç birinde küçük kutu yok bu orjinal kutu olabilir mi acaba?
    büyük olan orjinal sanıyorum?
     HTC One (M8) [5'FHD-SLCD3/s801/2GB/IPx3/16(128GB mSD)/UltraPixel/1080p@HDR] HTC One (M8) [5'FHD-SLCD3/s801/2GB/IPx3/16(128GB mSD)/UltraPixel/1080p@HDR]

• Hocam kesinlikle uzak durun Orjinal kutusu sağ tarafta olan büyük daha oval tasarımlı üzerinde telefon olmayan model ayrıca bu toplama cihazlar Android 4.4.2 sürümünde geliyordu sanırım bayağı eski güncelleme atınca cihaz pert oluyor
    valla öyle yapıcam hocam artık getli m7 buldum onu bile düşünmeye başladım
  • Arkadaşlar Line uygulaması çalışmayı durduruyor ve hiç açılmıyor. Silip tekrar kurdum düzelmedi. Var mı aynı sorunu yaşayan?

• Arkadaşlar merhaba htc m8 almayı düşünüyorum sahibindene baktım bir çok sıfır satan yer var 500-600 tl aralığında sizce güvenilir midir?

• Arkadaşlar iyi akşamlar . Son 4-5 aydır telefonumun şarjı %25 gibi bir seviyede sifirlanip , telefon kapanıyor . Her yolu denedim . Fw güncelleme , rom değiştirme vsvsvs ama düzelmedi . Artık bataryayı değiştirmeye karar verdim ... Ancak söyle bi durum var : acaba m9 un bataryası ya da m8s in bataryası bu telefonla tam olarak uyumlu mu ? Veya Hangi pil i almalıyım ve evde kendim değiştirebilir miyim ?

• 
Sayfa: önceki 985986987988989
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.