Şimdi Ara

HTC One (M8) [5'FHD-SLCD3/s801/2GB/IPx3/16(128GB mSD)/UltraPixel/1080p@HDR] (986. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.789
Cevap
105
Favori
476.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 984985986987988
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar lütfen bana yardım edin.Telefonun bootloader kilidini açtım sonra squabbi's htc one toolkit 2.0 programından twrp flashladım.Sonra cihazın içerisinden recovery mode yani twrp e girdim supersu yüklemek için sonra benim bilgisayar kendini kapattı aşırı sıcaklıktan.Bende twrp den power off yaptım sonra normal cihazı açtım ama cihaz açılmıyor lütfen yardımcı olun saatlerdir denemediğim yol kalmadı.
  • LooF kullanıcısına yanıt
    Kullandığım rom sürümüne uygun rom dosyasının içerisinden boot.img dosyasını flashla açılır.

Yada root falan istemiyorum normal eskisi gibi çalışsın dersen twrp içerisinden wipe yap açılmaz ise cihazına uygun ruu.exe dosyasını kullanarak stok hale getirebilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • murat5555 kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler.Viper rom yukledim.

• Merhaba. Telefon sürekli olarak bazı uygulamalar durduruldu hatası veriyor. Cihazı bir kaç kez sıfırladım kısa bir süre sonra tekrardan aynı sıkıntıyı çıkartıyor. Telefon resmen kullanılamaz halde tamama basmaktan hiç bir iş yapılamıyor. Buna kalıcı bir çözüm bulabilirmiyim? ne sıfırlama yapmak nede internette bulduğum uygulama tercihlerini sıfırla yada bazı uygulamaları durmaya zorla gibi çözümler bir işe yaramadı. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • Merhaba arkadaşlar, telefonu her yeniden başlattığımda bütün izinleri sıfırlıyor. Çözüm yolu nedir? Yazılımsal bir sıkıntı mı yoksa bataryayla mı alakalı bir durum var?
  • Arkadaşlar telefonu 1 yıldır kullanıyorum, şarj soketi bozuldu değiştirttirdim 60 tlye, şimdi yeniden bozuldu.. Kabus oldu artık şarj etmek, değiştiren yer de yok Kayseri'de. Şimdi yeni bir sorun var, telefon durduk yere sesi kısıyor ses kısma tuşuna basılıyor gibi, ve son 2 gündür uyarı geliyor tabletinizi yeniden başlatmak için elinizi ses kısma tuşundan ve güç tuşundan çekmeyiniz diye. Müdahele edilmediğinde yeniden başlatıyor kendini. Artık canıma tak etti çözümü nedir bunun? Aynı sorunu yaşayan var mıdır?
  • ozcn038 kullanıcısına yanıt
    yardım lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2181679

Merhaba arkadaşlar, telefonu her yeniden başlattığımda bütün izinleri sıfırlıyor. Çözüm yolu nedir? Yazılımsal bir sıkıntı mı yoksa bataryayla mı alakalı bir durum var?

Yazılımsal bir sıkıntı var gibi. Htc nin ana ekranına güncelleme gelmişti google playden. Yükledikten sonra bende de aynısı olmaya başladı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hatsune Miku kullanıcısına yanıt
    Telefonu kapatın
    Ses azaltma +Güç butonuna ekran gelene kadar basın
    Ses azaltma ve arttırma düğmeleriyle RECOVERY i seçip Güç butonuyla onaylayın
    Telefon tekrar açılacak ve siyah ekranla karşılaşacaksınız
    GÜÇ+Ses azalt tuşu basılı iken Ses arttırma tuluna bir kez basın ve bırakın
    Gelen ekranda wipe cache partition seçip onaylayın.

Bu şekilde verilerinizi kaybetmezsiniz, sadece bazı uygulamalar tekrar izin isteyebilir o kadar.

• Arkadaslar merhaba. Ben bu telefonu ikinci el aldim hayet iyi ancak birkac sorunu var. Arka kamera oynuyor biraz bastirinca oynama gidiyor ama sonra tekrar basliyor. Ikinci skinti flasi. Beyaz kismi yanip sonme yapiyor sanirim temassizlik var. Ucuncu sorun kameraya cok bastirinca kasada oynama var. Sizde de var mi? Biraz daha bastirirsam acilir gibi. Bu sorunlari yasayanlar varsa fikir verirse sevinirim.

• Telefon yanıyor bu aralar

• quote:

Orijinalden alıntı: Hatsune Miku

Telefon yanıyor bu aralar

Aynrn bende de oyle. Kisin iyiydi ama su ara fena

• Telefon yine izinleri sıfırladı.

• ARKADAŞLAR ACİL YARDIM!
    Son birkaç gündür telefonun şarjı bitip kapandıktan sonra tekrar açmaya çalışıyorum ve bütün uygulamaların güncellemelerini siliyor. Bir çok uygulama için durduruldu hatası veriyor ve sürekli tamam a tıklamama rağmen diğer uygulamaların hataları karşıma çıkıyor. Sense Home düzgün çalışmıyor hata raporu gönder uyarısı veriyor aynı zamanda. telefonda hiç bi işlem yapamıyorum. google play hizmetlerini güncellemezseni uygulamalar çalışmaz uyarısı da veriyor. SEBEBİ NEDİr ?
    Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: t-bag3

ARKADAŞLAR ACİL YARDIM!
    Son birkaç gündür telefonun şarjı bitip kapandıktan sonra tekrar açmaya çalışıyorum ve bütün uygulamaların güncellemelerini siliyor. Bir çok uygulama için durduruldu hatası veriyor ve sürekli tamam a tıklamama rağmen diğer uygulamaların hataları karşıma çıkıyor. Sense Home düzgün çalışmıyor hata raporu gönder uyarısı veriyor aynı zamanda. telefonda hiç bi işlem yapamıyorum. google play hizmetlerini güncellemezseni uygulamalar çalışmaz uyarısı da veriyor. SEBEBİ NEDİr ?
    Teşekkürler.

Büyük olasılıkla bataryadan kaynaklanan bir sorun. Batarya değişimi gerekiyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: ozcn038

Arkadaşlar telefonu 1 yıldır kullanıyorum, şarj soketi bozuldu değiştirttirdim 60 tlye, şimdi yeniden bozuldu.. Kabus oldu artık şarj etmek, değiştiren yer de yok Kayseri'de. Şimdi yeni bir sorun var, telefon durduk yere sesi kısıyor ses kısma tuşuna basılıyor gibi, ve son 2 gündür uyarı geliyor tabletinizi yeniden başlatmak için elinizi ses kısma tuşundan ve güç tuşundan çekmeyiniz diye. Müdahele edilmediğinde yeniden başlatıyor kendini. Artık canıma tak etti çözümü nedir bunun? Aynı sorunu yaşayan var mıdır?

Hala çözüm bulamadım yok mu yardımcı olacak birisi

• quote:

quote:

Arkadaşlar telefonu 1 yıldır kullanıyorum, şarj soketi bozuldu değiştirttirdim 60 tlye, şimdi yeniden bozuldu.. Kabus oldu artık şarj etmek, değiştiren yer de yok Kayseri'de. Şimdi yeni bir sorun var, telefon durduk yere sesi kısıyor ses kısma tuşuna basılıyor gibi, ve son 2 gündür uyarı geliyor tabletinizi yeniden başlatmak için elinizi ses kısma tuşundan ve güç tuşundan çekmeyiniz diye. Müdahele edilmediğinde yeniden başlatıyor kendini. Artık canıma tak etti çözümü nedir bunun? Aynı sorunu yaşayan var mıdır?

Merhaba şaka gibi ama bendede aynı telefondan var eşim kullanıyor,Aynen iki gündür uyarı geliyor tabletinizi yeniden başlatın diye.Bunlara virüsmü bulaştı ne yaptı..

Ne yapacağımı bende bulmuş değilim.SOn çare hard format atacağım...Bulursanız paylaşalım ....

• quote:

Orijinalden alıntı: 2181679

quote:

Orijinalden alıntı: t-bag3

ARKADAŞLAR ACİL YARDIM!
    Teşekkürler.

Büyük olasılıkla bataryadan kaynaklanan bir sorun. Batarya değişimi gerekiyor..

Ayarlar / uygulamalardan/uygulama tercihlerini sıfırla düzelecektir.Benimki de geçen yaptı bu şekilde düzelmişti..

• quote:

quote:

M8 telefonunda ekrana çıkan hata için eşim çözüm üretmiş. Telefonun güç düğmesinin arızalı olduğunu tespit etmiş,onu iğne ile yukarı kaldırmış nasıl yaptı bilmiyorum.Daha hata meydana gelmiyormuş. Bilginize arkadaşlar..

• Hocam ben artık lanet ettim, bugün sattım telefonu iPhone 6 ya geçtim..

• 
Sayfa: önceki 984985986987988
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.