Şimdi Ara

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP] (692. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54.665
Cevap
200
Favori
2.091.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 690691692693694
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: berkans

quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

Ek olarak akıcılık daha iyi diyenler ve alttaki tuşların hassasiyeti daha düzgün diyenler mevcut.

Gözle görülmeyecek birçok değişiklikte gelmiştir.

Daha büyük değişikliklerin 4.2.2 'ye entegre edildiğini düşünmekteyim . O yüzden gecikiyor zaten . Samsung gibi stabilite sağlanmadan sunmuyor güncellemeyi Htc . Yoksa güncellemeyi daya gitsin , çok zor değil .

Samsung'un S3 modelide dahil olmak üzere stabilite açısından düzgün olmadığını daha önce söylemiş ve bunu genel olarak touchwiz yapısına bağlamıştın. Şimdi fikrin mi değişti Android 4.2.2'ye bağlıyorsun ??????

4.2.2 ile ne alakası var stabil olmamasının, genel olarak Samsung'ta stabilite yok zaten en azından bir HTC One kadar, bu 4.0 dan sonraki hangi seri olursa olsun böyle. Bunun sebebide Android sürümü değil Touchwiz ara yapısı.

Artı olarak daha büyük değişikliklerin 4.2.2'ye entegre edilmesi ne demek ????? 4.2.2. ile gelen değişiklikler bellidir, hiç bir üretici stabilite açısından iyileştirmeleri bir sonraki sürüme bırakmaz. Telefon yazılım iyileştirmeleri başka bir şeydir Android sürümleri bambaşka bir şey.

Birde o yüzden 4.2.2. gecikiyor demişssin. Varmı böyle bir mantık ya.

Yine bilmeden eksik bilginle bir şeyler söylemeye çalışmışsın. Sana tavsiyem önce git Android sürümlerinin arasındaki farklarla üreticilerin yazılım güncellemelerini nasıl çıkardıkları konusunda araştır ondan sonra gel burda anlatmaya çalış.

hacı laf anlatamazsın bu trole, gider s4 forumunda yazı yazar trollük yapar, htc sanki para veriyo buna, gerçi htc nin parası olsa telefonu tedarik eder. 2-3 sene içinde htc diye firma kalmayacak haberi yok cahil cahil savunur malını :) Dünya kabul etti Samsung'u bu hacı hala hatice diyo
  • arkadaşlar bir sorum olacak şuan almanyadayımda sh serisi varmış yani shangay uretimiymis onlardan haberiniz var mi nasil diye?
    ilk çıkan seri ht34 hatalı demişlerdi ve ikinci çıkan part fa34 problemlerin düzeldiği seriymiş.
    yani sh serisinden haberiniz varmı acaba
    saygılarımla
  • arkadslar bugun s4 u satıp htc one aldım daha once one x kullanıyodum samsunga 2 hafta tahammul edebildlm,yanlız alorken burdaki uyarıları dikkate alarak dikkat ettim kutuyu actırdım once kasa arakıgı varmı die baktım sonra marketten screen test programını indirip olu piksei varmı die bakmaya calıştım tereddutte kaldıgım konu olu pıksel için için dogru programımı indirdim ve cıkan cesitli renklerde herhangi biır nokta yoktu buda olupiksel yok demek dimi
  • quote:

HDR mikrofon kullanılıyor belliki HT35 serisindede . Üretim tarihi nedir acaba telefonunun?

Laptoptan kaydedilmesine rağmen güzel kaydetmiş .

1 - Ülkeden ülkeye , operatörden operatöre değişir .

2 - T-mobile ' dan alınmış sanırım . Custom rom atmak dışında başka çareniz yok . Tavsiye etmiyorum .

evet t-mobile'dan 24 ay anlasmali aldim. bedavaya verdiler telefonu:)

üretim tarihine nerden bakabilirim?
  • quote:

Ek olarak akıcılık daha iyi diyenler ve alttaki tuşların hassasiyeti daha düzgün diyenler mevcut.

Daha büyük değişikliklerin 4.2.2 'ye entegre edildiğini düşünmekteyim . O yüzden gecikiyor zaten . Samsung gibi stabilite sağlanmadan sunmuyor güncellemeyi Htc . Yoksa güncellemeyi daya gitsin , çok zor değil .

aynen bu konuda tamamen katılıyorum güncelleme yapmak çok kolay htc ye bu güncellemelerin neden bu kadar geç kaldığını sorduğumda htc geliştiricilerinin güncellemeyi kurup bu şekilde telefonu günlük kullanım ile test edip ondan sonra sunulduğunu öğrendim Yoksa cihaz istediğin kadar donanım olarak zengin olsun napiyim öyle cihazı problemi için mükemmel, pratik ve telefonun hafızasını mümkün olduğunca az yiyen yazılım yaratma peşindeler ve sonuç ortada
  • Uyuyor bu dh yöneticileri. Etmediği küfür kalmadı . Hala çizmemişler.

Ama sonun yakındır . Takipteyiz .

Paralı askerliği beceremedin .
  • quote:

Orijinalden alıntı: sergeykiss

quote:

aynen bu konuda tamamen katılıyorum güncelleme yapmak çok kolay htc ye bu güncellemelerin neden bu kadar geç kaldığını sorduğumda htc geliştiricilerinin güncellemeyi kurup bu şekilde telefonu günlük kullanım ile test edip ondan sonra sunulduğunu öğrendim Yoksa cihaz istediğin kadar donanım olarak zengin olsun napiyim öyle cihazı problemi için mükemmel, pratik ve telefonun hafızasını mümkün olduğunca az yiyen yazılım yaratma peşindeler ve sonuç ortada

Cahile bişey anlatamassın kardeşim . Herşeyi göründüğünden ibaret sanırlar . Doğru söylediğindede hedef sen olursun

Güncellemeyi sunma hakkına firmalar zaten sahip . Ne zaman stabil olur , o zaman sunarlar . Güncellemeyi Meiuzu bile çıkar çıkmaz sunuyor , nexus'tan çalıp anında uyarlıyorlar . Mevzu ordaki numaraysa . En büyük Samsung
  • quote:

Orijinalden alıntı: couldi

quote:

Orijinalden alıntı: deburky

Arkadaşlar, HTC One ilk çıktığı hafta kadıköyden (telefoncumdan) satın aldım. Cihaz ingiltereden alınmış ve açılışta Vodafone amblemi çıkıyor. Menüde Türkçe yoktu ama Play store'dan arkadaşım bir program yüklememi söyledi ve tüm menüler Türkçe oldu.
    Buraya kadar herşey iyi ama, geçtiğimiz hafta güncelleme almadığı için cihazı kullanmamaya başladım. Resmen hevesim kaçtı. Bir arkadaşım Türkiye'de ilk çıktığı gün Turkcell'den aldı ve çatır çatır kullanıyor. Benim telefonda sorun mu var derseniz , ufak tefek ve güncelleme ile biraz daha iyi olacağını düşünüyorum. Ama haftalardır güncelleme alamıyor. Birlikte aldığımız arkadaşımınki Vodafone çıkmadı ve o güncelleme aldı. Ya rom yükleyeceğim ( hiç bilmediğim ve yapmadığım birşey) , ya da telefonu satacağım. Rom'un da hangisini yükleyeceğimi bilmiyorum açıkçası. Yani Türkiye için olan romu yüklemek daha mantıklı geliyor bana. Böylece Türkiyedeki tüm güncellemeleri alabilirim.
    Gerçekten ikilemde kaldım.
    Türkiye için olan romu ve nasıl yapabileceğimi anlatan bir konu varsa , linkini paylaşabilir misiniz ?
    Bu arada @amedra arkadaşımızın açtığı "HTC ONE M7 [Rom/Root işlemleri ve Teknik destek] " başlığı okudum ama sanırım oradaki rom benim istediğim değil (ya da ben pek birşey anlamamışım).
    Bu konuda yardımlarınızı ve fikirlerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

telefonunuz vodafone cihazı, kendi uygulamarı da vardır içinde. bu durumda olduğu için de ingiltere vodafone cihazlara ne zaman güncelleme gelirse o zaman alabilirsiniz. bu tarz bir telefonum olmadığı için (önceden de) bizzat tecrübe etmedim ama kullananların söylediği ve yabancı sitelerden de takip ettiği kadarıyla operatör cihazları hep geç alıyor güncellemeyi. bu tarz cihazlara da rom kurmak sıkıntı. htc resmi güncellemelerini cid (customer id) ye göre verir. custom rom için de bu numara uygun olanları kurmanız gerekir. custom romun sayfasında hangi cidler için olduğu bilgisi de verilir ama yine bu tarz operatör telefonlarına destek azdır. one için super cid imkanı varmış. super cid de cid numarasına bakmaksızın istenilen her romu kurabilmek demektir. bu tarz işlemlere merakınız varsa deneyin derim ama merakınız yoksa sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Merakım var ama bilgi ve tecrübem sanırım daha geriden geliyor. Sizden başka kimse yardımcı olmadığı için @amedra'nın açtığı "HTC ONE M7 [Rom/Root işlemleri ve Teknik destek] konusunu okuyarak devam edeceğim.
    Cevabınız için teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dovakin1907

quote:

Orijinalden alıntı: berkans

quote:

Samsung'un S3 modelide dahil olmak üzere stabilite açısından düzgün olmadığını daha önce söylemiş ve bunu genel olarak touchwiz yapısına bağlamıştın. Şimdi fikrin mi değişti Android 4.2.2'ye bağlıyorsun ??????

4.2.2 ile ne alakası var stabil olmamasının, genel olarak Samsung'ta stabilite yok zaten en azından bir HTC One kadar, bu 4.0 dan sonraki hangi seri olursa olsun böyle. Bunun sebebide Android sürümü değil Touchwiz ara yapısı.

Artı olarak daha büyük değişikliklerin 4.2.2'ye entegre edilmesi ne demek ????? 4.2.2. ile gelen değişiklikler bellidir, hiç bir üretici stabilite açısından iyileştirmeleri bir sonraki sürüme bırakmaz. Telefon yazılım iyileştirmeleri başka bir şeydir Android sürümleri bambaşka bir şey.

Birde o yüzden 4.2.2. gecikiyor demişssin. Varmı böyle bir mantık ya.

Yine bilmeden eksik bilginle bir şeyler söylemeye çalışmışsın. Sana tavsiyem önce git Android sürümlerinin arasındaki farklarla üreticilerin yazılım güncellemelerini nasıl çıkardıkları konusunda araştır ondan sonra gel burda anlatmaya çalış.

hacı laf anlatamazsın bu trole, gider s4 forumunda yazı yazar trollük yapar, htc sanki para veriyo buna, gerçi htc nin parası olsa telefonu tedarik eder. 2-3 sene içinde htc diye firma kalmayacak haberi yok cahil cahil savunur malını :) Dünya kabul etti Samsung'u bu hacı hala hatice diyo

samsungu resmen pele yaptın:D

Dünyanın bütün meşhurları bununla oynuyor . . .ingiltere krali, rahmetli başkan kennedy,
    taçsız kral pele, backenbauer, kaleci mayer,
    nadia komanaçi, brigitte bardot ,fenerbahçeli cemil ve en önemlisi dovakin1907
    hepsi şöhretlerini bu telefona borçludur de tam olsun.

Htc diye firma kalırda o ceo orda kalamaz harbiden değiştirsinler şu ceoyu artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vyper -- 20 Mayıs 2013; 22:23:27 >
  • Var ama kliksa daki şartlarda değil.
  • Bileniniz var mı HTC One bütün teknosalara ayın kaçında gelicek hergün uğruyorum yok galaxy s4e bakıyorum hiç alınası cihazda değil htc one dan sonra
  • Kliksa'da şimdi göremedim hocam.
  • Siteden alacaksanız şuan var. Benim gibi ürünü kontrol ederek mağazadan almayı düşünüyorsanız, daha çok bekleriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: silversmith

Kliksa'da şimdi göremedim hocam.

Zaten biz de alamadan bitmiş maalesef. 1899 tl idi ama axess'e 150 lira chip para veriyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mağazadan almayı düşünüyorum alıcağım şey telefon olmasa internetten alırdım ama ölü pixel filan bide internetten alıp daha çok riske girmeyi göze alamam
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: couldi

quote:

Arkadaşlar, HTC One ilk çıktığı hafta kadıköyden (telefoncumdan) satın aldım. Cihaz ingiltereden alınmış ve açılışta Vodafone amblemi çıkıyor. Menüde Türkçe yoktu ama Play store'dan arkadaşım bir program yüklememi söyledi ve tüm menüler Türkçe oldu.
    Buraya kadar herşey iyi ama, geçtiğimiz hafta güncelleme almadığı için cihazı kullanmamaya başladım. Resmen hevesim kaçtı. Bir arkadaşım Türkiye'de ilk çıktığı gün Turkcell'den aldı ve çatır çatır kullanıyor. Benim telefonda sorun mu var derseniz , ufak tefek ve güncelleme ile biraz daha iyi olacağını düşünüyorum. Ama haftalardır güncelleme alamıyor. Birlikte aldığımız arkadaşımınki Vodafone çıkmadı ve o güncelleme aldı. Ya rom yükleyeceğim ( hiç bilmediğim ve yapmadığım birşey) , ya da telefonu satacağım. Rom'un da hangisini yükleyeceğimi bilmiyorum açıkçası. Yani Türkiye için olan romu yüklemek daha mantıklı geliyor bana. Böylece Türkiyedeki tüm güncellemeleri alabilirim.
    Gerçekten ikilemde kaldım.
    Türkiye için olan romu ve nasıl yapabileceğimi anlatan bir konu varsa , linkini paylaşabilir misiniz ?
    Bu arada @amedra arkadaşımızın açtığı "HTC ONE M7 [Rom/Root işlemleri ve Teknik destek] " başlığı okudum ama sanırım oradaki rom benim istediğim değil (ya da ben pek birşey anlamamışım).
    Bu konuda yardımlarınızı ve fikirlerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

telefonunuz vodafone cihazı, kendi uygulamarı da vardır içinde. bu durumda olduğu için de ingiltere vodafone cihazlara ne zaman güncelleme gelirse o zaman alabilirsiniz. bu tarz bir telefonum olmadığı için (önceden de) bizzat tecrübe etmedim ama kullananların söylediği ve yabancı sitelerden de takip ettiği kadarıyla operatör cihazları hep geç alıyor güncellemeyi. bu tarz cihazlara da rom kurmak sıkıntı. htc resmi güncellemelerini cid (customer id) ye göre verir. custom rom için de bu numara uygun olanları kurmanız gerekir. custom romun sayfasında hangi cidler için olduğu bilgisi de verilir ama yine bu tarz operatör telefonlarına destek azdır. one için super cid imkanı varmış. super cid de cid numarasına bakmaksızın istenilen her romu kurabilmek demektir. bu tarz işlemlere merakınız varsa deneyin derim ama merakınız yoksa sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Merakım var ama bilgi ve tecrübem sanırım daha geriden geliyor. Sizden başka kimse yardımcı olmadığı için @amedra'nın açtığı "HTC ONE M7 [Rom/Root işlemleri ve Teknik destek] konusunu okuyarak devam edeceğim.
    Cevabınız için teşekkür ederim.

Daha konu tam tamına oturmadı, recovery işlemini yazmak beni biraz üşendiriyor ama en kısa sürede sizin için onu da yazacağım. Bu arada biraz daha beklemenizi önerebilirim eğer rom yapacaksanız. Brick olan arkadaşımız var forumda bu bölümdeki konusunu görebilirsiniz. Biraz daha bekleyip orjinal romları kurmak daha mantıklıdır.
  • quote:

Sana anlatacak bişeyim yok. Başka alanlara yönel , senin kafan bu işlere çalışmıyor. O mesaj yazarsa he de geç dedi arkadaşın biri pm'den.

Beni takip etmekten başka işlerde yap . Arkadaşın tavsiyesine uyuyorum .

Ayrıca komiğime giden , editör olduğunu inceleme yaptığını söylemişsin. Beni takip ederek paramı kazanıyorsun . Haram o para , ne işe yararsın sen benim mesajlarımı takip edip sataşmaya çalışmaktan başka.

Ha işsiz güçsüzsen , hak veriyorum . Devam edebilirsin yaptığına ...

Bak dıkkat et her bılgı ıle curuttugum lafının ardından bır hakaret edıyorsun, cunku verecek ne cevabın var ne de bılgın

Insanlara yanlıs sacma bılgıler verme burda, HTC'nın 4.2.2. bekledıgı degısıklıklerı ona sakladıgı sacmalıgı gıbı

tamamen yalan yanlıs seyler soyluyorsun ve her seyede atlıyorsun

senı takıp ettıgım fılan yok ama yanlı bır sey soylenıncede duzeltmek ısterım

Arkadasın her kımse tavısyesıne uy

Ayrıca ben sadece edıtorlude yapmıyorum

Boyle bır mantık mı var ya, HTC guncellemelerı 4.2.2'ye saklıyormus. Tabıkı guncellemeler uzun surer ama bunun Androıd surumlerı ıle ne alakası var ?

Hatanı kabul edecegın yerde yanlıs bılgılerın devam edıyor.
  • Sorun tamamen senin anlayışın ile ilgili . Herkes ne demek istediğimi gayet iyi anlamıştır. Sana cevap verip , konuyu uzatmayacağım .
  • Az önce arkadaş telefonu kurcalarken telefon kendini resetledi, şimdi açtım oluşturduğum klasörlern hepsi gitmiş, uygulama ekranındaki klasorlerden bahsediyorum nasıl düzeltebilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 690691692693694
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.