Şimdi Ara

HTC One (M8) [5'FHD-SLCD3/s801/2GB/IPx3/16(128GB mSD)/UltraPixel/1080p@HDR] (371. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.788
Cevap
105
Favori
476.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 369370371372373
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben onca acikladim ki RAM olayını hocam anlamıyorlar Yoruldum artik bari senin yorumunu artı yapalım da üste ciksin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melikbey

Ben onca acikladim ki RAM olayını hocam anlamıyorlar Yoruldum artik bari senin yorumunu artı yapalım da üste ciksin

Arkadaşım bidaha açıklar mısınız? Ben kaçırmış olabilirim.. Nedir telefonlardaki RAM olayı... Aklım g3 de idi. 3 gb ram vardı. Ve bu benim aklımı çelip soru işareti bırakmasına neden oluyordu. Beni bilgilendirir misiniz? Detaylı olarak.şimdiden teşekkürler....

• quote:

Orijinalden alıntı: Enıac

quote:

Orijinalden alıntı: Melikbey

Ben onca acikladim ki RAM olayını hocam anlamıyorlar Yoruldum artik bari senin yorumunu artı yapalım da üste ciksin

Arkadaşım bidaha açıklar mısınız? Ben kaçırmış olabilirim.. Nedir telefonlardaki RAM olayı... Aklım g3 de idi. 3 gb ram vardı. Ve bu benim aklımı çelip soru işareti bırakmasına neden oluyordu. Beni bilgilendirir misiniz? Detaylı olarak.şimdiden teşekkürler....

3gb ram tamamen satış politikası hocam. Örneğin G3'ün iki versiyonunda da takılmalar oluyormuş. Note3'te 3gb ram var ama rehberi bile geç açıyordu. Tamam donanım iyi olacak ama asıl mühim olan şey yazılım. Bence bunun optimizasyonunu en iyi yapan firma apple. 720p bile değil ekranlari hiç de gerek yok zaten. 1080 bile fazla el kadar ekran için. Ram olayına takılmayın hiç. Ram harici yine G3'u seçersiniz tabi orası ayrı ama 3gb ram var diye seçim sizi yanıltır.

• DOT WİEW kılıfı kullanan aramızda varmı arkadaşlar nasıl memnun musunuz.Solağım ben mesaj da yazarım sık sık sıkıntı çıkarırmı bana alacağımda kılıfı pişman olmayayım bir zamandan sonra geriye doğru açılıyor mu kılıf?
  • quote:

Orijinalden alıntı: enevre

DOT WİEW kılıfı kullanan aramızda varmı arkadaşlar nasıl memnun musunuz.Solağım ben mesaj da yazarım sık sık sıkıntı çıkarırmı bana alacağımda kılıfı pişman olmayayım bir zamandan sonra geriye doğru açılıyor mu kılıf?

kılıf kullanmayı tavsiye etmem kasa hissiyatını baltalıyor

• Arkadaşlar xda da yazıyordu ama ingilizcem olmadığı için anlayamadım.
    Gerçektende windows phone işletim sistemini bu telefonda kullanabilme ihtimalimiz var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ayemhepi

quote:

Arkadaslar resim düzenleme de nesne kaldirma neden yok olmasi lazim degil mi

Zoe modunda çekim yaparsanız çalışır nesne kaldırma vb. özellikler.

Nesne kaldırma nasıl oluyor, anlatabilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: bestercan

quote:

Orijinalden alıntı: ayemhepi

quote:

Arkadaslar resim düzenleme de nesne kaldirma neden yok olmasi lazim degil mi

Zoe modunda çekim yaparsanız çalışır nesne kaldırma vb. özellikler.

Nesne kaldırma nasıl oluyor, anlatabilir misiniz?

Kamerayi ZOE moda alıp çekim yaptığında, fotoğraf düzeltmeye girip nesne kaldırma kısmından hareketli nesneleri kaldırabilirsin. Karışık gibi görünüyor ama çok basit. Buradan net olarak anlatamadım. Youtube da htc zoe diye aratirsan birçok video bulabilirsin.

• Arkadaşlar orjinal m8 şarj aletinin output amper değeri nedir yazabilir misiniz? İnternette satılanlar genelde 1 ma, sizdeki değer nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: apollonx

Arkadaşlar orjinal m8 şarj aletinin output amper değeri nedir yazabilir misiniz? İnternette satılanlar genelde 1 ma, sizdeki değer nedir?

5V 1,5A hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: apollonx

Arkadaşlar orjinal m8 şarj aletinin output amper değeri nedir yazabilir misiniz? İnternette satılanlar genelde 1 ma, sizdeki değer nedir?

Benim de 5V 1.5A

• Teşekkürler arkadaşlar Orjinal şarj aletini nereden bulabilirim peki bir fikri olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apollonx -- 3 Ağustos 2014; 14:50:16 >
  • quote:

DOT WİEW kılıfı kullanan aramızda varmı arkadaşlar nasıl memnun musunuz.Solağım ben mesaj da yazarım sık sık sıkıntı çıkarırmı bana alacağımda kılıfı pişman olmayayım bir zamandan sonra geriye doğru açılıyor mu kılıf?

Hocam solak değilim ama ben mesaj yazmaya falan alıştım da oyun oynarken kılıfı cikartiyorum. İlk kullanmaya başladığım gün 1 saat kadar oyun oynadım kılıfı en geriye çevirip masanın üstüne falanda koymuştum sonra kılıfı serbest bıraktığımda yarıya kadar geliyordu ekrana gelmiyordu. Bende çıkardım kılıfı tamamen kapatıp bastirdim duzeldi suan sorun yok hala kullanıyorum, memnunum kılıftan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WinOrDie -- 3 Ağustos 2014; 15:13:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WinOrDie

quote:

Hocam solak değilim ama ben mesaj yazmaya falan alıştım da oyun oynarken kılıfı cikartiyorum. İlk kullanmaya başladığım gün 1 saat kadar oyun oynadım kılıfı en geriye çevirip masanın üstüne falanda koymuştum sonra kılıfı serbest bıraktığımda yarıya kadar geliyordu ekrana gelmiyordu. Bende çıkardım kılıfı tamamen kapatıp bastirdim duzeldi suan sorun yok hala kullanıyorum, memnunum kılıftan.

Ben de kılıfı yeni aldım ve tam olarak ekranın üstüne sıfır şekilde kapanmıyor. Ekranın biraz üstünde hafif açık şekilde duruyor. Bu zamanla oturur mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: lawyerzzz

quote:

quote:

Ben de kılıfı yeni aldım ve tam olarak ekranın üstüne sıfır şekilde kapanmıyor. Ekranın biraz üstünde hafif açık şekilde duruyor. Bu zamanla oturur mu?

Hocam tam olarak sıfır bir şekilde bende de oturmuyor 23 gün oldu.

• quote:

quote:

Ama pekte rahat olduğu söylenemez tabi :)

• Arkadaşlar 8 GB class 10 SD kart aldım. Fotoğrafları ve videoları SD kart'a taşıdım. Yanız bana internet'i de taşıma seçeneği sundu. İnternet'i SD kart'a taşımak nedir? Çerezleri mi taşıyor? Sizce taşımalı mıyım?
    Bir de cihazda dahili hafıza için TRIM özelliği var mı? Biraz teknik oldu ama. Teşekkürler yardımlarınız için.
  • Ekranda kullandığınız ekran koruyucu ile alakalı olabilir. Bende nillkin vardı. Çıkardım artık kapanıyor.

• Bir sorum olucak, yeni çıkacak htc telefonlarda sanal tuş olacakmı bilgisi olan varmı ? sırf bu yüzden s4'ü değiştirmekten vazgeçtim çünkü g3,z2,m8 vs telefonlarda sanal tuş var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rocky Balboa®

Bir sorum olucak, yeni çıkacak htc telefonlarda sanal tuş olacakmı bilgisi olan varmı ? sırf bu yüzden s4'ü değiştirmekten vazgeçtim çünkü g3,z2,m8 vs telefonlarda sanal tuş var

Hocam yeni çıkacak HTC'yi bilmiyorum ama benim de bir önceki telefonum Galaxy S4'idi. Ve şu an HTC M8 kullanıyorum. Sanal tuşlar bence çok ama çok pratik bir kullanım sunuyor. Özellikle açık olan programlara ulaşmak,programlar arasında geçiş yapmak sanal tuşlar ile çok ama çok pratik.
  • 
Sayfa: önceki 369370371372373
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.