Şimdi Ara

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP] (711. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
54.665
Cevap
200
Favori
2.091.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 709710711712713
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S4'te detaylar daha iyi buna şüphe yok ama One ile fotoğraf çekmek çok daha pratik ve zevkli. Öncelikle fotoğraf yakalamsı çok daha hızlı. Bu bakımdan s4'te netlik sağlamak zor. İlla titretmemek şart. Video'da da One'daki optik sabitleyici S4'teki dijital sabitleyiciye göre çok daha başarılı. En önemli fark ise One'ın geniş açılı kamerası. S4 S3'ten bile daha dar alanı alabiliyor kareye. One ise çok geniş çekim yapabiliyor ve mükemmel bir deneyim oluşturuyor fotoğrafa bakarken. S4 ile dağ manzarası çekerken resmen 1 dağı eksik çekersiniz
  • 3g ile 2g arasında konuşma sırasındaki ses kalitesi inanılmaz farkediyor , sırf bunun için bile 2g tercih edilmez bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dbaggio

Enrefb nin de dediği gibi resme lütfen full hd tv de bakın.

Vallahi kaliteli kaynakta herşey değişiyor. Bir arkadaş Lumia ve Htc One ile çekilmiş iki resim paylaşmış. Laptop ekranında One çok kötü dururken, tv'de One resmi daha iyi gözüküyor. Ne kadar yararı olur bilmem. Gene aynı kaynaktan bakacaksınız. Fakat 46'' TV'de resimler bu şekilde gayet canlı ve güzel gözüküyor . Belki fikir verir , bağlama imkanı olmayan arkadaşlar için. Gayet güzet gözüküyor normalinde. FUll ekran yapıncada bozmadığı gözüküyor. Resmi ipad ile çektim fazla iyi çıkmamış olabilir.

Resim çekip kıstas olamaz ama sadece fikir vermesi açısından ... Burda resimde gördüğünüzden çok daha iyi tabiki tv de

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP]

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golden Gate -- 22 Mayıs 2013; 0:01:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cyber518

Selam arkadaslar , babam Almanya Mediamarkttan HTC One almisti, persembe geldi, cuma gunu hemen kayit islemlerini baslattik. Fakat telefonda aciklik sorunu ve 1 adet son parlaklikta belli olan olu piksel var. Sizce uluslararasi garantisi varsa vereyim mi KVK ye?

Uluslararası garantisi vardır ama yurtdışından gelen telefonlarda sadece sorunlar düzeltiliyor ama telefon değişimi yapılmıyor bildiğim kadarıyla. Yani mesela doparlör çalışmasa verirsiniz ve yeni hoparlör takarlar ama ölü piksel veya kasa açıklığı olsa bile yeni telefon vermezler. Almanya'ya gitme şansınız varsa orada değişim yaparlar kesin.
  • Merhaba HTC dostları,

Arkadaşlar HTC ile ilgili 240dan fazla sayfa yazılmış , hak verirsinizki bunların hepsini okumam çok güç görünmekte.

Daha önce hiç HTC kullanmadım ve HTC One almayı düşünüyorum. Teknosa,Vatan veya başka bir teknoloji marketinden almayı düşünüyorum.

Öncelikle cihazı almadan önce ve sonra nelere dikkat etmem gerekli ? Kısa bir özet şeklinde yardımcı olursanız çok çok teşekkür ederim.

Saygılarımla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarikanarya567

3g ile 2g arasında konuşma sırasındaki ses kalitesi inanılmaz farkediyor , sırf bunun için bile 2g tercih edilmez bence.

Haklısınız, Tercih Meselesi Tabiki de Fakat Bilgilendirmekte Fayda Var, Özellikle de Cihazınızın Şarjı Azaldığında Günü Kurtarmak Ve İşlerinizin Aksamaması İçin Oldukça Faydalı.
  • HTC ONE cihazında facebook hesabınızı kurdugunuz anda galerıde tum fotograflar gorunmektedir bunu iptal için;

Ayarlar-app-facebook(disable yapın)
    galeri
    sagustte ayarlara gırın ve show/hide dan facebookun uzerındekı tiki kaldırın
    ayarlar-app-facebook enable yapın

artık galerıde facebook fotograflarınız gorunmeyecek

KAYNAK
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gürbüz G

Konu artık normale döndüğü için kafamdaki soruları rahat rahat sorabilirim

FA34 serisi alıp iPhone 5 monotonluğundan kurtulmak istiyorum.

Son gelen güncellemeyle kamerada özellikle manzara resimlerindeki detay eksikliğinde ne gibi gelişme oldu?
    Hoparlör sesinde azalma var mı?
    Geri ve ana ekran kapasitif tuşlarındaki algılamama probleminde son durum nedir?
    Yahut sizin gördüğünüz güncelleme sonrası artı-eksiler neler?

Forumdaki birçok arkadaşın iPhone 5'ten Galaxy S4'e geçme pişman olursun demelerini dinlemeden, saf işlemci gücüdür, DDR3 RAM'dir 13 MP kamera, güncelleme desteği vs. kanarak manyak gibi S4 aldım.
    Allah'tan internetten alıp iade ettim de kurtuldum. İsterse Xeon işlemci olsun, Samsung Rom yazmayı da, kodları doğru düzgün oluşturup stabiliteyi de beceremiyor. (Nerde S2'nin 2.3.6 LA4 almanya sürümüdeki stabilite ! ) Rehberi 5 sn. de açıp arayüzde kasma yapacaksa kalsın usta. Hele hele gün ışığında ekranı görme şansın yok. Tamam Amoled'de kontrast sınırsız, siyah renk 10 numara ama IPS ekran gibi parlak değil. Beyaz arka planda acayip ısınıyor. Pilin atlaya zıplaya azaldığını rahatlıkla gördüm. Beyaz arka planda zaten parlaklığı düşürüyor belli zamanlarda.

İki telefon arasında kalanlara kesinlikle S4'ü tavsiye etmem. Kullandığım için biliyorum. Gerçi One'ı da HTC sağolsun sadece Satürn Taksim'de teşhirde gördüm. Reklam sıfır, operatör anlaşmaları yok gibi, stoklarda da telefon yok. 1520 TL'ye gittigidiyor'dan Maximum kartla paralel ithalat S4 almak mümkünken Htc One'ı 2.000 TL'ye bulamıyoruz. Sonra da HTC neden zarar etti de satışları düşüyor vs. Vs. S4'den daha önce tanıtılmasına rağmen cihaz yok çok enteresan.

Bu arada bazı arkadaşlar One'daki problemlere takmış. S4'ü iki gün kullanıp 3.gün iade ettim. Ahizesindeki ses cızırtılı geliyordu. Metal görünümlü plastik çerçevede açıklıklar vardı. Kilitlenmeler donmalar kasanın gacurdaması vs. vs. Bazı S4'lerin içine toz girmesi, kamera lensinin oynaması...
    Halen kullandığım İphone 5'im kutudan çizik çıktı. Ve ekranında boşluk var, ekran camına bastırdığımda ses çıkarıyor
    İphone 3G'lerdeki ölü pixel ve kasa çatlama problemlerini hemen unuttunuz
    S2'lerin kamerasının pembe ışık sorunu, karşı tarafa ses gitmemesi, iPhone 4'in meşhur anten sorunu...

Yani bu tür problemler her elektronik cihazda olabilir. Ben iPhone'u Hollanda'dan getirttiğim için servise bile veremedim. Htc'nin en azından yurtdışı telefonlarına bile 2 yıl teknik destek verdiğini biliyoruz.

Akşam akşam fazla gevezelik ettim kusura bakmayın

Ne güzel yazmışsın klavyene sağlık

• quote:

Orijinalden alıntı: elzemsin

quote:

Orijinalden alıntı: PlayerX

Link atmanız mümkün mü kılıfı ?

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/htc-one-m7-standli-amp-cuzdan-kapakli-kilif-3xfilm-85612477?urvid=3354558

Aldım hocam sağolasın.

• guvenılır bı yermı bu ebay kart verebılırmıyız rahatca bı sorun olmasın kac gunde gelıyo urun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: noyancelebi

HTC ONE cihazında facebook hesabınızı kurdugunuz anda galerıde tum fotograflar gorunmektedir bunu iptal için;

Ayarlar-app-facebook(disable yapın)
    galeri
    sagustte ayarlara gırın ve show/hide dan facebookun uzerındekı tiki kaldırın
    ayarlar-app-facebook enable yapın

artık galerıde facebook fotograflarınız gorunmeyecek

KAYNAK

galeriden sonrasını anlamadım ben ya galeriye girince sag üstte birşey var ama ayarlar yokki

• quote:

Enrefb nin de dediği gibi resme lütfen full hd tv de bakın.

Dostum ben projektor ekranından bakıyorum ve gayet hos bır resım

sonucta bunlar bır cep telefonu daha pro ısler beklenmemelı
  • quote:

Orijinalden alıntı: CATBALCA

quote:

Orijinalden alıntı: ColDasHeLL

quote:

bu da bugune kadar çektiğim en iyi resim diyebilirim.

ortam şekill reyizz çagırmıyosun hiç

ortam güzel olmasına çoook güzelde foto kalitesi malesef kötü. Detaylar yok denecek kadar kötü!!!

Bir telefondan daha ne bekliyorsunuz, d90 kalitesinde bir fotomu

• quote:

Orijinalden alıntı: CooLasFcuK

S4'te detaylar daha iyi buna şüphe yok ama One ile fotoğraf çekmek çok daha pratik ve zevkli. Öncelikle fotoğraf yakalamsı çok daha hızlı. Bu bakımdan s4'te netlik sağlamak zor. İlla titretmemek şart. Video'da da One'daki optik sabitleyici S4'teki dijital sabitleyiciye göre çok daha başarılı. En önemli fark ise One'ın geniş açılı kamerası. S4 S3'ten bile daha dar alanı alabiliyor kareye. One ise çok geniş çekim yapabiliyor ve mükemmel bir deneyim oluşturuyor fotoğrafa bakarken. S4 ile dağ manzarası çekerken resmen 1 dağı eksik çekersiniz

Dogru bu malesef S4'te kı lens alanı tum telefonlardan daha dusuk, S3'ten bıle daha az

neden bu sekılde yapmıslar hıc anlayamadım

genıs alanı almak her zaman ıyıdır

• quote:

3g ile 2g arasında konuşma sırasındaki ses kalitesi inanılmaz farkediyor , sırf bunun için bile 2g tercih edilmez bence.

Dostum telefonun 3g sı ıle konusma kalıtesı arasında bır fark yoktur

dedıgın olay skype gıbı voıp uygulamalarında gecerlıdır.

Yoksa ınternetı komple kapa yıne net ses alırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratormantr

quote:

bu da bugune kadar çektiğim en iyi resim diyebilirim.

S4'ün kamerası daha iyi S4 ile çekseydin çilekler organik, Bacardi yerine 50 yıllık şarap, elmalar Amasya elması, en önemlisi fıstıklarda tuzlu olacaktı

şaka bir yana cidden başarılı kamera...kimse görüntü kötü diyemez bence...

orası şu götürmez bir gercek

bu resmi kısadan olsun diye dh yukledim.birazdan tum resmi atıyorum

• quote:

Bunun farketmemesi lazım . Zaten görüşmeyi 2g bandında yapıyoruz.

Yalnız One'ın konuşma sesi çok kaliteli , kulağı tam sarıyor, ses çok hacimli geliyor. Evdeki büyük ahizeli telsiz telefonlar gibi. Seste derinden gelip kulağı yormuyor . Hoparlörün ahize olarakta kullanılmasıyla ulaşılıyor tabiki bu kaliteye .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golden Gate -- 22 Mayıs 2013; 0:28:16 >
  •  HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP]
  • 4.2.2 hiçbişey getirmese bile, en büyük getirisi şu uygulama altlarında çıkan 3 nokta olacak sanırım. 4.2.2 ' de uygulamalarda o 3 nokta çıkmayacak .
  • 
Sayfa: önceki 709710711712713
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.