Şimdi Ara

HTC One (M8) [5'FHD-SLCD3/s801/2GB/IPx3/16(128GB mSD)/UltraPixel/1080p@HDR] (153. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.789
Cevap
105
Favori
476.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • psyshock P kullanıcısına yanıt
    Açıkçası kaleme fazla ihtiyaç duymuyorum ve note 3 kullanıyorum.Canım sıkılınca birşeyler karalıyorum Zevk meselesidir.Büyük ekranla mutluyum ve artık küçük telefon kullanabileceğimi sanmıyorum.
  • ben zaten kimin ne aldigina karismiyorum durumu soyluyorum. ve dedigim gibi ekrani sevmissin buyuk ekran istemissin zaten ben ekrani kenara atmadim sadece kalem demedim yani. ama 2 sinede ihtiyaci olmayan icin tasimak buyuk sorun bu one maxx denen takoz telefon icinde gecerli marka ayrimi falanda yapmiyorum yani s5 yerine bende note 3 dusunebilirdim belki ama touchwiz i gordukce samsung adam olmaz diyorum sadece.yoksa plastik vs cok onemli seyler degil benim icin. samsung un en buyuk sorunu touchwiz baska seylere zaman harcamasina gerek bile yok. note 4 diye note 3 un aynisini cikarsin islemci vs aciklamasin ama icinde adam gibi hizli bir arayuz olsun 50% daha hizlanmis cihazi olur ve yine piyasanin en iyisi olur 1 sene sonra bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psyshock -- 5 Mayıs 2014; 19:47:04 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haykırmakkkkkkk istiyorummmmmmmmmmmm
  • Arkadaşlar bugün M8'i inceledim. Cidden güzel bir cihaz ancak can sıkıcı bir şey farkettim. Ekranın sağ ve sol kısımlarında ekran ile metal kısmın birleştiği yerde kasa açıklığı vardı. A4 kağıdının ucu rahat girdi. Bu normal mi. Sizin cihazlarınızda da var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: H.B.ÇELEBİ

Arkadaşlar bugün M8'i inceledim. Cidden güzel bir cihaz ancak can sıkıcı bir şey farkettim. Ekranın sağ ve sol kısımlarında ekran ile metal kısmın birleştiği yerde kasa açıklığı vardı. A4 kağıdının ucu rahat girdi. Bu normal mi. Sizin cihazlarınızda da var mı?

Şu anda siz söyleyince kontrol ettim öyle bir şey yok hocam bende
  • Arkadaşlar benim bir sorunum var yarın servise vermeyi düşünüyorum ama yinede sizede danışmak istedim.

Ekrandan parmağımı kaldırmadan yukarı aşağı orta hızda kaydırma yaparken ekrandaki yazılar soluklaşıyor sanki incelir gibi oluyor özellikle telefon soğukken daha belirgin oluyor.

Sizden ricam benim en çok fark ettiğim yerlere sizde bir bakabilir misiniz?

1- ayarlar menüsünde aşağı yukarı elinizi çekmeden kaydırma yaparak kontrol edebilir misiniz

2- yine aynı şekilde Twitter da deneyebilir misiniz

3- kendi browser ından bizim forum sayfasında yine el çekmeden yukarı aşağı kaydırma yaparken alıntı yapılan metinlerde çok belirgin oluyor.

Bakabilirseniz çok sevinirim, telefon soğukken çok belirgin oluyor bende, teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saydam330 -- 5 Mayıs 2014; 20:55:09 >
  • saydam330 S kullanıcısına yanıt
    bence ekran görüntüsü alsan daha açıklayıcı olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: trcix01

bence ekran görüntüsü alsan daha açıklayıcı olur

Sayfayı kaydırma esnasında oluyor, bu yüzden ekran görüntüsü alamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: saydam330

Arkadaşlar benim bir sorunum var yarın servise vermeyi düşünüyorum ama yinede sizede danışmak istedim.

Ekrandan parmağımı kaldırmadan yukarı aşağı orta hızda kaydırma yaparken ekrandaki yazılar soluklaşıyor sanki incelir gibi oluyor özellikle telefon soğukken daha belirgin oluyor.

1- ayarlar menüsünde aşağı yukarı elinizi çekmeden kaydırma yaparak kontrol edebilir misiniz

3- kendi browser ından bizim forum sayfasında yine el çekmeden yukarı aşağı kaydırma yaparken alıntı yapılan metinlerde çok belirgin oluyor.

Bakabilirseniz çok sevinirim, telefon soğukken çok belirgin oluyor bende, teşekkürler.

Hocam menu geçiş animasyonu olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• saydam330 S kullanıcısına yanıt
    Hocam üç şekilde de denedim ekranda herhangi bir solukluk ya da yazılarda silinme olmuyor çok ilginç bir durum sizin bu yaşadığınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: saydam330

Arkadaşlar benim bir sorunum var yarın servise vermeyi düşünüyorum ama yinede sizede danışmak istedim.

Bende öyle bir sorun yok hocam yani dediğiniz gibi yapıyorum suan bir sorun belli etmedi tbatarya sıcaklığı 29 derece suan

• Teşekkür ederim, sayfayı yukarı aşağı hareket ettirince oluyor, ekranda ki yazılarda hafif silikleşme oluyor sonra Sayfa hareketini durdurunca tekrar netleşiyor.

• Mesaj sayımı düşüren adminler lütfen üyeliğimi de siler misiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mlkgnc -- 5 Mayıs 2014; 21:21:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mlkgnc

Mesaj sayımı düşüren adminler lütfen üyeliğimi de siler misiniz

Adminler burda ikamet etmiyor ;)
  • mlkgnc kullanıcısına yanıt
    Genel bir sorun oldu..
    Benimde düştü post sayısı..
    Çoğu üyede de var bu durum..
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunkar1

Genel bir sorun oldu..
    Benimde düştü post sayısı..
    Çoğu üyede de var bu durum..

Nasıl bir sorun bu nasıl oluyor açıklar misiniz acaba

• mlkgnc kullanıcısına yanıt
    Bölümlerde mesaj silimi yapildi zannediyorum.
    Ondan dolayi oldu..
    Kişiye özgü değil yani..

• Türkçe karakterler içeren bir klavye programı kurup çalıştırabilen var mı arkadaşlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: KiRVeee

quote:

Orijinalden alıntı: mlkgnc

Mesaj sayımı düşüren adminler lütfen üyeliğimi de siler misiniz

Adminler burda ikamet etmiyor ;)

Hayırlı olsun hocam aldınızmı telefonu?
  • 
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.