Şimdi Ara

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP] (712. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
54.665
Cevap
200
Favori
2.091.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 710711712713714
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: berkans

quote:

Orijinalden alıntı: CooLasFcuK

S4'te detaylar daha iyi buna şüphe yok ama One ile fotoğraf çekmek çok daha pratik ve zevkli. Öncelikle fotoğraf yakalamsı çok daha hızlı. Bu bakımdan s4'te netlik sağlamak zor. İlla titretmemek şart. Video'da da One'daki optik sabitleyici S4'teki dijital sabitleyiciye göre çok daha başarılı. En önemli fark ise One'ın geniş açılı kamerası. S4 S3'ten bile daha dar alanı alabiliyor kareye. One ise çok geniş çekim yapabiliyor ve mükemmel bir deneyim oluşturuyor fotoğrafa bakarken. S4 ile dağ manzarası çekerken resmen 1 dağı eksik çekersiniz

Dogru bu malesef S4'te kı lens alanı tum telefonlardan daha dusuk, S3'ten bıle daha az

neden bu sekılde yapmıslar hıc anlayamadım

genıs alanı almak her zaman ıyıdır

Ben plastik kasa veya daha eksik stabiliteye falan bakmadan S4 alırdım ama bu kamera işi bitirdi benim için. One'da detaylar az ama her fotoğrafta detaylara zoom yapmıyorum ve hd ekranda oldukça keskin görüntü veriyor. Bu bakımdan detayların biraz eksik olmasına tahammül ederbilirim ama çok dar açıyla çekilmiş fotoğraf hiç hoş gözükmüyor. Fotoğraftan istediğinizi alamıyorsunuz yani. S4'ün Apple'a benzeyip fm radyoyu çıkarması da resmen sinir etti beni.

Bu arada senelerde önce nokia 3660 telefonumun vga kamerasıyla çekilmiş resimlere bakıyorum da onlar bile yetiyor Yani yetiyor derken o anıları tekrar yaşamak için yetiyor. Eminim ki seneler sonra One ile çekilen fotoğraflar da yetecektir. Yüzlere zoom yapıp sivilcelere veya tenideki pürüssüzlüğe bakmam herhalde pek.

• quote:

Orijinalden alıntı: LaNcEt

quote:

Orijinalden alıntı: Gürbüz G

Konu artık normale döndüğü için kafamdaki soruları rahat rahat sorabilirim

FA34 serisi alıp iPhone 5 monotonluğundan kurtulmak istiyorum.

Son gelen güncellemeyle kamerada özellikle manzara resimlerindeki detay eksikliğinde ne gibi gelişme oldu?
    Hoparlör sesinde azalma var mı?
    Geri ve ana ekran kapasitif tuşlarındaki algılamama probleminde son durum nedir?
    Yahut sizin gördüğünüz güncelleme sonrası artı-eksiler neler?

Forumdaki birçok arkadaşın iPhone 5'ten Galaxy S4'e geçme pişman olursun demelerini dinlemeden, saf işlemci gücüdür, DDR3 RAM'dir 13 MP kamera, güncelleme desteği vs. kanarak manyak gibi S4 aldım.
    Allah'tan internetten alıp iade ettim de kurtuldum. İsterse Xeon işlemci olsun, Samsung Rom yazmayı da, kodları doğru düzgün oluşturup stabiliteyi de beceremiyor. (Nerde S2'nin 2.3.6 LA4 almanya sürümüdeki stabilite ! ) Rehberi 5 sn. de açıp arayüzde kasma yapacaksa kalsın usta. Hele hele gün ışığında ekranı görme şansın yok. Tamam Amoled'de kontrast sınırsız, siyah renk 10 numara ama IPS ekran gibi parlak değil. Beyaz arka planda acayip ısınıyor. Pilin atlaya zıplaya azaldığını rahatlıkla gördüm. Beyaz arka planda zaten parlaklığı düşürüyor belli zamanlarda.

İki telefon arasında kalanlara kesinlikle S4'ü tavsiye etmem. Kullandığım için biliyorum. Gerçi One'ı da HTC sağolsun sadece Satürn Taksim'de teşhirde gördüm. Reklam sıfır, operatör anlaşmaları yok gibi, stoklarda da telefon yok. 1520 TL'ye gittigidiyor'dan Maximum kartla paralel ithalat S4 almak mümkünken Htc One'ı 2.000 TL'ye bulamıyoruz. Sonra da HTC neden zarar etti de satışları düşüyor vs. Vs. S4'den daha önce tanıtılmasına rağmen cihaz yok çok enteresan.

Bu arada bazı arkadaşlar One'daki problemlere takmış. S4'ü iki gün kullanıp 3.gün iade ettim. Ahizesindeki ses cızırtılı geliyordu. Metal görünümlü plastik çerçevede açıklıklar vardı. Kilitlenmeler donmalar kasanın gacurdaması vs. vs. Bazı S4'lerin içine toz girmesi, kamera lensinin oynaması...
    Halen kullandığım İphone 5'im kutudan çizik çıktı. Ve ekranında boşluk var, ekran camına bastırdığımda ses çıkarıyor
    İphone 3G'lerdeki ölü pixel ve kasa çatlama problemlerini hemen unuttunuz
    S2'lerin kamerasının pembe ışık sorunu, karşı tarafa ses gitmemesi, iPhone 4'in meşhur anten sorunu...

Yani bu tür problemler her elektronik cihazda olabilir. Ben iPhone'u Hollanda'dan getirttiğim için servise bile veremedim. Htc'nin en azından yurtdışı telefonlarına bile 2 yıl teknik destek verdiğini biliyoruz.

Akşam akşam fazla gevezelik ettim kusura bakmayın

Ne güzel yazmışsın klavyene sağlık

Estağfurullah hocam, içimden geleni yazdım. Her firmaya da giydirdim akşam akşam.
    Zaten böyle olmalı, herkes kullandığı markanın olumsuz yönlerini de samimi biçimde söyleyebilmeli. Yoksa fanboy olunuyor. Malum kişilerden fark kalmıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

4.2.2 hiçbişey getirmese bile, en büyük getirisi şu uygulama altlarında çıkan 3 nokta olacak sanırım. 4.2.2 ' de uygulamalarda o 3 nokta çıkmayacak .

4.2.2 ile cozulcegini sanmiyorum cogu baska program kaynakli onlarin kendilerinin one a uygun hale getirmeleri lazim. Htc cozebilse 4.1.2 de cozerdi 4.2.2 yi beklemenin boyle birsey icin hicbir anlami yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Operatör üzerinden görüntülü görüşme yapılamıyor. Zaten bunu bilerek aldım problem değil de, Htc bu olayı neden koymuyor telefonlarına merak ettim.. Sebebini bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: noyancelebi

gecen hafta htc one almıstım onumuzdekı haftada s4 alıyorum

ozellıkle fotograf-video-browser hızı benchmark testlerının videosunu hazırlayıp koyacagım

ıstedıgınız bırsey varsa pm atın arkadaslar

Browser acisindan hic tavsiye etmem benhmark larda iyi cikabilir ama s4 browser bana gore kotu..
    Bende s4 u satip htc one aldim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: berkans

quote:

S4'te detaylar daha iyi buna şüphe yok ama One ile fotoğraf çekmek çok daha pratik ve zevkli. Öncelikle fotoğraf yakalamsı çok daha hızlı. Bu bakımdan s4'te netlik sağlamak zor. İlla titretmemek şart. Video'da da One'daki optik sabitleyici S4'teki dijital sabitleyiciye göre çok daha başarılı. En önemli fark ise One'ın geniş açılı kamerası. S4 S3'ten bile daha dar alanı alabiliyor kareye. One ise çok geniş çekim yapabiliyor ve mükemmel bir deneyim oluşturuyor fotoğrafa bakarken. S4 ile dağ manzarası çekerken resmen 1 dağı eksik çekersiniz

Dogru bu malesef S4'te kı lens alanı tum telefonlardan daha dusuk, S3'ten bıle daha az

neden bu sekılde yapmıslar hıc anlayamadım

genıs alanı almak her zaman ıyıdır

Ben plastik kasa veya daha eksik stabiliteye falan bakmadan S4 alırdım ama bu kamera işi bitirdi benim için. One'da detaylar az ama her fotoğrafta detaylara zoom yapmıyorum ve hd ekranda oldukça keskin görüntü veriyor. Bu bakımdan detayların biraz eksik olmasına tahammül ederbilirim ama çok dar açıyla çekilmiş fotoğraf hiç hoş gözükmüyor. Fotoğraftan istediğinizi alamıyorsunuz yani. S4'ün Apple'a benzeyip fm radyoyu çıkarması da resmen sinir etti beni.

Bu arada senelerde önce nokia 3660 telefonumun vga kamerasıyla çekilmiş resimlere bakıyorum da onlar bile yetiyor Yani yetiyor derken o anıları tekrar yaşamak için yetiyor. Eminim ki seneler sonra One ile çekilen fotoğraflar da yetecektir. Yüzlere zoom yapıp sivilcelere veya tenideki pürüssüzlüğe bakmam herhalde pek.

Samsung bunu nıye bu sekılde yaptı bende bılmıyorum, en gıcık oldugum seydır bu. Resımdekı farkta cekım alanlarını net bır sekılde gorebılırsınız.
     HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP]

• quote:

Orijinalden alıntı: ColDasHeLL

quote:

Orijinalden alıntı: noyancelebi

HTC ONE cihazında facebook hesabınızı kurdugunuz anda galerıde tum fotograflar gorunmektedir bunu iptal için;

Ayarlar-app-facebook(disable yapın)
    galeri
    sagustte ayarlara gırın ve show/hide dan facebookun uzerındekı tiki kaldırın
    ayarlar-app-facebook enable yapın

artık galerıde facebook fotograflarınız gorunmeyecek

KAYNAK

galeriden sonrasını anlamadım ben ya galeriye girince sag üstte birşey var ama ayarlar yokki

Bende işe yaradı.. fotograflarıma girip ordan göreceksin o ayarı..

• ,,,,,
     HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP]
  • quote:

Orijinalden alıntı: psyshock

quote:

4.2.2 hiçbişey getirmese bile, en büyük getirisi şu uygulama altlarında çıkan 3 nokta olacak sanırım. 4.2.2 ' de uygulamalarda o 3 nokta çıkmayacak .

4.2.2 ile cozulcegini sanmiyorum cogu baska program kaynakli onlarin kendilerinin one a uygun hale getirmeleri lazim. Htc cozebilse 4.1.2 de cozerdi 4.2.2 yi beklemenin boyle birsey icin hicbir anlami yok

3 nokta altta çıkmayacak artık . Kendi uygulamalarında olduğu gibi sağ üstte çıkacak . Gerisini bilemem , çözünürlük uymadığı durumda ne olur bilemiyorum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golden Gate -- 22 Mayıs 2013; 1:40:08 >
  • Şu bacardi li fotoğrafı paylaşmayın artık canımız çekiyor :)
  •  HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP]

s3 bile one'ı öpmüş hala s4 le karşılaştırıyorlar hey Allahım ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dovakin1907 -- 22 Mayıs 2013; 1:58:47 >
  •  HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP]

• quote:

Orijinalden alıntı: dovakin1907

Güncelleme sonrası Htc One

Dün burada ve PM aracılığıyla ettiğin küfürlerden sonra banlanmamış olman, DH yönetiminin nasıl çalıştığının bir göstergesidir ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golden Gate -- 22 Mayıs 2013; 2:35:12 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dovakin1907

Güncelleme sonrası Htc One

Dün burada ve PM aracılığıyla ettiğin küfürlerden sonra banlanmamış olman, DH yönetiminin nasıl çalıştığının bir göstergesidir ....

ne oldu zoruna mı gitti? sen mi karar vereceksin ihracıma yoksa sayın adminler mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dovakin1907 -- 22 Mayıs 2013; 2:09:19 >

• Burdaki millete ker.zler deyip . Pm'den neredeyse sülaleme ettiğin küfürlerin resmi duruyor .

Ayıptır . Bu yönetim komedisi tamamen .

3 vakte kadar yolunu bulursun . Tekrar yaptım şikayetimi .
  • quote:

Burdaki millete ker.zler deyip . Pm'den neredeyse sülaleme ettiğin küfürlerin resmi duruyor .

Ayıptır . Bu yönetim komedisi tamamen .

3 vakte kadar yolunu bulursun . Tekrar yaptım şikayetimi .

sülalene küfür mü ettim , sen varya acaip yalancı bir insansın, sen böyle bir adam olduğun için adminler bile uyarı verdiler bana, senin ne olduğunu herkes biliyor. Sen şikayete devam et
  • Ettiğin küfürlerden sonra uyarıyla geçiştirilmenin mümkünatı yok .
  • quote:

Ettiğin küfürlerden sonra uyarıyla geçiştirilmenin mümkünatı yok .

sen bana cevap ver, senin sülalene küfür ettim mi etmedim mi, yukarıda Allah var! Cevap ver.
  • O kadar çok küfür ettinki başına bakıp , gerisini okumadan sildim . İçeriğini hatırlamıyorum . 2 adet mesajını alıntılayıp kaydetmişim. Erkek organı kullarak küfür etmişsin . O küfürden sonra adminler banlamıyorsa. Aynı küfürü ben sana edeceğim .

Aynı zamanda buraya gelip . Siz bu telefonu hala alın keri.ler tarzı konuşmaların oldu. 10 kez şikayet edilip onay bekliyora düştü . Buna bile ceza gelmemiş. DH yönetimi resmen hakaret ediyor. Aynı davranışlarında yukarda devam etmiş . Gene gelmişsin .

Moderatörler gidip konu dışında oyun oynuyor . Aşağıdaki konularda

http://forum.donanimhaber.com/m_75433947/tm.htm

http://forum.donanimhaber.com/m_75442503/tm.htm

Bu kadar büyük rezalet görmedim açıkçası .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golden Gate -- 22 Mayıs 2013; 2:28:35 >

• 
Sayfa: önceki 710711712713714
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.