Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

htc one kulaklık sorunu

5
Cevap
0
Favori
730
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> HTC >> htc one kulaklık sorunu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    342 Mesaj
    arkadaşlar tlfnum kulaklığı görmüyor.sorun nedir acaba?kulaklık bilgda açlışıyor ama tlfda çalışmıyor.güncelemeden sonra ilk defa denedim acaba onla alakalı mıdır?

|
    |

Orijinalden alıntı: tafaay

aynı sorun bende de var. kulaklık başka cihazlarla çalışıyor. başka kulaklıklarda telefon ile çalışıyor. ama telefonun kendi kulaklığını taktığımda kulaklığı görmüyor. çözümünü bilen var mı?

+1
    |
    |
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Arkadaşlar bende de 2 gündür sorun olmaya başladı metroda taktm açtım müziği baktım dışardan geliyor ses neyse hemen kapatın sonra eve gittim kapa aç yaptım türk mantığı olmadı jack girişini temizledim yok o arada sense 6yazilimi gelmiş bi kontrol ettim onu yukleyim belki olur dedim yok onda da aynı simdi başka kulaklikla denemedim ama her gün takiyorum anlam veremedim yardımcı olacak olan arkadaşlar nasıl bi yol izleyim servisemi vereyim anlamadimki bi yol gösterin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
1
Reklamlar
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Masal
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.