Şimdi Ara

HTC One hakkında her şey! 'Detaylı ön inceleme' (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
294
Cevap
3
Favori
15.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hangi model çıkarırlarsa çıkarsınlar; iPhone 4s deki stabiliteyi Androidle ancak 5 yıl sonra yakalarlar .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesut ağır konuşunca belgesel sesi gibi oluyor :)

• Bunun aynı tasarımda kasa aynı hoparlör çift çekirdek krait işlemci,1gb ram,aynı kamera ,aynı boyutta bataryalı ...lakin 4 inç 960*540 ekranlısı türkiyede yok satardı..htc türk insanının 4.0 inç cihazları daha fazla satın aldıgını nasıl göremiyor ki birçok avrupa ülkesindede 4.0 inç fazlasıyla talep ediliyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: eScapeeXc

quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

quote:

Orijinalden alıntı: 1988celik
    quote:

Orijinalden alıntı: ßlaCKFOX
    quote:

Orijinalden alıntı: 1988celik Sony Xperia Z canlı yayın incelemesinde (kendi evinizden yaptığınız) piyasaya sürülmemiş son kullanıcı telefonu değil demeden yerle bir ettiniz bu telefonun incelemesine defalarca buna vurgu yaptınız buda biraz garip
    Orada bir yanlışınız var ilk önce sony dışında bir kaynaktan bir adet Xperia Z temin edilmişti ama hemen ardından Sony yetkilileri de teknoloji sitelerine test cihazlarını dağıttı ve Xperia Z Sonynin gönderdiği test cihazı ile test edildi
    M.Ç nin akşam evinden yaptıgı canlı yayını izlerseniz sony gönderdiği cihaz olmadığını görürsünüz hatta o canlı yayında Sony Xperia Z nin kamerası için bir htc one x+ değil diyip oyuncak ayı resmini çekip paylaşıyor
    Cihaz Sony tarafından yollandı :) incelemesinde kutusunu gösteriyoruz. Daha ne prototipi. Erdinin çektiği bir başka videodaki cihaz Sony dışından gelmişti ki incelemede zaten yer almadı. Tamam bir telefonu veya markayı olması gerekenden fazla sevebilirsiniz ama bu gerçekleri saptırma noktasına gelir, bir de isimleri bile düzgün yazamayacak kadar negatif enerji yükler ise bir insana, orada durup ne yapıyorum ben denmeli.

Mesut hocam dedigine tamamen katiliyorum. Bir markayi sevebiliriz ama sizin gibi HTC'yi olmasi gerekenden fazla sevmiyoruz. Arkadasin dedigi dogru. Xperia Z icin objektif bir inceleme demistim konus basliginin altinda ama bu incelemeyi gordukten sonra fikrim degisti acikcasi. Htc'ye b.k atmamak icin surekli yazilimin daha gelistirme asamasinda oldugunu vs. belirtip durmussun. Kendin de htc kullaniyosun diyemidir nedir ama htc incelemesi oldugunda senin dusunceler o incelemelik degisiyor ve yorungeni htcye ceviriyosun.

Seninde dedigin gibi; gercekleri saptirma noktasina geliyosun.

Bende One geldiginde alacaklardanım...Mesut abi biraz One x+ la karsılastırmıs sanki dikkatimi cekti ön inceleme dediği tüm noktalara baktım abartılacagı gibi sorunlar yok suan bile süper calsıyor telefon Mesut abinin söylemek istedigi gelecek sürümle mükemmel olacagı...Ama xperia z nin diğer incelemelerini gördügümdede farkılı bişey hissetmedim gerçekten sorunlu önceki sürümündede bariz hatalar vardı zaten ekranın kötü olması yazılımla düzeltilecek bi konu deildir

• Güzel ve şık bir telefon olmuş.

• Ben incelemeleri objektif buluyorum. HTC fanlığı falan görmüyorum ki zaten HTC nin bu sektörde saygın bir yeri var iken onu eleştircem diye kasmanın anlamı nedir? Sony Xperia Z suya dayanıklı demiş Huawei daha iyisini yapmış telefonun orasını burasını kapatmadan, full hd ekran demiş ama grafik birimi yetersiz kalıyor ve bu konuda One bariz üstün, kamera, kasa kalitesi ve ses olayına ise hiç değinmiyorum, genel olrak zaten One Xperia Z den iyi, ki zaten bir çok platforumda 2013 ün en iyi telefonu seçilmekte... bazı arkadaşlar Mesut Çevik i eleştircem diye kafasını kuma gömüyor maalesef...
  • Ne zaman çıkacak bu cihaz? Bu test cihazı diyor Mesut bey?

• kamera hala muamma özellikle resim konusunda sanırım resim olayını kapsamlı incelemeye bırakmışlar
  • video yu izledim sonuç :

Kasanın görselliği ve kalitesi,dışa ses aktarımı,ekranın parlaklığı,internetteki akıcılık,kameranın özellikleri hepsi güzel fakat sanırım oyunda takılma vardı yanlış görmediysem bide şarj durumu var o muamma fakat onun dışında telefonu beğendim ,tabi bide kullanıcı yorumlarını beklemek lazım ,bu arada mesut çeviğede uğraşlarından dolayı teşekkür ederim .Aklımda samsung s4 de var fakat ,ondaki tek sorun kasanın alüminyum olup olmayacağı,bunu istememin sebebi 2000tl civarı bir ürüne para vereceğim ve isterimki elimdeki o ürün bana kalite hissini yaşatsın,bakalım bide s4 ü bekleyelim o nasıl olacak.
  • detaylı incelemede kamera kalitesine daha çok değinilmeli. ultrapixel kamera iphone 5 ile karşılaştırılmalı özellikle ışığa doğru çekimlerde iphone 5 gibi kaliteli çekim, yüksek kontrast oranı verebiliyor mu fotoğraf ve videoda? sonuçta ışık kameranın arkasında olduğu zaman birçoğu kaliteli fotoğraf çekebiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen Biri

Kim ne derse desin gta vice city de takılmalar mevcut.

Merhaba,

Takılmadan çok FPS düşmeleri mevcut. Aynı olay Real Racing 3 için de geçerli. Takılmalarda oyun bir an için duraksıyor ve sonrasında devam ediyor. FPS düşmesinde ise kontrollerde bir sıkıntı yaşanmıyor.

Real Racing 3'ü Nexus 4 ile denediğimde de kimi zaman FPS düşüşleri gördüm, GTA'da yine 60 kare çalışmıyor. Sorun bu 2 oyundan veya direkt olarak Qualcomm'un sürücü sıkıntılarından kaynaklanıyor olabilir. Need For Speed Most Wanted gibi oyunlar ise ne Xperia Z ne de One için indirilebilir durumda.

Oyun performansını ana incelemede daha net değerlendirme fırsatı bulacağız. Umarız o zamana kadar bir tane de Xperia Z temin eder en azından Snapdragon S4 Pro ve 600 arasındaki performans farklarını daha net analiz etme fırsatı bulabiliriz. Her zaman söylediğim gibi test programlarında uçan kaçan telefondan çok günlük kullanımda beklentileri veren önemlidir.

Umarız hem One hem Xperia Z hem de S4 kullanıcıları Full HD ekranların tadını çıkartarak 1 sene geçirirler. Zira bu cihazlara az para verilmiyor, her ne kadar cep telefonları oyun cihazları olmasalar da kabul etmek gerekli ki bir çoğumuz mobil oyunları bağımlılık seviyesinde oynuyor ve sahip olduğumuz platformdan en iyisini bekliyoruz.

• Cihaz 18 martta almanyada satisa sunulcak. Orda vodafone da calisan bir arkadasimdan ogrendim.
  • quote:

quote:

Merhaba,

Takılmadan çok FPS düşmeleri mevcut. Aynı olay Real Racing 3 için de geçerli. Takılmalarda oyun bir an için duraksıyor ve sonrasında devam ediyor. FPS düşmesinde ise kontrollerde bir sıkıntı yaşanmıyor.

Real Racing 3'ü Nexus 4 ile denediğimde de kimi zaman FPS düşüşleri gördüm, GTA'da yine 60 kare çalışmıyor. Sorun bu 2 oyundan veya direkt olarak Qualcomm'un sürücü sıkıntılarından kaynaklanıyor olabilir. Need For Speed Most Wanted gibi oyunlar ise ne Xperia Z ne de One için indirilebilir durumda.

Oyun performansını ana incelemede daha net değerlendirme fırsatı bulacağız. Umarız o zamana kadar bir tane de Xperia Z temin eder en azından Snapdragon S4 Pro ve 600 arasındaki performans farklarını daha net analiz etme fırsatı bulabiliriz. Her zaman söylediğim gibi test programlarında uçan kaçan telefondan çok günlük kullanımda beklentileri veren önemlidir.

Umarız hem One hem Xperia Z hem de S4 kullanıcıları Full HD ekranların tadını çıkartarak 1 sene geçirirler. Zira bu cihazlara az para verilmiyor, her ne kadar cep telefonları oyun cihazları olmasalar da kabul etmek gerekli ki bir çoğumuz mobil oyunları bağımlılık seviyesinde oynuyor ve sahip olduğumuz platformdan en iyisini bekliyoruz.

Fps düşmesi yaşadığını bi an düşündüm ama takılma daha yakın geldiği için öyle söylemiştim

Edit: Abi bu arada çok resmi konuşuyosun videolarda farklı burda farklı kişisin adeta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be All My Sins Remembered -- 11 Mart 2013; 15:55:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

Cihaz 18 martta almanyada satisa sunulcak. Orda vodafone da calisan bir arkadasimdan ogrendim.

Cihaz şuan almanyada satışta zaten,ön sipariş verenlerin videoları youtube a düştü 2 gün önce.
  • quote:

quote:

Merhaba,

peki şöyle bir sorum olacak bu fps düşme olayı yazılımla giderilebilirmi yoksa telefonun performansından kaynaklanan birşeymi,yada oyundan kaynaklanan birşeymi ,yanlış hatırlamıyorsam eski nfs underground 2 de de grafik ayarları full yapıldığında oyundan kaynaklı bi sorundan dolayı oynanamıyordu ,aynı olay bu oyunlardanmı,telefon özelliklerindenmi yoksa yazılımdan kaynaklanan birşeymi?

• quote:

Orijinalden alıntı: sarikanarya567

quote:

Cihaz 18 martta almanyada satisa sunulcak. Orda vodafone da calisan bir arkadasimdan ogrendim.

Cihaz şuan almanyada satışta zaten,ön sipariş verenlerin videoları youtube a düştü 2 gün önce.

O zaman almanyada ki vodafone shoplara 18 martta gelcek demek ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarikanarya567

quote:

Bizim oraların lafıyla "yüreğimizi su ettiler" çıkmadı gitti bi türlü ,bekle bekle geçmiyo zaman ,2 senedir bekledim teli değiştirmek için sonunda karar verecez ondada tele ulaşamıyoz (s4 istediğim gibi olmaz ise seçimim HTC one , desire hd kullandım gayet memnundum ,inşallah bu da öyle olur)

• quote:

Orijinalden alıntı: Bounty Hunter

quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

Snapdragon 800 çıkmadan telefon filan almam. Bunlar bikaç ay sonra orta seviye olacaklar. iphone 5s çıkınca hepsi tutuşacak ve performanslı modeller çıkarmak zorunda kalacaklar. HTC one bu yıl şuana kadar gördüğüm en iyi telefon. Nerdeyse oluyormuş ama olmamış malesef. Hafıza akrtı ve radyo benim için önemli. Bu yüzden iphone da almam mesela. S4 ise s3 rezaletinden sonra asla almayacağım bir telefon. Ağzıyla kuş tutsa bikaç yıl samsung marka telefon almam. Bir sonraki one'ı büyük ihtimalle alacağım. Zira benim önem verdiği şeylere en çok HTC önem veriyor. Ekran kalitesi, tasarım ve kasa kalitesi, kamera ve ses kalitesi, performans ve yazılım desteği. Performans ve yazılım desteğinde samsung daha iyi gibi ama stabil değil. Menüde bile donuyor, rehbere girerken göbeği çatlıyor telefonun. Bu sene de işe yarar cihaz yapan olmadı malesef. Seneye inşallah.

Bir incelemede Snapdragon 800 ün tabletlere geldiğini söylüyorlardı. Telefon alacaksan boşuna bekleme.

Hayır fuarda özellikle sormuşlar ve yılın son çeyreği gibi telefonlarda da göreceksiniz demişler. Bu sitedeki bir vidyoda anlatılmıştı. 600 bile full hd için zorlanıyor. 800 şart.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bounty Hunter

quote:

Snapdragon 800 çıkmadan telefon filan almam. Bunlar bikaç ay sonra orta seviye olacaklar. iphone 5s çıkınca hepsi tutuşacak ve performanslı modeller çıkarmak zorunda kalacaklar. HTC one bu yıl şuana kadar gördüğüm en iyi telefon. Nerdeyse oluyormuş ama olmamış malesef. Hafıza akrtı ve radyo benim için önemli. Bu yüzden iphone da almam mesela. S4 ise s3 rezaletinden sonra asla almayacağım bir telefon. Ağzıyla kuş tutsa bikaç yıl samsung marka telefon almam. Bir sonraki one'ı büyük ihtimalle alacağım. Zira benim önem verdiği şeylere en çok HTC önem veriyor. Ekran kalitesi, tasarım ve kasa kalitesi, kamera ve ses kalitesi, performans ve yazılım desteği. Performans ve yazılım desteğinde samsung daha iyi gibi ama stabil değil. Menüde bile donuyor, rehbere girerken göbeği çatlıyor telefonun. Bu sene de işe yarar cihaz yapan olmadı malesef. Seneye inşallah.

Bir incelemede Snapdragon 800 ün tabletlere geldiğini söylüyorlardı. Telefon alacaksan boşuna bekleme.

Hayır fuarda özellikle sormuşlar ve yılın son çeyreği gibi telefonlarda da göreceksiniz demişler. Bu sitedeki bir vidyoda anlatılmıştı. 600 bile full hd için zorlanıyor. 800 şart.

Yapmasınlar abi Full HD. Ne fayda sağlıyor bize ? Amoled HD ekran yetmiyor mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: memo84

quote:

quote:

Merhaba,

peki şöyle bir sorum olacak bu fps düşme olayı yazılımla giderilebilirmi yoksa telefonun performansından kaynaklanan birşeymi,yada oyundan kaynaklanan birşeymi ,yanlış hatırlamıyorsam eski nfs underground 2 de de grafik ayarları full yapıldığında oyundan kaynaklı bi sorundan dolayı oynanamıyordu ,aynı olay bu oyunlardanmı,telefon özelliklerindenmi yoksa yazılımdan kaynaklanan birşeymi?

çok kesin birşey yok düzelebilirde donanım yetmiyorda olabilir bekleyip görmek lazım ama quallcomm yetkililerinin 1080p de oyun için 800 serisini bekleyin demesi 1080p nin donanımı zorladığına işaret olabilir ama oyunlarda ordan burdan kısıp çalışmasını sağlayacaklardır. buna engel olacak durum s4 ün çok güçlü bir gpu ile çıkması olur ama o da ucu ucuna yeten bir gpu ile çıkarsa oyunlarda atılım olmayacak bu gpu lara göre dizayn edilicektir tabi buda 2012 cihazlarına yarar.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.