Şimdi Ara

HTC One kullanım kılavuzu 'Özel Video' (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
1
Favori
5.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • s4 ile bunun arasında gidip geliyordum cok faydalı bir video oldu benim için

• Harika bir telefon olmuş ya. Kamera özellikleri çok iyi.

• abi htc nin çıkardığı hiç bir modele (htc one x + da dahil) hiç ısınamamıştım ve hoşuma gitmemişti...gerek şarz gerekse diğer yönlerden hep bir şeyler eksik oluyordu...

taki bu telefona kadar...bu tel. gerçekten şu ana kadarki en iyi htc ..ve gerek tasarımı(bu yönden bence en iyisi) ile gerek kamerası ses görüntü vs vs ...gerçekten müthiş özellikleri varmış..alınabilecek bir telefon..
    keşke kamerasıda 4 ultra pixel felan değilde 13 mp olsaymış..bu kamerada süper ama en azından psikolojik olarak diğer rakiplerine göre daha iyi ve rekabetçi hissettirirdi :))

• Mükemmel bir telefon olmuş. Gözü kapalı alınır yıllarca kullanılır. Çıksın hemen alacağım. Olumsuz yorum yapan damacana severler gitsin damacana alsın :)

• Amoled konusuna girmeyin bence 441ppi + Full hd amoled aşırı parlak ve renkli oluyor bunu kabul edin bir kere amoled gerçekten diğer ekranlara göre çok daha renkli.

Güncelleme konusunda şu anda ne olur bilmem ama htc alan kuzenim sırf bu yüzden bıraktı bu telefonu ha bide sense arayüzü yüzünden sense arayüzüne lafım yok ben sevmiyorum o göreceli bir kavram ona karışmıyorum ama güncelleme konusunda gerçkten çok kötü durumda inşallah düzeltir diyorum kuzenim hala 2.3.6 dan gidiyor sıkıldı oda tabi :).

Gpu işi benide sıktı doğrusu Htc Sony XZ S4 bunların gpu su şuanın en iyisi olsada yeni gpular yolda birde full hd var tabi şimdilik full hd sınırda kaldırsa bile 1 1.5 sene sonra oyunlarda 20 15 fps kadar düşüş yaşanır gibime geliyor ki htc de bile frame düşmesi yaşanıyor bu beni üzdü gerçekten bu konuda s4 daha şanslı power vr sgx kullandığı için o hd oyunlara daha elverişli en azından s6 çıkana kadar full hd oyun oynatır gibime geliyor tabi htc de oynatır fakat frame düşmesini saymassak. Ben note serisini kullanan biri olarak note ve note 2 yi kullandım note 1 ve note 2 elimde var şu ana kadar kastıklarını hiç görmedim nova3 real racing 3 modern combat gibi oyunlarda kasmadı hiç frame düşmeside yaşamadım note da bir kere yaşadım oda arkada 3 program aktifdi sonra kapatınca düzeldi.Ben note serisinde bir sıkıntı yaşamadım note 3 almayı düşünüyorum.

Pil konusunda eskiden htc gerçekten çok çok kötüydü sonra düzeltti.Sony pil konusunda nasıl bilemiyorum sony çok kullanma fırsatım olmadı.Samsung pil konusunda htc den biraz daha önde çok büyük dert edilmemeli bence.

Dıştan görünüşede birşey diyemem ama dayanıklılık konusunda kesinlikle htc ye güvenmiyorum heleki htc one düşme testini gördükten sonra alüminyum iyi gözüküyor ama düşünce içeri batması gerçkten kötü kılıf kullanmak çözüm olabilir ama htc one gibi telefona kılıf takmakta biraz ne bileyim güzel olmaz açıkçası zaten tasarımı güzel üstüne kılıf iyi olmaz gibime geliyor.

Kamera konusunda s4 htc one sony xz karşılaştırırsak sony gerçekten geride kaldı şaşırdım doğrusu ama yapacak birşey yok s4 le htc karşılaştırırsak s4 daha net daha renkli fotoğraf çekiyor 13mp 4 mp (up) karşılaştırıyoruz açıkçası ben htcdden neden 4mp seçtiğini anlamadım tamam ultrapiksel teknolojisi iyi hoşta 4mp olduğunu değiştirmiyor aralarında aman aman bir fark yok ama s4 biraz daha iyi buda çok sıkıntı edilmemeli.

Ses konusuna girmiyorum :)

Benchmark testlerinden de bahsetmek istiyorum ya arkadaşlar sayısal değerlerin kafanızda soru işareti oluşturmasına izin vermeyin benchmark testlerinin %90 reklam olduğunu bilin artık mesela ip4s le s3 karşılaştıralım s3 büyük ekran ip4s çok küçük kalıyor sizce hangisinde daha iyi oynanır hem s3 le yanyana koyduğunuzda denedim biliyorum s3 o kadar renkliki en basitinden subwayde o kadar canlı parlak ki renkler ip4s gözünüze bile ilişmiyor yani bu da demek olmuyorki ip4s yada ip5 kötü telefon.

Gerçekten çok uzun oldu biliyorum çokça eksi alıcam yada belki okumadan eksi atanlar bile olacak ama önemli değil.

Son bir söz bırakın şu markaları ana baba malı gibi savunmayı hangisi işinize geliyosa onu alın burda htc iyi apple iyi samsung iyi yok o değil sony iyi demekle birşey kazanmıyorsunuz yani hepsinin üstün yanı var .

Okuyanlara okumayanlara hatta eksi verenlere dahi teşekkür ediyorum. Saygılar.
    Yusuf Z.İ. ...

• htc ye sempatim var ama galiba geleceğin telefonu sony olacak.
  • Özel kullanım kılavuzu çok güldüm.
  • abartmıyorum böyle görsellik ve kullanışlılığı hiç bir telefonda görmedim bu sefer tebrikler htc

• One bu sefer farklı ilgi kazandı benden HTC alacaksam kesinlikle one olacak o.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wampaa

One bu sefer farklı ilgi kazandı benden HTC alacaksam kesinlikle one olacak o.

beni niye karıştırıyosun kardeşim
  • telefonu kesin almayı düsünen arkadaslar ? kılıf veya jelatin kullanacakmısınız ?
    kullanacaksanız eger telefon tahminimce ülkemize geldiginde anında kılıf falan gelmez...
    yurt dısından almak mantıklımı ? ebay v.b. ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ciko6189

quote:

One bu sefer farklı ilgi kazandı benden HTC alacaksam kesinlikle one olacak o.

beni niye karıştırıyosun kardeşim

Alıntı sistemi sorunu var sanırım normal entry girdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Archimert

şu kamera özellikleri mükemmel zaten bir de yenilik yok diyorlar ya samsung funları gülüyorum sadece

Fun süpersin ! FAN arkadaşım FAN FAN !
  • quote:

quote:

şu kamera özellikleri mükemmel zaten bir de yenilik yok diyorlar ya samsung funları gülüyorum sadece

Bu mudur? http://uncrate.com/p/2009/04/otto-fan.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şeker Hapı -- 10 Nisan 2013; 20:58:42 >

• quote:

quote:

quote:

http://www.tdk.gov.tr/index.php?option=com_gts&arama=gts&guid=TDK.GTS.5165c1a48a2a94.08388238 Fun diye bir şey yok İngilizcesi'de FAN !

• quote:

quote:

quote:

quote:

http://www.tdk.gov.tr/index.php?option=com_gts&arama=gts&guid=TDK.GTS.5165c1a48a2a94.08388238 Fun diye bir şey yok İngilizcesi'de FAN !

1. isim Havalandırma aracı, pervane, pervane kanadı, vantilatör
    2. Sıcak veya soğuk havayı dengeli olarak savuran araç

TDK'da böyle yazıyor. Ama İngilizce'de fun diye bir şey yok demene güldüm. Evet orada a yerine u yazmışım fakat İngilizce'de fun diye bir kelime var bilgin olsun hatta anlamını da söyleyeyim eğlence. Fan kelimesi de İngilizce değil Almanca. Türkçe dışında 3 dil biliyorum bir şeyleri birilerinden öğrenmeme gerek yok, en azından böyle gereksiz şeyleri

Yerli yersiz noktalama işareti kullanan kişiler bana bir şey öğretmeye yeltenmesin ne olur. Sözüm kişisel değil ortaya konuşuyorum kim üzerine alınırsa alınsın.

Bu da son mesajım daha da muhatap olmayacağım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

TDK'da böyle yazıyor. Ama İngilizce'de fun diye bir şey yok demene güldüm. Evet orada a yerine u yazmışım fakat İngilizce'de fun diye bir kelime var bilgin olsun hatta anlamını da söyleyeyim eğlence. Fan kelimesi de İngilizce değil Almanca. Türkçe dışında 3 dil biliyorum bir şeyleri birilerinden öğrenmeme gerek yok, en azından böyle gereksiz şeyleri

Yerli yersiz noktalama işareti kullanan kişiler bana bir şey öğretmeye yeltenmesin ne olur. Sözüm kişisel değil ortaya konuşuyorum kim üzerine alınırsa alınsın.

Yerli yersiz noktalama işareti kullanan kişiler bana bir şey öğretmeye yeltenmesin ne olur.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yerli yersiz noktalama işareti kullanan kişiler bana bir şey öğretmeye yeltenmesin ne olur.

Bak orada ne yazıyor KULLANAN, noktalama işareti KULLANMAYAN değil. Yaşının benden ufak olduğu zaten belliydi fikrim şu an iyice pekişti. Bu sefer gerçekten son mesajım başka mesaj gelirse yanıtım seni engellemek olur zaten.

ATATÜRK fotoğrafını da senin gibi şuursuzların profil fotoğrafı olarak kullanması yasaklanmalı bence.

Ne olur engelleme.

• Always Smile ve Nesne Silici mükemmel olmuş. Android pazarında HTC, Samsung ile başabaş bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: goko953

Eksileri:Grafik işlemcisi Full HD desteklemiyor, oyunlarda kasma çok.HTCnin yazılım anlamında güvensizliği2 butonlu tasarımGüç butonunun yeri.

lütfen bilinçsiz yorumlar yazmayın! HAngi oyun olduğunu açıklar mısın? Full hd desteği lafın zaten gerçeği yansıtmamakla, s600 320 grafik krait zaten desteklemekte sen neyin kafasındasın bilmiyorum ama tasarım hakkında kullanıcı düşüncesi ona yorum yapamam

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.