Şimdi Ara

htc one kulaklık sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar tlfnum kulaklığı görmüyor.sorun nedir acaba?kulaklık bilgda açlışıyor ama tlfda çalışmıyor.güncelemeden sonra ilk defa denedim acaba onla alakalı mıdır?

• aynı sorun bende de var. kulaklık başka cihazlarla çalışıyor. başka kulaklıklarda telefon ile çalışıyor. ama telefonun kendi kulaklığını taktığımda kulaklığı görmüyor. çözümünü bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tafaay

aynı sorun bende de var. kulaklık başka cihazlarla çalışıyor. başka kulaklıklarda telefon ile çalışıyor. ama telefonun kendi kulaklığını taktığımda kulaklığı görmüyor. çözümünü bilen var mı?

+1
  • aynı sorun bende de var beyler kulaklık pc de görüyor htc one görmüyor acaba çözümü bulan varmı
  • Hort

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende de 2 gündür sorun olmaya başladı metroda taktm açtım müziği baktım dışardan geliyor ses neyse hemen kapatın sonra eve gittim kapa aç yaptım türk mantığı olmadı jack girişini temizledim yok o arada sense 6yazilimi gelmiş bi kontrol ettim onu yukleyim belki olur dedim yok onda da aynı simdi başka kulaklikla denemedim ama her gün takiyorum anlam veremedim yardımcı olacak olan arkadaşlar nasıl bi yol izleyim servisemi vereyim anlamadimki bi yol gösterin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.