Şimdi Ara

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP] (695. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54.665
Cevap
200
Favori
2.091.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 693694695696697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

Aferin senin yazdığın birşeyi okuma gafletinde bulunacak insan çıkarsa okur. Zaman kaybısın .

Internetten aldıgımız urunlerde sıte sahıplerı

Online mağazanın, telefon, adres ve diğer erişim bilgileriyle birlikte ürünün nitelikleri ve Türk Lirası olarak fiyatını, ödeme ve teslim ile ilgili bilgileri belirtmesi gerekiyor.

Belırtmesse eger

Cayma hakkımız 7 gunden 3 aya cıkıyor.

kaynak :http://eticaretmag.com/internetten-alisveriste-tuketicilerin-urun-iade-cayma-haklari/

• quote:

Orijinalden alıntı: berkans

quote:

Sana anlatacak bişeyim yok. Başka alanlara yönel , senin kafan bu işlere çalışmıyor. O mesaj yazarsa he de geç dedi arkadaşın biri pm'den.

Beni takip etmekten başka işlerde yap . Arkadaşın tavsiyesine uyuyorum .

Ayrıca komiğime giden , editör olduğunu inceleme yaptığını söylemişsin. Beni takip ederek paramı kazanıyorsun . Haram o para , ne işe yararsın sen benim mesajlarımı takip edip sataşmaya çalışmaktan başka.

Ha işsiz güçsüzsen , hak veriyorum . Devam edebilirsin yaptığına ...

Bak dıkkat et her bılgı ıle curuttugum lafının ardından bır hakaret edıyorsun, cunku verecek ne cevabın var ne de bılgın

Insanlara yanlıs sacma bılgıler verme burda, HTC'nın 4.2.2. bekledıgı degısıklıklerı ona sakladıgı sacmalıgı gıbı

tamamen yalan yanlıs seyler soyluyorsun ve her seyede atlıyorsun

senı takıp ettıgım fılan yok ama yanlı bır sey soylenıncede duzeltmek ısterım

Arkadasın her kımse tavısyesıne uy

Ayrıca ben sadece edıtorlude yapmıyorum

Boyle bır mantık mı var ya, HTC guncellemelerı 4.2.2'ye saklıyormus. Tabıkı guncellemeler uzun surer ama bunun Androıd surumlerı ıle ne alakası var ?

Hatanı kabul edecegın yerde yanlıs bılgılerın devam edıyor.

@berkans

Hep emre'nin bilmeden, bilgisizlikle yazdığını yazıp yazıp duruyosun ama sen de yanlış bir şeyler biliyorsun gibime geliyor.

HTC One'ın 4.2.2 Update'i 2 ya da 3 hafta içinde roll-out oluyor. HTC inside bi bilgi bu.

4.2.2 öncesi olan 17mb'lık bir güncelleme sadece fixi içermesi cok doğal değil mi? Adam tabi Major update'iyle sunacak değişiklikleri. Bunda saçma ne var cidden çok merak ediyorum. 4.2.2 ile Notification quick settings falan geliyor. Googlelayın biraz.
    4.2.2 çıkınca 1 aya bir ufak güncelleme daha çıkar, o yine fixi içerir. Bu işler böyledir.

2-3 haftaya çıkacak olan güncelleme coktan final release'i olmuştur. Testtedir.

Cihazın çıkışında üstünde giden ROM sürümünündeki hataları fixlemek için 17 mb'lık bir güncelleme yayınladılar, kamera settings'i düzelltiler, parametrelerle oynadılar vs vs. Asıl büyük, bol değişiklikler 4.2.2'yi içeren update'te.

• arkadaşlar rica ediyorum şu soruya acilen cevap alabilirmiyim?

arkadaşlar bir sorum olacak şuan almanyadayımda sh serisi varmış yani shangay uretimiymis onlardan haberiniz var mi nasil diye?
    ilk çıkan seri ht34 hatalı demişlerdi ve ikinci çıkan part fa34 problemlerin düzeldiği seriymiş.
    yani sh serisinden haberiniz varmı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: asdemre

quote:

Orijinalden alıntı: Gannicus

htc one'da gyroscope var mıydı? resmen bu telefonu almamak için kendimi zorluyorum, mevcut telefonumu alalı 1 yıl olmadı

Var hocam var olmamis olur mu

Ama masallah 1yil iyi kullanmissiniz ben dayanamam sahsen :)

Valla tartismayi ne kadar bitirin desemde bitmeyecek yani boylede olmaz is adminlerde bitiyor

bu jiroskop ne işe yarıyor?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: silversmith

Ben hayatta internetten pahalı elektronik ürün almadım. Almam da! Şikayet var'da bir sürü olumsuz yorumlar var. Gerçek hayat kanunlardaki gibi işlemiyor maalesef. Örn; Çok iyi tanıdığımız bir firma 12 taksit yapayım derken tek çekiyor yanlışlıkla taa 2ay sonra iade ediyor ancak müşteri o ekstreyi binbir zorlukla çoktan ödemiş oluyor üstüne uğraşıyor. Daha nice problemler. Ben internetten pahalı ürün almama taraftarıyım. İlla ki böyle sorunlar ya da farklı sorunlar olacak diye bir şey de yok tabii. Geç alırım temiz alırım. İki kuruşta fazla verir kafam rahat olur. Tabii yine nereden ve nasıl alışveriş yapacağınıza bağlı. Ayrıca bu benim görüşüm kimseyi bağlamaz.

Dostum sıze kalmıs bu

Teknosa bu sekılde bır fırma degıl kalkıpta tabıkı paranızı fazlka yada eksık cekmez. Ben ıhtımal vermıyorum. Artı bu kanun tuketıcıyı ınternet sıparıslerınde korumak ıcın cıkarılmıstır. Benım gorusum en saglamı guvenılır bır fırmadan ınternet uzerınden almaktır. Cunku ıade hakkım vardır kosulsuz sualsız.

Zaten bahsettiğim firma Tekno SA için geçerli değildi ki yıllardır mağazalarından güvenle alışveriş yapıyorum. Ama o kadar emin konuşmuşsunuz ki Tekno SA'yı bir an için sizin kurduğunuzu zannettim! Kusura bakmayın!

• Son kez sorayım bari :

Arkadaşlar, 3g den internete girerken oluşan ısı sorununa çözüm varmı? hücresel bağlantıda batarya ısınması 36-37 ye lere çıkıyor birkaç kez 40-42 dereceyi gördü son 2-3 gündür..Buna bir çare varmı ? bu ısınma normalmi? hangi dereceen sonra tehlike sınırlarına gelmiş olur ....
  • quote:

quote:

Aferin senin yazdığın birşeyi okuma gafletinde bulunacak insan çıkarsa okur. Zaman kaybısın .

Online mağazanın, telefon, adres ve diğer erişim bilgileriyle birlikte ürünün nitelikleri ve Türk Lirası olarak fiyatını, ödeme ve teslim ile ilgili bilgileri belirtmesi gerekiyor.

Belırtmesse eger

kaynak :http://eticaretmag.com/internetten-alisveriste-tuketicilerin-urun-iade-cayma-haklari/

İyiymiş arkadaşlar .

Bundan sonra 10 siteden HTC ONE alıyoruz .

10 Adet Htc One imei oluyor elimizde. Bu IMEI ' leri doğubanktaki telefonculara satıyoruz .

Mis gibi IMEI ' lerimiz oluyor . Ondan sonra 3'er ay kullanıp geri iade veriyoruz.

Millet şuraya aldığı telefonunun kutusunu koymuyor IMEI gözükmesin diye. Bu adam diyor al ver , al ver . Online siteler sizi bekliyor 7 günde verin, hemen değiştirelim diye

Ya arkadaş sen harbiden çok komiksin. Kutuyu açmasan bile iade almıyorlarken. Dahada ileri gidip açılmış kutu , kullanılmış telefon 3 ay sonra bile iade edilebilir nedir ya .

Sen nerelisin birader. Memleketini söyle , o adamlarla ilişkimi keseceğim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golden Gate -- 20 Mayıs 2013; 23:42:17 >

• quote:

quote:

Belırtmesse eger

Berkans Seni Allah'a Havale Ediyorum, Güzelim Forumu Baltalıyorsun Ve Burada Bir Sürü İnsanın Hakkına Alenen Tecavüz Ediyorsun...

Ama Yakındır Senin ''Pipini'' Kesmeleri

• Sorma yahu . Vallahi burdaki insanları düşündüğüm için şu saçmalıklarına karşı çıkıyorum .

O kadar saçmaladıki 3 ay kullanıp geri verin diyecek kıvama getirdi konuyu. S4 sahibi olduğu için , Herkesin elinde sorunlu Htc One'lar olmasını istiyor . Kimse huzurlu olmasın istiyor

Bizim istediğimizde mağazadan görerek , anlaşarak sorunsuz tadını çıkartabileceğin One'ı alıp çıkmak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golden Gate -- 20 Mayıs 2013; 23:45:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oosjo

quote:

quote:

Sana anlatacak bişeyim yok. Başka alanlara yönel , senin kafan bu işlere çalışmıyor. O mesaj yazarsa he de geç dedi arkadaşın biri pm'den.

Ayrıca komiğime giden , editör olduğunu inceleme yaptığını söylemişsin. Beni takip ederek paramı kazanıyorsun . Haram o para , ne işe yararsın sen benim mesajlarımı takip edip sataşmaya çalışmaktan başka.

Bak dıkkat et her bılgı ıle curuttugum lafının ardından bır hakaret edıyorsun, cunku verecek ne cevabın var ne de bılgın

Insanlara yanlıs sacma bılgıler verme burda, HTC'nın 4.2.2. bekledıgı degısıklıklerı ona sakladıgı sacmalıgı gıbı

Boyle bır mantık mı var ya, HTC guncellemelerı 4.2.2'ye saklıyormus. Tabıkı guncellemeler uzun surer ama bunun Androıd surumlerı ıle ne alakası var ?

@berkans

Hep emre'nin bilmeden, bilgisizlikle yazdığını yazıp yazıp duruyosun ama sen de yanlış bir şeyler biliyorsun gibime geliyor.

HTC One'ın 4.2.2 Update'i 2 ya da 3 hafta içinde roll-out oluyor. HTC inside bi bilgi bu.

4.2.2 öncesi olan 17mb'lık bir güncelleme sadece fixi içermesi cok doğal değil mi? Adam tabi Major update'iyle sunacak değişiklikleri. Bunda saçma ne var cidden çok merak ediyorum. 4.2.2 ile Notification quick settings falan geliyor. Googlelayın biraz.
    4.2.2 çıkınca 1 aya bir ufak güncelleme daha çıkar, o yine fixi içerir. Bu işler böyledir.

Cihazın çıkışında üstünde giden ROM sürümünündeki hataları fixlemek için 17 mb'lık bir güncelleme yayınladılar, kamera settings'i düzelltiler, parametrelerle oynadılar vs vs. Asıl büyük, bol değişiklikler 4.2.2'yi içeren update'te.

Kamera settings yerine kamera ayarları demek zor mu yoksa böyle söylendiği için mi bu şekilde söylüyorsunuz?

Türkçe konuşmak güzel olsa gerek diye düşünüyorum.

• Emre , berkan doğru söylüyor, bizde internetten satış yapıyoruz, konu aynen öyle, siz haklarınızı bilmediğiniz için firmalar sizi bastırıyor, bir avukat sizin adınıza arasin firmayı bak nasil iade aliyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerdaR^73

Son kez sorayım bari :

Arkadaşlar, 3g den internete girerken oluşan ısı sorununa çözüm varmı? hücresel bağlantıda batarya ısınması 36-37 ye lere çıkıyor birkaç kez 40-42 dereceyi gördü son 2-3 gündür..Buna bir çare varmı ? bu ısınma normalmi? hangi dereceen sonra tehlike sınırlarına gelmiş olur ....

Isınma normal değil serdarcım , seninle detayları konuşmuştuk özelden diğer anlattıklarına da bakarsak çok fazla zormaladan bence fabrikasyon yapman şart gibi görünüyor.
  • aslında HTC ONE TARTIŞMALARI başlığı adı altında lüzümsuz bir başlık açılsaydı en baştan bu kadar mağdur olmazdık.
  • Facebookta fotoyu nasil kaydediyorum arkadaslar, basili tutunca kaydet gibi birsey cikmiyor. Menuy basincada kaydet gibi bir secenek cikmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oosjo

quote:

quote:

@berkans

Daha once acıkladım

Androıd surumlerının updatelerı ıle Uretıcı yazılım guncellemelerının bır ılgısı yoktur. Telefonun genel çalışma yapısı ile ilgili değişiklikler için Android sürümleri beklenmez. Ufak güncellemeler halinde kullanıcılara verilir. 4.2.2 ile 4.1 arasında çok major faklar yoktur. HTC daha büyük değişiklikler yapmak için bir sonraki sürümü beklemez çünkü sürümler arasındaki çıkış süreleri uzundur. Stabilite yönünde yapılan updateler süresi içinde yapılır. Yani 4.2.2 geldiğinde cok buyuk degısıklıkler olmayacaktır. Olan degısıklıkler daha cok 4.2.2 nın yenı ozellıklerı ve belkı bunlara yonelık bır kac ufak minor HTC updatelerı olur.

Bılmem anlatabıldımmı

• quote:

Orijinalden alıntı: Akustik34

Kamera settings yerine kamera ayarları demek zor mu yoksa böyle söylendiği için mi bu şekilde söylüyorsunuz?

Türkçe konuşmak güzel olsa gerek diye düşünüyorum.

Güncellemenin nelerin değiştiğini gösteren listesini ingilizce olduğum için öyle yazdım. Tabi, Türkçe yazmak daha iyi. Anlaşılmıyor değildir umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saydam330

Emre , berkan doğru söylüyor, bizde internetten satış yapıyoruz, konu aynen öyle, siz haklarınızı bilmediğiniz için firmalar sizi bastırıyor, bir avukat sizin adınıza arasin firmayı bak nasil iade aliyorlar.

Hakla hukukla hiçbir alakası yok bu mevzunun . Hakkı , hukuku işin içine sokarsanız , siz sonuca ulaşana kadar aldığınız telefonun yenisi çıkar .

Adam neyin derdinde anlamak o kadar güç ki . Mağazadan almayıp , online sitelerden aldırmak için elinden geleni yapar hale gelmiş .

Gidip anlaşarak , görerek telefonu alıp çıkmak varken, anında değişim imkanım mevcutken . Ben neyime güvenip nasıl bir ürün geleceğini bilmeden online siteden bu telefonu alayım . Hİçbir şekildede veremezsin , almazlar . Uğraşır durursun . Daha öncesinde adama sorunlardan bahsedip garanti almadıysan , derdini bile anlatamazsın , tanımazlar bile seni o ödemeyi yaptığın an

Ayrıca online alışverişte ne hakkım varsa , mağazadan alışveriştede aynı haklarım mevcuttur .

Sizde online satış yaptığınız için , online alışveriş sitesini desteklemenizi anlıyorum . Ben internetten alışverişe karşı değilim . Sadece bu telefon İnternetten alınmaz. O riske girilmez. Bende bu telefona kadar bütün telefonlarımı internetten aldım, bütün alışverişimi internetten yaparım, ama bu telefon alınmaz kardeş , durum ortada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golden Gate -- 20 Mayıs 2013; 23:51:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

htc one da en cok hosuma gitmeyen sey menulerde arka planin siyah olmasi.

olmuyor mu s4 gibi rengarenk bir arka plan?

HTC Sense'te olmaz. Launcher kullanmanız lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saydam330

Emre , berkan doğru söylüyor, bizde internetten satış yapıyoruz, konu aynen öyle, siz haklarınızı bilmediğiniz için firmalar sizi bastırıyor, bir avukat sizin adınıza arasin firmayı bak nasil iade aliyorlar.

Dostum bırak adamı dınleyenler var ben ona uzuluyorum.

Ve halada bılmedıgı konuda ukalaca ıddıa etmeye devam edıyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: murat_yılmaz

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: silversmith

Siteden alacaksanız şuan var. Benim gibi ürünü kontrol ederek mağazadan almayı düşünüyorsanız, daha çok bekleriz.

Bu telefon internetten alınmaz hocam . 100-200 ucuza alayım derken , parayla pulla ölçülemeyecek dertler edinirsin

Benim biraz boşluğuma denk geldi , ölü pixelli telefonu mağazadan alıp çıkmam . Şu anki bilgim olsa , hayatta mağazda kimse çıkartamaz o telefonla beni. Zaten ilkini verdim almadım ama ikincisinde ışıkta ölü pixellerin gözükmeyeceğini bilemedim . Daha karanlık biyere geçip , siyah zeminde deneme yapar anında hallederdim işimi

@silversmith

YANLIS!!!!! YANLIS!!!! yıne YANLIS!!!!!!

4822 sayılı yasa ile değişik 4077 sayılı tüketicinin korunması kanununa gore ınternetten aldıgınız urunu 7 ıs gunu ıcerısınde kosulsuz olarak, kutuyu acmıs dahı olsanız gerı ıade hakkınız vardır. Ancak magazandan yaptıgınız alısverıste boyle bır hakkınız yoktur. Kutuyu acmıs ısenız servıse gonderılır. Ancak ınternetten dırek ıade edersınız. Kanun boyledır.

Internetten alısverısın tek rıskı guvenılmeyen sıtelerden yapılacak alısverıslerdır. Bunun dısında magazaya gore cok daha avantajlıdır.

Ornek olarak teknosa'dan onlıne olarak HTC One aldınız ve urunde olu pıksel cıktı. Urunu kosulsuz olarak actıgınız halde 7 ıs gunu ıcerısınde gerı gonderırsınız ve ıade alırsınız. Ancak teknosa magazalarında ıade alamassınız!!!!! Inanmayanlar 444 55 99 teknosa hattından ogrenebılırler. Ayrıca ınternet alısverılerınde ornegın teknosa sıtesınde cesıtlı kampanyalarda vardır.

Su an urunu en guvenlı olarak alınacak yer guvenılır teknolojı sıtelerının onlıne magazalarıdır.

ellerine sağlık hocam güzel bahsetmişsin, 7 iş günü içerisinde iade olayından benim daha önceden haberim varda, benim kafamdaki soru bu süre acaba biz sipariş verdiğimiz zaman mı başlıyor, ürün kargoya verildiği zaman mı başlıyor yoksa ürün kargo firmasından elimize ulaştığı zaman mı başlıyor? bu konu da bir bilgin var mı acaba? bi de iade de bizim verdiğimiz tarih mi yoksa ilgili yere ulaştığı zaman mı baz alınıyor?
    bir bilginiz barsa beni de bilgilendirirseniz sevinirim :=)

bu soru siz şehir merkezindeyseniz size biraz saçma gelebilir çok da farkı yok diyebilirsiniz ama ben şu an artvinin bir ilçesinde ikamet ediyorum burada kargoların bir şubesi de yok mobil servis denilen haftanın belirli günlerinde geliyorlar, bu sebepten en iyi ihtimalle hesaplayıp sipariş versem 5 günü buluyor bana ulaşması...

Dostum benım bıldıgım kargo yu aldıgınız andan ıtıbaren surec ıslmeye baslar, ancak yanlıs bılgı vermek ıstemem en saglıklısı teknosa musterı hattından ogrenebılırsınız.

Bu sadece teknosa ıcın degıl tum ınternet ve telefon alısverıslerınde gecerlı olan bır kanundur.

Dıger arkadası dınlemeyın, bu konular hakkında hıc bır bılgısı yok ve ınatla halen yanlısının uzerınden devam edıyor.

hocam çok güzel belirtmiş aynısı benim başıma geldi teknosa.com dan satın almıştım çeşitli sorunlardan dolayı ürünü 7 gün dolmadan gönderdim ve bugün paranın iade edildiği bilgisi geldi

• 
Sayfa: önceki 693694695696697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.