Şimdi Ara

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP] (953. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54.665
Cevap
200
Favori
2.091.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 951952953954955
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _extreme_

Dostum forumlarda IOS'dan One'a geçip alışamayan birçok insan var (Android'den IOS'a geçip alışamayanlar gibi), adam satıyor ne yapacak kullanamadığı alışamadığı cihazı?? SIV & One arasında kalıp One alarak sonra beğenmeyen SIV almak isteyen insanlar var. Şimdi Kliksa gibi siteler puanlarla 1750-1800 TL civarlarında satarken adamın 2-3 hafta kullanıp 1600'ün üzerinde fiyat biçtiği cihazı kim alır?? Alana hayırlı olsun derim

Şuan KVK garantili temiz bir HTC One için, 1600 TL civarlarında fiyat bence gayet normaldir.

Ben görmedim sorunsuz olupta satan dostum .

1700 Tl ' ye sahibinden.com ' da satıcı var . Vİtrine koydum gel bak çok sorunsuz dedi . schumii adlı arkadaşa söyledi .

Cihazda ölü pixeller çıktı . Mağazada gözükmeyeceğini düşünmüş sanırım .

Bu cihazı alan insan çok zorluklar içerisinde alıyor . Muhtemelen 2-3 kutu açmış oluyor. Günlerce kovalamış , beklemiş oluyor . Seri numarası bile takip ediyor:) Kimse 1600' e sorunsuz cihaz edinip satmaz . Alışamayıp satanlarda kesinlikle bu sorunlardan haberdar değildir. Sadece tipini beğenip almıştır . Muhtemelen sorunu vardı, haberdar değildir. Yada tesadüfen sorunsuz denk gelmiş olabilir .

Sorunsuzluğu garanti 0 ayarında cihazı 1600'e versinler bende alayım . Şimdi alacağım veren varsa . 3-4 haftalık cihaza zaten 2. el muamelesi yapmak biraz ölücülük oluyor . Özellikle şu durumdaki One için

Cihazın üretimden kaynaklı sorunları olmasa , o zaman haklı olabilirdiniz . Her zaman ikinci el riskli denilir ama sorunsuzluğu garanti olan One için , ikinci el en risksiz yöntem . Sıfırında hata çıkma olasılığı daha yüksek .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golden Gate -- 13 Haziran 2013; 14:21:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: DemirAylak

quote:

Orijinalden alıntı: legolas_jk

blinkfeed'e istediğin kaynağı yükleyemiyorsun ve şu an var olan kaynaklar çok az. bu yüzden blinkfeed kullanmıyorum. bunun dışında telefon ile olan beraberliğimiz gayet güzel gidiyor :). şarj bana rahat yetiyor. şimdi benim beceremediğim bazı noktalar var bilen varsa yardımcı olabilir mi ?

1.kulaklığı taktığım gibi müzik çalmaya başlıyor, bunu kapatmanın bir yolu yok mu ?

2. müzikler çok bas ağırlıklı hiçbir ayar yapmıyorum ama bangır bangır bas var kalan sesler duyulmuyor. bir ayarı var mı ?

3.light flow kullanan var mı ?

telefonun bana göre eksiklikleri:

telefonun açılması için sürekli üst tuşa basmak can sıkıcı.

uzun şarj süresi

Light flow kurdum sanırım sadece yeşil ve kırmızı bunun ledi. Ya da ben beceremedim. Kurduktan sonra bişey olmamasına rağmen yanıp sönmeye başladı sildim.

aynen. farklı uygulamalar için farklı renkler olsun dedim. yüklediğimden beri yeşil ışık sürekli yanıp duruyor kapatamadım. bende sileceğim bu gidişle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lady GarGara

Kafayı yedim yiyecem şu HTC One yüzünden. Ben ki iPhone'dan başka telefon kullanmam diyen adama hasta etti kendisini şu HTC One, keşke etmeseydi diyorum ama artık.

Cihaz doğru düzgün hiç bir yerde yok.
    Sıcak fırsatlarda konusu yok, açılan konular kilitlenmiş, neden kilitlenmiş bilen yok.
    S4 1400 TL seviyelerine düştü, bu telefonda hala en ufak bir indirim yok, olsa da takip edebileceğimiz bir konu yok.
    Bazı modellerde kasa açıklığı var, her gün bu konuya girip kullanıcıların yorumlarını okuyup not alıyorum hangi seriler hatasız diye.

Şimdi öncelikli olarak, telefonu satın alan arkadaşlar rica ediyorum yardımcı olsun. Nereden aldınız, kaça aldınız? Gidip teknosa'ya 2 bin TL'de bayılmak istemiyorum, para kolay kazanılmıyor.

Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler.

piyasada düşmesini pek beklemeyin derim, htc one x bile hala 1500 den satılıyorsa one nin fiyatı ne zaman düşer belirsiz.
    Ben kliksadan aldım puan kampanyalarını takip edin iyi kötü 100-150 tl kadar daha uyguna alıyorsunuz.

• Arkadaşlar wifii yi kapatıyorum kendi kendine devreye giriyor bunu nasıl kapatırım bilen varmı wifi kendi kendine acilmasin istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: epimenides

quote:

Orijinalden alıntı: Lady GarGara

Kafayı yedim yiyecem şu HTC One yüzünden. Ben ki iPhone'dan başka telefon kullanmam diyen adama hasta etti kendisini şu HTC One, keşke etmeseydi diyorum ama artık.

Cihaz doğru düzgün hiç bir yerde yok.
    Sıcak fırsatlarda konusu yok, açılan konular kilitlenmiş, neden kilitlenmiş bilen yok.
    S4 1400 TL seviyelerine düştü, bu telefonda hala en ufak bir indirim yok, olsa da takip edebileceğimiz bir konu yok.
    Bazı modellerde kasa açıklığı var, her gün bu konuya girip kullanıcıların yorumlarını okuyup not alıyorum hangi seriler hatasız diye.

Şimdi öncelikli olarak, telefonu satın alan arkadaşlar rica ediyorum yardımcı olsun. Nereden aldınız, kaça aldınız? Gidip teknosa'ya 2 bin TL'de bayılmak istemiyorum, para kolay kazanılmıyor.

Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler.

Bir sayfa önce paraf kart ile teknosa da 1850 tl 18 taksit oluyo diyen bir arkadaş vardı hocam araştırın isterseniz

dogrudur babalar gunu dolayısıyla paraf 150 tl indirim artı 12+6 taksit yapıyor teknosa da

• Chat performans olarak mukemmel kimse laf alamaz fakat bana göre tek sorunu aşırı ısınması sarj da normalde sayılır elinizde muthis bı cihaz var sarjının gunlerde dayanması beklemeyin su guncelleme de gelsene hele bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

Şehir efsaneleri ?

Rascal Falcon adlı arkadaşımız ;

2200 TL ' ye kendi cihazını sattı .Sorunsuz olduğu için almışlar . Kendiside burdadır .

Şehir efsanesinden kastın nedir. 2-3 keredir bilmediğin konularda, beni haksız düşürmek için yorum yapıyorsun kardeşim dikkatimi çekti

sen 2200 tl ye sorunsuz cihaz alırmısın. ben almam açıkçası. 1 kişi o fiyattan aldı diye bence genelleme yapamayız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wely26

Cihazı ikinci kez servise yollayan arkadaşlar herhangi bir gelişme olan var mı aramızda?

ben hala 1. yi bekliyorum :)
  • quote:

Şehir efsaneleri ?

2200 TL ' ye kendi cihazını sattı .Sorunsuz olduğu için almışlar . Kendiside burdadır .

Şehir efsanesinden kastın nedir. 2-3 keredir bilmediğin konularda, beni haksız düşürmek için yorum yapıyorsun kardeşim dikkatimi çekti

Yaklaşık bir ay kadar önce HT34 serisi sıfır sorunsuz olan Turkcell'den alınma (resimlerini daha önce paylaşmıştım daha da onun kadar burada sorunsuz bir telefon görmedim) 2200 TL'ye HTC ONE kıtlığı çekilirken satmıştım. Daha sonra 22 Mayıs'ta FA serisi aldığım telefon'da her ne kadar sonradan olmaz deseler de ben halen sonradan çıktığına inanıyorum ölü piksel oldu iki adet. Çünkü bir şeyin gerçekleşme ihtimali yüzde 0,00000000001 bile olsa olacaksa olur. 24'ünde kargoladım bugün sabah da değişen tel tarafıma mng kargo ile teslim edildi. Gelen telefon FA35KW sharp panel. Diğer ikisi ise samsung paneldi.

Bu arada hayırlı olsun diyen tüm arkadaşlara teşekkürler. Merak etmeyin sizin de gelecek olan telefonlarınız sorunsuz olacak.

• okanrua O kullanıcısına yanıt
    Piyasası 2200 TL diye birşey söyledimmi . 1600 ' e kimse vermez dedim . 2200'e bile gitmişliği var dedim .

1600 ' e veren varsa ölü pixelsiz , 0 kasa hatasıyla . Alıyorum nakit veriyorum şu an . Ciddi söylüyorum . Dalga geçmek için değil

Sorunsuz telefonu edinen kişi kolay kolay şu durumda satmaz. Mevzu bu . Ancak 5s çıktığında yada yeni One çıktığında satışa çıkartırlar .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golden Gate -- 13 Haziran 2013; 14:53:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: okanrua

quote:

Şehir efsaneleri ?

sen 2200 tl ye sorunsuz cihaz alırmısın. ben almam açıkçası. 1 kişi o fiyattan aldı diye bence genelleme yapamayız.

Ben o telefonu 2200'e sattığım zaman TR'de hatasız HTC ONE yoktu. Yurtdışı ONE'lar 2000 TL'den satılmaya devam ediyordu.

• quote:

Piyasası 2200 TL diye birşey söyledimmi . 1600 ' e kimse vermez dedim . 2200'e bile gitmişliği var dedim .

1600 ' e veren varsa ölü pixelsiz , 0 kasa hatasıyla . Alıyorum nakit veriyorum şu an .

Düşmez şaşmaz bir Alllah, ben de çok sıkışmadıktan sonra hatasız (kasa,ekran,ses) bir telefonun 1600'e satılacağını düşünmüyorum hele ki 2 yıl resmi kvk vb. garantiye sahipse.
  • One almak için ilk adımı atıyorum, hayırlısı bakalım

http://forum.donanimhaber.com/m_76365531/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: _extreme_

One almak için ilk adımı atıyorum, hayırlısı bakalım

http://forum.donanimhaber.com/m_76365531/tm.htm

Cihaz inanılmaz temiz görünüyor, hayırlı satışlar.
  • 2000 TL'ye almıştım . 2 aydır eziyet çekiyordum . Paramı alacağım kısmetse.

1600'e veren varsa gerçekten bende alırım . Sorunsuz olduğu sıfırından daha garanti ve daha ucuz . Bulunmaz bir nimet olur benim için .

Şu an Htc One ikinci eli iphone mantığında işliyor mecburiyetten dolayı.

Samsung'dan , Htc 'ye geçenlere biraz garip gelmiş olabilir. Çünkü 2000 liraya aldığın Samsung 1 ayda 1300-1400 liraya zor alıcı buluyor .
  • Arkadaşlar selam,2 yıllık xperia arc'tan sonra bu gün one'ı aldım ve aranıza katıldım.Pertavsızla baktım kasa açığı falan yok.Şu an 1 saatten fazladır şarjda ısınma var cıhazda yok..FA35 model..Umarım bu amiral gemisini hayırlısı ile kullanırım..Bu arada sayfalara almadan 2 gündür göz gezdirdim yinede kullanışlı launcer hangisi birde ekranı sürekli güç düğmesinden değilde ekrandan kilit widgeti ile açmak mümkün mü..yardımcı olursanız sevinirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ali_Baba_22 -- 13 Haziran 2013; 15:09:26 >
  • Ben satıyorum telefonumu kredi kartım sıkıştı

Telefonum mayıs 15 de istinyepark avm de turkcellden alınma kvk garantili
    siyah htc one sizin yazdığınız sorunlar bende yok baya uğraşmama rahmen hiç bir sorun bulamadım telefonda :)

2 el bölümüne ilan koydum
    1700 tl fiat koydum satılırsa satılır satılmasada satılmasın süper bir alet
    elden teslim etmek isterim alacak arkadaş istediği gibi yapsın bütün testleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doggymania

quote:

Orijinalden alıntı: sinekahve

Arkadaşlar htc double tip kılıf geldi bir tane daha sıfır orjinal ürün. Dsha önce 6 tane sattım buradan almak isteyen olursa pm atabilir fiyatı 65 tl dir. Bugün kargo yapabilirim.

orjinal olması cok guzelde telefonun esnetğini bozuyor. bunların seffaf olanları varmı?

Bu modelin şeffaf olanı yok ama en koruyucu olan da bu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam samsung olayına hiç girmiyorum piyasası fiyat olarak bir anda eriyor.

Senin durumunu biliyoruz iki cihazda da şansızsızlık oldu ve parasını dert etmeyip 2000 TL verenlerdensin.

İade istemek en doğal hakkın tabiki zaten yüzde yüz paranı geri alacaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _SkiP_

Aslında sıkıntı olan şey 4 Gb'lık video izleyememek değil. Fakat NTFS desteklememesi demek günlük hayatta kullandığımız flash diskleri telefon ile kullanamayabiliriz demek.

hiç bi android telefon ntfs desteklemiyor. ama eğer cihazınız rootluysa marketten paragon adlı programı indirerek bunu destekli hale getirebilirsiniz. ben 2tb lık ntfs hdd mi bile okutuyorum bu yolla

• 
Sayfa: önceki 951952953954955
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.