Şimdi Ara

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP] (700. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54.665
Cevap
200
Favori
2.091.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 698699700701702
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yusuf Miroğlu

beyler 250 300 küsür program , oyun v.s indirdim.

htc de , iphone gibi pc itunes ile bu programları , klasöre atma , taşıma v.s olayları yokmu.

tek tek telefonda mı yapmam lazım.

O kadar oyun , program indirip cihaza kurduktan sonra. Stabilite anlamında kayıp varmı . Android genelde o kadar uygulama kurunca eriyip bitiyor stabilite anlamında .
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

quote:

htc de , iphone gibi pc itunes ile bu programları , klasöre atma , taşıma v.s olayları yokmu.

O kadar oyun , program indirip cihaza kurduktan sonra. Stabilite anlamında kayıp varmı . Android genelde o kadar uygulama kurunca eriyip bitiyor stabilite anlamında .

Bu da ayri konu tabi, ben note 2 de mecburiyetten hafiza kartini da dahili hafiza gibi gosterip kullaniyordum. Lakin 2 gunde bir telefon kendi kendine acilip kapaniyordu ben de merak ettim durum nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: berkans

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: RascalFalcon

quote:

Orijinalden alıntı: By_RewoL

quote:

Orijinalden alıntı: By_RewoL

öncelikle merhabalar iyi forumlar benim yaşadığım olayı anlatayım belki yardımcı olur. Ben htc one telefonu 08.05.2013 tarihinde teknosa.com internet sitesinden aldım ve cihaz 10.05.2013 tarihinde elime ulaştı ilk 2 gün ürünü kullandım bir sorun görememiştim fakat dh forumuna girince mağdur olan arkadaşları görüp bendede var mı diye baktım ve kasa açıklığı,2 adet ölü piksel,kamera lensinin içinde toz vardı son olarak telefon görüşmelerimde ses karşı tarafa gitmiyor ara ara boğulmalar oluyordu 7 gün dolmadan bana verilen kocaeli/gebze adresine ups kargo ile gönderdim iade talebiyle 16.05.2013 tarihinde ürün ellerine ulaşmış ve artık dün oldu :) 20.05.2013 de beni arayıp iade işleminin gerçekleştiğini haber verdiler umarım yardımcı olmuşumdur. son olarak murat hocam 7 gün süresi siz ürünü elinize aldığınızda başlıyor bir sorun çıkıp gönderdiğinizde de kargoya verdiğiniz tarih önemli

bu süreçte bana yardımcı olan RascalFalcon arkaşımıza teşekkürleri bir borç bilirim

Ne demek rica ederim. Mesafeli satis sozlesmesi geregi kutusunu acsaniz kullansaniz da yeniden satilabilirligini bozmadiginiz takdirde urunden cayma hakkinizi kullanarak 7 gun icinde iade edebilirsiniz. Sizin cihaz hem problemli yani kutudan ayipli ciktigi icin hem de 7 gunluk sure dolmadigi icin iadesi kolay oldu. Tabi dedigim sekilde yazinizi yazmanizin da etkisi buyuk. Ben bu tip hepsiburada ve vatan gibi sitelere onlarca iade yaptim. Lakin bazen iadeye gonderdigim urunun parasini 3 ayda aldigim da oldu. 20 tllik bir mouse oldugu icin ugrasmadin. 3 ayda da olsa geldi ama parasi. Fakat her firma iade almiyor, kanunen hakkiniz olmasina ragmen uygulamaya koymuyorlar. Ama buyuk sitelerde bu gibi sorunlarla hic karsilasmadim. Eger uygulanmazsa tutara gore tuketici hakem heyetine ya da tuketici mahkemesine basvurmak gerekiyor. Zaten bir dilekce yetiyor. Gerisini yargi hallediyor. Hakliysaniz masrafi da yok. Ben o yuzden hep internetten alis veris yaparim. Hepsiburadadan 20.000 tlyi gecmistir alis verisim. Kosu bandini bile oradan aldim o kadar yani

Not: Elden alma imkani varsa urunu actirarark gorerek alma imkani varsa mutlaka bu yolun tercih edilmesini oneriyorum

Tamamen benim düşüncelerimi , çok güzel şekilde açıklamışsınız .

Benim tavsiyem bu kadar üretim sorunlarından sonra ve telefona kavuşmak için sabırsızlanırken Htc One için geçerlidir .

Benimde internetten 20.000 TL'ye yaklaşan alışverişim vardır. Konuyu istedikleri gibi çarpıttı arkadaşlar saolsunlar

Hay aksı

demın ınternetten urun alınmaz bır tane aldım cok basım agrıdı dıordun sımdıde 20.000 tl ye yaklasan alısverısın mı oldu bırden ?????

Konunun basında ne dıyordun sen ?

Internetten urun alınmaz guvenlı degıl, ıade alamassınız

sımdı rascal dusuncelerınımı soyledı senın ????

ahahahahahaahaa adamın hayatı yalan zaten, yemiyo içmiyo mesaj yazıyor habire, bari doğru konuş.

• quote:

quote:

oyun dedigim okey , ninja ve angry bird sadece 3 tane.

diger hepsi program. valla ben bişi farketmedim şimdilik.

• quote:

Folder Organizer die bir program indirmiştim güzeldi. Özelliklerini çok hatırlamıyorum ama işine yarayabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Off arkadaşlar şu konuya HTC ONE hakkında son bilgileri almak için giriyorum, yemin ediyorum ikili tartışmalarınız yüzünden tiksindim..

Bırakın şu SİDİK YARIŞINI..!!!

Ayrıca Berkans arkadaşın bahsettiği internetten alınan ürünlerde, 7 gün içinde her ne şartla olursa olsun geri iade hakkınız olduğu bilgisi %100 doğrudur.. Bu yasalarla sabitlenmiştir ve bunu kullanmakta en büyük hakkınızdır.. Eğer olurda bunu yapamazsınız, bu sizin haklarınızı kullanamadığınız anlamına gelir..Bu konuda Emre kardeşim haksızsın lütfen boşuna diretmeyi bırak artık..

Ama gel gelelim Emre kardeşiminde size gösterdiği doğru olabilecek bir yol var.. Eğer ki sizler bu telefonu internetten alırsanız ve bir hafta geçtikten sonra sorun meydana çıkarsa, bu süreç hem uzayacaktır hemde daha zorlu olacaktır.. Ama mağazadan aldığınızda, satıcıyla anlaşıp bu üründe 2 kronik sorun var, ve ben bunlarda karşılaşırsam direk yeni ürün alırım garantisini alırsanız, işinizi daha sağlama almış olursunuz ve telefonun keyfini erkenden sürmeye başlarsınız.. Neticede ONE şuanda sorunlu bir telefon ve önemli olan sorunsuzunu bulmak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnGets -- 21 Mayıs 2013; 4:28:55 >

• Bir önceki sayfanın son mesajındaki oyuna gelmeyeceğim hocam söylediğiniz üzere . Ortalık yatıştımı çıkıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: CooLasFcuK

Yahu konuya girmekten nefret eder hale geldim artık. EmreFB1907 sen ne garip bir insansın ya? Herşeyi en iyi ben bilirim tarzındaki insanlardan ne kadar nefret ettiysem hep karşıma çıkıyorlar. Birşeyde de hatanı kabul edip sus ve konunun içine etme. Sen olmasan öyle huzurlu olacak ki. Artık girmiyorum falan dedin ama 2dk dayanamayıp yine girdin. Her mesajında objektif şekilde birşeyler demeye çalışan kişilere bile hakaret ediyorsun. Çocuk musun nesin anlamadım.

Piyasanın en pahalı telefonunu alıyor insanlar ama kamerası diğerlerine göre düşük demeleri suç oluyor. Adam o parayı vermiş neden o özellik kötü olsun?

İnternetten alışverişleri de elinden gelse yasaklayacaksın yani. İnsanlar gidip ibceleyebilse boşuna interneti beklemez zaten. Bu arada ben de ambalajını açmama rağmen bir sürü ürün iade ettim ispatlayabilirim.

Konuda fanların falan olduğunu sanıyorsun ama eminim ki konuya giren herkes senden kurtulmak istiyordur. Haklı olduğun konularda bile tartışma çıkarıyorsun. Resmen mahvettin burayı. İnsan herkesle mi kavga eder ya? Seni haklı bulan biri bile üslubundan dolayı bıkar vallahi. Girsem ayrı dert girmesem ayrı

adam hasta hasta,mesaj rekoru kırmaya çalışıyor çaktırma, orda yıldızlar varya sanki napacaksa yıldızları onları parlatmaya çalışıyor ergen velet.

• quote:

Orijinalden alıntı: AnGets

Off arkadaşlar şu konuya HTC ONE hakkında son bilgileri almak için giriyorum, yemin ediyorum ikili tartışmalarınız yüzünden tiksindim..

Ayrıca Berkans arkadaşın bahsettiği internetten alınan ürünlerde, 7 gün içinde her ne şartla olursa olsun geri iade hakkınız olduğu bilgisi %100 doğrudur.. Bu yasalarla sabitlenmiştir ve bunu kullanmakta en büyük hakkınızdır.. Eğer olurda bunu yapamazsınız, bu sizin haklarınızı kullanamadığınız anlamına gelir..Bu konuda Emre kardeşim haksızsın lütfen boşun direkmeyi bırak artık..

Ama gel gelelim Emre kardeşiminde size gösterdiği doğru olabilecek bir yol var.. Eğer ki sizler bu telefonu internetten alırsanız ve bir hafta geçtikten sonra sorun meydana çıkarsa, bu süreç hem uzayacaktır hemde daha zorlu olacaktır.. Ama mağazadan aldığınızda, satıcıyla anlaşıp bu üründe 2 kronik sorun var, ve ben bunlarda karşılaşırsam direk yeni ürün alırım garantisini alırsanız, işinizi daha sağlama almış olursunuz ve telefonun keyfini erkenden sürmeye başlarsınız.. Neticede ONE şuanda sorunlu bir telefon ve önemli olan sorunsuzunu bulmak..

Bahsettiğimde bu zaten . İnternette alışveriş yapılmaz , iade veremezsiniz , böyle bir hakkınız yok demedim.

7 gün içerisinde iade almazlar . Burdaki firmalar sorun çıkartır dedim . Üstelersenizde süreç uzar. Paranızı geri iade alsanızda ancak başladığınız noktaya dönersiniz dedim . Benim dediğim yoldan gidersenizde en azından gün içerisinde sorunsuz bir telefona ulaşabilirsiniz dedim. Konu çarpıtıldı . Yanlış yerlere kaydı . Amaç burda sorunsuz telefona , en kısa zamanda ulaşabilmek .

Görüyorsun yukardada , gene üstüme oynayanlar var . Her seferinde aynı hikaye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golden Gate -- 21 Mayıs 2013; 2:15:16 >

• quote:

Off arkadaşlar şu konuya HTC ONE hakkında son bilgileri almak için giriyorum, yemin ediyorum ikili tartışmalarınız yüzünden tiksindim..

Ayrıca Berkans arkadaşın bahsettiği internetten alınan ürünlerde, 7 gün içinde her ne şartla olursa olsun geri iade hakkınız olduğu bilgisi %100 doğrudur.. Bu yasalarla sabitlenmiştir ve bunu kullanmakta en büyük hakkınızdır.. Eğer olurda bunu yapamazsınız, bu sizin haklarınızı kullanamadığınız anlamına gelir..Bu konuda Emre kardeşim haksızsın lütfen boşun direkmeyi bırak artık..

Sizde de kucuk bir bilgi eksikligi var. Insanlar yanlis bilgilenmesinler. Internetten alinan urunlerde kutudan ayipli cikmasi halinde ya da 30 is gunu icerisinde arizasinin fark edilmesi durumunda servis raporu ile onaylanmasi halinde iade ya da degisim veya tercih ederseniz ucretsiz tamiri hakkiniz vardir.

• Arkadaşlar, bu telefonun türkiyede bukadar pahalı olmasının sebebi nedir ya, ayni telefon Amerikada türk parası ile 1000 tl bizde 2000 tl biz onlardan zengin ülkemiyizdd bize böyle bir muamele yapıyor htc ... Veya oparatörler ... Herhalde bir urun ancak bu kadar fahiş fiyatla satılabilir .
  • quote:

Orijinalden alıntı: CooLasFcuK

quote:

Folder Organizer die bir program indirmiştim güzeldi. Özelliklerini çok hatırlamıyorum ama işine yarayabilir.

HTC PC Suite 3.0.5511

bende bunu buldum , kullanan varmı acaba ????

http://downloads.phpnuke.org/en/download-item-view-y-x-z-z-v-n/HTC_PC_Suite.htm

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: anil_k.g

quote:

Orijinalden alıntı: asdemre

guncelleme yapan arkadaslar, hoparlorun sesinde bir degisme var mi? Ayni mi yoksa azalmis mi?

Ben kameradan başka gözle görülür bi değişiklik görmedim

Eger uygun olursaniz bir ara makro cekim ve az isikli ortamda, ornegin gun batarken cekim yapabilirseniz super olur.

Şuan oturduğum yerden bu fotoğrafları çektim ve sana göndereyim.
    https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1030430/64922cab-b773-4ba4-868b-eecbdef986e8.jpg
    https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1030430/f3216f51-e776-4fa1-9942-d6db1f39009f.jpg
    https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1030430/64922cab-b773-4ba4-868b-eecbdef986e8.jpg

• Telefon zaten onu kendi yüklüyor hocam USB ile bağladığınızda .

Ben daha kullanamadım . Kısmet olmadı sınırlı süre içerisinde .
  • quote:

quote:

Bahsettiğimde bu zaten . İnternette alışveriş yapılmaz , iade veremezsiniz , böyle bir hakkınız yok demedim.

7 gün içerisinde iade almazlar . Burdaki firmalar sorun çıkartır dedim . Üstelersenizde süreç uzar. Paranızı geri iade alsanızda ancak başladığınız noktaya dönersiniz dedim . Benim dediğim yoldan gidersenizde en azından gün içerisinde sorunsuz bir telefona ulaşabilirsiniz dedim. Konu çarpıtıldı . Yanlış yerlere kaydı . Amaç burda sorunsuz telefona , en kısa zamanda ulaşabilmek .

Görüyorsun yukardada , gene üstüme oynayanlar var . Her seferinde aynı hikaye.

la sen kimsin de üstüne oynayacaz be, kafayı yedin herhalde telefon telefon diye, htc nin sahibimisin? çok telefonla konuşma radyasyondan beyin hücrelerin zarar görmüş hacı senin

• quote:

Orijinalden alıntı: forza_sakarya

Arkadaşlar, bu telefonun türkiyede bukadar pahalı olmasının sebebi nedir ya, ayni telefon Amerikada türk parası ile 1000 tl bizde 2000 tl biz onlardan zengin ülkemiyizdd bize böyle bir muamele yapıyor htc ... Veya oparatörler ... Herhalde bir urun ancak bu kadar fahiş fiyatla satılabilir .

Bunun parasindan once gunluk hayatta o kadar cok kazik sey var ki bu goze o kadar batmiyor. Yakinda araba beni degil ben arabayi tasiyacagim en basiti. O yuzden begeniyorsaniz gozu kapatip aliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: forza_sakarya

Arkadaşlar, bu telefonun türkiyede bukadar pahalı olmasının sebebi nedir ya, ayni telefon Amerikada türk parası ile 1000 tl bizde 2000 tl biz onlardan zengin ülkemiyizdd bize böyle bir muamele yapıyor htc ... Veya oparatörler ... Herhalde bir urun ancak bu kadar fahiş fiyatla satılabilir .

Hocam ABD fiyatını ayrı tutmak zorundasın.

İtalya'da 699 euro , Fransada 650 euro , İngilterede 699 euro gibi fiyatlandırmaları mevcut . Tabi değişkenlik gösterebilir.

Ama ABD'de sadece Htc Store'da 500 küsür dolara bulunabiliyor. Bunun sebebide ABD'de, Apple'ında benzer fiyatlama yapması. Apple'ın memleketinde daha yüksek bir fiyatla , Htc'nin hiçbir şansı olmaz.

Bu sebeple o siteden ürün alırken . Mutlaka ABD kartıyla ürün almak gerekiyor ve ABD'de ikamet etmek zorundasın .

ABD'de amazon , ebay gibi sitelerde , 750 dolar civarlarında ürün .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golden Gate -- 21 Mayıs 2013; 2:23:43 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

guncelleme yapan arkadaslar, hoparlorun sesinde bir degisme var mi? Ayni mi yoksa azalmis mi?

Eger uygun olursaniz bir ara makro cekim ve az isikli ortamda, ornegin gun batarken cekim yapabilirseniz super olur.

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1030430/f3216f51-e776-4fa1-9942-d6db1f39009f.jpg

Eyvallah renktas mobilim su an yarin detayli incelerim emegine saglik

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Eyvallah renktas mobilim su an yarin detayli incelerim emegine saglik

Rica ederim

• quote:

Telefon zaten onu kendi yüklüyor hocam USB ile bağladığınızda .

Ben daha kullanamadım . Kısmet olmadı sınırlı süre içerisinde .

Telefonun kurdugu HTC Sync Manager , onu kurdum ama onda böyle dosya taşıma işleri göremedim.

resim müzik video v.b işleri yapıyor.

Bu farklı bişi gibi sanki.
  • 
Sayfa: önceki 698699700701702
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.